Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość U nas w mojej miescinie tez
mial miejsce romans nauczycielki i uczna. Ucznia z wlasna wchowawczynia :))) (co prawda chodzi tu o ucznia gimnazjum :)))) ale to maly szczegol) zdazylo sie to z 4-5 lat temu... gdyby nie ich "wpadka" nikt by sie pewnie nie dowiedzial ;))) Dzis sa malzenstwem i maja dwojke dzieci ;))) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pułkownik powinien
uruchomić swoje kontakty z czasów rozkulaczania i umacniania władzy ludowej i w try miga odnalazłby tego cwaniaczka Burkinęfaso, a Bodzio to powinien jeszcze Leszka zwerbować, w końcu Lechosław to niezły as, bez niego te mlode leszcze z CBA i CBŚ nigdy by nie skasowały Palnika!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka będzie i tak
tańczyć, w końc trzeba znaleść jakiś pretekst co by Herbuś pokazywać, może TVP podkupi resztę zwycięzców "Tańcu z gwiazdami"?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe kiedy Graża rozpocznie
studia, a właściwie dokończy to swoje "Zarządzanie i marketing w pielęgniarstwie" czy inne "Zdrowie publiczne" czy co ona tam studiowała, a przerwala już po roku, bo związała się z Rychem??? Fajnie by było jakby teras się role odwróciły i Graża latała na wykłady i pożyczała naukowe książki od Olki, a Olka tyrała by u papy Lubicza jako salowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- podobała mi się reakcja Marka na Rafała podglądającego przez szybę - zdecydowanie i po męsku zareagował - wkurza mnie Beata i to jej "podspiewywanie" czasem jak cos mówi dl żartu - czy też to zauważyłyście? - Pawełek i farby - Lubicz jako lekarz powinien wiedzieć, że czasem jak dziecko jest alergiczne a na scianie otksyczna farba to kaplica (mam w rodzinie taki przypadek, ale to jest dorosła osoba). A tym czasem on przeszedł nad tym do porządku dziennego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsadh
Też mnie wkurza to melodyjne wypowiadanie pewnych kwestii przez Beatę. Kiedyś powiedziała w ten sposób na spotkaniu z pracownikami a teraz w tej galerii gdy szli na pączki. Co to ma znaczyć? Że niby jest taka luzacka czy co? Bardzo sztucznie to brzmi. A tak z innej beczki - w pt oglądałam późnym wieczorem taki program, prowadzony bodajże przez Pauline Młynarską i gośćmi byli jakiś lekarz seksuolog czy też ginekolog oraz Norbi i nasza klanowa Czesia. Temat dotyczył spraw seksu, pani Powierza mówiła o tym jaki to miała kilka razy w życiu super seks, gdy została obudzona w nocy przez partnera. I jeszcze różne ciekawe rzeczy opowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oby, oby wreszcie skończyła :) Bo mi sie juz znudziło oglądanie dorosłej baby chwalącej się rodzicom piąteczkami w indeksie ;) W ogole to jest dziwne, przecież w zeszłym roku (czyli wynika ze Olka byla wtedy na 3-cim roku studiów) chodziła na seminarium do Smosarskiego. Nie wiem jak Wy, ale ja seminarium miałam na dwóch otatnich latach studiów, tj, na 4 i 5 roku. Chyba cos im sie pokreciło jak zwykle. Bo mysle, ze gdyby Olka zrobiła licencjat, nie obyłoby się to bez echa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też mi się zdaje, że Olka niby w tamtym roku robiła licencjat...i na bank była na 3 roku! czyli teraz na 4, to seminarium pasuje...tzn. na 3 roku bywa seminarium licencjackie, a jak się pracę pisze, to zawsze jest sem. lic. No niech kończy i coś jej nowego wymyślą, jakąś pracę, no cokolwiek, bo te studia...ile można. Pewnie pamiętacie, że dla odmiany Aga skończyła swoje bardzo szybko, zaczęła jakoś kilka lat po maturze, a chyba tylko ze 2, 3 lata mówili że studiuje i raptem bach i magister :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denerwuje mnie ostatnio postać Beaty, wielka Pani Prezes się z niej zrobila, obrazona na cały świat i taka wyniosla, zauwazyłam , ze swoich pracowników traktuje b.nieładnie, zapewne to kolejna z tzw. biznes woman, które myslą ze za 1500 zeta kupily sobie niewolnika i jeszcze pewnie mają jej dziekować ze mogą pracować w jej wspaniałej firmie, widac ze zupełnie inaczej traktuje swojego wspolnika - choć wobec niego czasem ma tez jazdy i Agę - no wiadomo bo to rodzinka, choć przeczuwam, ze miedzy tymi paniami również wkrótce dojdzie do powaznej wymiany zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam dzisiaj powtórkę piątkowego odc. Pawełek mnie rozbawia! :) Jakoś nie mogę polubić Beaty. Mam wrażenie, że to taka zimna ryba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
Rychu jest najlepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie kanapa u Lubiczów?????? Ja nie kumam tej akcji z domem Bogny i Leszka. Oni tam już zostaną na zawsze? Okropnie umeblowany jest ten dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidna Krycha, aż koniak musiała chlapnąć! :) Tak mówiąc szczerze, to średnio podoba mi się ich salon po remoncie. Meble też takie nijakie... Vujković się postarzał bardzo, kiedyś był przystojniejszy. Ciekawa jestem jak potoczy się akcja z tą jego asystentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
te wujkowicz to kogo poprosil o przetlumaczenie ksiazki? pytam bo moze cos przegapilam dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
pewnie sie pukaja juz krysia pewnie podwojnie zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi kobietki
kimjest rafal co do nauczycielki startuje i ki,m jest ta nauczycielka? mialam spora przerwe i nie kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
lubiczowie maja teraz o wiele jasniej w salonie i naprzedpokoju i o wiele lepiej ale niowe meblw nie zrobily na mnie wrazenia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie Ci sie, że
Lubiczowie nie mają gustu, meble są beznadziejne, takie zwykłe jakby stare ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek miał niejedną sprawę w sądzie, dawniej to była historia z paczkami, coś nielegalnego, druga też z pracy u nieuczciwego szefa, za dużo na niego spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
te nowe sofy to Ikea - mam takie same w domu - tylko 3 i 2 - a tam 3 i fotel . wygodne tylko przez pewien okres czasu - póżniej " wygniatają sie " od tyłków . naprawdę nic nadzwyczjenego . ciekawe czy Ikea tez jest oficjalnym sponsorem " klanu " - tak jak " delicje " ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj też nie dane mi było oglądać. :( Ikea mówisz? Sama jestem częstą klientką tych sklepów i dawno temu zauważyłam, że sieć musi sponsorem być. :D I tak, zielonkawe obrazy w gabinecie Pawła. Tapety w beżowo-czekoladowe ogromne kwiaty oraz masa drobiazgów (koszyczki, pojemniczki, duperelki) w mieszkaniu Ryśków. Taki wielki czerwony obraz, chyba u Agi wisi. W dawnym Olki pokoju też sporo z Ikei było. A teraz mieszkanko Olki i Norberta taki siny, zimny, bezduszny bunkier mi przypomina. :P Gdy Czesia z Darkiem w nim byli, to pokoiki i kuchenka cieplejsze, milsze były. Zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się nowy wystrój :(:( o ile sofy sa jeszcze całkiem ok., to reszta już nie. Okropna błyszcząca tapeta, modna 10 lat temu. Przez długi czas myślałam, ze to prawdziwy dom, a teraz po tej zmianie wygląda jak kiepsko urządzone studio. Gdzie obrazy ? pewnie teraz kupia jakieś marne plakaciki w Ikei, lubie ten sklep całkiem fajnie można ich meblami urządzić mieszkanko, tylko czemu w Klanie sa wybierane te najsłabsze. Wcześniej nie było nowocześnie, ale było z charakterem. Chyba czas zmienić scenografa (czy jak on się tam zwie ;)) za salon Lubiczów, kuchnie Chojnickich, koszmarek u Michała (nigdy nie było tam pięknie, ale teraz :( ) wypasioną wille z metalowymi krzesłami Czesi, paskudne mieszkanie Leszka. Wszystkie te moim zdaniem zmieniły się na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko Malino, mogę Ci krótkie streszczonko walnąć! :) Rysio rozmawiał ze swoim adwokatem o rozprawie. Dopytywał, czy będą go w kajdankach prowadzić itd. Bogna spędziła dzień z siostrą i poprosiła ją, żeby została jeszcze kilka dni. Basia się zgodziła, Leszek też nie ma nic przeciwko. Krysia i Paweł czekali na meble, Krysia się śpieszyła, bo wiedziała, że Vujković już jest w Warszawie. Na korytarzu uczelnianym Alicja pytała ją, czy już się odezwał. W końcu pojawił się Vujković w gabinecie u Krychy z kwiatami i swoją asystentką. Krycha chyba się trochę zdziwiła, powiedziała, że przetłumaczyła już pierwszy rozdział jego nowej książki. Wieczorem w domu Paweł "testował" nowe meble, a Krysia siedziała w kiepskim nastroju i poprosiła Pawła, żeby nalał jej koniaku. Powiedziała, że ma kiepski nastrój przez spotkanie ze Stiepanem, a Paweł zapytał, czy zlecił jej tłumaczenie książki, a Ona ze smutną miną, że zlecił je komuś innemu i KONIEC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×