Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość therm...
Ta Hanna to na bank ta sama od Zaburzańskiego. Chora matka, teraz umarła. Może jak będzie pogrzeb to ją ujrzymy :) Maciek jedno zdanie z Hamleta powiedział i już aktor. Strasznie się jąka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemkanapkę
I oczywiście to ta sama Hanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
I znowu właściwie cały odcinek na szybkim przewijaniu...Misja misją ale przesadzają już z tym Maćkiem. Jego postać irytuje mnie koszmarnie. No i powrócił niestety geriatryczny wątek cioci Stasi. Pamiętam jak kiedyś moja babcia, mając chyba 95 lat, powiedziała, że nawet starzy ludzie wolą oglądać filmy o młodych. A jutro nie oglądam - debil Feliks to dla mnie już za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahahhahahahhaahhahhahhhaha
"Kasia wróci że szkoły". Chyba scenarzyści zapomnieli, że w Mazowieckim są ferie zimowe, albo Kasia oszukuje mamę i razem z Basią bawią się w galerianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boruc to gej
Dusza Ryśka została poddana reinkarnacji i zamieszka teraz w ciele myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ela to bezwstydnica no jak
mozna tak wykorzystywac staruszke???? zeby ciocia stasia codziennie do nich musiala przychodzic, prac, sprzatac, pracowac, gotowac i jeszcze piec ciasta??? i ona to jeszcze robi za darmo, ela niby taka pani magister, niby madra, taka dobra, kazdemu pomaga a zaorac chce ciocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko drogie
Agnieszka Kaczorowska w tym programie nie powiedziała nic konkretnego. Strzelała tylko minami. Wyglądała na wyniosłą. Chyba sodówka jej uderzyła do głowy. Wielka aktorka hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahaha
"Dusza Ryśka została poddana reinkarnacji i zamieszka teraz w ciele myszy" :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonko drogie
No jakieś takie wrażenie na mnie zrobiła. Jak to mówią wyżej sra niż dupę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odniosłam takiego wrażenia. Stwierdziła fakty i tyle, poza tym,że ma głosik 13 latki, jest ok. :) Pooglądaj wywiady z innymi aktorkami klanu, jest kilka bardzo wyniosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela jest smieszna, siedzi u Tynca prawie non stop, pomaga mu we wszystkim, za niedlugo on po nia zadzowni, ze sobie dupy obetrzec bez niej nie moze i ona szybciutko poleci i jeszcze bedzie sie tlumaczyc, ze pomogla mu, bo to taki dobry czlowiek, ktory jej potrzebuje. Nie bede po raz setny pisac, ze swoja rodzina nigdy sie tak nie zajmowala. Choc Knoras jest poprostu smieszny juz z ta zazdroscia, fakt, ze Ela mocno sie wtedy zaangazowala w ten zwiazek z Malickim, ale on tez nie pozostawal jej dluzny i duzo razy ja zdradzal, wiec powinien wziac sobie na wstrzymanie, a nie zgrywac swietego. Ogr nie powinien nawet myslec o dzieciach, bo to swir i jego miejsce jest w wariatkowie. Coz z tego, ze czasem ma przeblyski i zachowuje sie w miare normalnie jak potem znowu dostaje szalu? Ola powinna wreszcie sie zdecydowac i spierdalac od niego gdzie pieprz rosnie i na przyszlosc zastanowic sie dwa razy zanim sie z podobnym typem zwiaze. Ten ich zwiazek jest chory i powinien juz sie skonczyc. Ogr to straszny egoista, mysli tylko o sobie,a z kolei Olka ma mentalnosc nastolatki, ktora musi byc poprowadzona za reke, bo sama nie wie czego chce. Na przesluchaniu do casting oczywiscie byl sam Maciek, ktory nazwal siebie pianisty, a gra do upadlego tylko te Elize:D No i rzecz jasna Grazyna mogla tam byc i wszystko bylo cacy.Uwazam jednak, ze Maciek sie zblaznil na tym przesluchaniu i normalnie sie wstydzilam jak to ogladalam, choc nie wiem czemu. Ja wiem, ze on jest chory, ale czy musial tak pajacowac i klasc glowe u tego nieznanego mu rezysera? Przerysowane to bylo. Agata mnie juz wkurza i to mocno. Walkuja ten watek z jej ciaza od bodajze 3 odcinkow, a ona ciagle pierdoli za przeproszeniem jedno a to samo. Zachowuje sie jak nastolatka, ktora nie wie, ze od sypiania z facetem moze zajsc w ciaze. Powinna sie cieszyc, bo ma stala prace, faceta, a ta biadoli, ze sobie nie poradzi czy co? Dziwna jest, nie potrafie tego zrozumiec, jak ja moze wkurzac, ze jest w ciazy?! To trzeba bylo sie przeniesc na kanape jak nie chciala zaciazyc.. Uff wkurzajaca panna. Meczydoopa chyba zafarbowal wlosy i cos zrobil z twarza, wygladal jakby sie wymazal bialym pudrem, a jak gadall tym glosem dziwacznym to mialam ochote uderzyc go kapciem w te farbowana lepetyne! Niezla ta lokatorka cioci Stasi- za czynsz nie placi, wymysla typowe argumenty, ze matka chora itd, a potem przychodzi i na litosc bieze i kase chce pozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeci oddech
Maciek ochrzci mysz imieniem Ryśka i będzie myślał, że to nowe wcielenie taty. Potem tą mysz dopadnie jakiś kocur a Maciuś dostanie histerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czszrz
Ela łapie orgazmy gdy robi dobrze innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela mocno przesadza z tą
pomocą dla obcych ludzi :o Własną rodzinę olewa,ale innym zawsze pomaga :o Nie wiem co męczydoopa zrobił z twarzą,ale wyglądało jakby jakiś cement sobie na nią położył :P Włosy na 100% ma zafarbowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omega3kwasy
Hanna występowała w "Klanie" w okresie katastrofy smoleńskiej bo wtedy była roszada z odcinkami i wątek Antka z tą panią był wiodący w serialu. Ona chyba chciała się zabić jakoś wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło swietosci dzis az mnie leb rozbolal od nadmiaru glupoty w klanie oczywiscie macius przodował dawno nie ogladalem klanu z takim niesmakiem i poczuciem zenady doslownie wstydzilem sie za to co widze i czulem sie zazenowany patrzac na te durnoty w publicznej telewizji. Ten samozwaniec to istny czlowiek orkiestra nazwal sie pianistą choc umie zniszczyc tylko jeden utwor a takze teraz dodal juz sobie aktora bo umial wymamrotwac monolog Hamleta i to jedynie 2 zdania no jest to zalosne po raz kolejny tworcy klanu osmieszyli ludzi z zespolem downa a juz wierszyk o dziku chyba opowiada sie w przedszkolu z czystej kurtuazji pomijam juz to udawanie dzika zrobienie sobie rogow i wiśta wio jak na koniu istne matolstwo. No i w zamierzeniu watek lapiacy za serce jak sobie przypomnial o tatusiu i sie przytulil do rezysera obcego goscia i bral go na litosc bo tym dukaniem wierszyka moglby zagrac jedynie mop z wiaderkiem wody. Knorass wbrew tego co pisaliscie na forum nie kapnal sie ze tyniec to gej i udaje ze jest zazdrosny. wiecej nie pamietam caly odcinek przycmila glupota maciusia i jego ulomnosci co jest jedynie zwierciadlem ulomnosci scenarzystow i osob z produkcju ze dopuscili do takiego czegos ZEEENUAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka w tym szarym swetrze wyglądała jak w szlafroku. A jak już zaczęła mówić o tym przeziębieniu, to ubiór pasował idealnie ;) Norbert korytarz szpitala psychiatrycznego porównuje do parku, w którym spaceruj z Ola i z dzieckiem, a lekarze twierdzą, że mu się polepsza:D To zdecydowanie tekst roku w tym serialu! Komedia i to niebylejaka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olbrychski użyczając głosu myszy miał głos niczym Maciej Damięcki grając kiedyś w Plebanii... :P Komedia, komedia i raz jeszcze co jedna scena, to większa komedia! Jedynie ciocia Stasia trzyma pion:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
a matka Agatki na temat ciazy - "Twoj ojciec tez mi to zrobil" no na litosc, to chyba dziedziczna ta glupota u kobiet tego rodu - ze to WINA tylko facetow, ze ciaza sie pojawia :) rozbawilo mnie to :) i brwi mamy Agatki rowniez mnie rozbrajaja, jakies takie krotkie małe łuczki. czy obie nie moga znalezc zlotego srodka w regulacji swych brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten watek ciazy Agaty jest poprostu zalosny. Panna przezywa to jakby nie wiem co takiego sie stalo, gadajac glupoty, ze sobie nie poradzi itd. Chyba jest na tyle dorosla, ze wiedziala czym sypianie z facetem sie konczy predzej czy pozniej. Denerwuje mnie jej zachowanie, bo jest wkurzona jak osa na kazdego tak jakby ktos jej wlozyl dziecko do brzucha bez jej zgody i to sila! Jackuu zamiast tak jej slodzic to powinien z nia powaznie porozmawiac, bo to chyba nie jest normalne, ze ona az tak agresywnie reaguje na wiesc o ciazy. Co do Macka to, tak jak Zaal poczulam wczoraj wstyd i zazenowanie. Czy nie mozna bylo jakos normalnie tej jego sceny castingu nakrecic? Czy on musial tak pajacowac i klasc glowe na ramieniu rezysera, bo mu sie tata przypomnial? Zenujace to bylo. On jest opozniony w rozwoju, ale to nie znaczy, ze nie potrafi sie zachowywac normalnie. Strasznie mi sie ta scena nie podobala. Oczywiscie znajac Klan Maciek te role dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha mleczarniaa
niech ktos Agacie zlikwiduje te pasemka! Wygląda w nich jak narzeczona zawodnika drużyny piłkarskiej "Vulkan Teptiuków," na rozgrywkach z okazji dożynek gminnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze co dziwne tych ohydnych pasemek nie ma grajac w Na Wspolnej:D Czyzby odcinki NW nagrywane byly zanim sobie je zrobila? Zreszta ona ciagle lazi w golfie w domu i jeszcze na to sweter, jakby w igloo mieszkala:D Ja bym w domu w takim swetrze nie wytrzymala, a co dopiero w dwoch! Golf to niezbyt wygodny sweter po domu, tak jak niezbyt wygodne sa niesmiertelne szpilki Jamochlona w ktorych popindala w kazdym odcinku po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saturday love
Aktualne odcinki NW były nagrywane wiosną ubiegłego roku a Klanu są sprzed ok. 2 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan nagrywany jest 3-4 tyg.przed emisją :) Jak Niklińskiej nie mogę znieść w Klanie, tak w Na wspólnej gra chyba całkiem nieźle,nie? Widziałam ze dwa razy i nie była drażniąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Klanie jej tez zniesc nie moge, ale w NW tez. Drazni mnie niesamowicie ten jej udawany hamerykanski akcent i przeplatanie slow polskich i angielskich :/ Niby ma byc fajna, sympatyczna postacia, ale mnie sie nie podoba jej gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulanka w dzisiejszym odc. nie miała na sobie chyba ani grama makijażu... Zaś wygląda średnio dobrze. Mam wrażenie, że dzisiejsza scena okrojona do minimum i chyba poszli jej na rękę, bo wyglądała jakby od niechcenia na plan przyszła... Nie ubrana, nie pomalowana, dialogu szczególnego do powiedzenia też nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To była..,
To była popołudniowa drzemka po kilku głębszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×