Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Co ciotka Stasia sie tak przejmuje sytuacja swojej lokatorki? Co ja t obchodzi, ze nie ma zbytnio pieniedzy? Ja bym jej dala termin na splate 3 zaleglych czynszow,a sie nie wywiaze z tego to do widzenia. To przykre, ze jej matka zmarla, ale bez przesady, zeby jeszcze chodzic i blagac o pozyczki,a wczesniej nie placic za wynajem! Ewa, ta przelozona Olki za bardzo sie wtraca do jej zycia i komentuje je, a juz wczesniejsze pozowolenie na wyjscie z pracy bylo najglupsza rzecza jaka widzialam. Kogo obchodzi, ze ta puszczalska idiotka sie zakochala i nie umiala sie na robocie skupic? Zamiast ja upomniec, ze ma sie zabierac do roboty to Ewa jej jeszcze poszla na reke i jej pozwolila isc. No, ale Olka te robote ma po znajomosci to co sie dziwic. Feliks calkiem sie zna na rzeczy i uwazam, ze ta robota mu pasuje. Byl tez calkiem mily i usluzny, jak nie on. Zal mi tej kobiety bylo, ktora Olka odwiedzila. Przesrane zycie z takim mezem, a Olka tak jej doradzala jakby z ksiazek sie wyuczyla tego, a sama nie ma pojecia jak to jest zyc cale lata z mezem alkoholikiem, ktory napewno bije, dzieci sa nerwowe i nie spia po nocach. Co Olka moze wiedziec, cale zycie miala uslane rozami,rodzicow nadzianych,zmieniala facetow, a teraz trafila na Ogra, dostala w doope od niego i juz mysli, ze rozumy pozjadala i wielce doswiadczona jest zyciowo. A komentarz Ewy tez byl smieszny, ze ta babka lubi sobie ponarzekac, a co ma zrobic? Wedlug nich rozwiazanie jest proste, ma brac dzieci i isc od meza, ale w takich wypadkach to wcale nie jest takie proste, a takie glupie doradzanie, jak sie jest wyuczonym tylko z ksiazek i nie mialo sie z taka sytuacja naprawde do czynienia jest nie na miejscu, bo odebrali by jej dzieci napewno. Maciek nie powiniej dostac tej roli. Nie chce byc zlosliwa, ani bron Boze sie wysmiewac czy cos, ale on sie jaka, a to w teatrze raczej nie wskazane, bo jak takie dialogi beda odbierali widzowie? no,a druga sprawa, ze Maciek zas sie glupkowato zachowywal, przezywal te sztuke jakby nie wiem co to bylo. A ten rezyser zaiast mu podziekowac, to jeszcze sie go prosi. No i rzecz jasna role dostal, bo jakze by inaczej... Osobiscie uwazam, ze rada Krysi nie byla dostatecznie dobra. Coz z tego, ze Olka z Ogrem pozostanie np. przyjaciolmi i sie wyprowadzi jak ten psychol ja bedzie nachodzi,moze sledzil, az koncu jej cos zrobi. Powinna sie odseparowac totanie od niego. Tekst Potwora do Michala byl arcysmieszny:D Bo co Michal moze robic w domu rodzicow, gdzie ma wlasnych synow, a co moze tam robic obca osoba, jaka jest Julia? W ogole ta Julia jest niepowazna, rzuca sie na Michala kiedy jego matka moze zobaczyc, a on zamiast jej powiedziec, ze ma go zostawic to robi uniki tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałem poniedziałkowy odcinek z Maciusiem na castingu, ja pier-do-le, co za żenada. Kto to dopuścił do wyemitowania? Coraz rzadziej oglądam ten teatrzyk i pewnego dnia pewnie wogole przestanę, teraz to chyba tak z przyzwyczajenia leci. Nie wiem po co wzięli do serialu takie odpady jak Tyniec czy Olbrychski. Swoje lata świetności mają już za sobą i już niewiele sobą reprezentują. Zaraz obejrze sobie dzisiejszy odcinek i jak dam radę to też skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelubiezka
agata zachowuje sie jak psychol, niedlugo zacznie zabijac...trafi do psychiatryka tam gdzie norbert, norbert bedzie patrzył na jej brzuch i wzdychał, ubzdura sobie że to dziecko jego i Olki, bedzie chciał je wyciągnąć, agata mu w tym pomoze beda cisnac brzuch... uwielbiam ten serial :D a Bożenka w dziendobry TVN byla spoko, ogolnie ją lubię, jest taka inna od wiekszosci dziewczyn w tym wieku :) wcale nie gwiazdorzy, bardzo ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żaaal
ja miałam takie same odczucia jak Ty - też oglądając Maciusia i jego zachowanie czyłam wstyd i zażenowanie :o To świadoczy o scenarzystach,że robią debili z ludzi z zespołem Downa,totalnie ich ośmieszając :o No i do tego jeszcze Męczudoopa udający mysz 😭 Żenada,hańba i obciach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahah zajebisty tekst
"agata zachowuje sie jak psychol, niedlugo zacznie zabijac...trafi do psychiatryka tam gdzie norbert, norbert bedzie patrzył na jej brzuch i wzdychał, ubzdura sobie że to dziecko jego i Olki, bedzie chciał je wyciągnąć, agata mu w tym pomoze beda cisnac brzuch..." :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh to prawda z tymi
brwiami :D "brwi mamy Agatki rowniez mnie rozbrajaja, jakies takie krotkie małe łuczki. czy obie nie moga znalezc zlotego srodka w regulacji swych brwi" :D Jedna ma brwi prawie jak Breżniew,a druga kilka kępek włosów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Chciałam już kilka razy coś napisać, ale ręce mi samoistnie odmówiły posłuszeństwa ;) Dołączam do czujących zażenowanie podczas oglądania sceny castingu z Maćkiem :O Zrobili z niego totalnego idiotę i kretyna i pytam - dlaczego? Tak, niby scena, że mu się ojciec przypomniał miała być wzruszająca, ale u mnie spowodowała wstyd i odruch wymiotny. Daleka jestem od śmiania się z osób upośledzonych, jednakże mam tak cholernie dosyć wątku Maćka, że aż mną telepie, gdy go widzę. Scenarzyści mogliby go wysłać do jakiegoś ośrodka rehabilitacyjnego za granicę. Jak walnął focha, że nie zagra w sztuce jeśli nie skończy się szczęśliwie to miałam ochotę go walnąć w łeb tak, żeby mu się wokół własnej osi okręcił z 5 razy! Przyłapuję się na tym, że z 20 minutowego odcinka wyłapuję ok 5 minut, a reszta to tak piąte przez dziesiąte. Nie wiem po co ja to oglądam? Tzn. wiem - żeby czytać ten topik i udzielać się na nim :D Wizyta "barokowej" Oli :D u tej podopiecznej zapewne miała mieć wydźwięk terapeutyczny dla w/w, gdyż to było jakby przeniesienie w czasie o 20 lat do przodu. Coś na zasadzie "Opowieści wigilijnej" i ducha przyszłości. Otóż, biedna Olka ujrzała w tej kobiecie samą siebie, a w jej życiu swoje życie jeśli zostanie z psycholem. Zapewne to pomoże jej w podjęciu decyzji i w ucieczce w bezpieczne ramiona Rafała ;) Elka wyjebała do Stasi, że za bardzo pomaga innym - aż się cisnęło na usta: "i kto to mówi" i to w dwojaki sposób. Po pierwsze Elka ratująca ludzkość, a po drugie niecnie wykorzystująca dobre serce Stasi. Takie mi się refleksje nasunęły. Agata też mnie trochę drażni, ale nieco mniej, bo jakoś po prostu olewam jej postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
Dawno temu tv emitowała amerykański serial, w którym też grał chłopiec z zesp. Downa. Tytułu niestety nie pamiętam. Nasi scenarzyści powinni go obejrzeć i zobaczyć, że można poprowadzić taką rolę a zwłaszcza dialogi tak, aby widz nie odczuwał zażenowania i niesmaku. To co robią w Klanie z tym dzieciakiem to po prostu wstyd i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika.l
Ten serial z chłopcem z zespołem downa to Dzień za dniem. Tam nie było takiej żenady jak w klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka wygląda
jak babunia! Z laski jaka była nic jej nie zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
marika.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
Zjadło mi wpis. Dzięki za tytuł. Może i scenarzyści skorzystają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .:.....taak.........
Nie chcę w tym poście obrażać osób z zespołem Downa, ale rolę w tym przedstawieniu powinien dostać ten drugi kandydat, już po jego reakcji na to że odpadł. Uśmiechnął się i pogratulował, a Maciek na pewno wpadlby w histerię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
O Sid się pojawił. Będzie grała myszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
Oj tak, pewnie pobił by tego kolegę a Grażynka pogłaskała by biedaka po główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfdfdfdfdfd
Sid :D :D :D dobre :D Bożesz Ty mój,po kiego grzyba ja jeszcze oglądam ten Klan :( ? w Klanie oczywiście wszyyyyscy na siebie wpadają,bo przecież Warszawa to takie małe miasto :( Lokatorką cioci Stasi jest oczywiście TA Hanna,która miała romans z Zaburzańskim i bodajże z Jackuuu ... czy tam kochała się w nim,nie pamiętam. Olka tak sztucznie gra .. barokowa Olka,haha :D i to jej ''hmm?'',gdy coś oznajmia,albo o coś pyta :( hmm ?? hmmm ?? jakaś nienormalna :( Maciek .. nie no ,ja wiem,że z osób z zespołem Downa nie wypada się śmiać .. ale nie da się ukryć,że scenarzyści robią wszystko,żeby ośmieszyć tę postać :( Przepraszam,ale gdy widzę Męczydupę i Maciusia,to moja pierwsza myśl jest taka - idealnie do siebie pasują :( Męczydupa to dla mnie taki pedofil.A co się stało z jego twarzą,a mianowicie czołem?Czyżby nie mógł pogodzić się z upływającym czasem?Jego czoło wygląda jak pupka niemowlęcia :/ Agata nie chce być mamusią,ohhhhhh,a seksu to bardzo chętnie chciała,co ona - nie wie skąd się biorą dzieci ?Troszkę odpowiedzialności by się przydało.Z resztą - czy oni nie stosują antykoncepcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Macie rację. W normalnym życiu Maciek nie dostałby roli w przedstawieniu, bo się strasznie jąka. Na pewno wzięta by była osoba, która ma mniejsze problemy z mową. Czy scenarzyści nie mają lepszych pomysłów? Przecież to jest jakiś absurd, żeby w teatrze grała osoba, której słuchanie jest strasznie meczące. Poza tym Maciek strzela straszne fochy i jak się wkurzy, to zejdzie ze sceny w trakcie przedstawienia albo zacznie rzucać rekwizytami w stronę widowni :O Dzisiaj Arkadiusz wreszcie zauważył, że męczy Grażę swoimi "deficytami emocjonalnymi" hehe :D Pomyślałam, że nie tylko ją... ;) Wcześniej coś mówił o przytulaniu. Czekałam aż się rzuci na Grażę, by zastygnąć z nią w czułym uścisku :D Ogr chyba dostał nowe leki, które strasznie go przymuliły. Olka nie ma łatwego życia - wcześniej znosiła jego ataki, a teraz ma zdechlaka w domu :O Coś czuję, że szybko zatęskni za Rafałkiem ;) Agacie strasznie odwala. Powinna iść do psychologa... no którego? Zgadnie ktoś? ;) No i kto poprowadzi jej ciążę? Hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
Już widzę Koziełłe (o ?) trzęsącego się nad Agatką która siedzi na samolocie. :D Rafalskiemu chyba na początku podobała się Agatka, nawet chyba Jasio to zauważył. On by jej już poradził co ma zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe by ją wyleczył
z tej ciążowej agresji porządnym rżnięciem :P No,a ciąże poprowadzilby Koziełło z Parkinsonem :P A po porodzie Agatka zdecydowałaby się na plastykę brzucha i cycków w Elmedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssss
taaa,a dziecko obowiązkowo trafi do przedszkola u Cześki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Z Elżuni jest taki detektyw, jak z Jacka monogamista :O Kamień spadł jej z serca, bo niby Julia nie ma nic wspólnego z Michasiem :O Ale będzie zdziwko, jak się wszystko wyda :D I wiecie co, Rafalski i Jackuuu zawsze byli uwikłani w trójkąty z tymi samymi kobietami - Wielkousta Bara-bara, Denatka, Beata, córka Rafalskiego (tu relacje nieco inne, bo Piotr to jej ojciec, ale jednak jako kobieta ich łączyła w jakiś sposób). Na Agatkę faktycznie Rafalski jakoś tak dziwnie spozierał swojego czasu, więc kto wie? Może pójdzie do niego po poradę i coś się między nimi wykluje? ;) A Jamochłon pójdzie w odstawkę :P Pamiętam, że Shakin' gin prowadził ciążę Agi, nie wiem jak było z Zytą... Pamięta ktoś? Ogr mógłby się już oświadczyć Olce ;) Albo jeszcze lepiej - mógłby ja zapłodnić ;) Nie no, wiem, to byłby hardcore ;) No to niech barokowa Olka chociaż myśli przez chwilę, że jest w ciąży, a potem się okaże, że to fałszywy alarm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka-palitka
ta agata naprawdę jest zdrowo puknięta zachowuje sie tak jakby miala pretensje że jacek zrobil jej to dziecko no kurcze jakby niedawala dupska lub sie odpowiednio zabezpieczała to by nie zaszła jakaś niedorozwinieta,a maciek faktycznie zbyt mocno sie jąka by grać w teatrze ogólnie jakos tamten chlopiec wydal mi sie sympatyczniejszy uważam że maciuś jest bardzo zadufany w sobie i dlatego zraża do siebie ludzi.Mam kuzyna ktory ma również zespół dawna jest fajnym wesolym czlowiekiem a w klanie pokazuja poprostu żenujące sceny o myszkach i dzikach:(żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
Zyty ciąże też prowadził Koziełło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
Jak Agata dzisiaj powiedziała, że nie jest gotowa zostać matką to zastanawiałam się co jej po głowie chodzi. Chce usunąć? W familijnym serialu jakim jest klan (niby) to nie pojęte. I tak pewnie urodzi, ale długo pewnie będziemy oglądać jej humorki i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Problem aborcji pojawił się już w związku z pierwszą ciążą Beaty. O ile mnie pamięć nie myli, to Rafalski zapłodnił jeszcze koleżankę Beaty i również chciał, żeby usunęła (jeśli się mylę, to mnie poprawcie). Potem chyba ją popchnął, w wyniku czego doznała urazu głowy i zmarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
"ta agata naprawdę jest zdrowo puknięta" - owszem, Jacek ją zdrowo puknął i zaciążyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
Pamiętam sytuację z Beatą, tam Rafalski ją namawiał, ale ona sama się cieszyła po pierwszym szoku wszak była młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaagooodka
Agata chce mieć odjechane pasemka i idealną figurę jak Cleo de Nille a ciąża jest sprzeczna z upiornie odlotowym wizerunkiem monster high. Krystyna ma niechlujnie ufarbowane włosy. Wygląda jakby część farby wsiąkła w skórę głowy i nie mogła jej zmyć. Do tego dres, który dopełniał wizerunku pani Krysi z bazaru. Hanna to chodzący wyrzut sumienia. Klasyczna sierota, która przeprasza, że żyje i bierze innych na litość. Julia-kosmitka jeszcze niedawno chwaliła się, że kogoś poznała. A dzisiaj mówiła, że jest sama. Głupi by się gapnął, że coś jest między nią i Michałem ale Elżunia wspomożycielka nie potrafi połączyć faktów bo widzi w ludziach samo dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale żenue nam zapodają
To samo pomyślałam wczoraj o Hannie jak przyszła do Feliksa. OK zmarła jej matka, ale jakoś drażni mnie samym wyglądem. Taka stara panna. Poświęciła się dla matki i teraz pół roku będzie płakała jaka to ona samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahah jebłam z tego
" Shakin' gin " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×