Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość myszkameister
Dlaczego naiwna Czesia? ja oglądam zwykle o 13stej - nie wiem czy te odcinki są zsynchronizowane ale wg mnie znacznei bardziej naiwny jest ten jej mąż- chocby kwestii tej sprawy sądowej o dziecko...juz Czesia przecież więcej wie nna co Sąd zwraca uwagę...dzis n a ten przyklad ( ja tam lubie powtórki:) ) chciał rzucić pracę...czy jakiejs tam nie przyjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
chodzi o to, ze Czesia jest naiwna, bo wiecznie mu wybacz i naiwnie wierzy ze to sie juz nie powtórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Surmaczowa? nie pamietam tego, co ona robila? A jakby Anulke grala siostra Malgosi ? ;) to by bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! :) dawno nie zaglądałam.. a jeziorko... Białe koło Włodawy i macie racje, ze Ania Wiesi ma imię po Surmaczowej, nie wiem, czy nie było nawet tak, że Surmaczowa chciała zaadoptować Anię, wtedy chcieli z Tadeuszem mieć dziecko, nawet szukali matki zastępczej (była chyba taka, co ich oszukała), no ale potem wyszło tak, że wychowują Błażeja. nie pamiętam, co się stało z jego rodzicami, matka chyba żyje, tak? napisałam całkiem bez ładu i składu :o hihi pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzisiaj :classic_cool: matka Blazeja zyja tylko chyba nie ma praw do Blazeja, chociaz wychowuje jego mlodsze rodzenstwo byla taka akcja jak Blazej chcial isc do niej na dzien matki z kwiatem ktory pani Kaczorek wyrwala mu z doniczki, ale to w zeszlym roku bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
a ja cały tydzień na 14 do pracy 😭 I jak początki, co najciekawsze to przegapię :O kurna, co za strata 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie tez nie obejrzę. jestem w trakcie przeprowadzki, remont, bałagan i żyjemy na pudłach. ledwo telewizor zza nich wystaje :) (ale przynajmniej podłączony hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trudno mi sie bedzie przyzwyczaic, zeby codziennie usiasc o 17.35, w wakacje wpadam w zupelnie inny tryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę klanu
nie stęskniłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj Monika
śpiewały z Olą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy się łamie
drzewo wszystko się wali życie , życie jest bajką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa klan
Beznadziejnie zrobili z Leszkiem, że takiego małolata z niego zrobili, ktory zaliczył wpadkę, tzn. chodzi mi o to jego zachowanie, jakby nie wiedział skąd się biorą dzieci...No ale gorsze to są te michałowe historie z tymi jego laskami, prawie każda znika bez śladu bez wyjaśnienia w nieznanych okolicznościach, no bez przesady, ile może ten pomysł eksploatować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech racja
Z tym Michałem, to kiepsko, miałam nadzieje, ze Kaja zostanie, całkiem fajna była, naturalnie grała, no i Michał byl p przy niej jakiś taki milszy dla otoczenia, nie pyskował tak do niej jak do tej poprzedniej, a tu klops, najwyraźniej szykuje sie powrót Michała do Kingi, szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr od razu jej sie twarz rozanielila jak darek jej powiedzial ze anulka przychodzi do nich.. zdrady juz nie maja znaczenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeisia dalej
jest z tym ogonem na czubku głowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesii
Wiem, że to nie na temat, ale może ktoś wie:) Kto jest ojcem Hani, córki Moniki Zybert z "Na dobre i na złe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknjskjnkj
ojcem Hani jest Brunon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaa
Olka strasznie zciociała siedzi wieczorami w domu z rodzicami w tym ich salonie, albo ciągle w książkach...już chyba scenarzyści przesadzają młoda dziewczyna na studiach, a zachowuje się jak emerytka, pewnie chcieli pokazać takie jej umartwienie po śmierci tego je niedoszłego męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciel Bożenkiii
Beznadziejna była ta scena, jak szła Bożenka i Kamila koło szkoły i przeszedł obok nich młody nauczyciel i w pewnym momencie odwrócił się i uśmiechnął kokieteryjnie do nich. Przecież tak nie robi nauczyciel nawet młody, przecież one są nieletnie, nawet jak to takie niewinne, to i tak nie na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
Moze to będzie watek pedofilski :P Czesławie naprawdę by mogli zarzadzic jakaś fryzure bardziej na czasie, bo kobitka pod trzydziestke podchodzi, a nosi kitę jak w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod trzydziestke
a nawet za trzydziestkę, bo 31, mogli by coś z nia zrobić, bo caly jej "pobyt" w Klanie to jedna fryzura, to Bożenka częściej zmienia uczesanie niz Czesława. A czy Bożenka zauroczy sie nauczycielem? to chyba bardziej Kamila byla pod wrażeniem jego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×