Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nie rozumiem dlaczego omijać
pokoje dziecięce? przeciez akurat dzieci mają masę obowiązków i zdązą sie w życiu napracować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem dlaczego omijać
poza tym co za znaczenie starsza czy młodsza usługuje, ma to na co się godzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie byłam na tym topiku i myślałam,że się pomyliłam.Że weszłam na topik o pomocach domowych :D :D :D Tak,przesadzają.....To samo jest ze Stasią u Chojnickich.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbam
Dlaczego omijać pokoje dzieciece? bo dzieci powinny byc nauczone swoich obowiazkow, jak chociazby sprzatania pokoju, potem wyjada na studia i takie kaleki z nich będa, co nawte kurzu nie zetrą. To chyba oczywiste.... Nie powinno sie od najmlodszych lat wychowywac dzieci na udzielne ksiezeta, ale co kto woli ;) Co do cioci Stasi, to tez jakas paranoja, skad ta kobieta bierze siłe, zeby taki wielki dom posprzatac, jezdzi tam i obiady gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mam nadzieje, że Pani Donatka to tak da popalić Jacusiowi, że na kolanach będzie wracał do beaty. yslę, że więcej takich akcji ze strony Doni, a przejrzy na oczy. kurde głupia bladź, a ja k komentuje innych mam na mysli sekretarke, wielka pani wicedyrektro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie dziwia
te ich lunche, Jacka i donatki, kto w normalnej pracy, w dodatku w banku, ma czas, zeby codziennie latac na takie wystawne posilki...ze juz o stronie finansowej nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....\"że o stronie finansowej nie wspomnę.....\" Ty wiesz ile zarabiają bankowcy..........?Dla nich to bułka z masłem taki lunch.Tak,dla przeciętnego śmiertelnika to jest luksus,ale nie dla nich.:O Donata nieźle da Jackowi popalić.Już w piątek zaczynał mieć dość.Gadała,jakby miała coś z głową.:D A do sekretarki odnosi się wręcz skandalicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak tak co dzień wydadzą
tyle kasy na sam lunch to im chyba połowa wypłaty zostaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy w jakim banku
Bo w takim PKO jest ustawa kominowa i kokosow wcale sie nie trzepie bo pensja rzedu 5 tysiecy na pewno nie pozwala na ekskluzywne lunche codziennie. A bank, w ktorym pracuje Donatka z Jackiem na taki ekskluzywny wcale nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy codziennie chodzą na wystawne lunchy?Raczej nie. Ale to tylko serial,w serialu wszystko jest możliwe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy In The Sky
A wiecie dziewczyny, że ciamajdowatego profesora Deptułę gra ten sam aktor, który w "M jak miłość" występuje jako czarny charakter Filarski??? Dla mnie to fenomenalny aktor. Długo nie mogłam pokojarzyć, że to ten sam aktor, a moja mama do teraz w to nie wierzy - tak diametralnie różne postacie stworzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
deptuła w młodości grał sporo ról w wojennych filmach, powstańcow warszawskich i takie podobne. Wiecie dyrektorzy banku to pewnie maja kaske na lunche, ale przeciętni pracownicy banku raczej nie, bo ile wyciągają 1400zł. Iza super znou chce uszczęśliwić Szymona. Denatka zmieniła fryzurke. Żal mi trochę Czesi, Daruś ją zdradza, dziecka nie może mieć, Anulka sprawa pokręcona przykre to takie , ale samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszullkaa ulka
Pomoc domowa w terazniejszych czasach nie jest niczym egzotycznym ale uwazam ze szacunek sie nalezy jak kazdemu innemu pracownikowi. Do mnie pani przychodzi dwa razy w tygodniu ale to nie znaczy ze ja zostawiam wszystko dla niej bo " jest sprzataczka to zrobi". Pamietam sytuacje ze podala mojej corce cos do picia to wyjasnilam jej ze nie musi tego robic a moja coreczka dostala reprymende i nigdy wiecej o nic nie prosi . Ma lapska ,jest zdrowa to niech sobie sama wezmie. W Klanie wszyscy zapracowani ( jakby tylko oni pracowali ) i jezdza po Stasi i Steni jak po lysej kobyle. Ela wielce zapracowana , ma apteke za sciana +pracownice , nie ma jej kto balaganic a ta biedna Stacha ledwo wejdzie to juz jej czaju parzy bo ta mimoza jest zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo dla tej pani powyżej
która nie orze swoją pomocą domowa jak te "misyjne"panie :) Rzeczywiście,Elka nie ma za wiele do roboty,a sprawia wrażenie,jakby sama nie mogła sobie z niczym poradzić.W ogóle ci ludzie tacy dziwni są,niby przedsiębiorczy,mają własne interesy,a nie potrafią sobie poradzić z obowiązkami domowymi :O Ciekawe co by powiedzieli jakby np harowali po 12 godzin,a nie siedzieli przy biurku pół dnia :O Strasznie mnie wkurza jak Cześka tak wytrzeszcza oczy jak coś gada.W ogóle z zachowania to typowa prowincjuszka,nie wiem czy ta posatć ma taka być,czy sama Powierza taka jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie przesadzajcie że
elka nic nie robi. ma kamile, michałka i czasami jego dzieciaki na głowie.poza tym apteka, duży dom, teraz sie wplątała w książke. prowadzenie własnego interesu moja droga to nie siedzenie przy biurku i wymaga niejednokrotnie wiecej energii niż praca u kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan - 1624 Mariola cieszy się z pierścionka zaręczynowego. Agnieszka wypytuje Olę o profesora Smosarskiego. Nie wierzy, że kontakty między nią i wykładowcą są wyłącznie towarzyskie. Krystyna przypomina Alicji o wykładzie monograficznym Vujkovicia. Michał i Kaja szukają mieszkania, w którym ma siedzibę agencja reklamowa. Grażynka zwierza się mężowi, że chciałaby jeździć samochodem. Rysiek radzi się Rafalskiego, jak wyperswadować żonie ten pomysł. Elżbieta opowiada Jerzemu, jaką radość sprawiła Kindze walentynka od chłopców. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/g mnie Donata tamtą fryzurę miała lepszą.Nie wiem,może mi sie tak tylko zdaje,może to kwestia przyzwyczajenia. Tak,Anka Powierza nieszczególnie wygląda.Był niesamowity kontrast między nią,a tą ciotka od małej Ani.(nazwisko na Ł.). A ciocia Stasia jeszcze tych huncwotów od Michała będzie przyprowadzać ze szkoły...:O A to są prawdziwe huncwoty,kto to słyszał,żeby w pierwszym dniu i w nowej szkole,od razu "kłaść" kolegów na parkiet. A Monika za grosz honoru nie ma........:O A jak się żaliła do Feli'go........."Gabrieli nie ma,wszystko na jej głowie".......Tylko,jak Gabriela harowała za nią,to było wszystko OK.A ona teraz taka przepracowana......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
sa osoby ktoere maja własny interes i musza jechac na drugi koniec miasta bo tam sie własnie miesic. nie przesadzajcie kamila czy michal tez mogliby pomoc a nie zjedza i ida sobie. Elunia to nawet nei raz michalowi sniadanko robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ty moj
Rysio to juz nawet kobicie samochodem nie pozwoli jezdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
Grażynka chce jeździć samochodem-ale czemu Rysiu ma się radzić Rafalskiego w tej sprawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladałam wczoraj Klanu
serio Rysiek się bedzie Rafalskiego radził czy dopuścic Grażyne za kierownice??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Nowa dziewczyna Michała jest fajna, gra naturalnie w przeciwieństwie do tej byłej i Kingi, mogla by zostać na dłużej. Co do pomocy domowych, to w którymś odcinku Stasia powiedziała Eli, żeby jej już nie płaciła, ale Elka się nie zgodziła, wynika z tego, że Stasia za pomoc dostaje kasę. Ostatnio irytuje mnie Czesia, o co tej dziewczynie chodzi? ( mam na myśli sprawę z Anulką) zachowuje sie jak dziecko, które nie rozumie ze nie możne dostać cukierka natychmiast; no i mogli by ja wreszcie ubrać jakoś po ludzku :-) zawsze wygląda jak "sierotka marysia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaanitka
Czesia to porazka.Ubiera sie jak dziecko z przedszkola.Ta czapa to niedlugo jej na oczy padnie.Nie dziwie sie,ze Darek rozejrzal sie za atrakcyjniejsza kobieta.Czesia moglaby o siebie zadbac.Zalozyc jakis seksowny ciuch,wkoncu figure ma fajna,wszystko na swoim miejscu.A stara tez jeszcze nie jest.Kurcze,juz nawet Grazynka lepiej od niej wyglada,a to jej ciocia :P .No i ten wytrzeszcz...Ołłł maj gad ... Denatka wyglada okropnie w tej fryzurze :( Niby faceci to wzrokowcy,to dlaczego Jacek nie widzi tej roznicy pomiedzy nia ,a Beata?Beata to wg mnie istna sexbomba ;D Te jasne oczy,ladne wlosy,niezla figura...A Denatka taka mizerna,ten nos ma paskudny,a fryzura porazka :/ Chlopie,wracaj do Beaty poki czas !!! Nowa dziewczyna Michala wg mnie, jest dla niego zafajna :) Naprawde niezla kobitka,a Michal to taki paszczurek :/.Juz lepiej by pasowal do tej zblazowanej mimozy Kingi,ktora chodzi jakby w gacie narobila;/Przyjrzyjcie sie tylko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma ple-ple
Czesia ma od kilku lat jedną czapkę..... Okropną. I w sumie nie wiem, czemu, bo kostiumografowie serialu raczej dbają o wygląd bohaterów - w odróżnieniu od "Na Wspólnej", gdzie aktorzy non stop w tym samym chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma ple-ple
A co do zachowania Cześki, to taka przecież ta postać była od samego początku. Niezbyt mądra, ale poczciwa prowincjuszka. I bardzo dobrze, że w tym serialu nie wszyscy są piękni, mądrzy, szlachetni i świetnie wykształceni. Tak jak w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Rafalskiemu zalało mieszkanie, a Rychu "złota rączka" będzie robił remont, bo oczywiście w całej wa-wie innego fachowca nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
fryzura Denatki okropna. Dzis pięknie jak na moj gust wyglądala Ela to wdzianko fioletowe było piekne. i ta biala bluzeczka tyle wdzięku dodawała. Super! Cześka to taka czereśniara. Ale dzis wzięlo Dareczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×