Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość zaaal
mieszkanie Agi fakt zmienilo sie A mnie wkurza na max ze Jacus zrobil sobie z matki pomoc domową i kuchareczkę Wlasciciel fejskrimu sępi na gosposię? chyba przejał to po Elżuni, która latami wysługiwała się tanią siłą roboczą z Kazachstanu w postaci cioci Stasi ;/ Zawsze na swięta co wigilia na Sadybie juz od miesiaca Elżunia stękała jaka to ona nie orobiona jaka to ona nie zmęczona przygotowywaniem potraw a calą szara robote odwalala za nia ciotka stasia! lubicze chociaz placili hajs pani Steni a jacuś woli matkę wykorzystywać omg! bo jacek sępi hajs na gosposie i zniewolil matkę a ta lata tylko po pustej willi w fartuszku haha :) komedia istna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita222
A mnie drażni wszystkowiedząca absolwentka prywatnych studiów. Oczywiście najlepsza na roku. Aż dziw,że jej nie zaproponowali posady na uczelni. Ma starą doświadczoną "patronkę" która nie raz chodziła po domach patologii i wie jak z nią gadać.Oleńka jest jednak zbulwersowana tym i wie lepiej hehe jak postępować. Ścenarzyści powinni raczej pokazać jak baby w Feminie "zjadają"takiego naiwnego leszczyka,albo jak w więzieniu szef proponuje jej robotę bo ma ochotę po...rudzielca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta mała Zosieńka:P co do bozenki to tez zauwazyłam ze ładnie odwalona jak na rodzinke ryska gdzie oni tej kasiorki wiecznie nie maja w topy byly i beda mnie ten milosz troche draźni ale ogolnie lubie ogladac klan szkoda ze Beata juz nie gra i w ogole jaskowi -przydałoby sie porzadne lanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututuutuuu
znam przypadek dziewczynki,w wieku zosi, też ma okropną próchnice, mimo, że matka dba o jej zęby i chodzi do dentysty! ja nie wiem co biorą scenarzyści, skąd oni są, ale zaczęłabym od wyje..bania ich na bruk! to co oni wymyślają przechodzi ludzkie pojecie :o nie bede opisywać co mnie drażni bo bym musiała każdy jeden wątek wymienić :o ALE jak widze KINGE mieszkającą u chojnickich i mówiącą do elżbiety na PANI to już pytań nie mam :o :o ciekawe jak ona na knorra mówi...??? toż to jej przyszły-niedoszły teściu i szwagier w jednej osobie... bożesz Ty mój :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Podoba mi się nowy pseudonim dla Jurka, Knorr. Ale się usmialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę, że o komunii
nie wspomną, przeleci jak i u bliźniaków Michała, tylko u Rysiów mówili, bo tylko oni tacy biedni więc co za tym idzie - pobożni, pozostałym kościół nie jest potrzebny, bo maja przecież pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Ja wiem, że Jurek reklamował Knorra dawno temu ale nie wpadłem na ten pomysł, żeby go tak nazwać. Podoba mi się tak. Co do komunii to bardzo dobrze, że o tym nie wspominają bo tylko małointeligentna biedota potrzebuje gusłow i zabobonów do życia. (sorki jeśli kogoś obraziłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
okreslenie Jurka Knorrem jest super tak pamietam jak w czapce reklamowal knorra haha :) nazwyjamy go knorrem bo pamietam ze przez wiele lat mial taką ksywe a czy na serio nikogo poza mna nie irytowało jak od wielu lat Elżunia udawała jak z krzyża zdjętą a ciocia Stasia odwalała za nią całą robotę na wiligie a elzunia udawała wiecznie zbolałą zmęczoną ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knorr zapytał właśnie trolli
czy lekcje na jutro odrobione? Jutro jest dzień Edukacji Narodowej, znaczy się, Dzień Nauczyciela i dzieciarnia ma wolne...ech!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek i Rafalski nocujący pod jednym dachem - tego to jeszcze nie grali :D Klan zmienia chyba gatunek z telenoweli na komedię ;) Też zwróciłam uwagę na tą gafę z lekcjami, bo jutro faktycznie dzieci mają wolne. Moja mama obejrzała ze mną dziś wyjątkowo odcinek i mówi tak " Nie trzeba tego oglądać codziennie, żeby zauważyć, że Kinga chce wrócić do Michała, a Rutka ma oko na Zytę " cięzko się z tym nie zgodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 7 to chyba malo kto pracuje
raczej od 8 do 16,17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan (odcinek: 2152) Bożenka jest niezadowolona z faktu, iż Kamila została nową modelką Miłosza. Elżbieta martwi się o Małgorzatę, która się nie odzywa. Przyjaciółka zjawia się nieoczekiwanie, gotowa do porannego joggingu. Prosi Jerzego o pomoc w przeprowadzce. Kiedy zostają sami, Małgorzata żali się na Eugeniusza, który, według niej, nie widzi w niej kobiety. Błażej czeka na Kamilę przed szkołą. Nie może uwierzyć, kiedy dziewczyna opowiada mu o sesji z Miłoszem. Klan (odcinek: 2153) Surmaczowa jest zaniepokojona, że Błażej nie spotkał się z Kamilą w weekend. Bożenka dowiaduje się od przyjaciółki, iż chłopak obraził się o pozowanie nago Miłoszowi. Małgorzata prosi Jerzego o pomoc w naprawie zamka. Wyraźnie go kokietuje. Maciek nie chce wystąpić przed kamerą bez Martynki. Kamila postanawia pogodzić się z Błażejem. Chłopak stawia jej ultimatum - Miłosz musi oddać wszystkie zdjęcia albo podpisać oświadczenie, iż nie wykorzysta ich poza szkołą. Agnieszka zaprasza reżysera Latosza na kawę. W domu zastaje Marka. Klan (odcinek: 2154) Agnieszka ma pretensje do Marka, że przyszedł bez zapowiedzi. Mężczyzna wyznaje, iż nie może bez niej żyć. Jerzy i Elżbieta szykują się do wyjazdu na cmentarz. Po drodze chcą zabrać Małgorzatę. Kamila wypytuje Miłosza o zdjęcia. Maciek siada do śniadania w tym samym ubraniu, które miał na sobie podczas nagrania. Grażyna tłumaczy, że powinien się przebrać. Chłopak chce zaprezentować się w nich Martynie. Kamila przychodzi do Błażeja. Przyznaje, że nie poprosiła Miłosza o oświadczenie. Para zaczyna się kłócić. Kamila wybiega z płaczem. Klan (odcinek: 2155) Elżbieta zauważa kiepski nastrój Kamili. Dziewczyna przyznaje, że rozstała się z Błażejem. Eugeniusz dziękuje Jerzemu za to, że Małgorzata może mieszkać w domu Oskara. Wierzy, iż separacja dobrze wpłynie na ich związek. Marek przyznaje, że wyprowadzka była złym pomysłem. Agnieszka jest innego zdania - według niej taki stan rzeczy jest lepszy. Surmaczowa prosi męża, aby porozmawiał z Błażejem. Chłopak wyznaje powody rozstania z Kamilą. Jacek proponuje Agacie, by wprowadziła się do niego. Maciek wyznaje przed kamerą, że kocha Martynkę. Klan (odcinek: 2156) Po wyznaniu Maćka Grażyna ma wyrzuty sumienia. Obwinia się, że przez dwa lata razem z Rysiem starali się nie zauważać uczucia Maćka do Martynki, licząc, że wygaśnie. Agata ma wątpliwości, czy dobrze robi przeprowadzając się do Jacka. Małgorzata spotyka się z Jerzym w cukierni. Wręcza ma w prezencie flakonik wody toaletowej. Renata przypadkowo jest świadkiem ich rozmowy (Ta jasne, ta Warszawa to nie jest czasem jakaś wioska. Jedna cukiernia i zawsze ktoś znajomy tam przypadkiem jest). Czesia prosi Darka, aby zawołał Jagodę na obiad. Darek wraca z kartką, z której wynika, że dziewczyna wyjechała z narzeczonym za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, czy naprawdę Michał i Kinga wrócą do siebie? Ciekawe, co zamiarują scenarzyści w tej sprawie. Byłabym, mocno niezadowolona z tego, bo zawsze byłam za wersją "jak najmniej Kingi w Klanie" :) Nie pisałam już 100 lat na tym forum, wiec napisze dziś, że Bożenka super wyglądała na tym przyjęciu w Rosso, śliczna niej dziewczyna. A buty na zmianę u Olki? trochę dziwne, ale te obcasy pierwszego dnia były niekiepskie, hehe :):) już lepsze wygodniejsze, zwłaszcza, ze czasami kurator musi się nalatać. Z tego co widziała, to Olka przymierzała w sklepie trampki, to już chyba lekka przesada. Czułam wczoraj w kościach, że w końcu przejdą na ty, aż dziw, że dopiero teraz. Wspólne nocowanie - szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita222
Macie dowód,że Klan kręcą na bieżąco. Palikot wszedł do Sejmu i już - "żeby życie miało smaczek...";) No chyba,że przygotowali różne wersje. Ciekawe co by wymyślili jakby PIS wygrał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simply the best,
Hehe ,ta scena z Jackiem i Rafalskim naprawde tracila jakims gejostwem:D,normalnie jakby ze soba flirtowali;). A zauwalyliscie wczoraj w zwiastunie dzisiejszego odcinka jaki Jacek po tej nocce z Rafalskim byl caly w skowronkach? Nawet temu chemikowi ze swojej firmy powiedzial ,caly zadowolony,zeby "dzis nie prosil o podwyzke bo moze sie zgodzic" :D:D:D.Niezle jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga ! Informuję wszem i wobec, że ostatni raz Beatę widziano w kokurencyjnej stacji TVP 2 w programie " Kocham cię Polsko ". Miało to miejsce dziś kilka minut przed godziną 20. Mało tego- stacja poinformowała, że będzie ją ta można jeszcze dziś zobaczyć ok. godz. 21.10 ! To Chojniccy nie widzieli, że trzeba córki szukać w stacji obok, a nie do Watykanu jechać ? :D Są mi winni znaleźne :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie Rafalski i Jacek
powinni byc razem😍I oni byliby zadowoleni i dzieci szczesliwe;)Bo cala czworka czyli 2 tatusiowie i 2 dzieci razem:)HAPPY FAMILY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyty kopytko
dzieki za streszczenia:)Oj,będzie dzialo w Klanie.... Masz racje,co do Wawy,wg scenarzystow jest ona mala wioska,ze zawsze ktos kogos przypadkowo spotyka w uciekrni,kawiarni,u jubilera,w galerii:oNiby takie wielkie miasto a zawsze ktos na kogos PRZYPADKOWO trafia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż z ciekawości obejrzała dzisiejszy odcinek KCP i Naruszewicz błysnęła wiedzą historyczną. W życiu bym jej o to nie posądziła... :P Ale o tym, czy wraca do męża i dzieci, to nic nie wspomniała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciiii nie mówmy o tym głośno, że ją widzieliśmy w TVP 2 bo kolejnych trzydziestu odcinków o poszukiwaniach Beaty nie zniosę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że na Sadybie nikt nie oglądał KCP :D Szczególnie Jerzy, bo jak go znam, to od poniedziałku będzie uskuteczniał maraton po studiach telewizyjnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zerknęłam na KCP ;) Ostatnio widziałam naszą Elżbietkę. Świetnie się kobitka trzyma! :) A dzisiaj w oczy rzuciła mi się Ania Surmacz w czerwonych butach i czerwonych okularach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Jacek z Rafalskim bardoz flirtowali i rano jacek był bardzo szczęśliwy oni powinni byc razem dla dobra dzieci byliby rodzinką przeciez jacek byl caly usmiechniety czyli w lozku im sie dobrze uklada jedynie co to wspolczuje jackowi ze musi wkladac w dosyc stary odbyt rafalskiego a rafalski sobie pouzywa na jeszcze w formie tyleczku bankiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dobrze pamiętam, to Kasia potem do Grażki " Mamo maciek chyba zwariował " :D Kasia, ma fajen teksty ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga, uwaga,
przed państweeeem MACIEEEJ LUBICZ!!!!! kaśka rzeczywiście ma fajne teksty, szkoda, że nie rozwinęli jej wątku jak łazi po galeriach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam coraz bardziej lubić Kaśkę :)! Teksty ma wyborowe i z tej całej Ryśkowej rodziny jest chyba najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO HENIUTKA
HENIUTKA, WYPASTUL BOLKOWI BUTKA :D ZAAL , TY SIE DOBRZE CZUJESZ ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×