Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość zgadzam sie z wierną
czeu aja byc idealni? Np wkurzja mnie koentarze,ze Krystyna,Czesia , czy ktora tam, utyła. A w zyciu wszycy chudzi? Idalnie ubrani? No bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj był bardzo fajny odcinek, Monika i Feliks super wypadli, Feliks wreszcie nie w garniturze i pod krawatem, tylko tak normalnie, Monika w szlafroku :) Autentycznie szkoda mi dzis Oli było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzta
mówiłyście, że jacku to taki sztywniak w garniaku, to macie jacku w dresie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko Jackuu w dresie, jak również i Feli w bluzie :D a wręcz jestem za. Oli ładnie w niebieskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, bo Monika jest taka piekna, cudowna i Bog jeszcze raczy wiedziec jakie zalety ma jeszcze, ze nic tylko brac farbki i pedzel i ja malowac:D Ona sie zachowuje jak jakas dama, jeszcze jej brakuje pieska pod pacha takiego bialego. Restauratorka od siedmiu bolesci. Fajna robote ma Olka. Jak nie wiecznie wolne to wychodzi wczesniej z pracy albo cos. Ktorego pracodawce by obchodzilo, ze masz problem z partnerem na przyklad? No, ale jak sie ma robote po znajomosci to tak jest. Szkola rodzenia, a Agata jest na samym poczatku ciazy, kiedy trzeba szczegolnie na siebie uwazac, bo nigdy nic nie wiadomo niestety. Zas ten namolny taksiarz Mirek ehhh...A Grazynie by mogli robic lepszy makijaz, bo ten dzisiejszy tylko podkreslal jej zmeczenie i zmarszczki, no i przydalby sie lepszy podklad i cos rozswietlajacego, bo naprawde wyglada nieciekawie. I znowu Wawa jest mala, Feli i Jackuu na jednej silce:D Z rozmowy Mariusza i Mirka wygladalo, ze jakby Mariusz byl zazdrosny o to, ze Mirek znowu sie interesuje Grazyna. Czemu wiec Mariusz nie smali do niejc cholewek, to najlepszy kandydat. Agata sie powinna hamowac, bo wrzeszcy i robi awantury o byle co, a guzik ja obchodzi, ze w domu jest Malgosia i ona nie powinna sluchac jak Agata sie kloci z Jackuu.Jednak Agata nie widzi nic poza czubkiem wlasnego nosa i uwaza, ze z racji ciazy wolno jej terroryzowac wszystkich i moze robic co jej sie podoba. Ja bym jej powiedziala do sluchu, a nie cackala sie jak Jackuu. To,ze jest w ciazy nie oznacza absolutnie, ze sie moze tak zachowywac. Wszystko ma swoje granice, zamiast sie cieszyc z ciazy to ona wszystkich do siebie zniecheca. Glupia pinda, nie znosze jej! Olka zamiast Norbertowi jasno i wyraznie powiedziec czemu z nim zrywa to gadala jakby nie byla pewna czy rzeczywiscie tego chce, jakby ja do tego zmuszono.Aga miala racje dzis kiedy przyjechala po Olke. W trailerze pytanie Agaty do Jackuu skad wzial paczki... No chyba z cukierni nie? Wrrr... ta laska dostala by ode mnie po lbie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa cepl
tahini nie spinaj sie tak :O albo przejdz na watek barwy szczescia/na wspolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daleko od szosy...
Oglądam teraz dokument o Piotrze Swendzie. Nieźle się mu pokiełbasiło życie realne z Klanem. Dziewczyna grająca Martynę ma w życiu osobistym chłopaka a Piotr nazywa ją serialowym imieniem i uważa za narzeczoną, bo dał jej pierścionek. Hmm niby mu tam mówią, że tak jest tylko w serialu a ten dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzryszaksceeer
wzruszające.... a martynka dużo ładniejsza niż ww serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech sie pobiją o Grażynkę
Pytanie do Pań- ktorego byscie wybrały faceta na miejscu Grażynki? 1. Mariusz 2. Mirek 3. Arek? Arek za stary, a Mariusz to nudziarz, typowy safanduła, fajtłapa, nie cierpię takich... Za to Mirek..mmmm, widziałam go w innej roli- grał Diabła w "dla Ciebie i ognia", taki tajemniczy, elegancki , męski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tego Mirka nie lubie, bo to nudziarz, zawraca glowe i w dodatku namolny gadula. Arek wiadomo z jakiego powodu sie absolutnie nie nadaje. Mariusz wcale nie jest fajtlapowaty,sam swietnie zajmuje sie dzieckiem, nie uzala sie nad soba, jest sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Kiedyś Grazynka opiekowała się chorą żoną profesora z jakiejs uczelni. Potem ta kobieta zmarła , ale profesor bardzo się zaprzyjażnił z Grażynką . To byłby facet dla niej, przynajmniej inteligentny . Był na poziomie, intelektualista. Pamietacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za stary dla niej moim zdaniem. Gral go ten sam aktor (Morawski?) z MjM. On tez doradzal pozniej Ryskowi co ma robic pare razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,fajnie zagrał
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda,fajnie zagrał
z tych facetów to właśnie Mirek powinuien być z Grażyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałam kilka kobiet w ciąży ale żadna nie była tak wkurwiająca jak Agata. Kasia by wolała pana Arkadiusza auuuu. Zapomniałam obejrzeć ten dokument z Maćkiem, ciekawe czy jest gdzieś w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trujący kotlet
Potwór z krypty prężący swoje kościste piszczele. Wyglądała jak córka Frankensteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuchniuch
Jackuu i Agata wychodza z samochodu w deszcz? Nawet o parasol dla ukochanej w ciąży nie zadbał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jest tak zaslepiona Norbertem, on ja tak omamil, ze ona nie chce sluchac niczego negatywnego na jego temat. Jak za Aga nie przepadam, tak tutaj ma racje, ze Norbert specialnie odwala szopki, zeby wzbudzil w Oli poczucie winy, zeby czula sie zle, bo on mysli tylko o sobie. Zadna znana mi kobieta w ciazy i ja sama sie tak nie zachowywalam, a Agata przesadza rowno. Wiem, ze mozna miec wahania nastroju, ale ona odwala teatrzyk- 5 sekund jest ok, a kolejne juz ja kurwica bierze i jest zla jak osa. Smiechu warte, a Jackuu zamiast jest powiedziec, ze ma sie troche hamowac, bo ona nie mieszka sama i Malgosia jest tez ofiara tych humorkow Agaty to lize jej tylek. Ja wiem, ze ona nosi jego dziecko, ale wszystko ma swoje granice, a ta panikara nie dojsc, ze nie dorosla do macierzynstwa to w ogole ma cos z glowa. Nikogo by nie denerwowalo takie zachowanie? Swoja droga niezle dostala sniadanie- paczki, lody... Szkola rodzenia, a ona jeszcze nie miala nawet pierwszego USG. Feliks jak najbardziej nadaje sie do tej roboty. Widac, ze lubi to co robi i fajnie, ze nie traktuje ludzi przychodzacych do zakladu jako maszynke do pieniedzy, a niestety praktycznie kazdy wlasciciel zakladu pogrzebowego to robi. Nie moge patrzec na mizdrzaca sie do Tynca Potworzyce, smieszne jest to, ze sie na niego nie rzucila tak jak na Michala. A tak po prawdzie to najpierw by wziela rozwod z mezem, a potem szukala nowego gacha, a o dziecku chyba juz w ogole nie mysli. Kasia moim zdaniem troche schudla:) A tak w sumie to nie rozumiem kompletnie czemu akceptuje tego debila Meczydoope, a Mirka juz nie? Przeciez Arek to stary, oblesny dziad, ktory pieprzy trzy po trzy, a w dodatku zaglada do kielicha. Z Bozena pierwszy raz sie zgodzilam, bo ona tez juz woli, zeby przy Grazynie sie krecil Mirek niz Arek. Grazyna mogla zrobic cos lepszego na te kolacje a nie same kanapki. Takie kanapeczki to Mirek sobie pewnie sam umie zrobic, a ona mogla sie wysilic i cos cieplego podac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbas rulez :D
Przecież Kasia powiedziała dlaczego woli Męczydupę! Bo miała by w rodzinie Korbasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatami
a dlaczego mogłaby sie wysilić? jak sie nie podoba to niech nie żrą. ona się nie prosiła o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moglaby sie wysylic z ta kolacja chocby dlatego, ze takie kanapki to sie robi dla najblizszych do kolacji, a nie jak sie kogos zaprasza. One moglby byc dodatkiem, ale nie daniem glownym. Na proszona kolacje same kanapki? Kasia nie mysli logicznie. Chce miec Korbasa w domu, a jego ojcem jest stary oblech. Fajnie bedzie jak ten pryk bedzie dotykal jej matke? Typowa gadanina nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona Lewie
Dlaczego Aga tak nie lubi Norberta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga chyba ogólnie nie lubi facetów na dłuższą metę, każdego potem puszcza kantem :) ale fakt, nie znosi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie lubi Norberta, bo przeciez widac, ze ten szantazuje Olke, omamil ja i chce,zeby ona robila wszystko co on kaze, a jak nie to zacznie odwalac szopki z wieszaniem sie itd. Aga kocha swoja siostre i chce dla niej jak najlepiej i logiczne jest, ze jesli facet ja krzywdzi to Aga stanie za nia murem.A z tym jej ogolnym nie lubieniem facetow to chyba rzeczywiscie prawda, bo tylu ich miala i zawsze ja kantem puszczali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna jest zajęta bardzo
po co ma szykowac' ciewpłą kolację? nie jest służącą Mirek narzuca się jej , wygląda jak facet z kryminału , nie dziwię się Kasi,że go nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ze Mirek jest namolny, ale gdyby Grazynie to tak przeszkadzalo to by mu powiedziala cos, a ona dobrze sie chyba czuje w jego towarzystwie. A czemu miala zrobic ciepla kolacje? Ano moze dla tego,ze sama tego Mirka zaprosila, on chcial tylko oddac samochod i tyle, ona zaproponowala kolacje, wiec wypadaloby przygotowac cos cieplego a nie zwykle kanapki.Dobra, nie czepiam sie, bo ona i tak z nim nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe co jak co ale
Ty Tahini bardzo lubisz sie czepiać :D kobita ma trójkę dzieci, jest sama i co ma jeszcze nadskakiwac facetowi który de facto sam się narzuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czepiam sie, ale jakos dla Meczydoopy ma zawsze czas. Jak byl wczorajszy to mu nawet leki przyniosla, ciagle jest na jego zawolanie. Ale ok niech bedzie, juz milcze na ten temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×