Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość streszczenia...
PONIEDZIAŁEK 14.03.2011 TVP1 17:55 Klan - odc. 2048 Feliks czyta artykuł w dzisiejszym wydaniu Brukowej o złapaniu oszusta Denisa B. Feliks zwołuje wszystkich przez siebie pokrzywdzonych do Rosso i honorowo oddaje pieniądze. Rysiek wybiera się do sądu. Jest nadzieja, że to będzie ostatnia sprawa. Bożenkę odwiedza jej nauczycielka tańca, Marta. Cały czas przekonuje dziewczynę, że po rekonwalescencji wróci na parkiet i szybko nadrobi zaległości. Przy drzwiach spotyka ją Grażyna i prosi, żeby nie robiła córce płonnych nadziei. Alicja zagląda do gabinetu Krystyny. Zastaje ją wpatrzoną w prace swoich studentów. Nie ma wątpliwości, że to powieść Vujkovica. Jeden ze studentów twierdzi, że dostali te materiały od kobiety z wydawnictwa. Wzburzona Krystyna opowiada mężowi, do czego posunęła się pani Lisek. Rysiek wraca do domu po rozprawie. Już po wszystkim... został uniewinniony. *** WTOREK 15.03.2011 TVP1 17:55 Klan - odc. 2049 Od samego rana Rysiek jest w doskonałym humorze. Grażynka nieśmiało przypomina, że żona zabitego ochroniarza chce się odwoływać od wyroku. Krystyna odwiedza szefa wydawnictwa, żeby upewnić się, czy nadal ona ma tłumaczyć powieść Stiepana. Obawia się, że pod wpływem Sandry pisarz zerwie umowę z wydawnictwem, nawet jeśli pociągnie to konsekwencje finansowe. Podczas wizyty kontrolnej w szpitalu lekarka zdejmuje Bożence opatrunek z oka. Nieświadoma umowy rodziców z lekarzem prowadzącym, bez skrupułów oświadcza dziewczynie, że musi zapomnieć o każdym większym wysiłku. Zapłakana Bożenka ma żal do rodziców, że ukrywali przed nią prawdę. Feliks umówił się z pułkownikiem w Rosso. Pułkownik ma dla niego propozycję pracy. Agnieszka odbiera pismo z sądu. Musi się zgłosić z Zosią na badania genetyczne w celu ustalenia ojcostwa Mirona. *** ŚRODA 16.03.2011 TVP1 17:55 Klan - odc. 2050 Bożenka jest wciąż w złym nastroju. Grażynka obawia się zostawić ją samą i proponuje, że weźmie wolny dzień. Bożenka jednak nie chce jej towarzystwa. Rysiek remontuje parter u Czesi. Przy okazji opowiada o kłopotach z córką. Czesia wpada na pomysł, żeby wysłać dziewczynę na jakiś czas do Brzezin. Po wyjściu z pracy Bogna spotyka na ulicy na Tomka. Mężczyzna pyta, dlaczego nie przychodzi na spotkania AA. Proponuje kawę, aby spokojnie porozmawiać, po czym odwozi Bognę do domu. Ich serdeczne pożegnanie obserwuje z okna Leszek. Do drzwi Lubiczów puka niespodziewany gość. Vujkovic z bukietem kwiatów przeprasza swoją najlepszą tłumaczkę za wszystko. *** CZWARTEK 17.03.2011 TVP1 17:55 Klan - odc. 2051 Paweł komentuje wczorajszą niespodziewaną wizytę Stiepana. Do Krystyny próbuje dodzwonić się Sandra. Kiedy próba telefonicznego kontaktu nie udaje się, przychodzi na uczelnię. Zaskoczonej Krystynie oświadcza, że nie ma do niej żalu. Niebawem na uniwersytecie pojawia się również Vujkovic. Wypytuje Krystynę, czy przypadkiem nie zrezygnowała z tłumaczenia jego powieści po wizycie Sandry. Leszek jest w złym nastroju. Jest strasznie zazdrosny o Bognę i nie życzy sobie zażyłości z Tomkiem z klubu AA. Wychowawca w szkole sportowej zaczepia Kamilę. Podpytuje, co się dzieje z Bożenką. Nauczyciel odwiedza dziewczynę, pociesza, że nie będzie musiała zmieniać szkoły. Namawia do zainteresowania się jego przedmiotem, biologią. Przekonuje do udziału w konkursie dla licealistów, gdzie nagrodą za pierwsze miejsce jest indeks na wyższą uczelnię. Bożenka zgadza się wyjechać do Brzezin. *** PIĄTEK 18.03.2011 TVP1 18:00 Klan - odc. 2052 Z samego rana Bożenka jest już spakowana. Przed wyjazdem do Brzezin chce się jeszcze pożegnać z Kamą. Vujkovic dzwoni do Krystyny i prosi o spotkanie. Szykuje się do wyjazdu do Chorwacji. Niestety, właśnie rozstał się z Sandrą. Wygląda na to, że znowu zakochał się w swoim wyobrażeniu idealnej kobiety. Agnieszka wybiera się dzisiaj na badanie genetyczne z Zosią. Elżbieta i Jerzy mają gości, swoich towarzyszy z wyprawy do Indii. Eugeniusz chwali się starannie przygotowaną księgą z pamiątkami z podróży, po czym wspólnie planują następną wyprawę. Małgorzata korzysta z okazji i w nieco bardziej intymnej atmosferze rozmawia z Jerzym. Ola i Norbert udają się do matki Norberta na urodziny. Wszystko wskazuje na to, że w mieszkaniu odbywa się huczna impreza. Tymczasem matka Norberta tańczy samotnie, wyraźnie bez kontaktu ze światem zewnętrznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochana Jana
Oj sorry rzeczywiście Basia miała męża. Coś sobie przypominam...ale teraz praktycznie jest sama to chętnie z siostrą by zamieszkała bo jakoś nigdy nie lubiła Leszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochana Jana
Pułkownik proponuje pracę Feliksowi?? Paranoja jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosiła, żeby
zostawił Bognę i dzieci, Leszek był oburzony, powiedział, że jej zachowanie jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna to jest matka trolla
pewnie sama trollica albo czarownica, trza by ją na wiosnę spalić na stosie albo spławić rzeką zamiast marzanny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukochana Jana
swędzi mnie bober jak Agę w marcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej Basi to prawdziwa toksyczna siostrunia :O tak, Michał miał kiedys dziewczynę Sandrę Stec (córkę prezesa klubu piłkarskiego, potem ona sam była prezesem) - fajnie nawet, że się imiona powtarzają - jak w prawdziwym życiu :) czekam z niecierpliwościa na aferę z Feliksem i apartamentami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dźejpito Santosubito
A to takie dziwne, że imiona się powtarzają? Przecież Kurków jest dwóch, pewnie inne też się znajdą. Nie róbcie sraczki z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam klan
Ostatnio nie bardzo mogę oglądać, ale czytam streszczenia następnych odcinków, które litościwie ktoś tu zamieszcza :) i nie wiem już na jakim etapie rozwoju akcji teraz jesteśmy? Ktoś już kupił te apartamenty? Czy Bożenka miała już przygodę z okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic w tym dziwnego, że imiona w Klanie się powtarzają :) kto czyta topik, ten wie, ze czasem sobie rozmawiamy na tematy imion w serialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też nie patrzę regularnie i sądziłam, że jakiś nowy wątek się pojawił. A to o Jerzego i Jerzyka chodziło. :D Lubię "dawniejsze" imiona, ale Jerzyka to nie chciałabym mieć w kołysce.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala mi do 555555555555
paskudny jest ten "nowy" salon lubiczów.brzydkie kolory itp. ogólnie ponuro tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczasy w Borach Tucholskich, to są wczasy :D, to mnie rozwaliło we wczorajszym odcinku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgrt
A Barbara to w realu żona serialowego Ryska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmnijujsasxa
wielki remont u Lubiczów a po remoncie bardziej beznadziejnie jak przed, teraz nic do siebie nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się okaże, że Jacek razem z Bogną będą na mitingi chadzać, bo zapijanie koniaczkiem stresu to chyba najlepsza droga do alkoholizmu? Zdziwiło mnie dziś jak Bogna tłumaczyła się Leszkowi z tego że jej siostra chodzi do kościoła, a właściwie ten tekst "Co tak na mnie patrzysz, przecież ja nie chodzę: :D A jakby chodziła, to co? A poza tym nuda, a pierwszy raz od dawna mogłam obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acchhhhh...
ach te łacińskie powiedzonka... dzisiaj aż dwa były :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam dzisiaj tylko końcówkę. Nóż mi się w kieszeni otwierał jak słuchałam tego, co mówiła siostra Bogny! Powinna ją od razu posłać do diabła!! Było coś ciekawego wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawat Feliska
był śmieszny.:) Ten Mulat z firmy grał w Usta usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila i Błażej
wracają na Sadybę, otwierają drzwi myśląc, że nie ma nikogo w domu, jest ciocia Stasia : plemienii nalepię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam Basia przed snem Zuzi naopowiadała? Że ma wujka bandytę? I co, Bogna kazała jej wracać do Hrubieszowa? Dzisiaj miałam okazję widzieć wczorajszy fragmencik i rzeczywiście salon Lubiczów taki strasznie smutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia córce Bogny powiedziała, że musi się codziennie modlić, żeby mamusia przestała pić :o I jeszcze za wujka, bo zrobił w życiu tyle złych rzeczy, że trzeba się za niego modlić bardzo mocno :o :o Bogna jej kazała wyjść z pokoju, a nie wiem czy z domu też. Kamila strasznie napalona, ma pretensje do Błażeja że mając w perspektywie 24 godz. w pustym domu na Sadybie myśli o jedzeniu :o A na Sadybie wcale nie pusto, ciocia Stasia już nalepiła pielmieni, więc przynajmniej jedną potrzebę Błażej mógł zaspokoić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala mi do 555555555555
a przed 19 na tvp2 była "bitwa na głosy" kulisy czy jakoś tak i pokazywali ludzi których "przesłuchiwała" do swojej bandy natasza urbańska.ręki sobie nie dam uciąć ale na 90% widziałam tam małgośkę tę od beaty jak jej natasza tłumaczyła że ma dopiero 11 lat musi jeszcze poćwiczyć śpiewanie i takie tam. mina tej małej -bezcenne:-))) nie żebym sie z dziecka smiała ale jak się wyżej sra niż dupę ma:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, na co moja córka zwróciła uwagę? Spytała mnie, czy w Klanie był kiedyś jakiś ksiądz? no właśnie, był? ja nie pamiętam :) do kościoła bohaterowie raczej nie chadzają.. no chyba, ze ciocia Stasia, ale reszta to nie. Święta obchodzą, na cmentarz chodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub Beaty i Jacka
był w kościele i ślub Michała i Zyty też w kościele /ale tego nie oglądałam/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×