Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

też mi się to podobało :) Dziwi mnie, dlaczego Jurek kupił ten apartament, przecież Feli już go kiedyś oszukał, nie pamiętam jak to było, ale coś było. Jacy oni wszyscy naiwni.. a poza tym nagle tyle osób potrzebuje jakichś apartamentów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winonkaa
No, właśnie wpłacili tak ok. 5 tys. i robią taki rejwach. Przecież tak naprawdę dla tych ludzi (maja własne firmy, domy) te 5 tysiaków to wcale nie tak dużo. Nawet dla pułkownika to jest mało. Ludziska to jest przesada!!!!! A tu każdy jęczy, że niby tak dużoooo stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Ale Rysio okłamał Wysoki Sąd. 3,5 tys zarobków na wykończeniówkę w Warszawie to lekka przesada. Niech nie robi z siebie dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba powiedział wyraźnie
że to ile wyciąga na rękę zależy od zleceń, ale średnio wychodzi ok 3,5 tyś., więc jednego razu może zarobić 7 tyś. a innego 500 zł, co w ogólnym rozrachunku da jakąś tam średnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzdzdzddzd
o kurcze Cyrwus ma faktycznie 50 lat a nei wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajajajajjaajaaaaa
a ja sie dziwie ze wcozraj byl 8 marca imieniny Beatay i nic na ten temat nie wpsomniano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te apartamenty to
wątek od czapy. Nagle każdy się szarpie na apartament. Feli nawet w Rosso proponował pracownikom, to ile Monika im tam płaci? Rozumiem Jerzy i Ela, tych to stać tu apteka, tam firma, pieniądze mają. Ale już Czesia i Darek skąd mieli się szarpnąć? Jeszcze Czesia chce swój biznes otworzyć,a le 5 tysięcy wyda na wakacje, a co. Skąd przeciętny człowiek weźmie 5 tysięcy, a do tego koszty dojazdu! Pułkownik, to przesadził z tą swoją nędzną emeryturką, akurat ten sektor ma bardzo godziwe emerytury, a jak już ktoś miał stanowisko, to całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie oglądałam dziś Klanu. Napisze mi ktoś z Was czy było coś ciekawego :)? W zapowiedzi przeczytałam zdanie, że Olka chciała powiedzieć rodzicom coś ważnego, a ci podejrzewają, że chodzi o ciąże. Pokazli w dzisiejszym odcinku tą rozmowę ? O co chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten najmłodszy
chodziło o to, że jakiś tam doktor z jej wydziału zaakceptował jej temat pracy magisterskiej i o wieeeelka mi rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten najmłodszy
fajnie napisali o Maćku, trzymam za niego kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Reczywiście żadna sensacja, bywały dużo lepsze :P a już myślalam, że jakiś nowy ciekawy wątek się szykuje. O co chodzi z Maćkiem ? Za co trzymasz kciuki ? Jeżeli chodzi o ten link podany kilka postów wyżej, to on mi się niestety nie otwiera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten najmłodszy
bo musiałabyś go skopiować i skasować tą spacje , która sie tam zrobiła. a trzymam za niego kciuki żeby się chłopak nigdy nie poddawał, chłopak idzie do przodu i rozwija swoje zainteresowania a ponieważ wiemy jaki ten świat jest i jacy wredni są ludzie )choćby czytając niektóre komentarze w tym artykule).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia już myślała, że Olka i Norbert zaplanowali ślub, stwierdziła nawet, że nie ma nic przeciwko instytucji małżeństwa. Poza tym Oni są młodzi, kochają się to na co mają czekać!? :) A Paweł do niej: oszalałaś?! :D Przestraszył się, że Olka jest w ciąży i dlatego będą chcieli wziąć ślub! :D Krysia z okazji ich wizyty zrobiła nawet pyszne desery! A tu okazało się, że Olka wybrała temat pracy magisterskiej (swoją drogą, nie to powtórzenia!) i jakiś tam pan doktor jej go zaakceptował! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie w tej sekundzie kopiuję link, usuwam spacje i czytam artykuł, bo się zaciekawiłam :) O tak, masz racje takim ludziom jak Maciek nie jest łatwo we współczesnym świecie, a niby ludzie tacy cywilizowani... 3mam kciuki za niego i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko Klanu, jaka dokładna recenzja z tej sceny - dziękuję :) O tak Krystyna już nie raz podkreślała, że nie ma nic przeciwko temu, żeby Olka z Norbertem wzięli ślub. Rrzadko zdarza mi się nie oglądać Klanu, ale zapytam na przyszłość - jest jakaś strona na której można zobaczyć aktualny odcinek serialu bez rejestracji i opłat ? Na pasku nie raz w trakcie emisji podają stronę www.vod.tvp.pl ale jakoś jej nie ogarniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, robicie coraz większego smaka na ten artykuł, a on mi się nie chce skopiować.... Może mi ktoś z Was wkleić go jeszcze raz na forum bez tej spacji , tak jak powinno być. Z góy dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja widzę tą spację, ale nie mogę w ogóle tego linku skopiować, żeby wkleić w google. Ide tego artykułu szukać więc na stroni pomponika, bo widzę po adresie , że stamtąd pochodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko Klanu, dziękuję podwójnie :) A wiesz, że ja też te wątku bardzo lubię. Szczególnie grę aktorską pani Kotulanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dziewczyny to zakładamy fanclub albo jakieś stowarzyszenie w ślad za Felim ;) Ale naprawdę uwielbiam pania Kotulankę, jak dla mnie gra fenomenalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×