Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość briiii
a Pani Teresa Lipowska tez grala w Klanie 1997: Klan jako Mgr Helena Frączak, pracownica apteki Elżbiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbede
sekretarka Darka to aktorka Ada Fijał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia..
A może ja teraz naparze wszystkim ciaju ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobie piemienie
zeby nikt glodny nie chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a mnie
moi rodzice to tez "doktorostwo" i zadnych rewelacji w sypialni nie maja, normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł i Krysia
A co na to wszystko Paweł?? Znowu dzisiaj klanu nie oglądałam i ciekawa jestem jak zareagował na wieść, że Edyta chciała mu zabić żonę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielllka25
Uwielbiam oglądać Klan, to już 11 rok jak śledze losy bohaterów tego serialu...Najbardziej wkurza mnie postać Olki i ten debilny wątek z prof. Smosarskim. Scenarzyści już chyba naprawdę nie mają czasami pomysłów. Uwielabim państawa "absolutnie" i "w rzeczy samej". Pan Koziełło pomimo tego, że cały czas się trzęsie i jest jakiś przykurczony, to wprawia mnie w dobry humor. A pani Surmaczowa to kopia koleżanki mojej mamy. Też taka wszędobylska i gadatliwa. No i nie wiem dlaczego, ale strasznie denerwuje mnie jak ciocia Stasia wymawia słowo "Poluszka". W ogóle wkurzające sa te zdrobnienia w Klanie, np. Moni, Feli, Poluszka, Anulka. A np. taki Paweł jak mówi o swojej żonie, to nigdy nie powie "Krysia, Krysieńska", tylko zawsze Krystyna. Zero czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł L.
Bo z Pawła to taka zimna ryba...zero czułości w nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie traćcie wiary w państwo doktorostwo Lubiczów - napewno mają wypasioną sypialnie w dworku w Topolinie :p ta kochanak Darka - bardzo ładnie wygląda na prywatnych fotkach, a ta peruka fatalna :O moze z jakichś powodów chcieli czarnowłosą bohaterkę ale to jeszcze nie tłumaczy tak beznadziejnego rekwizytu! peruki moga byc naprawdę fajne i imitujące naturalne włosy np. o wiele lepsza jest peruka Pauliny z \"Brzyduli\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
oh to dobrze że to peruka, zachodziłam w głowę jaki fryzjer ją tak skrzywdził :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topolino
No teraz to chyba doktorostwo sprzedadzą dworek w Topolinie... Przecież Edyta jest z tamtąd no to jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczo Olka pomylila
kierunki i powinna pojsc na Informatyke.. a swoja droga kto jeszcze wpisuje www w adresie strony?? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
Pani stenia w Internencie :) Jaka przestraszona biedna była hihih. A co do zdrobnień to też nie lubie zwłaszcza Poluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Olka naucza panią Stenię internetu, wymądrza się, ale kobicie nigdy w kuchni nie pomoże ani nie posprząta, tylko siedzi na kanapie i zajmuje się przekonywaniem starszej pani do nowinek technologicznych ;) Może mam jakieś komunistyczne poglądy, ale zle bym sie czula, jakby wokol mnie zasuwala starsza kobieta (wiem, za to jej placa), a ja bym mądrowała z kanapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalaaaaaalallaaa
css - zle bys sie czula?ale kobieto ona tam po to jest ! to jej praca ! za to jej placa ! to co ,olka ma jej pomagac bo stenia juz stara?sama sie na to pisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sok albo obiad to juz sama
moglaby sobie nalac czy wlozyc bez przesady troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a mnie czeska wkurza, ze niby darek nic nie robi,a coon do lichama jeszcze zrobić niby? Albo sie wymadrza ze jak on pojdzie i powie tood razu dziecko oddadza jemu. Malo kto tak odddałby dziecko facetowi prosto z ulicy, nawet jakby pokazał jakies zaswiadczenie ze jest ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no limit
a mi sie wydaje ze Pani Ada zdecydowanie lepiej wyglada w ciemnych wlosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten jacek to chyba ślepy ...
i głupi jak but!!! Kogo on sobie znalazł ta jeba...na Donatka jest jak żandarm. Wypytuje, rozkazuje i te jej fochy.... Rzygać się chce jak ją widzę i słyszę a na miejscu sekretarki Jacka Donacie już dawno bym jej po mordzi..e na lała. Sucz wredna... Może wezmą ją do tej centrali i się wątek skonczy?? Jacek sam zostanie i znajdzie jakąś normalną, dziewczynę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsdsaaaaaaaaadvcv
a mnie sie wydaje ze to odwolanie rozwodu nie bez powodu sie stalo..zapewne scenarzysci planuja big powtor jacka do beaty ...ona go nadal kocha wg mnie ...pwnie jacek przejrzy na oczy co do donatki i zrozumie ze kocha beate... wszystko na to wskazuje wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do Olki i pani Steni
to się zgadzam,że to przesada.I ten tekst Kryśki do Olki siedzącej na kanapie: "Jak sobie radzisz bez pani Steni".Normalni ludzie jakoś sobie radzą mmo że są zabiegani,rozumiem,że Kryśka Paweł po całym dniu pracy są zmęczeni i nie chce im się sprzątać (chociaż też nie przesadzałabym z tym zapracowaniem,ona tylko siedzi za biurkiem,a on w prywatnej klinice,której jest współwłaścicielem też sie pewnie nie przemęcza),ale Olka mogłaby coś zrobić.To głupie,serial niby pełn misję publiczną,a takie lenistwo i snobów pokazują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorostwo
Na początku Klanu Kryśka i Paweł byli normalniejsi. Ona często gotowała, On jej nawet czasami pomagał. Pamiętam, że z odkurzaczem też Kryśka latała. Teraz robią z nich nie wiadomo kogo... Bez przesady, mogliby czasami coś zrobić sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
tysiace ludzi naprawde ciezko pracuje a jak wracaja to maja dzisiatki roznych obowiazkow i dobrze sobie radza, jak stenia wyjecala to nawet nie uprali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Gdy kiedys w przyszlosci bede miala dzieci i szczęśliwie bedzie nas stać na zatrudnienie pomocy domowej, nie chciałabym, żeby moje dzieci siedzialy na kanapie i patrzyly, jak pomoc domowa zasuwa ze ścierką. Nie chodzi o to, żeby Pawel czy krystyna razem sprzatali z pania Stenia, bo owszem ONI za to jej płacą, ale mloda dziewczyna, ktora ma studia niezt wymagajace intelektualnie (bo nikt mi nie wmowi ze resocjalizacja to ciezkie studia), moglaby ruszyc dupe z kanapy i pranie zrobic czy pomoc w gotowaniu obiadu. Przeciez nie pisze o lataniu z odkurzaczem! Denerwujace jest jeszcze nieustajace nawracanie o abonamencie w tym serialu, rozumiem, "misja", ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie w takich
głupotach to misja,a lenistwa uczą :O To jak państwo doktorostwo nie namęczą sie w pracy a potem nie mogą sobie poradzic w domu,to co mają powiedzieć ludzie,którzy cały dzień naprawde ciężko pracuja? :O A to z Olką to żenada,nie dość że pustak jeśli chodzi o studa to jeszcze w domu nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Nie no bez przesady, jak kogos stac na pomoc domowa, to czemu ma jej nie zatrudniac, wrecz powinien, zeby ktos sobie chetnie dorobil. Razi mnie tylko, jak zdrowa i mloda, niezbyt przepracowana dziewczyna z czarnyi kreskami na powiekach siedzi na kanapie, gdy ta pomoc zasuwa w te i nazad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodomora
Dla mnie też ta całą sytuacja jest dziwna. Jakbym miała pomoc domową - no tez zależy co należy do jej obowiązków, bo ja tam za czesto klanu nie oglądam, wiec nie wiem - sprząta, gotuje, opiekuje siedzieckiem ? No w każdym razie jakbym miała pomoc domową, to bym korzystała z jej pomocy tyle co trzeba, czyli do momentu przyjścia do domu pierwszej dorosłej osoby. Na pewno bym nie chciała, zeby taka osoba podawała mi zarcie na talerzu jak jakieś ksieżniczce ani żeby koło mnie skakała, jak ja się wyleguję. A jak juz byłabym w domu, jak ona akurat sprzata albo co innego robi, to tez bym sie zajęła czymś, bo bym normalnie się źle czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość css
Ehhh wiedzialam ze zaraz sie zaczna teksty typu "nie stac was na pomoce domowe i dlatego tak piszecie". A skąd taka pewność, że nas nie stać? Pomoc domowa to nie jest jakiś niewyobrazalny luksus, nie przesadzajmy. Chodzi jedynie o jakies ludzkie poczucie przyzwoitosci, gdy starsza pani zapierdala ze scierka, gotuje obiad, odgrzewa go, opiekuje sie dzieckiem, a corka pana doktora (a nie zadnego Kulczyka, nie oszukujmy sie), siedzi i mądruje z kanapy. Tylko o to, nie wnikajac juz w kwestie finansowe. Znam osoby, ktore zatrudniaja pomoce domowe, bo zwyczajnie tyle pracuja, ze nie maja czasu sprzatac, ale zwykle wyznaczone sa jakies granice, np. te pomoce nie sprzataja pokoju dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×