Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faciofacio

wiem ze to babskie forum ale....

Polecane posty

Gość faciofacio
A jak juz mam byc szcery....to do konca. MOje kolezanki, "suki" nie pozostają w tyle, kazdego dnai dostje smsy o tym jak to w koncu "ta koza" mi sie znudzi a ona wetdy bedzie czekala w ponczochach etc etc, czesto są mezatkami. Widzę je codziennie w pracy, wiele z nich bylo moimi kolezankami "do łózka" ( wiem wiem wiem zaraz mnie zlinczujecie ale to BYŁO! ) Boje sie za kilka lat ( chce sie z nią ozenic) zatesknie za taką laską w ponczochach etc....jestem dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój pączek jest pyszniejszy od suchych kości.... :-) (nie obrażając koscistych dziewczyn, bo różne różnym się podobają). Masz dziś okazję - tłusty czwartek. Możesz zastosować niezłe porównanie - kupić kolegom kilka pączków i położyć parę patyków na talerzu. Zapytaj, co wolą - jak się rzucą na pączki - to wyjaśnij im, ze Twoja niunia, która jest pączkiem tym właśnie się różni od lasek, z którymi pokazują się Twoi koledzy...... Mądrzy zrozumieją, a Ci, którzy nie pojmą aluzji - nie warto się głupcami przejmować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz koleżance od ponczoch, ze może jej mężowi spodoba się ten sms - może mu go wysłać??? Daję głowę, ze się uspokoi.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"faciofacio Lepsza od angeliny, problem w tym ze ona jest naparwde piekna kobieta, ale nie jest tak chuda i tak wylansowana jak kolezanki z pracy np. Ona ma piekne cialo, piekne dłonie, piekne wielkie oczy, takatroche penelope cruz tylko ze ubiera sie w sztruksy, trampki, i jest taka nieswiadoma tego jak moglaby wygladac jakby chciala, i wiecie co brzydkie to ale pomyslem ze ok, nawet jesli ja namowie na zrbienie sie na \"bostwo\"....to potem mi ją ktoś zakosi. Już sie sam w tym wszystkim zamotałem. A jeszce jakby schudla z 5 kilo! Lepsza od Angeliny ona bylaby sto razy lepsza od angeliny. Nie no dziękuję włąsni już sam sobie odpowiedziałem. Moi koledzy niech sie zajmą swoimi problemami. \" A o jaką Angelinę chodzi?A nie wiem czemu opisane przez autora zwykle mi się nie podobają:O.Prawie każda chuda blondynka jest po prostu szpetna:O.Czyżby to jakaś epidemia:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, co było to było..... Ja tam też do świętych nie należę i szalało się kilka lat temu jeszcze...oj szalało... :-)) Teraz jestem mężatką i fiu bździu samo mi przeszło... :-)) Mądra dziewczyna nie patrzy na to, co było w przeszłości (mój mąż to też kiedyś był niezły ananas). Było, minęło. Liczy się to, co teraz jest i to wszystko, co robimy, by było tak fajnie jak jest :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Cholernie mi zal tej dziewczyny, z ktora sie spotykasz. Trafila nie dosc, ze na dupka to do tego bezwolnego mieczaka uzaleznionego od zdania glupawych kumpli :O Sorry, ale tak to wyglada z babskiej strony. I na jej miejscu, gdybym sie dowiedziala o tych twoich rozterkach, to rzucilabym cie szybciutko, zeby czasu nie tracic na kogos, kto bedzie sie mnie wstydzil przed stadem nierozgarnietych przyglupow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cie rozumiem. jestem kobieta, ale cie rozumiem. To czy kiedykolwiek zatesknisz do tzw\"suki\" bedzie zalezalo od tego, jak bedzie wygladac twoje zycie z ta kobieta. Prawda jest taka, ze kazdy z nas, niezaleznie od plci ma swoje tesknoty, przeszle lub te wymarzone. Niestety, nie kazdy sie do tego przyznaje. Co do twoich koegow i kolezanek...Wiesz, na twoim miejscu nie zalowabym sobie z agresywnymi odpowiedziami. Nie musisz ich szanowac - oni nie szanuja ciebie. Gdyby szanowali, to nigdy nie pozwoliliby sobie na takie komentarze, Nie wahaj sie wiec i odpowiadaj ogniem na ogien. Zero skrupulow. Pamietaj, ze oni oceniaja tak naprawda nie twoja kobiete, ale ciebie, twoje wybory. uwazasz, ze maja do tego prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×