Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość co ty chcesz od stiepana
przecież artyści to wszystko ćpuny i alkoholiki, nie dziwne, że sławny pisarz to jednocześnie wielki moczygębą i wódkożłop. A ten biolog to już wcześniej zrobił dzieciaka uczennicy, tylko scenarzyści nie drążyli tego wątku, widać teraz im się przypomniało, że nie tylko 40letnie polonistki potrzebują młodych ogierów ale także 40letni karaluchoznawcy lecą na swoje maturzystki i je brzuchacą jak tylko mają okazję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety małgosia zostanie
na dłużej bo margot to wzór cnót i prawidłowej wymowy r i h, nie to co my buraki z Koziej Wólki :( Beata zaginie ale powróci zza grobu jak Michał, oczywiście grana już przez inną aktorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi marek wlodarczyk
ale zeby nie bylo ze tak narzekam to poza aktorami ktorzy mnie irytuja uwielbiam sceny z pawelkiem ktory jest chyba najnaturalniejszy z lubiczow, niby tak grzeczny a widac ze swoje za uszami, poza tym zosia, jest urocza pyza, uwielbiam jej teksty, fajna jest tez kasia, generalnie dzieci, poza oczywiscie tymi od beaty i michala ( dzieki Bogu tych ostatnich nie pokazuja czesto ). Bardzo lubie tez grazynke i lekko glupawa czesie:) natomiast nieznosze takiego nadecia jakie jest u lubiczow, wiecznie koniaczek, herbatka w porcelanie, eleganckie sniadanka, matko, kto tak zyje...jeszcze biedengo ryska po wylewie zagonili do pracy, po kosztach, oni nie maja sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze nie podmienia aktorki grającej Beatę, jeśli już to powinni powiedzieć/napisać o tym oficjalnie, ale najlepiej byłoby gdyby Jacek po prostu znalazł dzieciom macochę (byle nie Donate :( ) tez mi brakuje Mariolki i Deptuły polubiłam ich, a najbardziej podobał mi sie pomysł z babskim klubem, czyli Krystyna, Ania, Alicja, Mariola i fitnes. Szkoda, ze zakończyli ten watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donacie zdecydowanie mówię NIE ! Jestem szczęśliwa, jak jej nie widzę w serialu... :P Zamiana aktorki nie jest chyba brana pod uwagę. Ja przynajmniej zrozumiałam, że na razie zaginięcie Beaty będzie rozciągnięte w czasie, tak długo, jak sie da. A gdyby p. Naruszewicz zdecydowała się wrócić do Klanu, to Beata się odnajdzie... ;) Błagam tylko o zredukowanie do minimum " jęczenie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff no dobra ale ile mozna to przeciagac??? moim zdaniem powinni Beate usmiercic, ogladalnosc by wzrosla, wreszcie bylyby jakies prawdziwe emocje, cos by sie dzialo! smierc jednej z glownych bohaterek to by bylo cos:D a pawelek jest beznadziejny, dziwnie mowi :/ natomiast zoche to bym porwala i zjadla taka jest rozkoszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię Zochę, Pawełka no i poprzednia Zuzia była sympatyczna! :) Ten mały Jurek też rozkoszny jest! :) Też lubiłam wątek z fitness clubem! Niestety scenarzyści klanu mają to do siebie, że często zaczynają jakiś wątek i nagle go urywają! Najpierw zajęcia fitness, potem taniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, a może takie jest życie... Coś zaczynamy i nagle nam się odechciewa. I za jakiś czas bach! Znowu coś rozpoczynamy. A za chwilę skrzydła nam opadają. Ileż to razy ja sama zapalałam się do czegoś, ile pasji miałam... Filatelistyka, filumenistyka, filokartystyka "mała ogrodniczka", taniec, kabaret, fitness, nordic walking... Ech, długo by wyliczać. Nic z tego na dłużej nie zagościło. Życie zawsze weryfikację negatywną robiło. :( Tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Nie wiem co Wy widzicie w tej Zośce. Do jej brzydoty brakuje tylko, żeby była upaciana krowim goownem gdzieś na pastwisku w zapadłej pipidówie. Marek, trochę się wyrobił z gejowskiego stylu na rodzinnego faceta z harakterem. Krystyna mogłaby przestać ślinić się tak na Stiepana, wpatruje się w niego że brakuje tylko żeby siadła mu na kolana i patrzyła w jego oczka jak coś mówi. A Stiepan, faktycznie wygląda na osiedlowego moczymordę. Może rozkręci się z nim wątek alkoholowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Oczywiście "charakterem" przez Ce Ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhnhjhjhjhhj
malina-wagina ale tu debilna jestes zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia jest przesympatycznym, uroczym i bardzo naturalnym dzieckiem-to w niej widzę! :P Mam dziwne wrażenie, że tu cały czas jedna i ta sama osoba wypisuje te wszystkie durne komentarze! Konwersuje sama ze sobą! ŻAL dziecino! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Czytaj uważnie a zrozumiesz, że to nie jest tylko jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Mariolki i Deptuły absolutnie nie brakuje, zanudzali mnie na amen, ale dlaczego nie ma Koziełły i Ani Surmacz? Przepadam za nimi :) lubię również Monikę i Feliksa i przeboleć nie mogę, ze nie oglądam scen ich droczenia się ze sobą, o czym ostatnio piszecie, dla mnie są mega zabawne! Denerwuje mnie Olka i to jej migdalenie się z Norbertem :o Również liczę na ślub Agi i Marka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze dojdzie do slubu Olki z Norbertem? Ze to "ten jedyny"? :> Bo ja juz sie nie moge doczekac kiedy sie rozstana ale scenarzysci chyba nie daza do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech biorą ślub
i wyjadą do Anglii;) Albo do USA, zeby jak najrzadziej gościli w serialu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka na medycynę
Bożenka to powinna nie żadną tam biotechnologię czy inszą ochronę środowiska studiować, tylko na medycynę walić, a potem u wuja Pawła jakieś fajne stanowisko np: głównej ginekolożki albo naczelnej chirurgicy objąć, pokazałaby tym leserkom i częstodajkom Olce i Adze jak można skończyć w terminie zajebiste studia i godnie kontynuwać rodzinne tradycje a nie tylko sępić kasę na schizontów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, mogłaby pójść na medycynę, czemu nie.. Ale nigdy chyba nie miała ku temu zapędów.. Moje niespełnione marzenie..może w przyszłym życiu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Dzisiaj kolejny ekscytujący odcinek serialu. Oglądajcie i komentujcie dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhnhjhjhjhhj
moze ty skomentujesz swoimi kretynskimi wpisami widac ze do gimnazjum chodzisz albo do podstaowki po twoich tepych wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Za moich czasów jeszcze nie było gimnazjów, garkotłuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewucho :)! Oczywiście, że obejrzymy dziś Klan. Od tylu la oglądamy, to i dziś nie zrezygnujemy z takiej przyjemności :)! A Ty mam wrażenie razem z nami zasiądziesz dziś o 17.55 przed telewizorem. Od poniedziałku do piątku zasiadasz i z zaciekawieniem oglądasz każdy odcinek. Świetnie oreintujesz się w godzinie emisji serialu, znasz imiona bohaterów i główne wątki z nimi związane. Zawsze wiesz, co się w Klanie dzieje, jesteś na bieżąco :) A tutaj na forum negatywnie komentujesz każdego bohatera i każde wydarzenie. Trochę zaprzeczasz sama/ sam sobie, prawda :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadrenia Westfalia
A ja po latach wróciłam do Klanu :) i mimo to wiem o co chodzi ... prawie, bo nie wiem gdzie zniknął Daniel, syn Moniki? Może ktoś przypomni? Uważam, że Ola i Norbert w ogóle do siebie nie pasują, a Olkę, tzn Kaję, on wręcz obrzydza jako aktor, to widać jak sztucznie z nim gra. Zależy jej chyba tylko na jakimkolwiek wątku i utrzymaniu się w serialu... AKtor grający Norberta jest podobny do osła, zero męskości w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel wyjechał z żoną do Anglii bodajże, w każdym razie mówią, że jest zagranicą ;) No jakoś tak się złożyło, że Norbert nie budzi sympatii na naszym topiku ;), co do wyglądu to ok, wcale nie jest brzydki, czy jakiś odpychający, tylko jakoś dziwnie gra, dają mu dziwne wątki...podejrzewam, że po wakacjach będzie po związku z Olką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Nadrenia Westfalia - tu Norbert nazywany jest ogrem. Ale osioł też bardzo pasuje. Haha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożesz Ty mój ależ te dzieciaki Beaty są dowciapne :D, a już Jasiek siedzący w tym fotelu równie dumnie jak Książę Wali z kołnierzykiem zapiętym na ostatni guzik i stonowanym sweterku to już mnie powalił :D, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jakaś mocno opatulona siedziała w mieszkaniu, czyżby już przestali grzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
Beata lada dzień ma zniknąć z klanu więc przyspieszyli trochę numer na Prima Aprilis :))) - bo ta heca z co wymyśliły dzieci to taka primaaprilisowa bardziej ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×