Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość Amelka77
NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG----- -PLE C/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------40------+10- ---Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------41-------+5 -----niespodzianka--Kilcock Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11----39------ +10----Dominik-----Cork Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--39------+10 ----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------40------+21 ----Aleksandra---Cork Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------40------+21 ----Szymon?------------ Shenen-----31-------05.02-----5/11.11------40-------+12- -----Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------40-------+13 ----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------+11- ----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------40------+14 ---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------39------+1 5-----Marcel-------Toruń Grescik29-----29------6.02------13.11-----38-------+1 2-----niespodzianka-----Ostrów Wlkp Konkaa------24-------26.01-----15.11---------38------+14 -----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------39------+9 ,5 ---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------37-----+1 2--Karolinka----Katowice Ilonka32----32-------15.02------21.11----------38-----+1 8----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+1 0-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------38-----+1 4---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------36-----+2 1-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------38-----+6- -----Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------37----+17- ----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------37----+1 5-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------36----+12 ,5 ---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35-----+11 -----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU----DATAPORODU----IMIĘ-------Waga---Dłu gość--SN/CC Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g---------49cm Amelka77---22.10/6.11-------27.10 --------Alan------4200g-----------58cm Asiorek2------04.11---------25.10-----Aleksandra----2900 ------55cm Fufcia-----25.10/3.11-------29.10------? -------------3400g-----56cm----CC Aneta312----19.11----------?---------Oliwka i Julcia--?-------?-----------? mar80ta-----?----------------31.10----Lena------------33 60g------53cm----? Edzia87---05.11-----------------------Kevin--------3350g -------55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Amelka wielkie gratulację, jak na razie to twój synek przoduję jeżeli chodzi o wagę, duży chłopak. W mojej rodzinie też rodziły się duże dzieci, sama jestem ciekawa ile to moje maleństwo będzie miało:-D. Dobrze, że wszystko pomyslnie się skończyło i życzę Ci wiele radości z macierzyństwa. Jeżeli będziesz wysyłać fotki to mój adres sylwiahaber@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka co do pieluszek to ja uzywam tylko jednorazówek, na razie jadę na pampersach New born ale później chce poszukać czegos tańszego, bo dziennie idzie mi 10 pieluszek :( super że poród niedługo :) niedługo będziesz miała swoje maleństwo :D Edziu super, że miałas taki poród. Ja niestety swój nie moło wspominam i cieszę się że już po. A jak kruszynka? Amelko ale musiałas się nasterować biedulko, ale ważne że już jesteście w domu i wszystko dobrze się układa :D proszę o foteczki synka asiorek2@wp.pl Zmykam mamusie bo mała wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Pisze do Was jeszcze przytomna miedzy kolejnymi skurczami. Zaczelo sie! Pol godz. temu odszedl mi wreszcie ten czop, teraz czekamy tylko na wody i...myk do szpitala :) O 2 w nocy obudzil mnie alarm w pagerze meza. Juz myslalam, ze to ja rodze :) Potem zasnelam ale po jakiejs godzinie obudzil mnie straszny bol brzucha i plecow. Teraz mam skurcze co 3-5 minut i boli tak zaje***, ze chyba mi tylek rozerwie :( Dobra, lece pakowac reszte torby. Do uslyszenia za pare dni :) Dziewczyki, trzymajcie za nas kciuki :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Migotko TRZYMAM KCIUKI I ŻYCZĘ SZYBKIEGO PORODU !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wczoraj nie pisałam bo miałam migrenę gigant. We wtorek byłam u gina. Z Małą wszystko ok, wazy około 3500. Jak do soboty nic się nie zacznie to mam się zgłosić w sobotę rano do szpitala i będzie wywoływany poród. Dostanę pewnie oxy. Wolałabym tego uniknąć. Zobaczymy - może się dziecko nad matką zlituje i samo zechce wyjść. Na razie wczoraj powoli zaczął mi schodzić czop więc jestem dobrej myśli. Amelka moje gratulacje - kawał chłopa urodziłaś. Dobrze że się wszystko tak pomyślnie skończyło, bo z tego co pisałaś to momentami groźnie to wyglądało. Trzymajcie sie ciepło. A dla kaszlaczek specjalnie po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko!!!! SZYBKIEGO PORODU!!!!!!!!!!!!!!! Amelko77 GRATUL:ACJE kochane moja buzia nadal spuchnięta.. dziś mam wizyte w szpitalu... jak sie już dziś nieodezwe to znaczy ze zoatałam w szpitalu. Spróbujemy dogadac sie z lekarzem aby wywołanie zrobic jutro i nieczekac do poniedziałku.. bo zaden dentysta mnie niechce przyjąc a męczę sie strasznie:( zsobaczymy. Uciekam sie zdrzemnąć jeszcze. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
migotko powodzenia, napisz parę słów jak będziesz po, a w ogóle to mocna jesteś, ja jak mnie by skurcze złapały to chyba bym ani słowa na klawiaturze nie napisała, bo bym nie była w stanie, chyba twarda babka z ciebie:-D. Ja dzieczyny dalej w 2w1, gin powiedział, że poród wkrótce, ale ciekawe ile jeszcze poczekam. Codziennie zastanawiam się czy to będzie dziś. Czuję się dobrze i nic mnie nie boli. Taka jakaś niecierpliwa jestem:-D. Dzisiaj wypada mój termin a od jutra codziennie na ktg, a w poniedziałek szpital:-(. Jak pomyślę, że tylko dni mnie dzielą od ujrzenia swojego maleństwa to bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko ... 🖐️ .. trzymajcie sie !!!! ❤️ m z Wami !!!! Mamulki stawiam kawke !!!! > i dla kazdej rozpakowanej i nie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gratulacje dla kolejnych nowych mamus. 🌻 🌻 🌻 Edziu dzielna bylas no i wreszcie masz Kevinka przy sobie :) Amelko to sie strachu najadlas w tym szpitalu, ale naszczescie wszystko sie dobrze skonczylo . Gratuluje wagi maluszka, chyba waga bedzie gorowal na topiku ;) Migotko powodzenia, trzymaj sie a my trzymamy kciuki 🌻 🌻. Oby poszlo szybko i sprawnie :) Misiaki trzymaj mocno nozki :) Maluszki maja ladna wage, wiec sie nie martw wszystko bedzie ok.:) Ja wczoraj zaczelam pakowac torbe do szpitala, a maz sie smiala, ze jakbym na wakacje na dwa tygodnie wyjezdzala hehe... Trzymajcie sie mamuski i przyszle mamuski. Trzymam kciuki za kolejne porody 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Migotko! Nie czekaj na odpłynięcie wód bo możesz sie nie doczekać, jedźcie już! Trzymam kciuki :) Dziewczyny, może jak Migotka w końcu się rozpakuje to góra tabelki pójdzie lawinowo? Wczorajszy dzień przeleżałam z gorączką w łóżku. Rano pojechałam do szpitala, pan doktor zbadał mnie i spytał czy chcę zostać. Rozwarcie od poniedziałku nie postąpiło (ciągle niecałe 3 cm), za to szyjka zgładzona. Mojemu dziecku się nie spieszy, ja już też nie mam ciśnienia na rodzenie, mogę poczekać skoro z małą wszystko dobrze. Najśmieszniejsze jest to, że przez cały wtorek robiłam te przysiady, zrobiłam ich chyba z 200 przez cały dzień (20 serii po 10), sprzątałam, wieczorem seks - i nic. W nocy obudziły mnie dwa razy skurcze ale to wszystko. po przysiadach mam zakwasy :) Wczoraj kaszleć nie mogłam bo ból w okolicach pępka okrutny. Oczywiście zostać NIE chciałam, umówieni jesteśmy na niedzielę rano, na badanie. U małej wszystko dobrze wiec nie ma sensu kisić się w szpitalu. W dodatku ja wcale nie wyzdrowiałam i w domu mi łatwiej, wczoraj spałam prawie cały dzień, trochę sie wypociłam i dzisiaj troszeczkę lepiej. Przynajmniej gorączki już nie mam. Niech no tylko ten dudniący kaszel sobie pójdzie. Maja dziś w przedszkolu, z katarem gigantem ale pani doktor we wtorek osłuchała ją, płuca, oskrzela czyste, katar będzie ponoć do wiosny (!) dopóki nie skończy sie sezon grzewczy (chociaż u nas nie ma suchego powietrza), dała gwarancję że Majka nikogo nie zaraża. Więc poszła. Na razie tyle, idę spać :0 Fajna cisza w domu. Buziaki! Ciekawe jak Iva?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Dziś idę do mojej gin i wszystkiego się dowiem trochę się boję bo jak mi wyskoczy, że cesarkę szybciej zrobimy a ja się cholernie boję :( już jedną miałam i wiem jaki to "miód" nastawiona jestem na 19 listopada ale...co ma być to będzie :) Dla wszystkich towarzyszek doli i niedoli tych 9 miesięcy razem bukiet kwiatów 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie My juz po sniadanku i dobrze przespanej nocy. Miałam nad ranem głupi sen, że ktos do mnie strzelał i moja malutka tak zaczęła mnie kopać, że mnie obudziła:D I dobrze! Teraz sobie śpi❤️ Wydaje mi się, że brzuch mi się troszkę opuścił, ale już sama nie wiem. Boję się czy zdążę ze wszystkim przed porodem, ale jestem nastawiona bardzo pozytywnie! Migotko dzielna kobieta z ciebie! Trzymam kciuki!!! Amelko pięknie opisałaś poród - widać, że jesteś bardzo szczęśliwa:D Jak będziesz miała chwilkę to poproszę o zdjęcia: magda.piechnik@interia.pl Bebolku bardzo ci współczuję bólu zęba, wiem co to znaczy bo przez całą ciążę leczyłam jeden ząb kanałowo, a ósemkę miałam wyrywaną:( Asiorku mała z każdym dniem będzie przybierała na wadze, nie martw się kochana. Ozon powodzenia w popniedziałek! Sylka ja po ostatnim badaniu też mam jakąś dziwną wydzielinę, nie brunatną, ale zdecydowanie ciemniejszą. Może to też ten czop mi odchodzi ? Ale nie jest galaretowaty...Nic to co ma być to będzie:D Malutek może zaczyna ci odchodzić czop? Edzia super, że tak miło wspominasz poród! Jak czytam takie opisy to przestaję się bać:) Wzetka nie obawiaj się, może malutka zlituje się nad mama i urodzi się wcześniej:) Trzymam kciuki! Shenen widocznie twojemu maleństwu dobrze u mamusi w brzuszku:D Nie martw się to na pewno lada dzień, a teraz dużo odpoczywaj🌻 Dziewczynki pozdrawiam wszystkie, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wczoraj byłam u lekarza jeszcze raz i ... poniedziałek 8:00 robimy cięcie. Będę mamą już w poniedziałek! Chyba to jeszcze do mnie nie dotarło. Pozdrawiam wszystkie listopadówki, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozon czyli jednak poniedziałek:D Trzymam kciuki! Dziewczynki mam pytanko czy pościel dla maleństwa (poszwy) prałyście przed założeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mimi, ja prałam wszystko, nawet ochraniacz na szczebelki. A z pościeli założyłam jedynie prześcieradło bo z doświadczenia wiem że żadna kołdra ani poduszka jeszcze przez kilka miesięcy nie będzie potrzebna :) Wpadłam żeby powiedzieć Wam, ze wysłałam zdjęcia. Tj. do tych z Was, do których miałam adres. I tu apel - utworzymy listę z adresami mailowymi, co? Jest nas trochę i łatwo można się pogubić szukając tych adresów. Ja mam namiary na 19 z Was ( w tym 2 które sie już od dawna nie udzielają :(). Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
shenen super pomysł :) no i dzięki za fotki super są :) i ta Twoja mała jest kapitalna naprawdę :) a zdjęcie z serduszkiem przeurocze :) mówi wszystko... ściskam Cię 🌼dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Fajny pomysł z tymi adresami e-mailowymi, może ja zaczne, możecie poprawić i się pokolei dopisywać: Pseudonim------adres e-mail Sylka27H--------sylwiahaber@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Ja do dzidziusia też wszystko prałam, mam kupione na razie 10 pieluch tetrowych nowych i myślałam, że ich nie muszę prać, ale siostra mi powiedziała, że lepiej wszystko poprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze podchwyciłyście pomysł, już sie dopisuję i podaję dalej!!! Pseudonim------adres e-mail Sylka27H--------sylwiahaber@tlen.pl shenen----------maja1101@o2.pl Basik, dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
no to ja się już do tabelki dopisuję :) Pseudonim ------ adres e-mail Sylka27H -------- sylwiahaber@tlen.pl basik74 --------- basiasonek@vp.pl buziaki i do potem napiszę wam wieczorem czego dowiedziałam się od gin a co do prania to ja też prałam wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
ja jeszcze raz :) z tabelką :) Pseudonim------adres e-mail Sylka27H-- ------sylwiahaber@tlen.pl shenen--------- -maja1101@o2.pl basik74----------basiasonek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł z tymi adresami. Też się dopisuję. Shenen dzięki za zdjęcia. Super brzusio. Pseudonim------adres e-mail Sylka27H-- ------sylwiahaber@tl en.pl shenen--------- -maja1101@o2.pl basik74----- -----basiasonek@vp.pl Wzetka ______edytae@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w domku.. wiec i ja dopisze sie do tabelki:) Pseudonim------adres e-mail Sylka27H-- ------sylwiahaber@tl en.pl shenen--------- -maja1101@o2.pl basik74----- -----basiasonek@vp.pl bebolek20---------bebolek20@onet.eu Bunia dziś ma termin wywołania wiec pewno już sie bidulka męczy na porodówce:) migotka też już pojechałą... hmmm moze ja bede nastepna w koncu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeszcze raz wzteke pominełam Pseudonim------adres e-mail Sylka27H-- ------sylwiahaber@tl en.pl shenen--------- -maja1101@o2.pl basik74----- -----basiasonek@vp.pl Wzetka ______edytae@poczta.fm< /a> bebolek20-----------bebolek20@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Oczywiście dopisuję się: Pseudonim------adres e-mail Sylka27H-- ------sylwiahaber@tl en.pl shenen--------- -maja1101@o2.pl basik74----- -----basiasonek@vp.pl Ilonka30----------Ilonka30@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Byłam wczoraj na USG.. Filipek waży 3500- i tak jak przypuszczałam ma dużą głowę ( to rodzinne ze strony męża;-) Tak jak dzidzia ( nóżki, brzuszek itp.) jest oznaczona na 37-38 tydzień to głowa na 40 tydzień i 5 dzień!!!!! Jak on sobie jeszcze ze 2-3 tygodznie posiedzi to ja arbuza urodzę!!! Teściowa przez głowę mojego męża to poród kleszczowy miała... Ja już mam dosyć! MAm nadzieję, ze urodzę w ciągu kilku dni! Od jutra zaczynam przysiady i inne gimnastyki! . Doktor powiedział też , ze łożysko ma już slady starzenia ( jakies tam zwapnienia) i teraz to zaczynam się bać, ze Fifi nie bedzie dostawał tego co potrzebuje... oj oj Wszystko mnie boli coraz bardziej. brak mi cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Sylka27H-- ------sylwiahaber@tl en.pl shenen--------- -maja1101@o2.pl basik74----- -----basiasonek@vp.pl Wzetka ______edytae@poczta.fm< /a>< /a> bebolek2 0-----------bebolek20@onet.eu ilonka30--------------ilonka30@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×