Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Cóż za wnikliwa diagnoza. Pewnie że jestem ateistą. A jaranie się facetami pozostawiam księżom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola lubi jabola
Ola dziwnie chodzi, jak klaun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierścień dla Agaty, to Jacku chyba od lichwiarza odkupił, no albo jest to jakis magiczny pierścionek np. tak jak Arabelli i zaczną sie w klanie bajkowe czary np. Daniel O. zostanie zamieniony w jamnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
W dzisiejszym odcinku mogliśmy zobaczyć niezwykle romantyczne oświadczyny :D Jackuuuu się wywnętrzał, a Agata zamiast go słuchać, wzrokiem pełnym obłędu pożerała śledzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdkfghjfkdcj
a nie zauważyliście jak jeden z bliźniaków Michała pytał się Małgosi podczas odrabiania lekcji czy jej tata rozwiedzie się z Agatą a Małgosia na to,że oni nie są małżeństwem to co oni nie wiedzą,że beata to ich najbliższa ciotka która zaginęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdkfghjfkdcj
a nie zauważyliście jak jeden z bliźniaków Michała pytał się Małgosi podczas odrabiania lekcji czy jej tata rozwiedzie się z Agatą a Małgosia na to,że oni nie są małżeństwem to co oni nie wiedzą,że beata to ich najbliższa ciotka która zaginęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia jaką zadyszkę
ma o uprawia sport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat na Malgoisia,ze sie
trzeba nia zajmoiwac i nie moize zostac sama w domu ani na chwile? Dlaczego blizniaki chodz ubrane identycznie,skoro KLAn a ambicje wycowawcze, a to akurat njest dla blizniakow niewskazane. JAkie pensje maja OGR i Ruda, skoro wciaz chce sie szlajac po restauracjach ( a co z oplatami za mieszkanie) poza tym Ogr - i inni faceci, jak juz kupia kwiaty, to mega bukiety za tysiace. No i wszyscy zywia sie wylacznie pizza, drozdzowkami, sokiem z dzbanika i PYYYSzna jajecznicą. A dzisiaj jacek z mama siedzieli nad ta stygaca jajecznićą dluugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert po prochach
głupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia ma 12 lat
to duża panna Jacku nie chce przy niej rozmawiac' o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !Nie rozumiecie!
Wycięli niektóre sceny z Kotulanką. Nawet dialog za nią wypowiedziała dzisiaj sekretarka bo nie chcieli żeby była długo widoczna w kadrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert nie pociąga już Oli
mam pytanko takie ogolnokrajobrazowe - czy to jest MOJO ? http://photos.nasza-klasa.pl/145899/1/other/265x200/a78cda2a2f.jpeg i jaki to był skrót ? M.....Ośrodek Języków Obcych? Mojo Jojo :d pamietacie atomówki? i Jacek... czy Jacek przejdzie kiedyś mutację? dzisiaj widzialam w nim tylko Tabalugę :( NIe dziwię się,że Agate przeraża ta ciąża. taa bliźniaki ciągle są jak dzieci, ale jak ich ojczulek ciągle zmienia partnerki, płodzi nowe dzieci, zdradza itp. to trudno wymagać by pamietali jeszcze o ciotce która zagineła pare lat temu... ps. czy Ogr przytył czy mi sie wydawało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Hehehe, tez zwróciłam uwagę na ten napis u Krysi - MOJO :D I też mi się skojarzył z Mojo Jojo :D Kotulanka fajnie dzisiaj popylała w tej swojej czapeczce :D Myślałam, że się gdzieś wyłoży po drodze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobiega trochę z kijkami i profesorkiem Deptułą i od razu jej się kondycja poprawi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie to MOJO skojarzylo z mojo jojo z atomowek juz jak 1 raz zobaczylem napis takze w pelni was rozumiem a krycha najwyrazniej juz po koniaku odleciala w swiat bajek i nowa lokalizacja jej siedziby czyli centrum mojo jojo jej pasuje. Blizniaki michala maja tępotę i glupotę wypisaną na twarzy nie dosc ze zle grają to jeszcze te ich durne oczka i brakuje im nalepki "debil" na czole. Małgonia to mala ksiezniczka i sama zostac nie moze musi miec sluzbe ostatnio w gazecie pisalo cos o klanie i podane bylo ze ta co ją gra ma na imie suzanna von coś tam wiec pozuje na szlachciankę w klaniku i poza nim. Po klanie jedyna kariera to reklama np matka jackuu od paru lat wkręca nospę a dzis widzialem reklame melatoniny z tą całą hanną ktora na ryju ma rowniez wypisane okreslniki typu "tragedia, katastrofa zaloba" i nie chodzi ze niby matka kipnęła bo jak byla sekretarką jackuu tez na ryju miala smutek i porazke zyciową. Ogr i ruda chcą jesc tylko na miescie a obydwoje nadaja sie do lizania chodnika bo zawodowo to czyste miernoty bez talentu jakiegokolwiek. No doktor ma troche racji ciocia stasia jest idealna do tego zeby benka oplakiwac przeciez w klanie byl juz watek beatyfikacji jak beatka niby w tlumie byla bo knorasek ją wypatrzyl buahahahah wtedy myslalem ze padne na glebe ten wątek byl kosmiczny rownie dobrze beata moglaby laczyc sie z Marsa przez NASA. Koniakowcy wzieli sie za sport oj widze ze ostro forum podczytywali i doszli do wniosku ze racje mielismy i tak oto z koniakowcow chca nam zrobic sportowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaal, ale sie usmialam z Twojego porownania do Mojo Jojo, ale mnie tez sie to kojarzy z ta opetana malpa z Atomowek:D Co do wczorajszego odcinka, ktory obejrzalam dopiero teraz: Jackuu nie bedzie musial poswiecac dziecku tyle czasu.. no nie, lepiej poprostu byc dawca spermy i miec z glowy, bo to kobieta urodz, kobieta wychowa,a facet to tylko do pracy i tyle. Niezle ta matka Jackuu go wychowala i niezle ma poglady.W ogole nie ma to jak opowiadac wlasnemy synowi, ze jak w ciaze to tez nie byla zadowolona. Zajebiste sa te matki w Klanie:/ Olka tu narzeka na Ogra, a tu ledwo wyszedl z wariatkowa to juz mu slodzi i lize doope. W ogole zrobila mu powitanie jakby z wojny wrocil conajmniej. Tepa idiotka z niej, niedorosla do zwiazku, a bron Boze nie do posiadania dziecka. Malgosia to taka damulka, ktora wszedzie musi byc zawozona, odwozona, musi miec cieply posilek zawsze pod nos, zreszta jak wszystkie dzieci klanowe nie skala sie jezdzeniem w busie czy sama sobie bulki do szkoly nie zrobi. Nie rozumiem tego, czmeu oni z tych dzieciakow robia takich zyciowych inwalidow, ktorym wszystko sie od zycia nalezy i sa lepsi od innych? Ola szla do wypozyczalni po film, to nie mogla z neta sciagnac, albo obejrzec? :D Agata juz ma chec na slone na samym poczatku ciazy, a ten pierscionek to rzeczywiscie z jakiejs Arabelli wytrzasneli, albo innej basni.Nie podobal mi sie jako pierscionek zareczynowi. No i niezle sie poje tymi paluszkami i sledziami, co za zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krycha ma już
typowe objawy alkoholizmu. Trzęsą jej się ręce. Żeby nie było widać,albo się czegoś trzyma, albo je składa i zaciska. Widzieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ludzie jeszcze chodzą do wypożyczalni? Kiedyś to się kasety VHS wypożyczało, a teraz to nie wiem.. ja niedzisiejsza :D q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"krycha najwyrazniej juz po koniaku odleciala w swiat bajek i nowa lokalizacja jej siedziby czyli centrum mojo jojo jej pasuje." Żal, Ty mnie rozwalasz!!!! :D A ten skrót to chyba Międzyuczelniany ośrodek języków obcych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to wczoraj usiłowałam rozszyfrować i wyszło mi coś właśnie takiego, jak Tobie :) brzmi dość głupio ten skrót. Alez mnie pieni Agatka i jej oczy! tak bardzo nie chce tego dziecka, ze już nastawiłam się na wątek o usuwaniu ciąży. Śledzika nałożyła sobie oszałamiającą porcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozum babinkę
Olka chyba wypożycza płyty DVD z filmami. Też się dziwie, bo jak nie chcą pokazywać ściągania z neta to mogą zareklamować VOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakim sposobem Agata może zostać żoną Jackuu jak on nie ma rozwodu z Beatą, a przy zaginięciu osoby to chyba jest kłopot z rozwodem? Wypożyczalnią też się zdziwiłam, bo teraz albo torrenty czyli piractwo albo jakieś inne vody smarty itp :) I jeżeli akcja dzbanuszek pierścionek i w ogóle to dlaczego tego dzbanuszka nie miała Beata? Też była w ciąży jak brali ślub :) Ech ten Klan. Krystyna faktycznie nie najlepiej wygląda, szkoda bo ją bardzo lubię. Może się upora z kłopotami. Wolałam Norberta psychola niż takiego zamulonego typa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojo rzeczywiscie brzmi smiesznie i raczej nie pasuje do powaznego instytutu, na jaki kreuja go Krysia i Deptula. Agata ma rzeczywiscie dziwnie pomalowane oczy, jakby dwa pajaki miala zamiast rzes, a byla taka glodna, ze porazajaco wielka porcje tego sledzia sobie nalozyla. W ogole ta scena gdzie pokazali te paluszki i sledzie byla zalosna poprostu. Ona tylko sledzie i paluszki moze jesc, jasne, wszyscy slone. Przeciez to glupota, bo ona jest na samiutkim poczatku ciazy dopiero, a juz ma zachcianku, juz non stop sie zle czuje, za miesiac pewnie nas uracza wiadomoscia o plci dziecka:D Ola z Norbertem niech lepiej sie nie bzyka, bo jeszcze zajdzie i dopiero bedzie problem. Zamiast jasno dac mu do zrozumienia, ze ona tak nie moze dluzej, ze jej uczucia tez sa wazne, a nie tylko on i on to woli mu slodzic. Fakt, ze on by ze zlosci znowu cos zdemolowal i wyladowal w wariatkowie, ale ona powinna myslec o sobie w tym przypadku, ale czego ja wymagam od tej debilki. Najlepiej by bylo, gdyby Ogr dostal szalu i ja dotkliwie pobil albo nawet dzgnal nozem, wtedy akcja by byla ciekawa, a tak to smedzenie ciagle z tym, ze ona by chciala cos zmienic, ale nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co pani Kotulanka
ma jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te jej problemy to trwają już zdaje się od kilku lat. :/ A ten skrót to na pewno Międzyuczelniany....... Zerknęłam na vod na scenę z Deptułą przed budynkiem i tam była cała nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Krycha jest zle to widac ale wg mnie ona zawsze byla bardziej profesjonalna w graniu przynajmniej w Klaniku niz jej wielki doktorzyna lubicz. Nie dziwie sie ze sie rozpila wyobrazacie sobie prace z pijusem ktory ciagle na planie opowiada czego to on nie żłopał, ile wyżłopał, skąd sobie to naprzywoził? graja przeciez malzenstwo wiec na planie byli czesciej ze soba niz krycha np z moniką no to pijus ją wciągnał w temat bo to znawca no i tematy pewnie krazyly tylko wokol jednego az w koncu auto rozwalil i medialna nagonka troche go uspokoiła no ale jak pare lat to trwalo a ona sie bidulka nasłuchała to tez popłynęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nigdy nie miał aż takiego problemu z alkoholem jak Ona. Jej się na pewno nie raz udało przejechać po pijaku, jemu nie i się zrobił wielki dym. Sztok nie pije nałogowo, a Ona jest chora na chorobę, która nazywa się alkoholizm... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
W Klanie nie da się grać na trzeźwo ;) Ktoś tam wyżej pisał, że Ogr przytył - chyba tak. Małgosia również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mi się wydaje
Strasznie napuchnięta ta Kotulanka. Nawet makijaż jej nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×