Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

hahahaha, dzięki dziewczyny! :D Możemy fc zakładać, swego czasu się w tym specjalizowałam! :D To mam następną koleżankę, która pójdzie ze mną na kolejny spektakl z p.Agnieszką?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie fanclub uważam za otwarty :) Szefowa już jest, członkinie też :)! Fanko Klanu, jeżeli mogę zapytać - znasz bliżej panią Kotulankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
na powyzszym linku do pomponika wpisac :Maciek i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam dla nas maila! :D Bardzo proszę: fan_klanfan_klan@wp.pl :) Piszcie na maila, to pogadamy bardziej "prywatnie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link wkleił mi się ze spacją. Nie wiem dlaczego... W taki razie nie ma lepszej rady jak wpisać w serwisie pomponika ten tutuł podany przez Erbu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze non stop
takze po miescie, bo mi wygodnie, jestem samoukiem, chodze na wyczucie choc w necie znajdziesz zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję koleżankę Malinę, bo ma chyba dużo dluższy staż ode mnie na tym forum, ja dopiero raczkuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się wstyd przyznać ;) Tak dopiero teraz, mimo, że Klan oglądam od 11 roku życia ( jak dobrze liczę;) ), a Wasze forum funkcjonuje widzę od 2007 roku. Na forum trafiłam zupełnym przypadkiem, bo szukałam jakiejś wiadomości o Pani Kotulance i jeden z linków, który mi wyskoczył, to było właśnie to forum ;) Bradzo fajnie, że istniej coś takiego, bo to oznacza, że fani Klanu jednoczą się nie tylko przez telewizorami, ale też i przed komputerami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś 11 lat jak klan się zaczął, czy jak zaczęłaś go oglądać? :) Ja miałam 11 jak zaczęli go emitować i tak wiernie oglądam już prawie 14 lat... :) http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Agnieszka-Kotulanka/134111436600053?v=wall Jeśli posiadasz facebooka, to zajrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłam, że się zamotam w tych obliczeniach i się zamotałam ;) ja mam dobrą, ale krótką pamięć ;) Miałam 9 lat, jak zaczęli emitować Klan i na pewno nie oglądałam go od początku, ale może już nie będę wskazywała wieku w którym zasiadłam na stałe przed ekrane, bo mi się merda o tej porze ;) Ale chyba dobrze liczę, że między nami jest raptem 2 lata różnicy ;)? Dziękuję za linka, na pewno tam zajrzę i na pewno odezwę się do Ciebie na maila, bo coraz bardziej zaciekawia mnie Twoja wiedza odnośnie pani Kotulanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło :) nie dośc, że podobne wiekowo, to jeszcze ta sama pasja serialowa ;) To jest prwatny profil pani Kotulanki ? Czy prowadzony przez kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za piękne by to było, gdyby był prywatny :) a przez kogo prowadzony, jak mogę zapytać ? Chciałam do Ciebie napisać maila, ale coś mi poczta szwankuje, dlatego jutro to zrobię, bo naprawdę zaciekawiłaś mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauniarka...
Na tej stronie można oglądać za darmo, ale są limity. Ja np wczoraj chichot losu musiałam przerwać po 30 min, bo miałam napisane że mój limit 75 min minął. Nie wiem jakim cudem, bo nic innego nie widziałam. Więc klan i te krótsze seriale można zobaczyć ale po 1 odcinku. Nie loguje się na tych serwisach, bo oprócz smsa to częstwo zapisuje się do jakiejs subskrypcji i każdy sms od nich kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan - odc. 2057 Z samego rana Jacek i Elżbieta jadą do Jeremiasza. Chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat Beaty. Starsi państwo przyznają, że nie są pewni, czy osoba, którą widzieli, to na pewno była Beata. Jacek ponownie jedzie na komisariat. Czesia z satysfakcją obserwuje, jak Jagoda zajmuje się Anulką. Rysiek i Mariusz są również pod wrażeniem młodej nauczycielki z Brzezin. Kamila postanawia zacząć działać. Redaguje ogłoszenie o zaginięciu Beaty. Wspólnie z Błażejem oraz znajomymi ze szkoły zamieszcza na słupach, przystankach i innych widocznych miejscach. Elżbieta szuka wsparcia u Pawła. Norbert wraca ze szpitala. Opowiada Oli, że matka już czuje się lepiej. Późnym wieczorem do ich drzwi puka niespodziewany gość. Klan - odc. 2058 Agnieszka i sekretarka próbują dostać się do komputera Beaty. Niestety, żadne hasło nie pasuje. Leszek prosi Agnieszkę, żeby porozmawiała z Jackiem o zorganizowaniu zastępstwa w firmie. Jacek denerwuje się, że wszyscy martwią się o firmę, a według niego ten bizness sprowadził na ich rodzinę nieszczęście. W Rosso cała ekipa zajęta jest sprzątaniem i liczeniem strat po niedzielnym obiedzie dla działaczy sportowych. Zadowolony Bolek chwali restaurację kuzynki. Surmaczowa znajduje w swoim samochodzie ulotki o zaginięciu Beaty. Jest oburzona, że nikt jej o tym wcześniej nie powiedział. Zmęczony Jacek zasypia w ubraniu na kanapie. Jaś słyszy płacz Małgosi. Dziewczynce śniło się, że bandyci zabili mamusię. Klan - odc. 2059 Elżbieta nie może się na niczym skoncentrować, myśli wyłącznie o zaginionej córce. Małgorzata próbuje ją namówić na wyjście do siłowni. Jerzy stara się zachować pozory twardego mężczyzny, ale w końcu też się rozkleja. Bogna postanawia wrócić na spotkania AA i to już dzisiaj. Michał odwiedził wszystkie noclegownie i schroniska dla bezdomnych w okolicy. Po swoich doświadczeniach z utratą pamięci wie, że tam też należało sprawdzić. Namawia Jacka, żeby zgłosić zaginięcie Beaty do fundacji, która zajmuje się poszukiwaniem zaginionych. Norbert przychodzi do kliniki Pawła, zwierza się ze swoich problemów. Bogna wraca wieczorem do domu, po spotkaniu AA i zastaje z dziećmi obcą kobietę. Klan - odc. 2060 Bogna nie jest zadowolona, że Leszek zostawił dzieci pod opieką obcej kobiety. Leszek tłumaczy się: dziewczyna była z agencji nianiek i miała dobre referencje. Nieświadoma sytuacji Zuzia dopytuje się, kiedy znowu przyjdzie pani Jagódka. Paweł postanawia się spotkać z ojcem Norberta. Chce pomóc Norbertowi. Sekretarka wzywa Jacka do firmy Beaty. Potrzebna jest jego decyzja w sprawie bilansu rocznego. Jerzy denerwuje się na Stanisławę, że dała na mszę za duszę Beaty. Przecież to tak, jakby już ją pochowała! Jerzy zdenerwowany wychodzi do pracy a Elżbieta uspokaja przestraszoną starszą panią. Kamila przychodzi do Błażeja, ale go nie zastaje. Surmaczowa korzysta z okazji i wypytuje dziewczynę o postęp w poszukiwaniach Beaty. Z uczelni wraca Błażej. Trochę się spóźnił, bo razem z kolegami poszli oddać krew. Paweł zdaje relację Krystynie ze spotkania z dr. Piątkowskim. Niestety, wygląda na to, że ojciec Norberta nie poczuwa się do obowiązku, żeby pomóc synowi w opiece nad chorą matką. Elżbieta odwiedza swoje wnuki i zięcia. Wizyta przedłuża się, a zadowolona Małgosia nie chce wypuścić babci z domu. Jacek odbiera telefon. Właśnie dostał dobrą pracę w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie kręciło się wokół zaginionej Beaty. Ciekawe, co tak naprawdę się z nią dzieje, przypuszczam, że to wcale może nie być zaginięcie, a Beata mogła po prostu wyjechać, zapominając powiadomić rodzinę.. może telefon zgubiła :) (akurat czytam książkę, bohaterka wyjechała, zgubiła telefon, itp. i tak mnie naszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaktotak*
może być ciekawie, choć z drugiej strony to nierealne. Ile razy coś takiego może się przytrafić jednej rodzinie. A Chokniccy już przechodzili coś takiego, kiedy Michał zaginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisaliście :) Ja zaraz obejrzę wczorajszy odcinek ;). Już wiem że wątek z zaginioną Beatą mi się nie spodoba, sławnie ktoś dobrze zauważył, że juz był wątek zaginionego Michała...bez sensu jakby nic innego nie mogli wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×