Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A.M.E.N.-------> a co? nie uśmiecha Ci się taki teamt?:P dlaczego? a podobno Dziemidok nic Cię nie obchodzi...:D:D:D oj widzę, że jednak Łukasz kręci Cię tak jak nas;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Dzisiaj nie ma klanu to możemy pogadać o wszystkim nawet o kotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
No ja już koniec pracy spadam do domu, odezwę sie po południu. Noooo chyba będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
no tak jak myslałam...:-o Wasz gust nie swiadczy o Was najlepiej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"upupupup\",kogo to obchodzi,co Ty myślisz........:D Rada prosta jak koci ogon:nie wchodzić na ten topik,nie czytać,a tym bardziej nie pisać głupich komentarzy!Rozumiemy się? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
No i tu jak najbardziej Marketa się zgadzamy. Jak mi coś nie pasuje to się nie wpieprzam tylko kulturalnie robi cofkę bez głupich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa czy twój powsinoga wrócił wczoraj do domu z randki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że się zgadzamy.Ja też tak robię jak Ty.Ja nawet,gdy przeczytam tytuł topiku i wiem,że mnie nie zainteresuje,to nie wchodzę:) Kocur,łaskawie pojawił się dzisiaj,pojadł i tyle go widziałam.......:D Niech sobie łazi,ciepło jest.Tylko martwię,żeby mu się nic nie stało.:) Tak,\"Klan\" dopiero w poniedziałek.......Można w tym czasie pogadać o czymś innym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był Łukasz:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kto nie widział niech żałuje;) Był po prostu zniewalający, a taki Igorek to odpadłby przy nim w przedbiegach:D Cały czas jeszcze jestem pod wrażeniem i może dlatego trochę gadam głupoty;) Ale fakt, że jest niezaprzeczalnie cudowny oczywiście podtrzymuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kochane Najważniejsze: nie widziałam tego odcinka z Radkiem bo musiałam jechać na uczelnię kończyć obraz. Oj, jak żałuję, żałuję, a jeszcze po zachwytach szurniĘtej to już w ogóle...:-( No nic, liczę w takim razie, że w tym tygodniu zagości i w Klanie i w NW, chociaz nie wiem czy zniosę taką dawkę Łukasza:-D kozica---->fajnie, że się do nas przyłączasz, pasujesz do naszego towarzystwa wręcz idealnie! Ja nie mam żadne kocky, ale na pewno fajnie mieć takie zwierzątka w domu :-) Powinnyście więc stworzyć topik o kotkach, nowy temat, nowi wrogowie...żyć, nie umierać! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Super AMEN jak zwykle na posterunku. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
No rzeczywiście przegapiłam AMEN nagana za wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Bądź co bądź nie jestem przyklejony do kompa :-P A oglądaniu "Na Wspólnej" mówię stanowcze NIE! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądaniu \"Na Wspólnej\" również mówię stanowcze NIE:D zaś patrzeniu na Łukasza Dziemidoka mówię stanowcze TAK:D:D:D bez względu na to czy jest to Klan czy Na Wspólnej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Uhmm ciekawe....ale mało przekonujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mało przekonujące\"???? Ty w ogóle widziałeś kiedykolwiek Łukasza Dziemidoka? bo coś nie wydaje mi się... skoro tak mówisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Widziałem :-p Taki słodziutki chłoptaś, sorry, ale nie zakochałem się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz kur....
znowu ten dziemidok - dajcie sobie na wstrzymanie bo sie niedobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz kur....---------> to śmigaj do klopa, bo ja jeszcze będę gadać, a Ty możesz sobie sobie klawiaturkę zvomitować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
szurniĘta78 jeśli to twój rocznik to w tym wieku mogłabyś mieć więcej rozumu. Żyjesz złudzeniami, zachowujesz się jak nastolatka zakochana w jakimś aktorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×