Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość as..
Ela zawsze jest fajnie ubrana, zwłascza jak ma jakieś "wyjście", a czesia i jej ubrania-zero gustu, faktycznie jej ciotka, i inne "ciotki" są lepiej ubrane niż ta mloda dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nie oglądałam.......:( Ktoś pytał dlaczego Rysiek ma się radzić Rafalskiego,czy Grażynka może prowadzić auto.........No przecież Rafalski jest psychologiem,a Rysiek dba o rodzinę.Może się okazać,że Grażynka nie spełnia warunków psychologicznych........:O albo :D Nie wiem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenhyt
do aaaaaaaaaaanitka własnie, kinga dziwnie chodzi, jakoś tak przebiera tymi nogami/iksami, rzeczywiście jakby miała kupę:P moja mama, która sporadycznie ogląda klan ostatnio jak zobaczyła kinię w całej okazałości spytała - to teraz tak się chodzi??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga ogólnie jest beznadziejn
ani urody,ani nic :O A Cześka mogłaby trochę se zmenić po tylu latach mieszkania w Warszawie,a dalej jest głupią wieśniarą.Zresztą nawet już nie chodzi o to,że jest ze wsi, tylko jest strasznie głupia.Nie wiem jak w realu taka osoba by sobie poradzła.I ten jej tekst "Porwijmy Anulkę" :O I wkurza mnie jeszcze jej wsiowy makijaż,włosy ma ładne,a jak je wiąże to na głowie ma takie przylizane na maksa :O Porażka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenhyt
czesia w ogóle nie powinna wiązać kucyka, ma za bardzo płaską głowę na czubku i wygląda nieatrakcyjnie. nawet już nie chodzi o to, że czesia ma byc czesią i wyglądać jak czesia ale już do końca powierza będzie mi się kojarzyć z płaską głową, niestety. A poza tym nie czaję watku, ze michał ma nową babę. wiem, ze poprzednia uległa ojcu i wolała się spotykać z jego pożal się Boże kumplem, ale do licha tak szybko się zabujał w tej nowej??? poza tym wkurza mnie to 100% zaufanie kryni do pawła! ja rozumiem, że znają się jak łyse konie i jej nawet przez myśl nie przeszło, żeby on coś z dr edytą (swoją drogą wnerwia mnie też jak mówią ciągle dr edyta:/ kombinował. Ale do licha!! przeciez było widać jak na dłoni, że ona na niego leci, a krynia nic! poza tym, nawet nie wiem jakbym ufała swojemu mężowi, to zarzut, że może mieć dziecko z inną kobietą, szczególnie że w tą znajomość był bardzo zaangażowany i nawet mu się podobało, że ona mu tak nadskakuje, zasiałoby u mnie ziarnko niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krynia i Paweł
Krynia tak kocha Pawełka,że mu we wszystko uwierzy i jeszcze go po rękach wycałuje! :D Mógłby ją naprawdę zdradzić i wmówić, że tego nie zrobił to by mu i tak uwierzyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh i oczywiscie teraz jak
"Rysiowe" potrzebuja pieniedzy bo Taxi Driver juz nie jezdzi jako taksowkarz.. to wszystkim sie wszystko psuje i wszyscy biora Ryska do roboty.. zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty232
w którymś odcinku paweł tłumaczył tadeuszowi że nie może być ojcem dziecka edyty bo w tym czasie co ona zaszła w ciążę, on przez cały lipiec był z rodziną w belgii. Więc się nie dziwię ze Krysia ufa Pawłowi, a pozatym edyta chciała kryśkę przejechać więc to jeszcze bardziej potwierdza że to ona bardziej na pawła leciała jak paweł na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
wypadło mi kilka odcinków, ale Wy jesteście niezawodne nadrabiam zaległości. Donatka rzeczywiście powinna Jacusia tak przeczołgac, żeby mu bokiem wyszło Co do Anulki to cos mi się zdaje, że tam może chodzic o pieniądze. Przecież mąż Wiesi był kimś zamożnym, pamiętam jak daruś opowiadał o wielkiej willi i luksusie, a teraz to wszystko albo spora część może przypaść małej .... może ci nowi opiekunowie Ani wcale nie są tacy bezinteresowni to takie moje gdybania A z Cześką powinni rzeczywiście coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuzianna
Z Czesia powinni cos zrobic,bo to juz poprostu chodzaca porazka.Ogladacie moze Złotopolskich?Albo ogladaliscie kiedys?Tam jest taka Marcysia,co tez na poczatku typowa nieporadna dziewuszka ze wsi,a teraz piekna kobieta sie zrobila.Czesia tez moglbaby sie zmienic,bo czasami zachowuje sie jak ograniczona umyslowo.Juz nawet patrzac na te jej ciuchy...Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Bożence też niech
już dadza ine spodnie. Ona w tych biodrówach chyba nawet śpi ;P Donata w nowej fryzurce wygląda jak klaun w nocniku rehrehreh Qrcze scenarzyści, aktorzy itp powinni poczytać to forum odrazu by zmiany były widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuuuuulaa
A najlepsze jest to ,jak chodzi Kinga.Masakra.Jakby nogi miala ze soba zlaczone.Czy ona ma jakas chorobe??Przeciez nikt normalny tak nie chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe banany
to nie choroba, po prostu tak ma :D wypina tyłek do tyłu i nogi ma tak jagby złączone w udach, dopiero od kolan jej się rozchodzą :D taka typowa kaczuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe banany
*jakby :O sorki za tego byka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
macie racje kinga człapie się. Co dziś było bo miałam gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe banany
Rysiek zastanawia się, na co przeznaczyć pieniądze, które odzyskał od nieuczciwego prawnika. Bożenka skamle na szkołe tańca, Kasia na plecak, a Maciek jeszcze nie wie na co :D No ale Rychu z Grażyną dochodzą do wniosku, że jeszcze dozbierają i przeznaczą to na wakacje. Paweł spotyka się z Moniką i namawia ją żeby dała spokój Szymonowi. Rafalski odwiedza Beatę w firmie. Skamle, że jego mieszkanie kompletnie zalane i nawet nie da się tam mieszkać. Wpadają na pomysł, że przeprowadzi się do Beaty i, że to dobry pretekst żeby się nie tłumaczyć przed dziećmi. W redakcji "Tygodnika Społecznego" Elżbieta uczestniczy w dyskusji na temat kondycji polskiej rodziny. Spotyka tam zakonnika, który jest w jednym zakonie z Malickim. Wypytuje go o Krzysztofa. On mówi, że Malicki czuje się dobrze. Ela zaprasza go na Sadybę na kolację. Więcej grzechów nie pamiętam.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzięki, mojej ukochanej Denatki nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe banany
nie było ogólnie dzisiaj był nudny odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powierza nawet prywatnie
czesze sie w tego kuca :D Michał nie zakochał sie w Kai,po prostu na siłę chce kogoś mieć.Pamietacie,jak narzekał na Justynę,a jak zaczęli znowu sie spotykać to od razu chciał sie oswiadczac.Desperat :P A ta Kaja rzeczywiście za ładna i za normalna dla niego.Rozwaliło mnie to,jak on sie jej pytał czy się jej podoba,taki paszkwil :O A tak w ogóle to myslę,że z ną też mu nie wyjdzie,pewnie wykorzysta go do znalezienia pracy i bedzie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
Ja też tak myśle. Moim zdaniem fabuła dąży do połączenia Kingi z Michałem wiec Kaja po drodze odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
pamietacie jak ładnych kilka lat temu Kinga wchodziła do serialu i Michał powiedział, że ma piekną dziewczynę, jak ją pokazali szczęka mi opadła. Pamiętam, ze wtedy sporo osob w pracy ogladało serial i każdy był zdegustowany, bo jak ona piękna, daleko jej do ladnej, a co dopiero pięknej hihi. Mnie czasmi irytuje, że przez Sadybę przewija się każdy kto chce, jakby to był motel podrzędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfdgdg
oj tam Kinia nie jest przeciętna, nie aż taka brzydka, no tak prawie wszystkie panny michała przez sadybę sie przewinęły choćby na kilka dni...jeszcze jakby mieszkal sam...no i wszyskie były wielce potrzebujące, a przecież Ela samarytanka, to i wszystkie kochanice jurka pod swój dach by przyjeła :D. Czytałam w opisach, że Smosarski przyniesie prezent na walentynki dla olki i to do domu....ale zenada, wykladowca i walentynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfdgdg
miało być, że kinia jest przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczowie
No i wieczorna herbatka i pogawędka u doktorostwa znowu była... :)) Ale czułości zero, jak zwykle! Byle dalej od siebie usiąść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmnmnmkkkkkk
Pogniotla mnie dzisiaj rozmowa Eli z Michalem.A wlasciwie pewien moment.Michal mowi,ze ten zakonnik,to niezly jajcarz,a Ela z miina jakby sie cos stalo powiedziala ,,Miiiichaaaaaaaal'' .Wiecie jak to Ela.A chlopak nic zlego nie powiedzial ,a Elka takia oburzona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie rozwalił tekst Małgosi: chciałabym by był też z nami mój tata i byśmy żyli wszyscy razem- TWORKI a tak wogole to Małgosia grala dzis o wiele lepiej, nie piescila się jak dwulatek, zdecydowana poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe mnie też to rozwaliło
głupiutkie dziecko :D A ten Rafalski tak się do niej przysuwał jak jakiś pedofil :O Elka rzeczywiście przesadza,nie ma za grosz poczucia humoru,co to miąło znaczyc,że "nie może już tego słuchać".Jej odpowiadają sztywniackie rozmowy z panem redaktorem (który napawa mnie niemalże obrzydzeniem)prowadzone nastrojowym tonem.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola786
No faktycznie Małgosia kiepsko gra, ale ja nie oceniam gry dzieci, w końcu to dzieci, nie można od nich wymagać tego samego od dorosłych. To wina reżyserów, powinni wybierać do serialu bardziej rozbrykane dzieci, dać im swobodę w zachowaniu, i wtedy wyglądało by to w miarę naturalnie, a tak biorą taka spokojną Marysie czy Pawełka od doktorostwa każą powiedzieć dokładnie kwestię, dzieciaki sie stresują no i potem to wygląda, jak wygląda :-) Biedny Pawełek to nawet czasami zerka gdzieś w bok, tak jakby patrzył n kogoś czy dobrze powiedział. a takie rozbrykańce nie bardzo sie przejmują sa mniej zestresowane i lepiej wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxfdgdsg
i teksty w banku z tą sekretarką...gdzie jest Pani dyrektor z ust Jacka, a ust Donaty gdzie jest Pan dyrektor...masakra, no rozumiem że z sekretarką moga być na Pani, ale przecież wiadomo że jak są parą, to nie mówię do siebie na Pan, Pani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
a mnie denerwuje, że redaktor Michta, ten od Eli zawsze ma ubrany biały golf aa na niego marynarkę:( no chyba, że coś się zmieniło, bo nie oglądałam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×