Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina22

worki pod oczami

Polecane posty

Cześć wszystkim. Mam dopiero 15 lat, a od dziecka mam cienie pod oczami. Mój siostra również je ma, ale gdy się pomaluje już tego nie widać, poza tym ma ładną cerę. Wracając do mnie. Mam jasną cerę z zaskórnikami na czole, wągrami itd., a włosy jasny brąz, próbuję dobrych fluidów, żelów itd. Ale to nie znika. To jest mój największy kompleks, w szkole się śmieję, gdy poznaję jakieś nowe osoby od razu rzucają że wyglądam jak naćpana, to jest naprawdę przykre, a ja jestem zupełnie bezradna.. Jeszcze nie poznałam drugiej takiej osoby, coby miała taki problem jak ja. Mówią, żeby się nie przejmować, ale tak się nie da. Często trzymam głowę w dół gdy idę ulicą. Gdy jest chłodny dzień bez słońca to wyglądam jak naćpany wampir, dosłownie. Czy się wyśpię, czy nie, zawsze wyglądam tak samo, wiadomo, że na operacje trzeba kasy, a u mnie się jej nie przelewa, poza tym mam dopiero 15 lat więc za przeproszenie gówno mogę zrobić. Błagam was bardzo, podajcie jakieś dobrze maskujące korektory, jakieś żele, maść czy coś. I mam pytanie czy byliście z tym u lekarza? Może on polecił wam coś dobrego? Jeśli chodzi o żel to cena nie gra roli, powtarzam, że moje cienie i worki z jednym są naprawdę duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś z was próbowała usuwać sińce za pomocą krioterapii? Daje jakiekolwiek efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 445
podobno jest taki środek LIGHT EYES, czy ktoś to stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lix Lix
Polecam serum pod oczy DermatoPoietin. Ma dwa działania: redukuje cienie, worki pod oczami i zmarszczki a na górnej powiece działa jak skalpel : redukuje nadmiar skóry ładnie podkreślając kontur oczu. Nowość , rewelacja ! Niestety do kupienia tylko w Mediq ( galeria krakowska) lub online. Produkt szwajcarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wory worki woreczki
tez mam i nie wiem co z tym zrobic.Probowalam mezo beziglowa,ale u mnie sie nie sprawdza.Co jeszcze...?poradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crees
Witam, czy ma ktoś może doświadczenie z taką metodą? Usuwanie worków pod oczami laserem Pixel CO2 za 299 zł w Belle Epoque (zamiast 1000 zł) Czasem nocne oczekiwanie na św. Mikołaja może przynieść efekt w postaci worków niestety, nie tych z prezentami. Rozpraw się ze skutkami niecierpliwości i wybierz się z dzisiejszym grouponem do Belle Epoque na zabieg usuwania worków pod oczami, za który zapłacisz zaledwie 299 zł zamiast 1000 zł. Laser frakcyjny Pixel CO2 to bezbolesna technologia, której zastosowanie skutecznie rozprawia się z workami pod oczami. Polega ona na emitowaniu wiązki światła pochłaniającej wodę, która swym zasięgiem dociera aż do skóry właściwej. W ten sposób nie dochodzi do termicznego uszkodzenia otaczających tkanek, a proces gojenia nie pozostawia blizn. W efekcie dochodzi do przyspieszonego procesu gojenia, który stymuluje wytwarzanie kolagenu, a tym samym zapewnia skórze młodszy wygląd, gładkość i świeżość. Po takim zabiegu jedyne, o co będziesz się martwić, to zawartość worka św. Mikołaja przy kolejnej Gwiazdce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agap115
Też dostała tę ofertę. Będę wdzięczna za komentarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaa
hej :( tez mam straszne doly pod oczami i since, za cholere nie da sie tego niczym zatuszkowac ;/ jesli ktos chce o ty pogadac to piszcie tu swoje gadu lub maile to napisze, wspierajmy sie! z ogry dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklamana!
martka70 ! wszedziej Cie pelno. Podszywasz sie pod kilkoma nikami peggyson, i jeszcze kilkoma innymi nikami, i zachalasz tylko jedno. Ile ci placa za reklame? Jak czytam twoje wpisy to smiac mi sie chce z nich. Ewdentnie robisz reklame!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka23
worki pod oczami to efekt złej diety, stresu, albo początek choroby, możecie zajrzeć tutaj http://workipodoczami.com.pl/ i wybrać jakieś mało inwazyjne środki, które pomogą zwalczyć efekt, ale najlepiej będzie jeżeli zainteresujesz się zdrowiem i wyśpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczy
do basiulka23. piszesz o złej diecie, niewysypianiu się lub o poczatkach choroby. Tak naprawdę nie posiadasz zbyt wielkiej wiedzy w sprawie tych nieszczesnych worków pod oczami. Jeśli pozwolisz napiszę Ci pare słów. Worki pod oczami bardzo często są dziedziczone taki brzydki prezent od Pana Boga, i wcale nie oznaczają ani choroby ani też braku odpoczynku. Kosmetyki nawet najlepsze na chwilę pomagają, tak to prawda, aczkolwiek dyskusja toczy sie na temat ich całkowitego pozbycia się. Ja też borykam się z tym problemem od młodosci a tak na marginesie jestem okazem zdrowia , moje dzieci również. Córki 27 i 23 lata też wchodzą w ten sam temat.... masakra. Jak narazie pozostaje chirurgiczny zabieg lub doraznie kosmetyki. Pozdrawiam serdecznie wszystkich borykających się z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka86
Lila83, jakbym czytała o sobie! Najgorsze jest to, że te worki nie są cały czas takie same, czyli raczej nie nadają się do operacji. Im dłużej śpię, tym jest gorzej, a paradoksalnie np. po nieprzespanej nocy, piciu i balowaniu, prawie się wchłaniają. Problemy zdrowotne wykluczone. Czy Tobie udało się coś z tym zrobić, bo ja już nie wiem, jak z tym paskudztwem żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, próbowałyście zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym na okolice oczu albo inny zabieg, który robi się bez urządzeń - daje efekt wygładzenia zmarszczek jak po botoksie, a dodatkowo likwiduje worki i cienie pod oczami. Zabieg nazywa się botolift, mi bardzo pomogł. Za to moja koleżanka wybrała fale radiowe i też jest bardzo zadowolona. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
Hej dziewczyny i chłopaki - u mnie była robiona mezoterapia igłowa i karboksyterapia, okłady z rumianku i świetlika oraz mnóstwo jakichś żeli przeciw workom, obrzękom etc I nic nie działa - poduszki tłuszczowe są i się nie ruszają a limfa z rana powoduje dodatkowy obrzęk - najgorzej jest jak bardzo się zmęczę dnia poprzedniego np dużo pobiegam, albo mnie złapię jakieś choróbsko po kilku miesiącach walki wiem, że chirurgia to chyba jedyne rozwiązanie. Mam zamiar jechać do Czech, do Pragi do dr Kufa. Czy ktoś robił u tego doktora blefaroplastykę?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajszko76
Witam Was .mam ten okrutny problem przez ,który czasami wyje w głos i ...powiedziałAm koooniec .Wybieram się na zabieg usunięcia przepuklin tłuszczowych i przecięcia wiotkiej pokreskowanej skóry do doktor Smolarek do Świdnicy Czy ktoś miał styczność z Doktor? Będę wdzięczna. ..bardzo się boję ale mam dość ukrywania się pod okularami .mam dopiero 39 lat i 4 letniego synusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem ale wybieram się do Pragi do dr Kufy, który operuje w Perfect Clinic. Koszt operacji to 22,700 koron czeskich zza powieki dolne i górne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałam sprawe workõw pod oczami załatwić operacyjnie ale zaproponowano mi osoczr na silne obkurczenie skóry wokoło oczu o potraktowałam to jako ostatnią deskę ratunku no i po 3zabiegach pomogło. Chociaż jest nieprzyjemne. Zabiegi w estetiklaser na Sikorskiego w Gorzowie. Efekt ma być długotrwały. Na razie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
Ja już jestem po operacji. Nie pojechałem do Czech do dr Kufy. Jestem ponad dwa tygodnie po operacji dolnych powiek i jest nieźle, ale jeszcze się goi. Powiem tak, nie oszczędzajcie na chirurgu, nie ryzykujcie - dół dobrze zrobiony powinien być raczej w znieczuleniu ogólnym - jest mnóstwo osób oszpeconych, więc wybierajcie chirurga głową, myśląc o oczach, a nie że np w Czechach zapłacicie mniej - ja już po wielu wypowiedziach i wielu przypadkach gdzie ludzie jechali gdzieś tam (np Czechy), totalnie zmieniłem nastawienie... Jak było coś, źle, to okazywało się że zaczyna się wielki problem, bo np nie ma lekarza, nie ma jak się dogadać, daleko i ogólnie oni zrobili wszystko ok. Życzę Wam udanych operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkajszko76
Witam ponownie Duża rozbieżność w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkajszko76
Witam ponownie Duża rozbieżność w cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkajszko76
Urywa mi wiadomosc przy dodaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
do kajszko76 jak się boisz, to nie oszczędzaj na chirurgu i poczytaj i czytaj, poznawaj historię operacji, opinie etc Dół jest trudniejszy niż góra, więc wielu chirurgów, którzy łapią się bez problemu z górne powieki, nie chce się podejmować dolnych (np ja tak miałem z jednym z chirurgów w Czechach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek , przed decyzją o jakichkolwiek zabiegach medycznych warto wypróbować serum EVENSWISS. Wcześniej nazywało się Dermatopoietin i pewnie ze względu na trudnośc w zapamietaniu nazwy - producent zmienił nazwę. Preparat jest w mojej ocenie REWELACYJNY! Kiedyś używałam ( jeszcze pod starą nazwą ) a teraz po kilku "romansach" z innymi kremami pod oczy - wracam jak syn marnotrawny. serum genialnie sie wchłania i daje przyjemny efekt mrowienia. Skóra się napina a zmarszczki ulegają spłyceniu. cała kuracja przynosi spektakularne efekty : znikają cienie worki pod oczami i delikatnie unosi się górna powieka. Jest niezwykle wydajne. warto śledzić promocje w sklepie www.sheartist.com - czasem jest tam taniej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój z tymi reklamami - EVENSWISS. Ludzie tu potrzebują pomocy, a nie wciskania im jakichś kosmetyków wątpliwej skuteczności bazując na ich niewiedzy determinacji w dążeniu do usunięcia tego dość uporczywego problemu natury estetycznej. Za takie pieniądze jak ten krem kosztuje,lepiej pójść wpierw do dobrego lekarza i zbadać problem. Jak to są wystające przepukliny tłuszczowe, to żaden krem tu nie pomoże. Żadne peptydy nie dadzą rady w poważnych problemach tego typu - to tylko marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Jeżeli ktoś nie ma problemu worków czy przepuklinek nie powinien wogole się odzywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .za trzy dni mój zabieg(kajszko76 to ja ale tu lepiej wszystko wchodzi pod pseudo gosc)dolnych powiek cena od 5-6tys w znieczuleniu miejscowym ; przecięcie wiotkiej skóry i usunięcie przepuklinek "pracujących" ,bardzo jestem podekscytowana ale i wystraszona. .. boję się czy coś będę czuła, czy będzie ładna różnica po , czy zostaną widoczne blizny .mogę prosić o foto przed i po może to bardziej upewni mnie ,ze robie dobrze mój e-mail slonce1976@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
do kajszko76 - w znieczuleniu miejscowym dolne powieki? odradzam - będzie nieprzyjemnie. Gdzie robisz? Czy będziesz miała usuwany nadmiar skóry? jeśli tak, to czy poprzez wycięcie warstwy pod powieką, czy trójkątem po zewnętrznej oka? Zdjęć nie potrzebujesz - ogólnie robisz dobrze, ale niekoniecznie w znieczuleniu miejscowym i nie wiem u kogo robisz, więc też trudno stwierdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie ja tez mam problem z workami.Sa one ogromne a do tego od dziecinstwa opadajace powieki.Totez tez chce sie zdecydowac na operacje.Jestem z Sieradza i nie mam pojecia gdzie zdecydowac sie na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek x2
Jak jesteś z Sieradza, to nie wiem, ale polecam przyjazd do Warszawy, zrobienie sobie w szpitalu, w znieczuleniu ogólnym. Ja jestem już prawie 1,5 miesiąca po operacji i już jest naprawdę dobrze. Znów się czuję jak człowiek i nie mam problemu, żeby wyjść do ludzi :) Naprawdę warto. Jak chcesz, to dam Ci namiar na mojego chirurga. Pełna profeska, operacja z całym zespołem, z anestezjologiem etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/kajszko76/ ale mnie przestraszyłes, że będzie nieprzyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×