Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jo_lka
"ten sławny ELMED?" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo_lka
a skąd te informacje o chorobie alkoholowej Kotulanki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie skad
wiecie, że tak chleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno widziano ją parę
razy podchmieloną :o Poza tym spójrz jak ona wygląda: napuchnięta,zmęczona twarz,wory pod oczami,mgliste spojrzenie,jakieś tak mułowate ruchy,wygląda jakby była po kilku głębyszch lub na kacu :o Od razu widać,że lubi sobie wypić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bo pewnie
na pudelku napisali :o glupio łączycie jakieś dziwne fakty. równie dobrze może być na coś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubi wypić
Chora, chora na alkoholizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tropek jakie kanapki
malutkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deptuła on Mojo Jojo
miedzuczelniany? :D:D hahah, może od razu miedzygalaktyczny xD nie podoba mi sie wątek sportu, w innych serialach jak pokazują coś takiego, to naprawdę działa jako reklama społeczna, ale tu jak widzę tego niedorozwiniętego chłopca )bez urazy dla chorych dzieci) i spoconego, zziajanego tatuśka to mi sie odechciewa i nie mam zamiaru biegac... synusiowie Michała też budza u mnie skojarzenia jak u was :D nalepke na czoło Głupi a na drugiego "głupszy" :D Pierścionek lejący się z dzbanuszka toż to już Bożesz Ty mój! Agata nie powiedziała Tabaludze "tak" a ten i tak wepchnał już jej ten sygnet na palec. Małgosia nie była zbyt szczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deptuła on Mojo Jojo
Jednak mają całkiem niezłe poczucie humoru twórcy i musze pochwalić też aktora odgrywającego rolę Feliksa. cudownie gra! :D jak go widzę to już się śmieję :) tekst "napisałem taką przemowę,że AŻ CHCE SIE UMIERAĆ" rozwalił mnie dokumentnie... :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierscionek Agaty wyglada jak z jakiejs sieciowki H&M albo co innego. Czemu on nie kupil jej czegos lepszego, delikatniejszego, ale taki wielgachny pierscien jak u Krola Cyganow:D a tak swoja droga, to Jackuu raczej nie moze sie ozenic z Agata, bo caly czas jest mezem Beaty,a ze ona zagniela to nie ma jak przeprowadzic rozwodu. Ogolnie to bym chciala, zeby Beata wrocila, bo to by wprowadzilo zamieszanie i ciekawe watki, nawet jakby ja zagrala inna aktorka to przeciez nie problem. Agata dobrze sie czuje i nie musi isc do lekarza... YYY chyba powinna odwiedzic ginekologa z powodu ciazy? Monika to kiedys byla barwna postac, dzialo sie u niej, a teraz to tylko zniza sie do poziomu Feliksa i z nim prowadzi nic nie wnoszace do fabuly dysputy. Czemu nie przywroca postaci Daniela? Wtedy by bylo ciekawiej. Ja wiem, ze przyjazn przyjaznia, ale mnie by wkurzalo, gdyby Surmaczowa by mi w pracy doope zawracala non stop swoimi problemami. Teraz zas ma problem z psem, bo go traktuje jak dziecko. Trzeba bylo sie lepiej wlasna corka zajac to by nie miala na starosc spoznionych instynktow macierzynskich, co zreszta juz kiedys jej sie zdazylo. Na Hanne nie moge patrzec. To taka lebioda, ktora na kazdym kroku przeprasza wszystkich, ze zyje. Takie chodzace nieszczescie, ma mine jakby wiecznie lazila po pogrzebach i plakala. Feliks jest calkiem dobry w tych laudacjach, ta praca w sam raz dla niego. Zachowuje sie jak prawdziwy profesjonalista, nie podejrzewalabym go o to. Jackuu nie powinien zle mowic o Beacie w rozmowie z Malgosia. To jest jej matka i cokolwiek by sie stalo, ona powinna zachwac tylko dobre wspomnienia, a Jackuu sam zdradzal Beate i to nie raz, niech to powie Malgosi jak taki szybki jest do obrazania Beaty. Karakana dlugo nie bylo, bo sie lansowala na pustackich imprezach, ale rzecz jasna musiala w koncu sie pojawic. Lubitch to znany plastyk w calej Wawie,ja cie krece:D A Karakan widziala go na fotce w necie i go w Elmedzie nie rozpoznala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem wlasnie
dobrze, że w koncu cos powiedzial na Beatę. za dlugo slodzili o niej. ja bym była wściekła, że własna matka tak mnie olała jak i całą reszte rodziny. nigdy nikt do niej o to pretensji nie miał tylko zawsze biedna beatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kury dziękuję..
Myslalam,że Agata to córka Rafalskiego. CO sie stało z jego córką? i kto ją grał? Może mi ktoś przypomnieć? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F jak Feli
Jagoda Stach grała córkę Rafalskiego A Feliks płacząc nad swoją przemową przeszedł samego siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F jak Feli
http://www.google.pl/search?q=jagoda+stach&hl=pl&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=h8QaUYqjF8WG4gS05IAQ&sqi=2&ved=0CDQQsAQ&biw=1024&bih=430 Z tego co pamiętam, Karolina po poronieniu wyjechała na jakieś stypendium. Zdaje mi się, że nawet Jacek to sponsorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F jak Feli
A Agata to córka Gabrieli, wspólniczki Moni. Była Daniela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka slawnego el medu w necie wygląda jak strona domowa fanów chomików z lat 90. Wtedy były takie dizajny, jeśli juz okraszają taką klinikę mianem sławny znany to moze wartałoby nie robic obciachu z pokazaniem takiej strony rozbawilo mnie to. Z krycha sie cos dzieje i zapewne nie tylko ja dzis uwaznie patrzylem czy przypadkiem nie trzęsie sie jej filizaneczka w rączce. Na moje oko nie trzęsła się jednak krycha posypała się w ostatnim czasie strasznie i tego nikt nie zaprzeczy. Feliks o dziwo nie jest taki męczący jaki był dawniej odkąd zaczął tą robotę. Czesia z kredytem na głowie a cos malo o nich w ogole wątek nie zostal pociągnięty a zapowiadal sie na grubszą sprawę ciekawe czemu? Surmaczowa nadal przylazi do mojo jojo pożalic sie dawniej latała na uczelnie teraz jak kryche przeniesli to moze ma i dalej ale jednak dzielnie jedzie ględzić. Jacku i agata dzis byli nawet znosni wiec sie nie czepiam. Hanna to typowa lebioda życiowa takze macie racje. Herbus - kompletnie nie wiem po co zaczepila koniaka pytajac o glupoty i potem chciala sie umowic na wizyte nic konrketnego nie ustalila mogla sie umowic w rejestracji rownie dobrze i oszczędzic siebie ludziom. A jak mowila ze powinna wystapic w jej programie celebrytka to wlasnie ona powinna wystapic chociaz skromnie dodala ze jest jeszcze malo znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kury dziękuję..
F jak Feli dziekuje :) tak wlasnie sie zastanawialam nad Agatą jak siedziała w tej restauracji, super serial :D każdy z każdym, a ta Karolina córka Rafalskiego to niezbyt ładna była,że tak się wyrażę, pamiętałam ją jako brzydką ciemnowłosą, ale jednak Agata jest dużo ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Klanie rzeczywiscie kazdy z kazdym, widac Warszawa jest za malaTa strona Elmedu rzeczywiscie wygladala tak amatorsko, juz uczen liceum by lepsza zrobic w szkole:D Powiedzialam wczesniej, ze nie podobalo mi sie jak Jackuu wyrazal sie do Malgosi o Beacie i podtrzymuje swoje zdanie, bo raz, ze moze sobie myslec o niej zle rzeczy, ale nie powinien tego ich corce mowic, ktora jest jeszcze dzieckiem , a dwa, ze tak naprawde oni jej nie szukaja, tylko licza, ze sama wroci, a my nie wiemy, czy ona nie miala wypadku i nie lezy gdzies w jakims zapyzialym szpitalu z amnezja i nie pamieta niczego, albo padla ofiara morderstwa, wiec niech Jackuu najpierw ruszy doppe i dowie sie czegos, a dopiero potem szkaluje imie zony i matki jego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata jest w Meksyku
Jamochłon przetrzymuje na terenie swojej hacjendy gdzie hoduje bydło na kolagen i faszeruje lekami a związana Beata krzyczy: Porque, porque?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez miałam podobne odczucia co do Beaty, jak Ty, Tahini, ze może miała wypadek, albo ktoś ją zabił, a ten palant twierdzi, ze to jej wina, bo sama tak zdecydowała, no na jakiej podstawie, pytam, jakiegoś przypadkowego telefonu nie wiadomo od kogo? Idiota. Feliks jest super - zawsze go lubiłam, i bawi mnie szczerze :) A powiedzcie mi, o co chodzi z tymi przemowami na pogrzebach? Wygłaszają je u tych, którym nie odprawia mszy ksiądz, czy jak? Czy może być zarówno ksiądz, jak i taki orator? q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa wlasnie o to chodzi w sprawie Beaty! Oni jej w ogole nie szukaja co jest dziwne, bo Ela jako matka powinna poruszyc niebo i ziemie, a ona tylko steka i jeczy i mowi, ze mysli o Beatce, ale doopy nie ruszy, zeby jakos ja odnalezc, bo wlasnie nie wiedza, czy nie zostala zamordowana czy lezy z zanikiem pamieci, a oni juz przyjeli ostateczna wersje, ze poprostu strzelila focha i odeszla od rodziny w co mocno watpie, bo matka byla dobra i nie wierze, zeby dzieciaki ot tak zostawila. Z tymi przemowieniami to jest tak, ze w zakladzie pogrzebowym proponuja cos takiego, ale to zalezy, bo jak juz mowilam jak umarl moj dziadek pare miesiecy temu to mojej mamie nikt niczego takiego nie oferowal. Niemniej mnie rozwalil tekst Feliksa, ze az chce sie umierac:D Monika to bierze tak smiertelnie powaznie i sie oburza, marudzi , a co w tym zlego, ze on znalazl moze pasje i calkiem dobrze sie w tym zawodzie spelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie bylo tak, że
jak sie zglosili do jakiejs fundacji, to przez tą fundacje Beata przekazała im, że żyje ale nie chce wracać czy coś takiego? zdaje mi sie, że tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było coś dalej z tym kluczem co Barbara dała Jasiowi w szpitalu? W wigilie to chyba było. Nie wiem czy mi temat umknął czy po prostu zaniechali wątku? Wczoraj nie oglądałam ale z waszych komentarzy widzę, że warto Feliksa zobaczyć hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tak rzeczywiscie jest jak pisze w tym linku to idiotycznie to wymyslili, bo znaczyloby to, ze Beata myslala tylko i wylacznie o sobie, a gdzies miala dzieci. Poprostu podkulila ogon ze strachu i zwiala, ale prawda jest taka, ze Jackuu tak naprawde tego nie wie, tylko sie domysla, bo nigdy rodzina Beaty nie sprawdzala DOKLADNIE czemu ich corka zniknela, ale domyslila sie, cos tam od siebie dodala i tyle, a kazdy z nich juz przyjal taka wersje wydarzen jaka mu pasuje. Jackuu woli myslec, ze to Beata jest ta zla, nie wazne, ze on skrzywdzil i dzieci i ja swoimi zdradami dlatego bedzie niedobrze o niej mowil o Malgosi. No i jemu jest na reke to, ze jej nie ma, kij z tym, ze dzieci matki nie maja, bo Jackuu znalazl sobie nowa, nawina i zapatrzona w niego doope i gdyby Beata wrocila to by nawet nie probowal z nia dojsc do porozumienia dla dobra wspolnych dzieci.Nie znosze tego gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle, ze przesadzasz.
zycie toczy sie dalej. mialby dalej oplakiwac beatke, czekac na nią. narzekalybyscie, ze nudy, że smęty. musi sie coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż właściwie Jacusiowi i tak na Beacie nie zależało, nie tak dawno romans z Donatą, ale jednak dziwne jest to, ze zaraz chce się żenić, oj, niestali są w uczuciach, niestali. Ze da lata dopiero minęły. q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
"Jamochłon przetrzymuje na terenie swojej hacjendy gdzie hoduje bydło na kolagen i faszeruje lekami a związana Beata krzyczy: Porque, porque?" :D macie fantazję :D Mogliby zrobić, że Beata zachorowała wtedy psychicznie i nie wiedziała co czyni, a po leczeniu wróci stęskniona do rodziny (najlepiej żeby się pojawiła w dniu ślubu Jackuuu z Agatką) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie chodzi o to, ze Jackuu ma czekac na zone latami, choc zdazaja sie takie przypadki, ale o to, ze on sie chyba cieszy z tego, ze ona zniknela, bo moze z inna byc,a co go obchodzi, ze dzieci matki nie maja, jak jego zwiazek jest wazniejszy. On jej nawet nie probowal szukac tylko poprostu zaslyszal cos, ze ona wolala uciec i takiej wersji sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Nie ma się co dziwić zachowaniu Jacka. Przecież on zdradzał Beatę z trzema kobietami (albo i więcej). Czy tak zachowuje się kochający facet? Nie wymagajmy od niego zbyt wiele ;) To typ poligamisty. Ciekawe jak długo wytrzyma w wierności Agacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×