Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość pomarańczowa* pomarańcza*
o tak ten golf jest drażniący :O przez to Michta mie się z księdzem kojarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdafsa
nie do już farse robią z Beatą, Rafalskim, Jackiem i dzieciakami, a to dosc poważny serial jest i jakoś to nie pasuje do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
rodzinna kolacyjka- śmiech na sali p. stenia pozująca do zdjęcia hi hi Leszek - fajny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ta kolacja dzis to rewelka. ciekawe czy Denatka jak się dowie nie dostanie ciśnienia. Po co ten Koziełło łazi to tej walnietej Edyty sory dr Edyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
przesadzili z tą kolacją jakby mnie facet robił tak jak Jacus Beatę, to wytłumaczyłabym dzieciakom jak to wygląda, że juz nie mieszka z nami, ale je kocha i będzie się spotykał odwiedzał, ale wspólne kolacyjki powiedzcie która normalna kobieta zgodziłaby się na to Beatka też troche wyrywn mogła poczekać do rozwodu z wspólnym mieszkaniem z Rafalskim Za to Monika spryciulka, będzie się zabawiac w artystkę, a kanjpe poprowadzi wspólniczka i kasa będzie na fanaberie- ta to umie sie ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie najbardziej bawi jak
nikt inaczej nie mowi, jak doktor Edyta. Wyobrazacie sobie, ze no o ktorejs z was wszyscy znajomi, takze z ktorymi jestescie na ty, mowia np wyłacznie magister Joanna? Inna rzecz,ze lekarze w wiekszosci sa porabani na tle tytułomanii, oni chyba inaczej nie umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28o9
Jest przyjedz na rynek do wroclawia :) z laptopem na laweczce hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donatella.
Z tym golfem u redaktora Michty to macie rację :D Ja też zauważyłam, że on ciągle w tych golfach lata :O Nawet go z siostrą nazywamy "Pan Golf" :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieciaki
Mnie wkurzają bliźniaki Michała, bo są sztuczni i na kilometr widać, że nie są bliźniakami! Małgosia Beaty też jest jakaś przy***bana... Lubię Szymona, chłopca, który gra Pawełka! Moim zdaniem On jest bardzo naturalny. Widać,że lubi swoich serialowych rodziców, bo chętnie się z nimi bawi, do Kotulanki nawet często się przytula. Słodki jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllllllllaa
taaa bo ten pawelek jest rodzonym synem kotulanki dlatego do niej sie tak przytula! a mnie wkurza to dziecko tzn. moze nie on sam ale sposob w jaki sie do niego zwracaja bo robia z niego jakiegos niedorozwinietego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz przeciez
pawelek nie jest jej prawidziwym synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladacie klan i nie widzicie
matko ludzie. przeciez pawełek jest dziewczynka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ja mam dwoch kolegow
... braci blizniakow.. i sa to zuplenie dwa swiaty.. jeden jest grubszy wyzszy i ma ciemne wlosy.. drugi to maly niski z jasniejszymi wlosami. wiec nie zawsze blizniaki musza byc jednakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewww
Mnie wkurzają bliźniaki Michała, bo są sztuczni i na kilometr widać, że nie są bliźniakami! kurwa czy wy jesteście tacy tępi czy nie wiecie że itsnieją blizniaki dwujajowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zauwazyliscie
ze zmieniono jednego blizniaka?mowa o tym wyzszym,i w sumie ten jest lepszy od tamtego,ktory strasznie sie stresowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhef
zauważyłam ze zmienili bliźniaka ale co z tego? i tak są krzykliwe paskudy wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colol
A co Malgosia to niby lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wAtek Moniki i Felicjana to dopiero koszmarek. Feli wyfląda jak stary sutener, opalony w solarium jak Tom Jones. Pamiętam jak ten aktor grał w Och Karol wyglądał do ludzi, ale teraz strasznie się sestarzał i naprawde wygląda kiepściuchno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhef
Małgosia nie lepsza, ale przynajmniej tak nie wrzeszczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedziałam że skądś znam
Feliksa :) Wtedy miał branie,a teraz nawet ta stara paskudna ura go nie chce :D A tak w ogóle,to zastanawiam sie co on od niej chce,bo chyba nie zależy mu na niej na serio,taki jakiś jeste dziwny,niby żartuje,niby nie....Myślałam na początku,że jest z nią dla kasy,ale chyba nie,chyba sam jest bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wracając do kolacji u Beaty z exem to niewyobrażam sobie nawet dla dobra mojego dziecka bym mogła usiąść przy jednym stole z moim obecnym mężem i byłym. Chociaż moi panowie znają się i rozmawiaja. Jednak uważam , że stwarzanie takich sytuacji jest jakieś niezręczne. Jacuś pragnął Denatki to niech tam sobie kolacyjki urządza. Myśle, ze jak to dotrze do Denatki dostanie ciśnienia wysokiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Donata jest zaborcza, da popalić Jackowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jutro moze sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek Junior
Ten mały jest naprawdę podobny do Stockingera! http://film.wp.pl/id,9013,idPhoto,177446,title,Klan,type,25,film_galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga od Michała
Aktorka grająca Kingę w Klanie spodziewa się dziecka, więc pewnie usuną ją na jakiś czas z serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klankowa
Ta czapa Czesi to przegięcie na maxa.. fuuuuuj.. musze przyuważyć, jak Kinga chodzi, bo nie zwracałam uwagi do tej pory. A tego Michty wręcz nie trawię! Jak on się pojawia, to wyłączam fonię, bo nie mogę znieść brzmienia jego głosu, doprowadza mnie do szału. Powiedzcie mi: co my widzimy w tym Klanie? Ja oglądam go niezwykle namiętnie…. A te świętoszkowate oburzenia Eli.. ludzie, w jakich czasach ona żyje? A jak ktoś by przy niej zaklął naprawdę z grubej rury, to by biedna trupem padła.. a wiecie co? Troche mnie denerwuje, że Jerzy do niej wrócił. Nudno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z sentymentu...
Ja oglądam chyba z sentymentu... No i z sympatii do niektórych aktorów! ;) W końcu to już 12 lat?! Dorastałam z klanem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdfggl
Ja też dorastałam z Klanem.... :), szczególnie utożsamiałam się z olką i agą, wiekowo byłam pomiędzy nimi ;), teraz po tylu latach, to już wątki są mocno wydumane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się pewnie
Jerzy niedługo znów zdradzi Elkę,bo i kto by z nią wytrzymał dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×