Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

I już znowu kumoterstwo... :o Paweł już przyspieszył Bożence przyspieszenie operacji i to z samym ordynatorem :o A zwykły człowiek niech ślepnie w kolejce... Przecież kogoś musieli przesunąć, żeby zrobić miejsce dla protegowanej... To mi się nie podoba, wiem, że tak jest w życiu, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegapiłam Klan:( Jakieś głupi skoki są ważniejsze, wiadomo że jak już zjeżdżają z tej skoczni, to skoczyć i tak muszą:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauniarka
Profesor powiedział, że katarakta może poczekać i przekładają ją z piątku na poniedziałek.Też za nim to powiedział to myślałam że i katarakta i operacja Bożenki będą w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy może wie ktoś
jak nazywa się aktor który grał w dzisiejszym klanie ordynatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chugginkton
To aktor arabskiego pochodzenia. Nazywa się Ahmed Wisimulacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dzisiaj mamy czwartek, to jutro już jest piątek - ostatni dzień ferii. Nareszcie dzieciarnia do książek powróci, a u nas spokój i ład nastanie. Nie znam tego aktora, ale i mnie mocno zainteresował. ;) I tu zadanie domowe dla naszej drogiej koleżanki Fanki Klanu. Gdy spotkasz p. Agnieszkę zapytaj może, w naszym imieniu, o nazwisko pana który gra profesora, ordynatora okulistyki. Bardzo prosimy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina mądralo
ferie skończyły się w zeszłym tygodniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina mądralo
Nie wiem dlaczego doszukujesz się przejawów głupoty w wytknięciu Ci niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupotę widzę nie w niewiedzy, a w pisaniu wulgaryzmów. Tobie dziękuję za informację o zakończeniu ferii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Jakich wulgaryzmów? On tak ma na nazwisko, Wisimulacha. A co do ferii to te otyłe mamuśki wypuszczą swoje bachorki do szkoły i będą pisać pierdoły na internecie z braku ważniejszych przydomowych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_wagina
Siedzą prukwy całymi dniami na forach internetowych zamiast prać gacie swoim starym. Sio, do roboty nieroby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
ordynatora grał Mariusz Zalejski - występował też dawno temu w Na dobre i na złe ( myliłam go na początku z doktorem Pawicą bo aktorzy są do siebie troche podobni) a nie tak dawno w M jak miłość - zagrał Aleksandra Radosza wielbiciela a potem prześladowcę Marysi Zduńskiej obecnie Rogowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
fajny macie ten topik - rzadko tu się dopisuję ale podczytuję was regularnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia dzisiaj o 16? :( Bożesztymój! Wizytę u stomatologa o tej godzinie mam. Znowu nie popatrzę! Szkoda. Izohelia piękne dzięki! :):) Mariusz Zalejski. Już o nim poczytałam. Ciekawy mężczyzna. I wiem czemu mi się tak spodobał. ;) Rzeczywiście jest bardzo do Andrzeja Zielińskiego podobny. A ja uwielbiałam pana Andrzeja gdy grał postać Ryszarda Ursynowicza, sąsiada Jurewiczów w Bożej Podszewce. Podoba Ci się nasz topik, to zapraszamy do wspólnej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wynika z Wikipedii, już występował w Klanie 1997-2007 - Klan - pracownik Firmy Doradczej "Partners Ltd." ja nie kojarzę nawet, co to za firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! wychodzi na to, ze wywołałam wilka z lasu.. czyli księdza :) pojawił się w Klanie. Nieoglądającym wyjaśniam, ze msza była w intencji Bożenki, byli na niej Rysie z dziećmi. Okazuje się, że pojawiają się klienci oszukani przez tę firmę, co to Feli w niej działa, hotele są, owszem, ale nikt w nich nie słyszał o żadnych rezerwacjach i wykupach apartamentów, a firma rozpłynęła się w powietrzu! Nader frapujące spotkanie Jerzego i ich nowej koleżanki, co w Indiach z nią byli (jak ona ma na imię?) czy ona go podrywa? czyżby coś się kroiło? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, ja tez chwilowo spanikowałam, myślałam, ze to nagle Ojciec Mateusz, bo go ciągle ostatnio reklamują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie z tym księdzem :D...i bardzo dobrze, że pokazali przecież nie chodzi o to, że maja ciągle pokazywać, tylko że akurat w Polsce kościół jest ważny ;) Dziwnie też lekarz rozmawiał z Bożenką, w sumie ok, tylko raz mówił jej na Pani, raz na Ty, mógłby się zdecydować ;)...Bożenka powiedziała do niego profesorze, o rany jest w szpitalu, to lekarz mimo że profesor...:D Ten wątek z apartamentami super :D, i tekst pułkownika oni tam nie znają języków :D, tylko ten angielski, padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziwne to spotkanie Jurka z Małgosią było...tylko błagam niech nie robią romansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Kamila też jest rewelacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle nie rozumiem jednego, to z wczoraj...po jaką cholerę Jacek rozmawia z Donatą na żywo, przez tel. jak nie chce z nią mieć kontaktu, bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chyba nie żartobliwie, po przy Pawle przez tel. też powiedział Pani Lubicz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, aż podskoczyłam na kanapie, jak zobaczyłam śpiewającego księdza, myślałam że jakimś cudem włączyła mi się Plebania którą mam nagraną dla taty (zaawansowany maniak serialowy) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta Małgosia to może cos być na rzeczy, kiedyś widziałam wywiad z Jungowską która mówiła, ze trochę w Klanie namiesza. Mam nadzieje, ze tym razem Jurek będzie powściągliwy. izohelia- w takim razie zapraszamy do częstszego komentowania :) Feli taki stary wyjadacz, a taki naiwny Pułkownik był dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i macham! nie mam weny do pisania ale czytam Was na biezaco,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Jungowska powinna pokazać Jurkowi co to prawdziwy sex a nie bzykanie starszej pani z zerowym libido. Ela i tak wszystko wybaczy, nawet jakby na jej oczach grzmocił byłgarską prostytutkę to postrzela minki przez kilka odcinków ale pozostanie z Jerzym bo kto by chciał taką czerstwą staruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×