Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

shenen no to całe szczeście, że się udało piec złapać ufff A high trecka to ja ;) normalnie czekoladowo-niebieski to mi sie śni już po nocach. Tylko jak ja kupowałam wózek to ten zestaw cały coś koło 4000 kosztował a teraz widze, ze 3000 ehhhh A jane też bardzo chwalił facet w sklepie i własnie głównie za spacerówke :) na pewno bedziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co tu takie 3 osobowe intymne pogaduchy? (Shenen, Brzuchacz i M_ka :) ) My dzis mielismy urodziny Dziadka i z tej racji imprezke w restauracji :) Olo dal w prezencie takie ceramiczne serduszko z zawieszka i napisem \"Mam fajnego dziadka\" :) A potem Dziadek fundnal gosciom wycieczke do zoo. Tylko ze Mlody zamiast zwierzatka podziwiac, to usnal :( Ogolnie sympatyczny dzionek mileismy. I taki rodzinny :) Fajnie, bo ostatnio rzadko kiedy Olo spotyka dziadkow od taty. Chyba czas zawiesic bron, skonczyc fochy z tesciowa i zaczac ich znowu odwiedzac :) A poza tym ida nam 3 (!) zebole na gorze (obie jedynki i dwojka), wiec jest krzyk, placz, zadza gryzienia wszystkiego co popadnie (z jakim zapalem chce sie rzucic np. na moja reke :) ) i niejedzenie :( Ale jak juz pojda te zebiska, to bedziemy mieli juz 6 sztuk, wiec moze troche odpoczniemy potem :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - nie ma nikogo to gadamy sobie o dupie Maryni :D A co do tych urodzin dziadka i prezentu od Olka dla niego to mi się przypomniało jak byłam w przedszkolu czy już nawet w pierwszej klasie i był dzień dziadka i robiliśmy laurki no i ja zrobiłam swoją i w weekend rodzice mnie zabrali na wieś i w drodze ja się podniecałam bardzo tymi laurkami i pokazywałam je mamie, mama ogląda, czyta a tam napisane: \"Kochanemu dziadowi .....itd.\" - nie, że specjalnie - tylko zwyczajnie \"K\" zjadłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko bo wszystkie laski gdzieś nawiały No tylko bebolek rozgrzeszona bo nie ma teraz jak ;) co do zębów u nas to samo- dwa troche wyszły -dójka górna i dolna) a trzeci zaraz chyba bo napuchniete dziąsełko. 8 sztuk zaraz bedzie i mam nadzieję, ze przerwa. Dzisiaj Szymek cały dzień marudzi i albo przez zeby albo pogoda. Ale jak mnie ciachnął to na obdukcje moge sie udać ;) M_ka yhy nie specjalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie!!!!!!!! tyle sie napisalam i wszystko zniknelo buuuuuuuuuuu...no niestety juz dzisiaj nie dam napisac ..........masakra....napisze jutro...chcialam tylko usprawiedliwic moja nieobecnosc na forum bo bylismy na wycieczce w miescie gdzie urodzil sie Shakespeare w odwiedzinakch u rodzinki ze strony meza a pogoda byla przepiekna co ostatnio jest tutaj naprawde zadkoscia......tyle napisalam do kazdej z Was nie moge tego przebolec :(...a teraz musze uciekac bo maz juz spod byka patrzy bo obiecalam mu ze tylko na chwileczke wiec nie bede ryzykowac komputera bo skonczy swoj zywot jak u bebolka ....pappa dobrej nocki.... i spokojnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz a \"DÓJKA\" to jaki ząb ?? Siekacz??? :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna u nas też było piknie wczoraj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość dla Brzuchacza, (coby się nie śmiał) -" piknie" to tak z premedytacją napisałam po górolsku bo jo z Highlandii jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka dójka to dójka :p lewa strona klawiatury mi nie bardzo działa :P A u nas wczoraj taaaak lało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczna dójka. a ja też mam zdjęcia ??? muszę szybko sprawdzić - bo jak nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz szczęście - mam strong mena :D zgrywny to on jest - śliczności 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelek i Madzia Zdrówka, szczęścia i słodyczy - ciocia M_ka wam dziś życzy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja jak zwykle na momencik :) wląsnie wysłalam wam fotki mojej Maciejki :) Brzuchacz, Szymek jak już pisałam jest przeuroczy, a te jego kędziorki......superanckie. No i szymek widzę też panele szorwał sławetnym mopem :):):) czarna ja nie dostałam fotek natalii, poproszę. Zmykam prać i pisac liste rzeczy niezbednych na wakacje, bo jutro w nocy wyjazd :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnik- jak ładnie u Maciusia ząbki widać i widać, że nóżki w ruch już idą :-) Brzuchacz - zawsze jak odbieram pocztę od Ciebie, to z zaciekawieniem oglądam, czy Szymek czasem już nie chodzi. Ruchowo bardzo szybko się rozwija, nasze Szymka starają się gonić, ale nie zdziwię się jak to właśnie twój synek pierwszy zaliczy pierwsze kroki :-) Ja laseczki na raty będę fotki wysyłać, miałam przez weekend nadrobić fotografowanie (marzyły mi się fotki w plenerze zieleni) a tu nas deszcz wczoraj zaskoczył, no i dziś też nie ciekawie. Jezeli, któraś nie dostała to niech da znać. W tej ciązy to mam taki apetyt na słodyczę, że sama nad nim nie panuję, zaraz skończe pudełko ptasiego mleczka, ratunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka-dziekuje za fazki malej modelki!:-) Brzuchacz-ja tez chcialabym poogladac Szymusia.fotek nie dostalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :) Na wstepie 1000 buziaczkow dla Magdusi i Marcelka 🌻 🌻 🌻 Rosnijcie zdrowo maluszki:) Jejus jak ten czas leci juz 8 miesiecy minelo Bardzo serdecznie dziekuje za wszystkie zdjecia🌻 🌻 🌻 🌻 Czarna- Natalie cudowna dziewczynka i tak slodko wyglada w tych kolczyczkach. Ja rowniez mialam szybko przeklute uszka :) Silna masz coreczke, sama sie trzyma hehe... Sylka- Olcia rowniez urocza, prawdziwa panienka. Mamusia sliczne ja ubiera hehe. Basik- dzieciaczki cudowne, widac jak rodzenstwo jest w sobie zakochane :) Mnik- Macius fajowy i taki juz duzy i silny, moj Collinek tak nie potrafi sie na nozkach utrzymac.... Melduje, ze nie otrzymalam zdjec Kubusia oraz Szymka :( A bardzo bardzo bardzo bym chciala, plose, plose, plose ;) Dziewczyny jak tak patrze na Wasze maluszki, tak szybko one rosna hehe. Czy sa jeszcze jakies dzieci, ktore same nie siadaja i nie wstaja? Bo mam wrazenie, ze moj Collinek to ostatni w tych sprawach :( Maly jeszcze nie raczkuje, ale pelza i ma cztery zeby, ktorymi zgrzyta a mnie ciary przechodza. Wciana juz duzo rzeczy, dostaje jedna kanapeczke dziennie i bardzo mu smakuje :) Sloiczki daje juz od 8 miesiaca. W piatek jedziemy do Polski na trzy tygodnie, ciekawy jak maly tak dlugo wytrzyma poza domkiem :) Pozdrowienia i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee zdjęcia wyslałam do wszystkich tylko mi powracały :o kamelle i frania mają skrzynki zapchane :P ja bede później, lece na spacerek jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz sprobuj jeszcze raz, wyakasowalam wiekszosc wiadomosci, chetnie poogladam Szymka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli, Szymkowi i Mackowi dziekujemy za fotki :) A wszystkich serdecznie pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchacz-sprobuj moze wyslac na adres:meller.k@freenet.de To moja druga niemiecka poczta:-) Franiu-to w piatek punkt 23:00 czekam przed domem:-)A powaznie to jesli bysmy pojechali teraz na wczesniej planowany urlop,to pewnie mialybysmy okazje si espotkac w wtczewie:-)no,ale jest jak jest i remont wzywa:-)a wlasciwie,moze orientujesz sie jak daleko od nas mieszkacie? calusy dla wszystkich solenizantow,ktorym jeszcz enie zdazylam pogratulowac!cmok,cmok,cmok! milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×