Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A czemu w zeslzym sezonie wspominali ze Anulka jest glucha skoro normalnie slyszy u mowi teraz?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mogli by ten remont pokazać, ale czy mi sie wydaje czy na dole tez jest po remoncie, bo te ściany jakoś tak dziwnie wyglądają, takie puste, i jakieś nie rzeczywiste, jakby były z kartonu A Smosarskiego to mi dzisiaj trochę zal było :) no bo jaki by on nie był, i jak niemęsko wyglądał :p to jednak on chce byc z Aga, chciał żeby razem mieszkali, obiad zrobi, po zakupy bez marudzenia pójdzie, dziecka przypilnuje, właściwie to robi więcej niż niejeden mąż ;) widocznie poczuł sie niechcianym gościem, i sobie poszedł ;) najpierw mamuśka, potem Aga zbagatelizowała jego żale, to sie chłopina obraził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka to taka
księżniczka, wszyscy się nią opiekują, zostawia córkę u rodziców, nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee tam
wszyscy zostawiaja dzieci u rodzicow, chyba ze rodzice za daleko mieszkaja, po to jest rodzina zeby sobie na wzajem pomagac. Mnie irytuje, ze wszyscy jej mowia jak i z kim ma zyc. Co ich to obchodzi, to jej zycie, jak bedzie chciala to sie z kims zwiąże trwalym zwiazkiem a jak nie bedzie chciala to sobie bedzie skakac z kwiatka na kwiatek, jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A nie dziwi was, że tak ucieli wątek Daniela, no wiem że rzekomo jest za granicą, ale Moniaka nawet słowem o nim nie wspomnie, no wiem, że Tolak już nie gra w klanie, ale kurde jakos to mogli inaczej rozegrać w serialu, że np. chociaż Monika coś o nim powie, czy zadzwoni on do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę to napisać, bo nie wytrzymam, chociaż to nie na temat. kafe wygląda teraz beznadziejnie!!! okropnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny Wy jesteście
obeznane z tematem, pewnie pamiętacie. Maciek, ten od Ryśku, jest adoptowany, a jego matką była jakaś sąsiadka Grażyny, czy tak? A Bożenka skąd się wzięła? Bo jakoś kompletnie tego nie pamiętam, choć kiedyś regularnie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka i Maciek
"Więź powstała między Rysiami a poznaną w ośrodku adopcyjnym Bożenką Rosiak nie pozostawiała wątpliwości. Jednocześnie na prośbę umierającej przyjaciółki Ewy Kowalik (Izabela Kuna) postanowili przejąć opiekę nad jej synkiem Maćkiem, chłopcem cierpiącym na Zespół Downa. Ciąża, w efekcie której rok później na świat przyszła Kasia,..." znalezione tu http://wapedia.mobi/pl/Klan_(serial_telewizyjny) Z tym Danielem to cos bylo ze Monika miala depresje, bo Daniel sie nie odzywal do niej od dlugiego czasu. Mogliby go namowic zeby od czasu do czasu sie pojawiaj, np. tak jak Dorota, ale on ponoc calkowicie zrezygnowal z aktorstwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka i Maciek
a pan barman- Piotr Rafalski interesowal sie siostra Dorota, ciotka Beaty, a maz Beaty interesowal sie coreczka Piotrusia :P biedna ta Beata, a teraz wyglada na to ze Beata i Jacek sie zejda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka i Maciek bardzo
dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i lipa ze
slubu. Teraz Robert spiknie sie z Poluszka a okropna Kinga wroci do Michala 😠 nie lubie tej nijakiej Kingi, to Poluszka byłaby juz lepsza, przynajmniej jest zywa nie to co Kinga-martwy wyraz twarzy, i jakby kij połknęła :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tam wszyscy w koncu do siebie wracaja bleee Beata teraz znow do Jacka wroci, Czeska do Darka (byle byla Anulka..), Ela i Jerzy swiergocza noi oczywiscie bedzie pewnie weselicho Michala i Kingi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALBO-ALBO
http://wapedia.mobi/pl/Klan_%28serial_telewizyjny%29#1. cytuję: NAJSTARSZA CÓRKA państwa Lubiczów Elżbieta Chojnicka mieszka wraz z rodzicami, mężem Jerzym(...). Paweł Lubicz, BRAT BLIŹNIAK Elżbiety jest uzdolnionym chirurgiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkk
moze Elka urodzila sie o minute wcześniej, i jest starsza, choc ja nie slyszalam wczesniej o tym, ze oni sa blizniakami, ale kto ich tam wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się taki tekst, to był totalnie nie w stylu Beaty, kompletnie bez sensu. I co jaką wezmą rozwód znów się Jacek wyprowadzi? Ale pewnie do tego nie dopuszczą. Poza tym Beata przesadza z tym, że Małgosia jest mała, no chodzi już do szkoły, więc przesady dużo już rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dziwna sytuacja, jak oni sobie wyobrażają takie zycie,jak dlugo Jacek będzie spal na kanapie, robia to dla dzieci? raczej dla Małgosi, bo o Jasiu to chyba nikt nie pomyślał, i w ogóle Beata powinna porozmawiać wcześniej przynajmniej z Jaskiem wytłumaczyć mu dla czego wprowadza sie Jacek, bo jego ta niespodzianka nie ucieszyla. Dziwne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I drugie dziwne zachowanie- Elżbieta. Chce znaleźć Poli sponsora, upss filantropa, i to uważna za moralne, ale jak jej syn chciał byc takim filantropem to już moralne nie było, co za obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mniie dziwne było
zachowanie Smosarskiego (Boże,kto wymyślił to nazwsko:O ) i Krystyny jak spotkali się u Agnieszki.Rozumiem,że mogli sie poczuć niezręcznie,ale oboje kompletnie nie wiedzieli jak sie zachować i co mówić.A niby tacy wykształceni ludzie na pozomie... Poglądy Agnieszki są wstrząsające,takie dobre wychowanie,a taka szmata :O "Potrzebuje faceta od święta",czyli kiedy ją najdzie chcica :O Nie jest już nastolatką no i ma dziecko :O Strasznie dziwna postać na tle tych porządnych Lubiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocne slowa
Szmata? Mocne slowa, a dla czego nie moze miec faceta tylko od swieta? mamy XXI wiek, i ponoc równouprawnienie a w dalszym ciągu facet moze zmieniać dziewczyny jak rękawiczki, i co najwyżej okresli go ktos mianem babiarza, a dziewczyna to odrazu szmata, albo jeszcze gorzej, zreszta ten temat byl juz kiedys tu na forum poruszany, ja uwazam, ze zeby osadzac ostro innych trzeba byc samemu bez skazy, a jak wiadomo takich ludzi nie ma :) A co do Krystyny i Smosarskiego to racja, skąd to napiecie, przecież on byl u nich kiedys na kolacjii i chyba byli z tego zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mocne słowa
Ja tez uważam ją za szmatę.Spotka faceta i hop...do łóżka.Ewentualnie potem ślub(oczywiście w tajemnicy,bo nie lubi pompy--to po co ślub??? :-0 ) Zwłaszcza pokazała kim jest zadając się ze Smosarskim.Praktycznie od razu do łóżka.... I to jest tylko facet od święta. A jestem mężatką od 5 lat,nie mam 30 lat i na pewno nie wyobrażam sobie zyć jak Aga.Zakonnicą też nie jestem,ale sorry...Kobieta musi się szanować,facet też(tylko,ze niektorzy mysla nie glowa i siusiakiem :-/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mocne słowa
Fakt,obłuda w tym serialu,ze aż bolą oczy i głowa cała.W rzeczywistości tak samo jest.Ten serial,jest jednak życiowy :-0 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i mocne slowa ale to praw
da.slyszalam kiedys okreslenie w tv na temat Klanu ze serial ten pelni role EDUKACYJNA!smiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się wątek Beaty i Jacka jest rozbrajający. Beata to kobieta sukcesu, nie zależna, osiąga spore sukcesy w pracy. Ładna dosyć młoda. Powinna mieć facetów na pęczki i to tych z najwyższej półki a nie jej życie obraca się wokół dwóch frajerów Jacka i Rafalskiego. Przecież Jacek zdradził Ją co najmniej dwa razy i to w bezczelny sposób a ona jeszcze z nim rozmawia i może na niego patrzeć ... :( Takie rzeczy to tylko są możliwe w Klanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhu.
i ta radosc elzuni, ze facet, ktory zdradzal jej corke i ja skrzywdzil znow bedzie z nia mieszkal. ktora normalna matka cieszylaby sie z takiej wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz ...
moje drogie w takim razie nie narzekajcie ze Beata wraca do Jacka, nie moze sobie poszukac innego bo stałaby sie szmata, ma dwoch ! roznych ojcow dzieci, w dodatku z jednym wogole nie brala slubu ! skandal, kochanek ktory zaginal gdzies w akcji, potem byl jakis z warzywniaka, powinna sie zatrzymac na Jacku, bo jak tak dalej pojdzie to sie zeszmaci. A rola edukacyjna nie polega tylko na nauczaniu poprawnego zachowania, ale tez na pokazaniu jakie zdarzaja sie sytuacje w zyciu, nie tylko te ktora sie nam podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aktor , który gra nauczyciela historii Bożenki, grał w serialu Czułości i kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
Bożenka zachowywała się przy tym facecie jakby miała za chwile z majtek wyskoczyć:O Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×