Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość oni to już nmają nasranwe hehe
ja pierdole jak przeczytałam to z tym Rysiem bidnym że idzie do agencji to normalnie siedze i płacze ze smiechu . już na prawdę nic lepszego nie mogli wymysleć, już sobie wyobrażam jak tam wchodzi i sie potyka od razu albo co. to mu jeszcze z tym wzrokiem dowalą. ( co wcale oczywiście nie jest śmieszne) ale oni chyba z tego klanu już celowo komedię robią i ludzie się z tego nabijają(mimo że to nieszcescie). Ale tak to nawymyślają że nic tylko kurde ze śmeichu płakać. teraz to mnie na prawsde rozwaliliście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
i z pewnością zaraz po wejściu do agencji zapyta się - gdzie tu można umyć....... rączki oczywiście!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przydaliby się nowi scenarzyści z nowymi pomysłami, bo znowu robi się nudno! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Czepiacie się Ryśka, ja go lubię ;) Wczoraj na jakimś portalu był wywiad z Kają Paschalską, że pół życia spędziła w Klanie...I coś tam mówi, że rodzicie podjęli za nią decyzję, że została tak wcześnie rozpoznawalną osobą, która spotyka się często z ostrą krytyką, no ale też dzięki temu od dawna ma stałą pracę...A mi się zdaje, że ona jest takim przypadkiem, który został udupiony przez serial i któremu trudno się z tego jakoś wywinąć...Nie wiem jak Wy, ale moim zdaniem ona na początku, jak trafiła do serialu przez pierwsze lata rokowała bardzo dobrze...tzn. podobało mi się jak grała, wydawało się, że góra kilka lat i zacznie robić inne rzeczy...No i zaczęła, ale strasznie spaliła się tą chinką czykulinką, miała wtedy z 18 lat, ale jakoś wyjątkowo jej to ludzie zapamiętali i te sesje rozbierane...Jej rodzicie pewnie mili nadzieje, że serial otworzy jej drzwi do kariery aktorskiej, albo czegoś podobnego, a tu zong...Trochę mi jej szkoda, bo dużo ludzie po niej jedzie i w sumie nie wiadomo dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie indziej bym chciałaaa
no też uważam że "Ola" fajnie grała, była taka energiczna zawsze itp. mogłaby w jakichś innych serialach różne role zagrać, jako "niegzreczna" dziecwzyna np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Widzieliście Elę w reklamie hepatilu?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoooka z rynsztooka
qrwa jakie ta gabriela ma cyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A doktorostwo znowu biadolą jak to im ciężko bez pani Steni... Biedna Krycha mało się nie wywaliła jak ją Paweł szarpnął za tę pościel! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Paweł i Krysia to mają problemy...teraz z oknami, przecież Olka ma wakacje, nie może umyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
albo niech Norbert umyje, zarobi skoro nie ma pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie wkurzają te ciągłe zbiegi okoliczności w klanie!! Zamiast wprowadzać nowych bohaterów, żeby było ciekawiej, to nie! Oczywiście Feli będzie chciał kupić od Marczyńskiego udziały w elmedzie! Zresztą chyba je kupi. Nie wiem jakim cudem, bo przecież Paweł wie, że Feli to dobry przekręt i nie powinien doprowadzić do tej transakcji?! A Rychu oczywiście zjawi się akurat w tej agencji towarzyskiej, w której będzie ta cała Nina! Takie rzeczy, tylko w klanie! :) No i wkurza mnie też zaczynanie wątków, a potem urywanie ich! Tak było z Edytą, tym studentem Krystyny, który podkochiwał się w niej, a potem sypiał z Moniką i paroma innymi postaciami! Ciekawa jestem, czy wątek Pawła i jego nowej partnerki tanecznej dokądś zmierza, czy też jest to wątek z cyklu zapchaj-dziura i niedługo się urwie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem synek Marty i
a mnie drazni to, ze Deptula i Krycha spotykaja sie na roznych imprezach a ciagle sa na pan/pani :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a no właśnie...tyle lat razem pracują, od kilku lat razem imprezki, a dalej taki dystans między Krysią, a Deptułą, aż nierealne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wątek z Edytą raczej już nie wróci, bo dali tę nową do tańców doktorowi ;), coś się pewnie będzie działo skoro Ania jest w to zamieszana ;). Wszyscy wiedzę jaki Feli jest, a i tak pakują się ciągle w jakieś interesy z nim, no masakra...Gabriela dziś całkiem powabnie wyglądała, ładną ma figurę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza laj laj la
mnie tez wkurza Krysia. Jedna dorosła córka która mieszka w domu, dziecko w szkole czy tam w zerówce i ona nie potrafi domu ogarnąć????samodzielnie...kpina....co innego jakby w fabryce pracowała 12h na dobę....... ale ja wiem o co chodzi!!! rozgryzłam tok myslenia scenarzystów!!!! o to że Krysia nie ma czasu sobie usiąść i sobie koniaczku z mężem wypić:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja krysiaaaaaa
jezu no płakac się chce ze śmiechu jak widzę tę biedną zapracowaną Krysieńkę :D no po prostu czad. koło własnej dupy tylko ma do zrobienia bo tamci dorośli ewentualnie gdzieś mogą zjeść a dziecko w szkole, i tyle obowiązków achhh.. a oczywiście w tv nie ma odrobiny bałaganu pokazanego tylko pięknie wysprzatane pokoje. jak mnie to wkurza - do mnei by przyszli, to by zobaczyli, co to bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a właśnie...
mam dwójkę maluchów i choćbym sprzątała od rana do wieczora to miałabym co robić. Czasami płakać mi się chce, a w klanie zawsze idealny porządek, że oglądać nie mogę, jak tylko zerknę już mnie wstyd ogarnia i lecę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeoczyłam biust Gabrieli, a to pech :D biedna Krysia, musiała składać pościel, o Boże, jak ona to przeżyła.. a Paweł chyba z rok będzie wspominał, że poodkurzał chałupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój - ten serial jest już tak poroniony, że słów brakuje, żeby to opisać. Elka i ten jej PRZEZDROWY tryb życia, nudna jak flaki z olejem Krycha i jej rodzina, O Moni i Felim nie wspomnę- obleśniaki, że rzygać sie chce, Michał to od zawsze działał mi na nerwy nawet jak grał go Wieczorkowski, a teraz ten burak to już w ogóle. Czas przestac to ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zwrociliscie
uwage, ale we wczorajszym klanie, w lustrze ktore wisialo w sali na ktorej lezala Mariola odbijaly sie drzwi pokojowe ktore sa u pani dziekan...moze el med jest tuz za sciana zeby pawel mial blizej do pracy? :P faktycznie klan strasznie zszedl na psy, ta piosenka na poczatku jak jakas kolysanka, potem ta pelna energii ela, mam juz jej po dziurki w nosie, ile mozna pieprzyc o bieganiu i silowni? poza tym krystyna ktora ma dwie lewe rece, nic nie umie zrobic w domu, taka babe to tylko pogonic...mam dosyc feliksa , wiecznie naburmuszonej moniki, jedynie rysiek nabral charakteru, moze zacznie bic graze? :P a i wkurzylo mnie jak czesia tak grzecznie prosila o te klucze, tamta widac ze robila ja w chuja , ale czesia jak zwykle, poukladana cnotka niewydymka...oj ten klan to dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha Lubiczowa
Pamiętam czasy, kiedy nie było Pani Steni i doktorostwo całkiem nieźle sobie wtedy radzili! Pani Stenia pojawiła się chyba jak Krystyna była w ciąży z Pawełkiem. Miała jej pomagać do końca ciąży, potem przy dziecku i tak już została... No ale Krycha to trochę przegina! Nie mogłaby zagonić Oleńki do roboty?! Cholera, jestem w wieku Olki, co prawda nie mieszkam z rodzicami, ale jak pojawiam się w domu, to staram się pomagać w sprzątaniu i gotowaniu. Dziwię się Kotulance, która jest zupełnie inną osobą niż Krycha, że się nie zbuntuje i nie poprosi scenarzystów o lekką zmianę Krychy! Robią z niej straszliwą nudziarę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Szkoda mi aktorki grającej panią Stenię. Widać, że kiepsko wygląda, a mowa i chodzenie sprawiają jej trudność... :/ No to teraz Krysia będzie miała dwie pomoce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
ufff zbawienie dla Krysi przyszło........Pani Stenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia to taka kaleka że nie
potrafi ogarnąć i tak już mega posprzątanego domu,2 doroslych samodzielnych corek,dużego synka,lekkiej i przyjemnej pracy na uczelni,picia kawek z Surmaczową i durnych plotek z nią ioraz męża:oBiedaczka jest tak zapracowana,ze musi wykorzystać na max biedna panią Stenię:(Pierdolona pani dziekan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to widzę dalej tak
psorek bzyknię Grażę:D mowię Wam! A przynajmniej będą sie calować i przytulac!!A potem psorowa wyzdrowieje,poczuje się lepiej,poderwie Rysia i uciekną za granicę,zostwiając Graze,dzieci i psora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to widzę dalej tak
i psor zamieszka z Grażą oraz dziećmi,Bożenka zaloży agencję towarzyską;)Będzie uczyć laski tańca na rurze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×