Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość moiim zdanieem to
A ja uwazam ze nazywanie Agnieszki szmata o przesada.I to tez takie obludne, ze niby my tacy swieci a to szmata.Poza tym to co najczesciej nas razi u innych to mamy w sobie. Nie powiem ze zawsze popieram czy pochwalem jej postawe ale szmata to tez nie jest.Moze by byla gdyby teraz bedac ze smosarskim by miala jeszcze kilku innych i sie z nimi spotykala i sypiala. Dobry przyklad ktos podal, wszyscy narzekaja ze Beata mieszka zmow z Jackiem i chca dla niej kogos innego, ale tez ma dwojke dzieci kazde z innym ,Rafalski, Jacek, byl Kuba, ostatnio ten amant sie do niej dostawial i nikt nie mowi ze to szmata? i jakby miala jakiegos kolejnego czy adoratorow na peczki to by bylo ok? dziwne.Zeby nie bylo, dla mnie Beata szmata nie ejst ale jesli ktos zarzca to Adze to i na inne pstacie tez by nalezalo spojrzec. Postawia Eli ktora sie cieszyz tego ze Beata pozwolila Jackowi zamiekszac nie jest ok, bo po tym wszystkim nie powinni byc razem ale mysle ze Ela sie cieszy ze wzgledu na dzieci, glownie ze wzgledu na Malgosie.Wiadomo ze dzieci cierpia najbardziej i sie dla nich chce jak najlepiej.Rozwiazanie nie jest moze dobre ale wiadomo jak to jest. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti bez partii
ktos pisal ze Jas nie byl zadowolony z powotu Jacka, w takiej sytuacji zawsze ktos bedzie mniej zadowolony, ale tez Jas mial swoj czas, Piotr tez mial szanse i mieszkal z nimi, wtedy Malgosia nie byla zadowolona.W tej sytuacji chyba idealnego rozwiazania nie ma bo dzieci mieszkaja bez ojcow zle, z ojcami tez zle.Tu bylo tak ze Piotr wczesniej nie mieszkal, Jacek tak ale to chyba newiele zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mnie tylko dziwi, że Beata powiedziała, że chce rozwodu, ale żeby Jacek z nimi zamieszkał, kompletnie to nie logiczne, tym bardziej to dziwne jesli dotyczy tak rozsądnej osoby, jak Beata. Co to Agi, to trochę się w to wszystko zapętliła i nie wie, co ma robić, ale pewnie w końcu dadzą jej faceta na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem, specjalnie pokazują, ze jedna ciagle zmienia facetow, bo ciagle trafia na jakis lewych ( Agnieszka) inne ciągle wybaczaj (Elżbieta, Beata, Czesia) jeszcze inna ma szczęśliwe małżeństwo ( Krystyna) - tak,tak, i tak bywa, a jeszcze inna jest wariatka i sama nie wie czego chce( Monika), a to dla tego, chca pokazać jak to w życiu bywa, a w zyciu jak wiadomo ilu ludzi tyle charakterów. A poza tym, to nie trzeba tego brać tak serio i wyzywać biednych aktorów ;) bo jakkolwiek serial nie byłby zbliżony do życia codziennego to jednak to tylko serial, wiec nie ma co sie ekscytować :) Ale ktoś dobrze zauważył, ze Beacie wszyscy życzą innych lepszych facetów ( no ja tez jej takiego zycze ;) ale na Agnieszkę najeżdżają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno, jak wszystkie laski z serialu znajda swoje cudowne połówki, i będą żyć długo i szczęśliwie to po paru miesiącach serial sie skończy, bo nie będzie czego pokazywać. Ja jako fanka tego serialowi nie życzę :) wiec niech sie kloca, zmieniają facetów i godzą jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannka
Agnieskza miala kilku facetow ale to jescze nie powod by ja nazywac szmata.Bo gdyby naraz miala kilku i z kazdym sypiala to mozna ale tak to lekkie przegiecie.A poza tym mamy XXI wiek i jesli chce z facetem luznego zwiazku to moze taki miec, nie kazdy musi to pochwalac ale tez nie jest szmata.Poza tym ktos dobrze zauwzyl, ze to tylko serial wiec nie ma co przezywac tak tych postaci.I skoro tak to razi u Agnieszki to u Beaty tez powinno no bo tez juz 3 facetow zaliczyla.Dla mnie nie jest szmata ale skoro dla niekotrych Aga jest to Beata tez powinna. Zgadzam sie z osoba powyzej ze jakby kazda miala faceta i zyli przykladnie,sczesliwie to po chwili serial by padl bo by nie bylo co pokzywc wiec musi sie cos dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Beaty to po pierwsze ja znam z zycia takie przyklady gdzie para sie rozwiodla a mieszkali razem, badź zeszli sie po po rozwodzie - byla to dla faceta pewnego rodzaju nauczka, ze ma sie zaczac starac :) to ze powinna miec facetow na peczki bo jest mloda ladna to moze i prawda, ale gdzie ona ma ich pozac jak jest matak 2 dzieci i pania prezes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 55
a ja podejrzewam że Beata z Jackiem się zejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dziss byylo w klanie
ja dzis nie ogladalam, co tam ciekawego bylo:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Marysia jest fatalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrejszyyn.
Szczerze, to dzisiaj tych pierogów, zupy i surówki było zdecydowanie za mało (zresztą zawsze w Klanie mają z tym problem). Jedzenia miało wystarczyć dla wielu osoób: Jurka, Eli, Stasi, Ryśka, Michała, bliźniaków i Kamili :O To się raczej nie najedli (chociaż Elżunia piszczała, że tyyyyle tego jedzenia Stasia naszykowała, któż to zje?) :O Mogli już sobie darować ten tekst :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam nadzieję, że Czesia I Darek będą mogli adoptować Anię. Doktor Edyta znowu będzie intrygować, Halszka zacznie śledzić Lubicza. Agnieszka dostanie list od Mirona z więzienia, w którym pisze, że ją widział w telewizji. Krystyna boi się o córkę i wnuczkę, czy ma wyjechać z kraju? Michał radzi Poli , żeby postarała się o Kartę Polaka na Ukrainie , ona nie pokazuje entuzjazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do masakrejszyn
Klan ma misję edukacyjną - pokazują że w kryzysie trzeba ograniczyć konsumpcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D co prawda to prawda. Aga ma wlosy "nietwarzowe" A przeciez byla ladniejsza od Olki(brzydkie kaczątko zamieniło się w łabędzia) I nie podoba mi się fryzura Grażynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor wlosow i fryzura Grazynk
i jest ohydna...tez mi sie nie podoba...za ciemne ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
kolor to grazynka ma nawet ok, ale te fryzury to ma jakies nietrafione, to taka pogon za moda,ekstrewagancja a niekoniecznie to jest twarzowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudaaaaa
i jak wrazenia po dzisiejsyzm odcinku? jak dla mnie ncis zczegolnego.Rafalski z pretensjami co najmniej smieszny jest, swoja szanse mial wiec o co mu teraz chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedy Bogna , Leszek z Zuzią przyszli do Lubiczów, zauważyłam, że zmienili dziewczynkę, była trochę starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydawało ze zmienili dziewczynkę, ale nie byłam pewna :) ta ma chyba ciemniejsze włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez wydawalo, że Zuzia jest inna, ale nie bylam pewna :) najgorsza w całym klanie jest fryzura Agnieszki, od lat nie wiadomo po co obcina sie na tego nietwarzowego grzyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabrykantka
Agnieszka ogolnie nie jest zbyt piękna, a włosy ma jak strączki - więc ten jej grzyb chyba najbardziej mi się podoba z jej dotychczasowych fryzur. Od garnka, jak na pocątku - nie było dobrze. W długich - nie było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No właśnie pisałam o tym wcześniej, że zupełnie porzucili nagrywanie scen w aptece Eli, a to akurat było fajne, zawsze coś innego niż tylko dom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczanka zielona
a pamieta ktos moze ilu juz Agnieszka miala tych chlopow? bo licze i doliczyc sie nie moge, ale chyba mnostwo ich bylo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczanka zielona
Agnieszce lepiej byloby w poldlugich, pofalowanych wlosach, jak ma proste to rzeczywiscie jak straki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwniczanka zielona
jest tu ktos? bo juz sie zaczelo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ten gips Agnieszcze to
już ściągneli??? Szybko coś, nie??? Albo ja straciłam poczucie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
ja cię pędzę! nie zniesę! Stasia z Jeremiaszkiem... w parku... CAŁOWALI SIĘ!! RZYGAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co starsi ludzie to już
nie mogą sobie uczuć okazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×