Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość albo mogłaby uczyć
prostytutki tańca;)W koncu już kiedyś to robiła... ZAJEBISTY ten pomysl i Wasze scenariusze na temat burdeliku w Topolinie:D:D:D:D:D:D:D:D No i wuj Stefan,on by tak wszystko załatwił,ze nikt by się nie dopierdalal(policja,zusy,fiskusy itp.),że w tej agencji jest jakiś nielegal.Wszystko byloby legalnie jako np.salon masazu czy spa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Stasia parzyła by czaju
lub ziólek dla dziewczyn i ich klientów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
dziekuje za poparcie :) no wlasnie tak mi wpadlo ze burdelik w Klanie bylby najlepszym wyjsciem i jak sami widzicie każdy dosłownie każdy znalazłby tam zajęcie! Małgosia również ma prace zalatwioną jak podrosnie Dziękuję za dodanie Kingi - tak ona jako księgowa idealnie by pasowala wlasnie Jacuś i jego Fejskrem też mogliby testować swoje kremy do fejsa na fejsach dziwek a jak wiadomo rożne pamiątki klienci pozostawiają na fejsach dziewczyn i tu Jacek moglby wylansowac nowy krem na skale swiatową bo kazdy zna kremy przeciwzmarszczkowe a jakby dodał recepturę i nowe składniki moglby stworzyc krem ktorego nie ma zaden koncern kosmetyczny. Mysle ze dobrym pomyslem byloby zrobić spermkrem wykorzystujący dobroczynne składniki spermy klientów przybytku Lubiczów Klan byłby chyba najpopularniejszym polskim serialem z kilkunastomilionową publiką przecież każdy chciałby zobaczyć Ryska jak w czarnym garniaku wozi dziwki albo jak Lubiczowie rozkręcili rodzinny biznes do potęgi! PS: Dajcie jeszcze zajęcie dla Maćka i Kasi od rycha - kasia moglaby miec wiele profesji ale tez z workiem na glowie bo urodziwa to ona nie będzie a jak nie do tego to jakiś etat sprzątaczki bylby dla niej ok albo wymieniałaby ręczniki w Burdel SPA Bogny na parterze Topolina. A co dla Maćka? tu byloby ciężko o obsadę ponieważ Maciek lubi wypić i awanturować się a także atakować ludzi (urodzinki jego laski na ktorych zaatakował goscia) Co więc dla Maćka? jakiś pomysł? w ostatecznosci mógłby być oddzwiernym lub witać gości w recepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermkrem heheh dobre :)))))
a Maciek mógłby być ochroniarzem,potrafi być agreswyny więc moglby wurzucac awanturujacych się klientów;)Kasia moglaby sprzatac,taka pokojowka,Maciek czasami moglby jej pomagac gdyby nie mial zadnych zadymiarzy-klientow do ogarniecia. A Feliks hmmm sama nie wiem kim moglby byc w Burdel Topolinie,moze by zajac sie reklamaą,promocja burdeliku,zwabialby klientow(ma on gadane,potrafi bajerowac ludzi,ma chyba duzo kolegow,potencjalnych klientow)rozdawal ulotki i wizytowki agencji w Topolinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks i Rutka
to wypisz wymaluj alfonsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Surmaczowa ma córkę??
Klan oglądam od kilku lat. Surmaczowa miała corkę??? i co się stało z tym rodzeństwem błażeja? i ,,wujkiem Józkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takSyrmaczowa ma corke
Iwone,rowiesnice Agi,chodzly razem do liceum.Potem Iwonka wyjechala na jakis staz lub do pracy do Brukseli.Przez jakis czas Surmaczowa wspominala,ze Iwona dzwonila albo ze bedzie na święta w kraju ale od kilka juz lat cisza,ani slowa o Iwonie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takSyrmaczowa ma corke
a co do wujka Juzka,rodzenstwa Blazeja to nie mam pojecia co z nimi sie dzieje.Tez gdzies przepadli bez wiesci,scenarzysci o nich zapomnieli czy co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takSyrmaczowa ma corke
Józka a nie Juzka....sorki za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Surmaczowa ma corke
a pamiętacie syna Stiepana,zarywał on do Agi Lubicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Tak Feliks mógłby zajać się kierować PR burdelu rodziny lubiczów i ew. zarządzałby zasobami ludzkimi czyli byłby od PR i HR Rutka naganiałby swoich znajomych do burdelu a Zyta jako jego sekretarka i asystentka paradowałaby w zestawie bielizny "integracyjnej" i integorwowałaby więzy rodziny lubiczów z działaczami piłkarskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Błazej ma w doopie rodzenstwo bo teraz dyma Kamę i ma co jesc dzięki surmaczom to po co mu rodzenstwo hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhehehehe
"paradowałaby w zestawie bielizny "integracyjnej" buahahahahahah :D dobre!hehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek mógłby dać
się usunąć,rozleciałby się na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak wspominamy dawne
postacie z Klanu to pamiętacie może syna Malickiego???Akurat Malicki romansował z Elą jak jego syn mial cos do Eli,nieakceptoal jej.Pamietam tez,ze chyba byl jakis narkomanem czy sprawial jakies klopoty.To bylo tyle lat temu,ze nie pamietam to jak przez mgle:oPamieta moze ktos z Was watek o synu Malickiego?????????A czy przypadkiem jego syn nie umarl potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia ma okropne cienie
pod oczami:oA to jest jeszcze przeciez dziecko!!!!Co innego nastolatka lub osoba dorosla(zarwane nocki,imprezy,uzywki itp.)Ale kilkuletnie dziecko nie powinno miec cieni!!No chyba,ze sie nie wysypia:(Albo ma chore nerki:(Zdrowe,wyspane dziecko nie powinno miec taki cieni jak imprezowiczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia ma okropne cienie
tak,wydaje mi się,że to bylo lokowanie w dzisiejszym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać czyta kafeterię
i się nauczyła nowego słówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackowi puściły nerwy , pretensje Małgosi i Agaty, sprawiły ,że miał dosyć Małgosia urosła, ma prawie 12 lat, zauważyłam jej zmęczone oczy, może ma dużo zajęć Bolek daje czadu, chłop ma werwę, dusza towarzystwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Nie chce sie chwalic ale chyba wykrakałem Topolin - dzis po raz pierwszy stary lubicz wspomniał o nim a nie mowili o tym od miesięcy czy to jakis sygnal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogrodzie w słomkowym
kapeluszu, wyobrażacie doktora Pawła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba syn malickiego sie zabil
on sie za to obwinial i moze dlatego ten klasztor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Zabil sie? nic nie szkodzi w burdello Topolin moze pelnic rolę dobrego ducha przybytku lubiczuuuuuuuufffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek świetny - uśmiałam się scena Jacka z Małgosią też dobra - taka realistyczna, no ale za chwile juz chlipała mu w koszulę :O wątku z scynem Malickiego totalnie nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z synem też coś byoo
hm Malicki poszedł do klasztoru chyba dlatego, że zachorował na raka, wyzdrowiał i to mu dało do myślenia (tak mi się wydaje).....nie wiem, czy jego rodzina nie zginęła podczas tsunami hmhm nie pamiętam, ale wiem ze taki watek był. ale sie dzieje :D nie oglądałam klanu kilka miesięcy :P a syn malickiego...pamiętam był taki odcinek że siedział na krześle z nogami na stole podczas gdy Elżunia była u Krzysztofa i był dla niej niemiły, czytał wtedy jakieś bravo albo coś tym stylu ;P ze sto lat to było, klan oglądałam pobieżnie, ale niektóre takie momenty pamiętam. Ktoś też coś mówił o córce Surmaczowej - Iwonce, wiem, że kiedyś była w ciąży, usunęła tę ciąże i później nie mogła mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to pamiętam o Iwonce
miala dziecko chyba ze swoim szefem,usunela je i nie mogla potem miec dzieci.Pamietam tez,ze pracowala i mieszkala w Brukseli ale czasem przyjezdzala do matki do kraju albo,ze Surmaczowa nieraz opowiadala Krysce co tam u Iwonki:) Teraz nagle cisza,ani slowa o Iwonie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
dlatego mowie - Surmaczowa zajęła sie Błażejkiem i zapomniała o córce a właśnie powinna coś tam wspomnieć albo Krycha zapytać co tam u niej bo Surmaczka pytała Kryche wiele razy co tam u jej brzydul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×