Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Klankowa, Tobie też Cafe nawala?;) mnie dzisiaj i ten serwis i net.....:( chyba bardzo przeciążony... Ale chyba w ogóle teraz jest więcej ciekawych seriali niz dawniej...równiez polskich...ja zawsze cos dla siebie znajduje... tylko pojąć nie mogę co się stało z Billem Cosby i Alfem?? to była rewelacja:) Wiecie co może urzadzilibyśmy na szybko wspólnego Sylwestra w realu?...chocby u mnie...;) co prawda mieszkam w maciupeńkim mieszkanku ale swego czasu kilka osób sie u mnie bawiło...a chyba lubicie nie tylko dyskusje o Klanie;)) ja co prawda miałam jechac na imprezę w góry ale daleko i dośc drogo... Chyba, ze ktos z Was w górach mieszka?;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Na pewno jest więcej seriali polskich niż kiedyś, to wiele beznadziejnych, jak dla mnie. No ale Klan często jest przesłodzony i sztuczny, no ale przynajmniej jest o czymś, podejmują ważne problemy społeczne, nie jest taki pusty. Oj nie wiem, czy by Ci się np. Alf podobał teraz jako dorosłej osobie, bo podejrzewam, że oglądałaś go jako dziecko, no a wtedy się inaczej odbiera. Jak kończyła się emisja Billa Cosby, to ja miałam jakieś 13 lat i już niezbyt mi się, to podobało, zresztą aktorzy wyrośli :D Co to Sylwestra świetny pomysł, tylko za późno się zgadaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to glupie ale ja Alfa z p
rzyjemnoscia ogladalam i za 1 razem i do ostatniej jego emisji.osobiscie lubie ten serial.Klan ogladalam od poczatku az do 2003 roku potem byla przerwa do zeszlego roku.teraz ogladam znow.nuzy troche ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak to forum chodzi, masakra!! gdzie są admini?? Wiesz, nie przypuszczałam, ze nie bedzie mi sie chciało ruszac tyłka z domu....po prostu jestem przemęczona zwłaszcza po grudniowych zakupach do domu;(:(...a jak czlowiek pojedzie na jakąs impreze, to zawsze niepewność i kolejny stres- zawsze cos moze nie pasować... Lepiej ze znajomymi z takiego sympatycznego forum jak to;)) to kto chętny na wspólną zabawę?:)) Mnie sie wydaje, że Bill i Alf byli calkiem niedawno w naszej tv...ale czesto czas zatrzymuje mi się w miejscu...:) jednak jak byłam u znajomych na Zachodzie, widzialam, ze tam podobało sie to wszystkim niezaleznie od wieku... Co do naszego poczciwego Klanu to jest jedyny w swoim rodzaju dzieki własciwej kulturze bycia ludzi na poziomie, jakiej nie uswiadcza sie w naszej tv..ostatnio np. wnerwia mnie, jak w M jak miłośc strasznie nachalnie wszystko stylizują na wiejską modłę... jakby zapominali, ze osttanimi czasy nasza wieś tez sie nieco ucywilizowala... W Barwach szczęscia niby zwyczajni ludzie i lubię ich ww wiekszosci ale są jacys tacy plastikowi... A w Klanie prawdziwe zyciowe postacie...tylko mogłoby byc mniej tych niedorzecznych romansów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
To forum, to prawie nie chodzi...napisałam coś a propos Alfa jeszcze, ale chyba nie poszło, albo jeszcze się pokaże, a nie chce mi się pisać drugi raz ;) Poza tym nie zapominajmy, że Alf i Cosby, to seriale komediowe, a Klan nie, dla mnie to duża różnica. To prawda w Klanie mówią ładnie, nawet dzieci i jakoś mnie to nie razi, ale Barwy Szczęścia mnie rażą właśnie m.in. ze względu na język. A co masz na myśli o tej wiejskości w mjm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
I jeszcze dopowiedzenie do Barw Szczęścia ;), to tam też mówią generalnie ładnym językiem, ale jakoś mi to nie pasuje do konkretnych postaci. Np. Klara i Hubert prowadzą dysputy używając słów na poziomie wieku co najmniej +20, nie chodzi mi o to, że mają mówić tylko joł joł, bo to nastolatki, ale chyba za bogate słownictwo, jak na swój wiek mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ja tego nie porównuję do Klanu- po prostu napisałam, co mi sie w tv podobało- ALF i Bill Cosby są niezrownani i niezastąpieni:):( W M j M ostatnio ustylizowali Natalke i Ulę na takie wiejskie dziewuchy w kieckach w takie wielkie tandetne kwiaty! Jak Hanka mogła je wypuścic w czyms takim na dyskotekę?! przeciez wyglądały jak sierotki Marysie...a sierotami juz dawno nie są...do tego Hanka ubiera sie bardzo gustownie...wiecej tam jest tego typu akcentów, wg mnie zupelnie niepotrzebnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ja tego nie porównuję do Klanu- po prostu napisałam, co mi sie w tv podobało- ALF i Bill Cosby są niezrownani i niezastąpieni:):( W M j M ostatnio ustylizowali Natalke i Ulę na takie wiejskie dziewuchy w kieckach w takie wielkie tandetne kwiaty! Jak Hanka mogła je wypuścic w czyms takim na dyskotekę?! przeciez wyglądały jak sierotki Marysie...a sierotami juz dawno nie są...do tego Hanka ubiera sie bardzo gustownie...wiecej tam jest tego typu akcentów, wg mnie zupelnie niepotrzebnych... Albo np. Mostowiakowa ma trudnosic z wymówieniem słowa pedagogika jak mówi o Hance i jej zachwalaniu edukacji przedszkolnej:) przecież Mostowiakowa raczej na niedouczoną babę ze wsi nie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O tak te ich sukienki, to waliły po oczach :D, masakra, jeszcze bym zrozumiała jakby to były jakieś 6,7 latki no to wiadomo jeszcze nie zastanawiają się zbytnio w co są ubrane, ale takie panny...A Hanka super się upiera :). Mostowiakowa, to jest mądra życiowo, ale chyba zbyt wykształcona, to nie jest ;). Dziś nie obejrzałam klanu, zapomniałam, że jest tak wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jeszcze co do tej wiejskości w mjm, to mnie razi ta niekonsekwencja, że raz Lucek i Basia mówią i zachowują bardzo mądrze, jak ludzie na poziomie, a bywa że w innej scenie, odcinku już robią z nich niekumatych starszych ludzi ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu woda
dzisiaj znowu reklama wody byla, to jest zenujace, tak jak by mieli widzow za glupich wyglaszaja monologi o wodzie, ja rozumiem ze producent wymaga reklamy ale ludzie, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llliiiii
a jak mikołajowi siadła na kolannnnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zboczyłysmy z tematu..ale mam nadzieję, ze nikt się nie przyłącza bo cholernie forum...choc mam wrazenie, ze nie tylko tu na koniec roku coś się psuje...:( Chcę tylko dodać, ze w Barwach szczęścia podobają mi się rózne prawdy życiowe, które scenarzysci przekazują w nienapuszony sposób...np. że rodzinie zawsze nalezy mówić prawdę i że najgłupszą rzeczą jest asekurowanie się, że jakas wiadomość kogoś zmartwi...własnie powinno martwić się o najbliższych... Szkoda, że nie masz ochoty na pogaduszki sylwestrowe face to face...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treuuu
oj, nie przesadzajdzie te sukienki nie byly takie zle. jak maja sie ubierac 12 letnie dziewczynki? obcisla mini, leginsy lateksowe? bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie byl klan
ale to w klanie nie bylo wiec wrocmy do tematu klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Kilka dni mnie w internecie nie było, a tu tyle mnie ominęło! :) Co tam dzisiaj w klanie było? Bo przegapiłam... Wczoraj znowu Krysia z Alą scenkę z reklamą wody odstawiły! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niech zrobią reklamę o alkoholu, o tym , że nie wolno wsiadać do samochodu. Czesia z Darkiem dali prezent Ani, chcieli nadrobić z nią ten czas, kiedy nie była z nimi na świętach. Surmacz rozmawiała o Sylwestrze z Krysią i Pawłem. Kamila prosi Elżbietę i Jerzego , żeby pozwolili jej iść na bal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękuję za skrót! :) Z tym alkoholem to dobry pomysł! Powinni przetłumaczyć ludziom na osobie doktora Lubicza i tak już Stockingerowi łatkę alkoholika przypięli. Sorry za kilka takich samych wpisów, ale coś forum szaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admini, litości!!! To forum zaraz sie rozsypie....:/ Przegapiłam wczoraj Klan, chociaż jeszcze parę godzin wcześniej pamiętałam, żeby włączyć przed 16. Aż tu nagle, mniej więcej po 17. moja 2,5-letnia córeczka przychodzi i mówi: "Choj mama na Kjan" (Chodź mama na Klan) haha! Dziecko ma lepiej zakodowane, rośnie kolejne pokolenie Klanowiczek :D Córa często przychodzi do mnie na kolanka jak zaczyna się Klan, lubi tę melodię ;) Co do Sylwestra, spędzamy go w pieleszach domowych z mężem i córeczką, a w weekend wyjeżdżamy w góry na tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Pierogi cioci Stasi;) też zbieram się w góry ale ale nie wiem, kiedy wyruszę...az do Dusznik-Zdroju...trochę to daleko jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Fajnie Wam dziewczyny! :) Ja w góry dopiero w lutym. Na sylwestra wyruszam w tym roku na Mazury, większą paczką. A gdzie będą się bawić klanowicze?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ja sie bede ganiac na golasa z mezem po chalupie-chata wolna ,dzieciaki wybywaja na Sylwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszkimeister
Kobieto, mniej oglądania tych żałosnych seriali i potem dogłębnego analizowania ich, to nie musiałabyś sobie szukać znajomych na Sylwka na forach poświęconych tym serialom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "do myszkimeister": Ej, a co Ty tak się czepiasz? Sam/a chodzisz po forach serialowych, może też Ci czegoś lub kogoś brak?:P A w ogóle, to zaczernij się uprzejmie, to pogadamy, na pewno jesteś na bieżąco z niejednym serialem haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-fanko, ja widziałam już latem reklamy Sylwestra na Mazurach....gdzie tam będziesz?..ja byłam wtedy w Augustowie... ale o dziwo nie przypadła do gustu ta miejscowosc...za to Białystok zrobił na mnie niesamowite wrażenie:) jak dla mnie zupełnie nietypowe duże miasto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe psychoanalityk się znalazł od siedmiu boleści :D ja pewnie w domu z rodziną. o północy wyjdziemy na balkon podziwiać fajerwerki. mówię pewnie, bo ostatnio chyba ze trzy razy pod rząd miałam siedzieć w domu i w ostatniej chwili coś wyskakiwało :) w tym roku jakoś nic mi się nie chce, jestem zmęczona, jak pomyśle o tym całym malowaniu, strojeniu się, włosach... brrr, leń mnie ogarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy takie chusty teraz si
e nosi jak Stenia:D No i dlaczego ona mówi, tak jak Maria w NW po wylewie - KKAzzzik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×