Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Przy okazji to okrutna jesteś :-p Dałaś kozicy 46 lat, a to młoda koza pewnie jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie! a ten chłoptaś co gra Igorka jest po prostu koszmarny:O te jego drewniane miny amanta za 3 grosze...:O:O:O porażka:O Totalne beztalencie... tylko zajmuje miejsce, w którym mogliby pokazywać Łukasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry kozica:) wybaczysz? to taki niewinny żart;) chociaż szczerze mówiąc to ja też mam prawie 46 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie NW!!!!!! Cały tydzień czaję się na Dziemidoka, a jedynego z nim odcinka i tak nie obejrzałam! Gdzie tu sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna-------> mogliby się pobić - Radek z Igorkiem:D i oczywiście Radek obiłby ryło temu drewniakowi:D Ale mam dziś bojowy nastrój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudne te wątki bez Łukasza i w Klanie i w Na Wspólnej dlatego nie chce mi się oglądać jak nie mam pewności, że Łukaszek będzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj prawie umarłam z nudów przy tym NW, już nie wiedziałam co mam ze sobą robić :-o I wszystko poszło na marne...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slecna--------> a powtórkę będziesz oglądać w sobotę? tego wczorajszego odcinka? ma być chyba o 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Slecna jak bym miała tyle co mi dałas to bym była kózka, SzurniĘta niewiele sie pomyliłaś 48, ale jaja za stara jestem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48? to Ty młoda kózka jesteś:) moja mama skończyła 50 w tym roku, a jaka laska jest:D niejedna smarkata może jej figury zazdrościć więc w wieku 48 lat to Ty na pewno nie jesteś skora do tego by kłaść się do trumny i czekać na rychłą śmierć;) tylko pewnie odkrywasz drugą młodość:) Fajna jesteś kozica skoro czytasz te nasze wypociny i z tego co widzę to nawet śmieszą Ciebie:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
ja tam nie czuję, ze mam tyle wolę porozrabiać niż siedzieć z paniami przy kawie po 50 tce. Zresztą na wygląd dają mi tylko 40 i tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozica-------> no i tak trzymaj:D Ja pomimo, że młodsza jestem od Ciebie to też jakoś dorosnąć nie mogę, bo nie wiedzieć czemu cały czas wydaje mi się, że mam 16 lat:D:D:D no wiem dlaczego;) Ale przyznaj się, gdybyś była młodsza to Łukasz podobałby Ci się, co?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
noooooooooooooooo i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie mamy wspólny temat;) Ja tymczasem idę spać, bo padnięta jestem. Dobrej nocki i do jutra:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
ja też dobranocka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem-Dobry wieczór:D Tak,Łukasza nie ma,ale ja,mimo to,oglądam wiernie \"Klan\".Nie raz wydaje się,że odcinek jest nudny,to fakt.Ale,tak ogólnie rzecz biorąc,bardzo dużo tematów jest poruszanych w tym serialu,takich życiowych.Choroba,miłość,nienawiść....... Trzeba tylko patrzeć na wszystko,a nie tylko na jednego aktora!:D;):P Widzę,że przybywa dyskutantów\"klanowych\":)Bardzo dobrze,oby tak dalej! slecna,ta goja7896 to jest zwykły blb.Nic innego! kozica,człowiek ma tyle lat,na ile się czuje.Ja też już swoje lata mam.🌻A zachowuję się jak 20 letnia dziewczyna:D szurniĘta,ile masz kotów?Ja cztery,trzy kociczki i jednego kocourka. Cholerny powsinoga gdzieś polazł i więcej jak pół dnia go nie ma.Może niedługo przyjdzie z \"panienek\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Ja nigdy nie zawodzę :classic_cool: Przy okazji dziękuję za słowa uznania ;-) oraz jeszcze raz oznajmiam: NIE JESTEM FANEM ŻADNEGO DZIEMIDOKA :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
No wreszcie mam chwilę i sie odblokowałam. Marketa to pocieszajace że nie patrzycie na wiek. Ja mam 1 kocura ale to typowo domowy bo nie wychodzi na podwórko tak, że mi się nigdzie nie szlaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie:):):) Żyję i mam się całkiem nieźle choć przykimało mi się dziś rano i to całkiem sporo;) Marketa-------> ale masz super:) też chciałabym mieć więcej kotów, ale dwa w bloku to już i tak wystarczająco dużo:) poza tym nie mają takiej swobody jak Twoje, które mogą sobie śmigać po ogrodzie:) Mam chłopca i dziewczynkę no i totalnego świra na ich punkcie. Kocham je nad życie;) Kocurek jest raczej spokojny choć cholernie zazdrosny o kotkę, ktora jest krócej u nas niż on zaś koteczka jest tak postrzelona, że szok. Taki kochany dzikus:D Mogłabym o nich gadać bez końca, ale chyba trzeba założyć osobny topik na ten temat:D Ty masz 4 szczęścia to i dwa razy tyle pewnie opowieści:) Dzisiaj nie ma Klanu, ale mam nadzieję, że wszyscy będą obecni na forum:D choć znowu ładnie na dworze więc szkoda dnia przed kompem:O ja niestety muszę, bo jestem w pracy:O Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie! Marketa, ile Ty masz lat? kozica--------> moje kotki też niestety siedzą w domu cały czas, bo po prostu nie są nauczone wychodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Teraz to będzie topik o kotach? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×