Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość e-cinka
cos mi swita ze corka Jacka Karolina juz miala okazje sie widziec z obecna szefowa czyli byla Jacka jak kiedys przyszla do jego gabinetu na rozmowe kiedy to jeszcze pracowal w banku i mial romans z Donata...obie nie zajarzyly ze juz sie poznaly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
oczywiscie corka nie Jacka tylko tego drugiego...no zapomnialam jak ma na imie ten psycholog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalski ma na imie
Hmmm, a ten detektyw to prawdziwy zabijaka. I jak groźnie błyskał oczami zza okularów :-D Strach się bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalski ma na imie
Aaaa, sorry, Rafalski ma na nazwisko :-D A imienia też nie pomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybitwa z k-c
Piotr Rafalski-tata Piotr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukekekekiakaka
a Aga jak dzis wiesniacko byla ubrana zakiet koszula sweter wszystko an raz totalny badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ano tak tata-Piotr...czesto zapominam jak maja na imie postaci z filmu :D Aga czesto jest tak wiesniacko ubrana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant Olki
a ja stwierdzam, że dykcja Pawełka niestety nic, a nic się nie poprawia :-O Coś z tym dzieckiem mocno jest nie tak...Mam nadzieję, że nie dozyjemy chwili jak Jurek zacznie upomniać Antka, to byłby juz szczyt hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co pamiętam to
Olka studiowała kiedyś angielski,ale jeden facet tak jej zawrócił w głowie (Mirek z serialu "Mamuśki" :P ),że została stamtąd wyrzucona i po jakimś czasie zaczęła resocjalizację.Ale nie pamiętam ile była na tej anglistyce,może np ze 2 lata i dlatego tak długo te jej studia trwają.A ona jest teraz na prywatnej uczelni,prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jadłaś(eś) te rewetki w cieście sezamowym?:) Co do Karoliny i jej banku, to nie wiem czy had-huenterzy nie szukają również stażystów....wszak to ponoć najlepszy początek kariery zawodowej...tylko, że może Karolina jednak znalazła te pracę dzięki Jackowi?? Strasznie mi szkoda Kurzawskich..swoją drogą to chyba nie agencja detektywistyczna tylko przestępcza!facet nie dość, że zrobił dwuznaczne zdjęcia , jeszcze chce opłacić falszywego świadka!...tylko, że wg mnie to są krótkie nogi- przeciez na tych zdjęciach tak naprawde nic nie ma a jesli Czesia zaprzeczy tym pomówieniom, to dla Sądu nie ma żadnego dowodu przeciwko niej...Boże, do czego ludzie potrafią się posunąć! Klano-fanko, to szkoda, że nie widziałam tego w Kielcach...;) Mako.m, skoro jestes z pięknych Gór Świętokrzyskich, moze skomunikowalybyśmy sie na priva?;)-mój mail masz powżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być- krewteki...;) A Karolina fajnie wyglądał w objęciach tatusia, nieprawdaż?...ona chyba w ogóle ma dobre relacje z ojcem... Tak, Ola zawaliła bodajże gramatykę opisową na pierwszych studiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja nawet mam gdzieś nagrane te "imieniny"! :) Co do krewetek, uuuuwielbiam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przypadkiem włączyłam tv i jest na poloni jedyny odcinek kiedy Czesia ma inna fryzurę i raz wystrojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
acha czyli Olka to jednak wieczna studentka ,jedne studia ,teraz drugie.... :D Od razu wiadomo jak sie skonczy afera z Lawecka,wszystko sie wyda ze chciala zaszkodzic Czeskom ,ze wynajela zbirow i dziecko trafi do ojca a lawecka jeszcze pojdzie siedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Od pn nie oglądam klanu i zupełnie mi się nie chce go oglądać ;), chyba mnie klano fobia dopadła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czy mi się wydaje, czy doktor Lubicz znalazł kolejnego amanta swojej starszej córce..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkameister- niestety juz od dawna nie mieszkam w Kielcach, spędziłam tam tylko 7 pierwszych lat życia :) Ależ ten Antek jest wstręciuch, z czysta premedytacja wdał się w romans, gdyby to jeszcze było spontaniczne to ok, ale przecież Jerzy dawał mu do zrozumienia, ze wie o co chodzi z jego dziwnym zachowaniem w ostatnim czasie, wiec mógł sobie to przemyśleć i ochłonąć, ale on wybrał romans. Choć z Renaty to tez było niezłe ziółko, wiec teraz może chłopina chce sobie pofolgować. Kiedyś pisałyśmy, ze rola pani Kaczorek jest chyba kontynuacja jej poprzedniej roli w Labiryncie pamiętam, ze grała tam tez Renata, ale jej rola w Klanie, chyba nie jest kontynuacja roli z Labiryntu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu przegapiłam przez te skoki narciarskie! A Małysz przynajmniej w formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag by to...
Ja tez przegapiłam! :-( Klan to taki promyk w mym życiu, nawet debilne dialogi mnie nie zniechęcają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladam Klan na tv Polonia
i wczoraj byl odcinek gdzie Czeska nareszcie wygladala jak kobieta a nie dziewczynka w kucyku!!!mila fajne wlosy i ladnie byla ubrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pewnie to
ona nie chce zmiany w wygladzie, wystarczy popatrzec na jej prywatne zdjecia, na wszystkich ma taka sama fryzure,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klano-fanko, wrzuć może te imieniny...;) Miałam wczoraj cos napisac ale tak okropnie nawala ta Kafeteria, że nie dałam razdy! a dzis nie pamiętam! Co do Pani Kaczorek to czy ona jest typem takiej kokietki??:) nie pamiętam jej w Labiryncie (tylko piosenka byla jakas taka tez wpadająca w ucho i tez jakis kabaret ją wykorzystał:) )ale to tez była dobra telenowale nieprawdaż?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez przegapilam, a najgorsze jest to, ze siedzialam o tej porze w domu i zastanawialam się co robic :O Renata w Labiryncie miala inna rolę, zonę postaci ktora gral Piotr Skarga, miali jakas coreczke, ktora teraz bylaby doroslą osobą Piotr Skarga zreszta tez gral w Klanie, na samym poczatku, profesora Beaty na farmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A antek na randkach ma obrączk
e i ta tego nie widzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanowa
strasznie naciągany ten romans Antka, aż po oczach bije! te jego wynurzenia, jak to marzył, by ją zobaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiście byłam ja :) Lucy Fair, ja podobnie wczoraj łaziłam o tej porze po domu bez celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek i jego romans hehe mógł się już bardziej przygotować do schadzki w biurze, nie pomyślał o zamknięciu biura?? Przecież Jurek czy właśnie Renatka mogli się wrócić i tak też się stało, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedzcie, jak to było z tą schadzką w biurze, przyłapali go? jak się tłumaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorek w Labiryncie tez była kokietką, i Renata chyba tez, co prawda Labirynt pamiętam przez mgle, ale świta mi coś, ze jej mąż był o nią ciągle zazdrosny, i chyba miał powody. Na początku w Klanie tez dawała Antkowi powody do zazdrości ( miała chyba romans?) no i nawet ostatnio z kolega Michała, tez cos się zaczynało, ale opamiętała sie :) i dla tego zastanawiałam sie czy to nie kontynuacja tamtej roli, ale tak jak napisała Lucy Fair, mieli córkę, wiec to jednak nie to. co do Antka, to myślę, ze było mu obojętne czy go ktoś zobaczy, odkąd poznał tamta laskę był chamski dla wszystkich i nie bardzo sie tym przejmował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×