Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość suniu aguniu
Piszę ostatni raz bo mi się już nie chce ,cytuje Ciebie:Olka jak była mała też była fajna, fochy miała i bunt przechodziła. Nerwów Pawłowi nażarła. Pamiętacie jak jakieś liceum nędzne sobie wybrała? Albo jak jako harcerka z gorączką z domu uciekła pod pomik Piłsuckiego? Teraz taka zgorzkniała jest i same 5 w indeksie i flaki z olejem. Szukam Pana... To Ty pierwsza napisałaś Piłsuckiego a ja z tego zadrwiłem,że Twój Piłsucki mnie rozwalił,rozumiesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wyżej
a mnie rozwala, ze przez tyle czasu ciągniesz jakiś głupi spor, który pewnie sam rozpocząłeś. Naprawdę to jest dla ciebie takie ważne? poza tym to jest topik o Klanie, a ty piszesz nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ludzie! Korektorzy zarabiają
a tobie chce się odwalać tą robotę za darmochę?:D;) Mamy tu topik o Klanie więc przestańmy zaśmiecać go ortograficznymi przepychankami...Wszak nikt z nas nie jest Alfą i Omegą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliza
O rety, po co te długaśne streszczenia, końca nie było widać! Nie umieszczajcie tego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie streszczenia
one są lepsze niz film,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po raz ostatni
wyjaśnienie do tej suniu aguniu piszesz "wyjaśniająco" cyt: To Ty pierwsza napisałaś Piłsuckiego a ja z tego zadrwiłem,że Twój Piłsucki mnie rozwalił,rozumiesz teraz? ale sunia agunia Ci napisała ,że nie to napisałeś tylko : cyt z Twojego postu: post 22:53 P i ł u s c k i mnie rozwalił totalnie. Rozdzieliłam to o co chodzi .Przeczytaj dokładnie co napisałeś i dopiero wyjaśniaj drwinę i pytaj czy rozumie :D Jak się kogoś poprawia to wypada go dokładnie cytować bo inaczej ...słownik wam obojgu potrzebny .I koniec tematu nie o Klanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to siostra blizniaczka
Dajemy typy na Beatke bo nie mozna juz patrzec na to biadolenie. Tamara Arciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to siostra blizniaczka
nie obchodzi mnie ze jako aktorka ma inne plany, film to film . Jola Rutowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dawno nie ogladalam Klanu troche wypadlam z rytmu ale i malo mnie do niego ciagnie ,zrobil sie strasznie nudny ,w sumie wystarczaja mi fragmenty ,za to czytam Wasze komentarze i wiem o co chodzi...... tylko te trolle :o pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda ma uraz do mężczyzn, Leszek mógłby zapalić światło jak szedł do kuchni napić się wody, nie byłoby tej głupiej sytuacji, Kasia buntuje się, przestaje być małą dziewczynką:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie lubię streszczenia i fajnie, ze je ktoś wstawia (ostatnio mako.m - dzięki ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda mi malca
Bogny i tego faceta, wiecznie w tym kojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość streszczeeeeniaaa
ja też lubię czytać streszczenia bo pracuję w takich godzinach że klan oglądam dwa razy w miesiącu, także dodawajcie streszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jest Beata
Znalazła sie Beata. Uciekła na pokaz mody marki Liu Jo, a w ucieczce pomogła jej Cześka :) Trzeba przyznać, ze ma calkiem niezła figure, czywiście Beata bo Czesia niezbyt korzystnie wygladala http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=29568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbu
Czeska sie spasla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooo
Nikogo nie obchodzi o co ci chodzi. Przynudzasz. Idz i nie wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ortograf
Ależ ja kumam o co Ci chodzi,wiem gdzie Ona popełniła błąd ale Ty najwyraźniej nie umiesz przeczytać tego co sam napisałeś i jeszcze twierdzisz : "to jest skopiowane od niej bo ona pierwsza napisała Piłsuckiego " Owszem ona napisała tak - ale Ty już nie . W błędzie zrobiłeś jeszcze dodatkowo błąd - przeliteruj sobie Twoje P i ł u s c k i .Może ten browar Ci rozjaśni ,że poprawiając kogoś nie wypada samemu robić błędów ...i mnie tylko o to chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakaz marudzenia
Wiadomo, błąd może się każdemu przydarzyć. Czepialska osobo - daj już spokój, nudne się to robi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze Marta
Zmuda Trzebiatowska na Beatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdghjkl
a kto to jest ta Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Jennifer Ainston niech dadza, panie sa podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata (młoda Fajkowska) to córka Gabrieli, wspólniczki Moniki. A w nocy oglądałam "Wielką majówkę". Feli jeszcze młodzieniaszkiem był i razem ze smarkatym Zamachowskim po Warszawie buszowali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunia-pizdunia
Ale którą Ninę, tą która tańczyła czy tą która zeznawała w sądzie? Bo tam były dwie aktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikolemasakiera
Jurek jest ojcem Jeremiasza?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliza
Od zawsze Jacuś wzbudzał moją antypatię, coś odpychającego było w tym gogusiu. Mając taką fajną rodzinę, żeby zadawać się z byle zdzirami (no może jedynie Karolina nie była zdzirą), to szczyt obrzydlistwa. A teraz proszę bardzo, ledwo żonka zniknęła i trwają poszukiwania, a on podobno będzie miał czelność zadawać się z kolejną laską. W takiej sytuacji mieć ochotę na figle-migle to może mieć tylko człowiek chory na głowę lub erotoman. Nie znoszę tego garniturowego Boreckiego i jego zakłamanej gęby. Boże, uchowaj od takich facetów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Reanata Gabryelska na Beatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×