Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

szurniĘta Nie popiszę na razie nic.Idę sobie pojeść,a później mam zamiar oglądać \"Wymianę Małżonek\"na Novej. Znowu włażą na topik i głupoty piszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Ja to już dawno wyrosłam z zakochiwania sie aktorach, piosenkarzach itd. Mam męża i zakochana to jestem w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym zapewne zanim wyszłaś za swojego męża musiałaś być w nim zakochana, nie? no i ja też jestem zakochana w swoim przyszłym mężu;) to chyba prawidłowo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Czytaliście streszczenie najbliższych odcinków?? Karolinka zaliczyła wpadkę. No to się Jacuś ucieszy z tej ciązy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
To, że mam taki numerek przy nicku to nie znaczy, że mam tyle lat dziewczyno słówek się czepiasz i głupoty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ania, Ania... gdzie Twoje poczucie humoru?:O zapomniałaś dziś wyjąć je z kieszeni?;) a podobno zakochani to szczęśliwi, a nie zgorzkniali...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Mam poczucie humoru, każdy ma inne, nie jestem zgorzkniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa-------> heh, o tej porze to już spałam:) więc nie mogłam odpisać Ci - wzajemnie:) Za to teraz życzę miłego dnia Tobie i wszystkim pozostałym forumowiczom:) Dzisiaj Klan więc mam nadzieję, że pogadamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holki,mam bardzo dobrą wiadomość!:D Jutro w \"Klanie\" będzie ŁUKASZ :P Cieszycie się? slecna,co z Tobą?Znowu jakiś wirus dopadł Twojego kompa?Mam nadzieję,że nie Ciebie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, dopiero teraz wróciłam i nie widziałam Klanu!!! Więc nic nie wiem! Czy był Łukasz? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zajebiście się cieszę i nawet mogę zaklaskać uszami:D Tylko nie wiem czy uda mi się zobaczyć ten jutrzejszy odcinek:O Marketa-------> dzisiaj pewnie smuty w Klanie, bo Łukasza nie było?;) slecna-------> a Ty gdzie byłaś jak Cię nie było?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było smutów.Oczywiście,oprócz tego,że nie było Łukasza:D Akcja ruszyła!Oj,będzie się działo.........Nie opisuję,bo Was to za bardzo nie interesuje.....:P Jutro sobie podyskutujemy,wiadomo o kim..:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, a kto to jest ten lukasz??? ogladalam kiedys klan, ale od dluzszego czasu nie ma mie w polsce. taki on przystojny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na uczelni, ostatni non stop tam przesiaduję, niestety obrazy wzywają ;-) Karolina zajdzie z Jackiem w ciążę, tak? :-D ale akcja, scenarzyści z Klanu nie tracą czasu :-p Jednak to Łukasz jest tam słońcem, wokół którego krążą wszystkie planety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna--------> no chyba nie mogłaś tego piękniej ubrać w słowa:) strzał w dyszkę;) Marketa--------> no właśnie, ta cała Karolina w ciąży jest? jakieś jaja już były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo, to jest syn tego Janusza??? A CO sie dzieje z Olenka??? zmadrzala troche?? to Beatka bedzie rozczarowana, aona wie o romansie mezusia z Karolina??? (karolina corka Rafalskiego???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem za bardzo o co chodzi, bo tylko fragmenty z Łukaszem oglądam:D ale może dziewczyny coś napiszą:) Ktoś gdzieś napisał, że ta Karolina w ciąży jest więc chyba jakieś jaja z tym będą choć nie wiem tak do końca o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ze mną za bardzo nie pogadasz o serialach:O Marketa jest chyba najbardziej z nas obcykana:) A jak Ci się Łukasz podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, córka Rafalskiego bedzie w ciąży. Jednym słowem same zawirowania ;-) A Adam to oczywiście syn mojego ulubionego pana Janusza :-) Dzięki szurniĘta, Łukasz Słońce - takie skojarzenie od razu się nasuwa ;-) Uff, ale cieszę się, że nic dzisiaj nie straciłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, a ja seriali raczej nie oglądam...no chyba, że z Łukaszem ;-) SzurniĘta---->super powiedziałaś tej lasce, że ma 777 lat, myslałam, że przewrócę się ze smiechu jak to czytałam :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×