Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Znowu nie oglądałam. 😭 Powiedzcie mi, co to było z Krystyną i tym strasznym psiorem?? Pawełka pszczoła użądliła? O jeja, on przecież jest alergikiem! Mogło się to źle skończyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecej strachu niz akcji z tym psem, ale tvp to tvz misja wiec musi ostrzec mieszczuchow przed wscieklymi psami i osami przed latem :D Pawelek jest nie zahartowany, bo byl pod kloszem, ja wcinalem marchewki, rzodkiewki z dzialki, pisek strzelal miedzy zebami, ale nic mi nie bylo, nie jest i czuje sie ok. Pewnie jak byl sam z Ola, a ona nie umiejac gotowac (co pokazal dzisiejszy odcinek), badz uwaza jej rece nie godne sa takich prac fizycznych jak gotowanie, to dawala mu zupki chinskie, i inne swinstwa z konserwantami i stad te uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Jadzia
A Krycha znowu większa się zrobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiczowie i Chojniccy od rana przeżywali wizytę psa, a w porze śniadaniowej pojawił się (chyba) gajowy, czy jakiś inny strażnik leśny i powiadomił ich, że w okolicy grasuje banda wściekłych psów, nakazał ostrożność. Małgosia i Pawełek udali się na poszukiwanie jaszczurek do ogrodu, skąd Małgosia z krzykiem wróciła, Pawełka użądliła osa, wszyscy spanikowali i biegiem do niego, Paweł z torbą lekarską, zrobił mu zastrzyk. Nie wiedziałam, że Pawełek jest alergikiem, stąd ta panika )moja koleżankę po użądleniu przez szerszenia musieli reanimować, to było straszne..) Norbert i Ola znów sobie „kotkowali wrr :o Norbert skarżył się, że jest głodny i chce wyjść na miasto coś zjeść, Olka na to, że jest przecież lodówka, Norbert stwierdził, że ma dość sałaty, ogórków i pomidorów, wcale się nie dziwię biedakowi, taki duży facet na diecie warzywnej, heheh, Olka siedzi w chałupie, to mogłaby się wysilić i choć zupę ugotować :) Jednakże w końcu nie musieli iść na tego kebaba, bo Grażynka zaprosiła ich na obiad, podała pokaźnej wielkości kotlety schabowe, Norbert oczami pożerał, biedak :D:D Monika wróciła do domu z tym nowym amantem, jak mu tam.. zalecał się do niej, a przy kolacji już miało dojść do pocałunku, gdy wszedł Feli. No i jeszcze ten palant Jacek :o po nocy spędzonej z Agata zostawił jej liścik, że to było nierozsądne, pojechał do domu, był niespokojny, kręcił się bez celu, pojechał do Łazienek, tam gdzie byli razem na spacerze, a w końcu i tak trafił do jej mieszkania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak rozwinie się wątek Moniki i Igora Rutki, wolałabym, żeby zaczeli ze soba kręcić a Feliego wysłali w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Campari, czy przepis na miodowo-keczupowe żeberka to Ty podałaś? Może i ja je zrobię? A wdzięczność mojego męża pewnie z radością Norberta porównywalna będzie. W końcu ile można sałatą (mmm... ja uwielbiam... szczególne rukolę!) faceta męczyć. Tak, jemu żeberka, sobie miskę rukoli z jogurtem naturalnym zrobię. I oboje zadowoleni będziemy! :D:D Jak w naszym Klanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina_malina tak ja podałam hahaha koniecznie zrób mężowi życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja treż Klankowa dziękuje:D bo oczywiście nei wiedziałam, że był wcześniej Chociaz Ola powinna, bo to obrona po 10 latach studiow :D:D:Dto było świetne;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak matka Norberta szybko z tego sanatorium nie wróci, to Norbert umrze z głodu ;) i ten ich zachwyt nad schabowymi u Grażynki, no ludzie jakby sobie sami nie mogli usmażyć ;). Oj coś mi się zdaje, że Agata zawita na dłużej w życiu Jacka, tylko pewnie wątek rozwinie się po wakacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki po weekendzie! :) Fajny ten dwór doktorostwa w Topolinie! Sama chętnie spędziłabym weekend w takim miejscu! :) Tylko bez atrakcji ze wściekłymi psami! Dobrze, że nam Krysi nie pożarł! :D Na Jacka i Agatę patrzeć już nie mogę! Im więcej ich w Klanie, tym mniej chce mi się go oglądać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
no i Jacuś sobie wmówi, że Beatka z kimś uciekła i czuje się usprawiedliwiony i może bezkarnie się pocieszać w ramionach Agatki :P uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łolabłoga
Ta sprawa z zaginięciem Beaty, znaleziona obrączka i postać wypatrzona w tłumie na zdjęciu to do złudzenia przypomina wątek Fallon z Dynastii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto oglądał? Co dziś było ciekawego? Albo nudnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nic specjalnie Blazej
z Kamila uczyli sie anatomii ( na Kamili) co zaniepokoiło Surmaczową.Monika miala imieniny ( czy urodziny) ucczczone przez zaloge i Felego. Agata zwierzala sie temu od Gabrieli z Jacka. Rysio jest w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan - odc. 2099 Norbert martwi się o matkę, która wchodzi w związek z nieznajomym mężczyzną. Dla niego chce zmienić całe dotychczasowe życie. Elżbieta proponuje Kamili pomoc w nauce. Dziewczyna uważa, że żadne korepetycje jej już nie pomogą. Jerzy przekonuje siostrę, że będzie to również korzystne dla Elżbiety. Po południu Kama i Elżbieta zaczynają pierwszą lekcję. Dziewczyna nabiera niespodziewanie zapału do nauki. Surmaczowa odwiedza na uczelni Krystynę, aby wyrazić swój zachwyt talentem resocjalizacyjnym Oli. Bogna idzie na spotkanie grupy wsparcia AA. Tomek jest w złym nastroju, coś go dręczy, że nie jest w stanie prowadzić spotkania. Okazuje się, że jego córka popełniła samobójstwo. Klan - odc. 2100 Leszek jest zły na Bognę po tym, jak wczoraj widział ją przytuloną do Tomka. Tymczasem Bogna odbiera telefon i znów się z nim umawia. Elżbieta próbuje wrócić do normalnego życia - wyjść na jogging, zaprosić gości, ale Jerzy nie chce w tym uczestniczyć. Tomek obwinia się o śmierć córki. Jest kompletnie załamany. Bogna próbuje go pocieszyć. Maciek oświadcza Grażynce, że jutro musi koniecznie przyjść po niego do szkoły. Bogna chce, żeby Jerzyk chodził do przedszkola, które zarekomendowała jej Jagoda, jednak Leszek jest temu przeciwny. Ojciec Norberta nie zgadza się na wynajmowanie domu, w którym miszkała była żona. Woli go sprzedać, a pieniędzmi podzielić się z synem i żoną. Elżbieta odbiera Jaśka i Małgosię ze szkoły. Chłopiec oświadcza dziadkom, że Jacek znalazł sobie nową kobietę. Klan - odc. 2101 Jerzy nie mógł w nocy spać, rozmyślał o tym, co powiedział Jasiek. Elżbieta zamierza rozwiać wątpliwości i zapytać zięcia wprost. Okazuje się, że dom matki Norberta, formalnie należy do jego ojca. Ojciec chce go sprzedać i podzielić pieniądze między siebie, syna i byłą żonę. Ola idzie z kwiatami do Krystyny z okazji Dnia Matki. Rozmawiają o niełatwej sytuacji w Feminie. Bogna uczestniczy w pogrzebie córki Tomka, później zabiera go do domu na kolację. Niestety, nie spotyka się ze zrozumieniem Leszka. Tymczasem Elżbieta odwiedza zięcia. Jacek nie ma odwagi przyznać się, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Kama dostaje czwórkę z testu z chemii. Podczas uroczystego Dnia Matki w szkole Maciek prezentuje swój talent do gry na pianinie. Klan - odc. 2102 Maciek prosi Grażynkę o zakupu instrumentu do gry. W Elmedzie Grażyna chwali się Pawłowi muzycznym talentem chłopca. Pomiędzy Leszkiem a Bogną panuje bardzo napięta atmosfera. Leszek jest zazdrosny, ponieważ Bogna znów idzie spotkać się z przyjacielem. Darek prosi Czesię, aby zapisała do swojego przedszkola wnuczka znajomej Moniki, ale brak już miejsc. Feliks trenuje na Monice techniki stadionowe, których się nauczył na kursie dla stewardów. Ma też ambitny plan podszlifowania języków obcych. Jacek przychodzi na Sadybę, aby przyznać się teściowej do zatajenia prawdy na temat Agaty. Elżbieta jest załamana, że zięć już uśmiercił Beatę. Bogna po powrocie ze spotkania zastaje pusty dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanse, romanse.. długo nie potrwała ta sielanka Bogny i Leszka :) ale to tylko serial, coś się dziać musi, czy nam się podoba czy nie :) jakby wszystko było pięknie i cudownie, to co byśmy oglądali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Koleżanko! :) Nie pozostaje nam nic innego, jak oglądać i ewentualnie zaśpiewać piosenkę Lubiczów "kurdesz, kurdesz nad kurdeszami"! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o wytłumaczenie zwrotu
"Feliks trenuje na Monice techniki stadionowe" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w świetle ostatnich
w świetle ostatnich wydarzeń są to zapewne: "obalanie band okalających boisko", "przeskakiwanie barierki", "pałowanie", "rzut krzesełkiem po uprzednim wyrwaniu go z podłoża", "stosowanie przemocy fizycznej wobec innych uczestników" itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam się podobał wiersz Feliksa dla Moniki? Uważam, że to było urocze, nie była to poezja najwyższych lotów, ale bardzo miły gest i fajny pomysł, Monika wyglądała na bardzo zadowoloną. Cieszyłam się, bo zaczęli nawet rozmawiać o niedoszłym ślubie, a ja bardzo lubię Feliksa i drażni mnie, że wpycha się między nich ten cały Igor z rybimi usteczkami :o. Skarb znaleziony przez Michała, hehe, doprawdy, godny nawet samych piratów z Karaibów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie feli
duzo lepszy od rybich usteczek(Igora).Pojawil sie rywal,wiec Feli szaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioiuio
''Surmaczowa odwiedza na uczelni Krystynę, aby wyrazić swój zachwyt talentem resocjalizacyjnym Oli'' bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sympatia do Klanu powoli zaczyna przemijać... Dwa ostatnie odcinki wiały nudą! Te wątki z Michałem, Jackiem, Moniką, Cześką... Nie chce mi się już tego oglądać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×