Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mokamikado
czytam wasz topik regularnie, choć się na nim nie udzielam. Mój kolega z pracy podsunął mi wczoraj link o klanie- najbardziej skandalizującyn polskim serialu :D http://www.plotek.pl/plotek/1,111757,9116784,_Klan__to_najbardziej_skandalizujacy_polski_serial_,,ga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi meblami u doktorostwa to już kilka razy jakieś akcje były... Najpierw zmieniali ten pierwszy wypoczynek, brązowy, czy beżowy, skórzany. Oddali go do Feminy, a Krycha kupiła te niebieskie, które potem zostały wymienione na zielone. Później zielone powędrowały do Ryśków, a Lubiczowie kupili te morelowe (?). Wtedy też jakiś kryzys przechodzili i nie mogli się dogadać w sprawie mebli. To było wtedy, kiedy Paweł zaczął szastać kasą. Kupił sobie nowy samochód, który mu ukradli, nowy tv do salonu i coś tam jeszcze... Teraz znowu kupili nowe meble??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie pamięć z meblami, podziwiam :). Faktycznie przypomniałam sobie, jak to niby Paweł przechodził kryzys wieku średniego i kupowałam bez opamiętania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lipaa A z Jasiek też fakt przeżywa, że mamuśki nie ma, jakby miał 5 lat, no ale różnie ludzie mają Cytat radzique z Plotka: "Śmiejecie się z Jana a jak wy byście wyglądali jakby mąż waszej matki miał romans z córką waszego ojca. A jakby nie poroniła to by był wujkiem dla dziecka swojego drugiego ojca czyli też jego bratem. No każdy po czymś takim miałby spruty beret"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta racja :D Pytanie czy byłby bardziej wujkiem (jako brat matki) czy bardziej bratem (jako przybrany syn ojca dziecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D dobre. Chyba jednak bardziej wujkiem, bo z matka łączy go bliższe pokrewieństwo tak mi się wydaje, ale ciekawe jakby to w zyciu prawdziwym było, pewnie zdarzają się takie sytuacje, zycie dziwne bywa, a raczej ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel z Krysia to sie zachowuja jakby Rysiek ich co najmniej zmusil do tego remontu! Ciesze sie, ze juz go skonczyli bo naprawde nie moglam juz patrzec na zachowanie Pawla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wymiata, z logiką, którą ma gdzieś :D Małgośka w kasku z ceną, masakra :O, ale ta Zuza też mało naturalnie gra, choć to dziecko, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa jo.
ale Pawel nie pojechal w sumie Ryskowi za Pawelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj udało mi się popatrzeć. No, remont zakończony. Krysia i Paweł odetchną. Rzeczywiście zachowywali się jakby łaskę Ryśkowi robili, że się na tę rozpierduchę w chacie zgodzili. :P Dziwny to układ. :P A ta tapeta za sofą to mi tralki na balkonie u takiej jednej Wasiakowej przypomina. Paskudztwo! Fe! Kasia fajna. Gra lepiej od zawodowców. Zawsze mówiłam, że będą z niej ludzie! Koleżanko, jeszcze raz buziaki za pozdrowienie p. Agnieszki! 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile w sumie trwał "remont" u doktorstwa? Rysiek się musiał zwijać jak w ukropie... I jakoś tak dziwnie wyszło, że on im powiedział, że powinni odświeżyć górę :o Wyszło jakby się napraszał o robotę. Poza tym - pierwszy raz od tygodnia obejrzałam klan i stwierdzam, że poza Beatą na zakupach z jakże naturalnymi dziećmi nic mi w głowie nie utkwiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień? Tydzień trwał? Chyba. A ciekawe co znaczył ten masaż nogi Bożenki i dziwne zachowane jej partnera? O co to chodzi? On już Lubiczównę lubi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nóżkę masowała trenerka? Może Marcin (?) wie, że jest ona lesbijką i martwi się o Bożenkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konie po betonie
Tak, Bożenka będzie miała romans ze swoim partnerem i podczas namiętnych figli chłopak strzepie jej się na twarz i trafi w oko. Pojedzie do szpitala i będą się o nią modlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia, ale Aga teraz głównie u Beaty pracuje ;). Może przesadzam, ale strasznie nie lubię scen Bogny i Leszka, jak razem grają, bo jak oddzielnie, to jeszcze ujdzie...No i nie bardzo wiem po co rozwijają wątek trzecioplanowej bohaterki Weroniki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kim jest Weronika, bo mi chyba umknęło? Mi się za to nie podobało z tą siostrą Bogny, chciała się napić, ale jakoś to też nienaturalnie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak *
Maciek dostał 2 stówki od Ryśka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi akurat siostra Bogny z tym piciem, to nawet ok wyszło, tylko Bogna nienaturalnie...Weronika to ta była wspólniczka Agi i siostra Marka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj znowu nie moglam obejrzec! :( Czyli remont u doktorostwa zakonczony? No i jak teraz wyglada salon?? Poza tapeta, o ktorej wspomniala kolezanka Malina?! :) Kolezanko, nie ma problemu. Musze przyznac, ze p.Agnieszka wyglada ostatnio duzo lepiej, zwlaszcza na zywo. Czytalam na innym forum, ze we wczorajszym odc.w scenie, w ktorej Pawelek sie dusil (?), p. Kotulanka bardzo sztucznie zagrala... Nie widzialam tego, prawda to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaniem moich przyjaciolek, ktore byly ze mna na spektaklu, najzabawniej zrobilo sie, kiedy na scene weszla p. Agnieszka :) Ale faktycznie publicznosc zaczela piac ze smiechu. Byla przezabawna w roli upierdliwej, lubiacej sobie wypic tesciowej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dziś nie widziałam klanu myślę, że ta weonika zmięknei i coś z tym młody będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie da mu dupci i
zaciąży z małolatem, scenarzyści wystraszyli się motywu rozdziewiczenia Bożenki przez jej sex-psora od biolci więc teraz gwałtownie próbują nadrobić, na siłę wymyślili posatć uczniaka zakochanego z wzajmnościom w psorce, rodem z jakiegoś tandetnego opowiadania dla pryszczatych koniobijców, a później sami się przerazili własnej wtórności i tandeciarstwa i chcom się raczkiem wycofać z motywu lekcji miłości, w tym także tej fizycznej w szkolnym kibelku :P Nic z tego Klanowiczki czekają na jakże zajmującą utrate prawictwa przez Rafcia z Weroniką, a ich partnerzy już piszą scenariusze odpowiednich przeróbek na YouTube!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się lampisz!!!
Ale ten Rafał to wygląda jakby właśnie z Parady Równości wrócił a nie na zakochanego w nauczycielce koniobijce. Skąd oni biorą takich twarzowych aktorów? Jeden brzydszy od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos to w ogole oglada???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan - odc. 2043 Po badaniu okulistycznym Bożenki, lekarz jest zadowolony z efektów operacji. Rozpoczyna się proces Ryśka. Na sali sądowej obecni są dziennikarze, również z Gazety Brukowej. Prokurator czyta akt oskarżenia. Zyta przynosi rodzicom piątkową gazetę z sensacyjnymi wiadomościami o nieuczciwej firmie Happy Family Holiday. Pułkownik jest wstrząśnięty informacją, że wpłacił pieniądze na fikcyjny apartament. Ola razem z Norbertem zajmują się Maćkiem i Kasią. Zamiast do kina młodzież wybiera się do kręgielni. Norbert staje w obronie Maćka, którego zaczepia kilku wyrostków. Na sali sądowej zeznaje prostytutka z agencji towarzyskiej, gdzie przetrzymywano Ninę. Rysiek nie wytrzymuje nerwowo i głośno zarzuca świadkowi mówienie nieprawdy. Klan - odc. 2044 Grażynka ma pretensje do Kalickiego o wczorajsze zachowanie na sali rozpraw. Na sądowym korytarzu pyta wprost, dlaczego powstrzymywał Ryśka przed wyjawieniem prawdy. Kalicki wnioskuje o wyłączenie jawności sprawy. Publiczność niechętnie opuszcza salę. Dzisiaj składa zeznania Nina. Z samego rana Norbert wychodzi do kwiaciarni. Z okazji dnia kobiet wręcza Oli bukiet kwiatów. Bolek służbowo spotyka się z Moniką w Rosso, w trakcie spotkania odbiera tajemniczego SMS - a o zebraniu w sprawie Happy Family Holiday. Kamila odwiedza przyjaciółkę w szpitalu. Rysiek wraca z sądu. Sprawa została odroczona do poniedziałku. W restauracji Rosso zgromadzili się oszukani przez Denisa Burkino. Do sali dumnie wkracza Feliks i oświadcza, że zakłada Społeczny Komitet na rzecz poszkodowanych przez Happy Family Holiday! Klan - odc. 2045 Jerzy jest sceptycznie nastawiony do nowych pomysłów Feliksa. Odgraża się, że sam dopadnie szefa fikcyjnej firmy. Rysiek odwiedza Bożenkę w szpitalu. Córka dopytuje się o proces. Ma nadzieję, że ojciec zostanie uniewinniony. Antek czyta kolejne doniesienia Brukowej o oszustwie firmy Happy Family Holiday. Złośliwie komentuje naiwność Jerzego. Między wspólnikami dochodzi do poważnej sprzeczki, którą przerywa interwencja Renaty. Ola ma coś ważnego do zakomunikowania rodzinie. Paweł i Krystyna podejrzewają, że chodzi o ciążę albo przynajmniej małżeństwo z Norbertem. Tymczasem Ola z dumą przedstawia temat swojej pracy magisterskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan - odc. 2046 Pułkownik informuje Feliksa, że to on będzie stał na czele komitetu poszkodowanych przez Happy Family Holiday. Oburzony Feliks odgraża się Monice, że sam dopadnie Denisa. Po pomoc udaje się do agencji detektywistycznej Bogdana. Bogdan sprawę przyjmuje, ale żąda zaliczki. Agnieszka proponuje Weronice wieczorne wyjście do kina. Bolek żali się Pawłowi i Krystynie, że tak łatwo dał się oszukać Feliksowi i Denisowi. Nie chodzi nawet o stracone pieniądze, ale o honor. Heniutka już zaprosiła gości do apartamentu! Paweł w żartach sugeruje wynajęcie gangu dresiarzy. Rafał odprowadza Weronikę po kinie. Pod wejściem do bloku czeka Iza. Odgraża się, że jeśli nauczycielka nie zostawi Rafała w spokoju, to ona ją zniszczy! Klan - odc. 2047 Z samego rana Weronika odwiedza Agnieszkę. Po wczorajszej wizycie Bolka, która znacznie przeciągnęła się z powodu butelki koniaczku, Paweł zaspał. Krystyna opowiada mu o zainteresowaniu, jakie wzbudził w kuzynie pomysł wynajęcia dresiarzy w celu ściągnięcia długu. Beata planuje wyjazd służbowy na Ukrainę pod koniec marca. Razem z nią jako specjalista od PR, miałaby pojechać Agnieszka. Bogdan zdaje Feliksowi relację z dotychczasowych działań. Dowiedział się, gdzie mieszka żona Burkino. Jadą tam razem z Feliksem, ale nie zastają Denisa. Żona oszusta twierdzi, że prawdopodobnie jest w kasynie. Rysiek odbiera od lekarza prowadzącego wypis Bożenki. Dowiaduje się, że córka musi zrezygnować z uprawiania sportu. Feliks z Bogdanem udają się na poszukiwania do kasyna. Feliks poddaje się nałogowi hazardzisty i zostaje trochę dłużej. Na korytarzu spotyka Denisa. Rzuca się za nim w pogoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr ojboli auaaaa ból ból
"Paweł i Krystyna podejrzewają, że chodzi o ciążę albo przynajmniej małżeństwo z Norbertem. Tymczasem Ola z dumą przedstawia temat swojej pracy magisterskiej." dobre, dobre! za-je-bi-ste-ee!!! Ale czy Olusia nie powinna najpierw licencjata napisać, apotem dopiero magisterki?! Pszecież Aleksandra Pawłowna studieuje już tak długo, że MUSI być objęta procedurami bolońskimi a tam nie zmiłuj: najpierw licencjat lub inżynierka, a potem magister, nigdy na odwrót!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakieś 3 lata temu znaleźlismy
się w podobnej sytuacji własnie w szkole :) Ja trafiłam jako nauczyciel stażysta i uczyłam w szkole średniej,gdzie poznałam teraźniejszego mojego partnera,którego uczyłam przez rok szkolny. Nasza znajomośc, choś zaczęła się w szkolnych murach, trwa do dziś. Nic nie stanęło na przeszkodzie,jesteśmy razem już ponad dwa lata :D Naszym zdaniem nikt nie ma prawa ingerować w związek pełnoletnich ludzi,ponieważ miłośc rządzi się swoimi prawami,a pracę zawsze można zmienić. Życie dzisiaj daje nowe wyzwania!! :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×