Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Jerzy bardzo często wypomina tego wielbłąda :D Tak jak to wczoraj powiedział "Babcia Ela z Panem Krzysztofem chcą zrobić zoo z domu" :) Mi się wydaje, że Miłosz po prostu jest po uszy zakochany w Bożenie i je jej z ręki... to znaczy, godzi się na wszystkie jej warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dandalala
Grażynka będzie całowała się z Arkadiuszem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha padłam z tego
"A Bożenka niech żyje z MIłoszem jak Amisze - niech mają co roku nowe dziecko" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie musi być żart z tymi Amiszami, bo ona mu już wczoraj zapowiedziała nawet całkowita prohibicję po ślubie, ciekawe czy chociaż będzie mogł zjeść przynajmniej kawałek weselnego tortu z alkoholem:D Wszystko wszystkim, bo ja za alkoholem nie przepadam w ogóle, ale takie jasno postawione zasady, które on ma przyjąc bez gadania, bo jak nie to ze ślubu i nocy poślubnej nici są dla mnie śmieszne. Miłosz pewnie jest w niej zakochany po uszy, ale dziwię mu się, bo kto normalny by wytrzymał z panna, która ma wiecznie minę srającego kota i trzeba się obawiać o każde słowo, bo potem strzela focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha padłam z tego
to prawda-Bożena ma wiecznie minę srającego kota lub jakby zjadła cytrynę :o I wiecznie strzela fochy o byle gówno.Jest potwornie zmanierowana :o Nie twierdzę,że ma być nie wiadomo jak wyluzowana czy co,ale do cholery jaka dziewczyna w jej wieku tak się zachowuje ??!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy ta Bożena taka zła? po prostu szanuje się, chce zaczekać do ślubu a na Miłosza wkurzyła się, bo powiedzmy sobie szczerze- ona raczej z domu nie wychodzi i nie jest przyzwyczajona do imprezowania, więc była zła a on jak to zakochany- posłusznie poszedł do domu na jej "rozkaz" ale on pewnie wywinie jakiś romansik z tamtą jedną studentką, tak się na siebie zapatrzyli w pamiętnym odcinku,a ta aktoreczka jest brzydka :/ ona gra chyba w rodzince dziewczynę tego najstarszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie rola tej studentki to epizod, podobnie jak Anetka od Leszka. Jeden odcinek i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę nic złego w tym,że Bożena sie szanuje, dobrze robi, ale myślę, że grubo przesadza i chyba sama nie wie o co jej tak naprawdę chodzi. Mnie się zdaje, ze ta studentka modelka będzie chciała uwieśc Miłosza, kto wie, do slubu daleko, chyba coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka i Miłoszek nadają się na amiszów. Jak nic powinni ich wysłac na wieś odcięta od swiata bożka latałaby w podomce po izbie i byłaby bardzo bogobojna a miłoszek by jej w tym wtórował i tym samym ukryłby ze woli kurczaki ojca niz bożke. Wkurza mnie ruda i jej problemy to jest bezmózgi dzikus bierze bilety mąci booooze ale jest głupia po drugie wydawalo mi sie ze ruda ma 14 lat wczoraj bo chcieli ją odwozić ;/ i przywozic jak dziecko moze ona cofnela sie w rozwoju i nadal ma 14 ale zaraz zaraz to by oznaczalo ze ruda znow bedzie studiowac i tak oto prędzej juz ziemię zniszczą wulkany niz ruda skonczyalby te studia. Oblech powinien z bogną z leszkiem i studentką zabawic sie wspolnie i tyle po co ktos ma zyskac przyjemnosc a inni? ma byc spóła i tyle. Ostatnio gdzies mi mignęła szykulska. jakby nie bylo to dosc dobra aktorka i ze tez zgodzila sie zagrac jakis durny epizod w klanie jako jakas sąsiadka z budowy obok elmedu booooze widzisz i nie grzmisz. Mam wrazenie ze przez to wycięcie odcinkow na swieta ominęło nas sporo maciusiowych głupot tez tak macie? jakies 2 meichy temu byly akcje z maciusiem aktorem potem cisza totalna a teraz juz przedstawienie nie wierze ze nie ciągneli tego wątku na szczescie powycinali. tez tak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć, na jaki to wyjazd Michał się szykuje i dlaczego aż za granicę ? Coś mi chyba umknęło i domyślam sie, że może to jakiś wyjazd do pracy z firmy Jerzego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaalu, to chyba normalne, że rodzice troszczą się o córkę i chcą ją odwozić. To, że jest dorosła, nie znaczy, że ma nie obchodzić rodziców. Norbert ją prześladuje i nie daje jej spokój, nic więc dziwnego, że Paweł i Krystyna nie chcą ją zostawiać ani chwili samej. Michał i Zyta to fajna para, jak się nie kłócą. Cóż za akcja u Koziełłów. Teraz Ania będzie miała szał na dziecko właścicielki Tropka. :D Bożenka przy matce i Kasi dzisiaj nie była taka wkurzająca. Nawet wspomniała tam o jakiejś aktorce na rozdaniu oscarów. Kasia też mi się z resztą podobała :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy i Michał wyjeżdżają do Berlina, przecież Oskar ma z nimi jakąś umowę i uratowało to firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie odpowiem bo nie oglądałam od początku Bożena się naoglądała aktorek na necie i Grażynie chciała doradzić niewiadomo jaką kreację a uważam, że Grażka dobrze wyglądała w klasycznej czarnej sukni, przecież to strój ponadczasowy. Maciek ma coraz większego zeza czy mi się wydaje? Surmaczowa- jak już ktoś stwierdził- faktycznie miała kiedyś lepsze wątki, problemy z salonem sukien, z Iwonką. miała ciekawszą rolę do wykreowania a teraz tylko użala się nad sobą, bo jej psa zabrać chcą. przecież kiedyś Anna Absolutnie Surmacz była przebojową postacią i chciało się ją oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emusko, dzięki :) Właśnie oglądam dzisiejszy odc. i już wiem dokąd wyjeżdżaja, ale zapomniała, że to Oskar pomógł Jerzemu z nowym zleceniem. No to Frugo - to ja stwierdziłam wczoraj, że kiedyś Surmaczowa miała lepiej rozpisana rolę :) Ta postać jest oryginalna, szalona i nieobliczalna, ale to wszystko w pozytywnym tego słowa znaczeniu i często faktycznie można się było przy niej dobrze ubawić, a teraz mi się odbija tą kobieta... W OGÓLE NIKT NIE ZAUWAŻYŁ, ŻE OLKA Z MARTĄ CHODZĄ W JEDNEJ BLUZCE:D Mam na myśli tą w neonowym kolerze. Kiedyś Olka miała ją do żakietu, a dziś Marta. Rzecz jasna bluzka marki Reserved - brawo pani kostiumolog :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia wymiata
niezła jest i taka normalnie fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jakis czas temu pisałam z innymi dziewczynami, że Kasia jest w porządku :) Ładnie wyglądała w dzisiejszym odc. w scenie w tym serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakuly sof
a wie ktos: a jak one rzeczywiscie chodza w tej samej bluzce, to kto to pierze? przeciez po kilku praniach juz nie wyglada jak nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola po raz kolejny udowodniła,że jest kompletna idiotka. Po jakie licho wzięła od Norberta te bilety? Przecież to mu dało ostateczny dowód,że ona z nim pojedzie. Fakt, że ją zaskoczył, ale ona niepotrzebnie się go tak boi. Akurat zgadzam się z Rafałem, że Norbert zamiast jechać na stypendium powinien sie leczyć. Są osoby ze schozofrenią, które funcjonują normalnie i nic nie zdradza, że są chorzy, ale on jest agresywny i nieobliczalny.Jakby tak pobił studenta albo coś, dziwie sie, że mu propouja wyjazd zagraniczny i pracuje na uniwerku. Zyta nawet odezwać się nie umiała na tej rozmowie z tym facetem od wizerunku. Zamiast z nim dyskutować, pytać to siedziała jak trusia i dała mu wolną rękę do krytykowania. Kompletnie sie nie nadaje do prowadzenia programu. Rzeczywiście Karakan miała tę samą odblaskową bluzke, która niedawno miała Olka, widać, ze tną koszty w Klanie:D No i oczywiście ta kretynka znowu prosi o załatwienie czegoś Rutke, bo sama nie nie potrafi. Zgadzam się, że Surmaczowa miała lepsze momenty. Strasznie mnie juz wkurza ten wątek z Tropkiem. Piesek ejst sympatyczny, nie da sie ukryc, ale Ania nad nim tak skacze, a kupowanie mu polędwicy specjalnie dla niego, a pomijanie własnego meża, uważam za , no nie będe sie wyrażać. Niech już dadzą spokój z tym wątkiem, bo dłużej tego nie zniosę. W ogóle ta właścicielka dała jej psa tylko na przechowanie, a ona nie chce jej go oddać, przecież może sobie kupić własnego yorka. Niby Grazyna wyglądała jak trzeba, ale troche mi ta kreacja zalatywała stypą.A Bożena co myślała, ze matka sobie zaraz kupi oscarowa sukinie od Valentino , czy co? Ta druga sukienka z koronkowymi rękawami juz była lepsza. Maciek wystąpi w teatrze mimo,że sie jąka.Takie rzeczy raczej tylko w Klanie.Kaśka fajna jest. Przynajmniej ona zachowuje sie normalnie, choć Bożena jak jest w domu, a nie ma Miłosza to sie i uśmiechnie. Dalej twierdzę, że fajny kit nam wciskają, ze włascicielka Tropka w 9 miesiacu ciązy, gdzie za niedługo miała termin, leciała samolotem. Która linia lotnicza sie na to zgadza, bo nawet lekarz nie zaleci.No i akurat zaczęła rodzić u Surmaczowej, a ona bardziej sie przejmowała psem niż rodzącą kobieta...Teraz znowu będzie miała fazę, ze to dziecko jest jej, bo urodziło sie w jej domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisałem już, że Ania będzie miała szał na synka właścicielki Tropka. :D I teraz zamiast pieskiem, będą nas męczyć dzidziusiem :D Przecież mogło się tak zdarzyć, że Olka i Marta mają takie same bluzki. Nigdy nie spotkaliście się z kimś, kto ma takie same ubranie jak wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spotkaliśmy, spotkaliśmy. Z tym, że w serialach, to raczej się tego nie widuje. Z reguły każdy bohater ma swoją garderobę i ubrania się nie dublują. A tu albo ktoś nie miał pomysłu, jak ubrać Martę w tym momencie, albo naprawdę poszedł na łatwiznę i wykorzystał jedną i tą samą bluzkę. Zważywszy na to, że rękawy miała co najmniej o 1 metr za długie... :P Może oni zmierzają do wykrycia jakieś choroby / przypadłości u Ani i stąd tak wałkują jej kwestię szybkiego przywiązywania się do ludzi tudzież zwierząt. Ja wciąz podtrymuję zakończenie wątku z tym psem, to aż żal patrzeć na to. Szczególnie, jak ogląda się Klan od lat i ma się świadomośc, że kiedyś scenariusz był tam wysokiego lotu, a nie bliski dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko sorry widac ze przedawkowałes klan bo tak cenisz tych bohaterów a to zwykła patologia. Nie ma sie co nimi jarac a ty z takim szacunkiem odnosisz sie do ich imion. Wiesz kazdy tu ma swoją ksywe i z reguly sie nimi posługujemy a nie piszemy Paweł i Krystyna co to ma byc? jestem w szoku. Lokowanie produktu jako mania kasi na eko śmieci moze i dobra ale stanowczo za duzo. Powinno to byc dyskretne i stopniowo a nie cale rozmowy rodziny wokol tego. Z kaski zrobią teraz eko swiruske na potrzeby lokowania a za jakis czas jako pierwsza bedzie chciala wywalic stary i kupic nowy kumputer czy cos. Bozka tez glupia jak but naoglądała sie oskarow i chcialaby graze wystroic w dolcze i banana a to jest tylko jakies widzimisie maciusia na scenie.... Surmacz bujnela sie w piesku a wiedziala ze ma go chwilowo na przechowanie niech go odda i wezmie innego yorka zapewne nie poczulaby nawet roznicy. Knoras tak niestety jedzie do Dojczlandu a myslalem ze jego firemka kaput i bedzie gary mył w rosso albo u cyrkowca stary grzyb. Ale oczywiscie jakies seksoholiki z berlina mu otworza niemiecki rynek i jeszcze knoras kariere zrobi w calej europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja może wolę po imieniu ich nazywać :) Za to Ty Zaaalu nigdy nic nie spostrzegasz dobrego w Klanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
a kto zauwazyl ze trzęsidupa Koziełło NARESZCIE zachowywal sie normalnie? bez tych calych drgawek i ze spokojem szedl odbierac porod? jak chce to potrafi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koziełło, znaczy aktor w codziennym życiu nie jest chyba taki roztrzęsiony, prawda? tylko w Klanie gra takiego z drgawkami :) Wkurzający sposób machania głową ma ojciec Norberta, jakiś nerwowy i sztywny :D nie wiem dlaczego, ale irytują mnie takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zgrozo, błagam nie! Wszystko, tylko nie schronisko dla psów! Tego jednego Tropka pożal się losie nie mogę znieść, a co dopiero całe stado akich Tropków i rozczulającą się nad nimi Anię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie kurde z moich oczu Grażę i jęczydoopę lecących w ślinę, bo rzygnę!!! To jest skandal i wbrew naturze :O Scenarzyści sobie nieźle przyćpali chyba. Surmaczowa doprowadza mnie do czarnej rozpaczy z tym Tropkiem no i teraz się zacznie z "jej synkiem". Powinna adoptować ogra, bo nadają na tych samych falach. Olka jest niepociumana, że wzięła te bilety od w/w. A potem będzie płakać, że Norbuś nie daje jej spokoju. A ten też ma loty niezłe. Wyimaginował sobie ciąg dalszy związku z ryżą i pewnie doprowadzi go to do kolejnego ataku. Też zauważyłam tę wspólną bluzkę ryżej i karakana zdjętej żywcem z ulicznicy czekającej na klienta. Przepraszam jeśli kogoś urażę ale takie kolory mi się kojarzą z paniami trudniącymi się właśnie taką profesją przy autostradach. Zyta tylko w domu mądra i drze japę na Michała a w studio filmowym i z tym kolesiem od wizerunku siedzi jak mysz pod miotłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzki bluzkami, ale Graża i Krycha miały wspólne piżamy, a i pamiętam, że chyba Donata miała w spadku po Kryśce szlafrok. Zwrociłam na niego uwagę,bo pamiętam, że mi się spodobał jak go Kryśka kiedyś nosiła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×