Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Może właśnie taki wątek z problemem ślubu Bożeny i Miłosza nas czeka we wrześniu ? W końcu planowali ślub, więc może tak być. Czy to znaczy, że Grażynka jest ciocią Miłosza ? To rzeczywiście dziwna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixmjm
ten bolek to chyba jakaś dalsza rodzina lubiczów, dokładnie nie wiem ale oni wszyscy tam sobie ciociuja i wujkuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek to niby jakis dalszy kuzyn Lubiczow, ale wydaje mi sie, ze wlasnie z tego powodu moze byc problem z ich slubem. Nie znam sie, ale czy prawo zezwala na slub kuzynostwa, nawet dalszego? Chyba nie. Fakt, ze Bozena jest adoptowana i niby nic ja z Miloszem nie laczy ( zadne wiezy krwi). Skomplikowana sprawa, a oni zamiast od razu ustalac date to powinni sie najpierw czegos dowiedziec jak to jest w ich przypadku, a nie wszystko na hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka2013
w przypadku dalszego kuzynostwa jest mozliwosc zawarcia malzenstwa, ale trzeba miec zezwolenie. Wydaje mi się, że jeśli Bożena jest adoptowana to ma prawo pobrać się z Miłoszem, bo nie łączą ich więzy krwi. Przecież to, że weszła do rodziny nie oznacza, że nagle jest rodzoną córką Lubiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ta mała Anulka czy jak jej tam będzie mieć anoreksję, dlatego nie chciała obiadu? Tego w Klanie jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixmjm
Niestety więzy krwi lub ich brak nic nie zmienią w sytuacji gdy nastąpiła pełna adopcja. Adopcja powoduje że dziecko jest Twoje i więzy krwi tu nic nie mają do rzeczy w świetle prawa. Czy to tak trudno pojąć! To nie moda na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixmjm
Ale fakt, że od którejś tam linii kuzynostwo może się pobierać bez przeszkód więc niech się pobiorą te dwie lalunie. Wątek z brakiem zgody na ślub już był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy Anulka nie jest na takie rzeczy za mała ? Ale fakt, fajny byłby wątek z anoreksją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w relacji Moniki i Leszka nie widzę niczego dziwnego czy zdrożnego, bo przecież nie łączy ich żadne pokrewieństwo. Też znam małżeństwa "wymienne" jak ktoś to już tutaj napisał i wbrew pozorom to nie jest aż taka rzadkość. Osobiście nie miałabym nic przeciwko ewentualnemu związkowi siostry mojego męża z moim bratem, gdyby obydwoje już nie pozostawali w innych związkach :D A Bożena i Miłosz? Przecież Bolek to jakaś tam siódma woda po kisielu a nie bliski kuzyn. Mieli jakichś wspólnych przodków kiedyś i tyle, więc nie wydaje mi się, żeby w świetle prawa coś nie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobała stanowczość Olki w rozmowie z Ogrem. A ten się zachowywał jak półgłówek dosłownie i cieszę się, że ryża nie nabrała się na jego słodkie pitu pitu i "zmienię się" :) Tak sobie pomyślałam, że szkoda, iż nie pociągnęli wątku alkoholizmu Bogny aż do momentu kiedy upada na dno, Leszek zabiera jej dzieci, a Bogna ląduje w jakiejś melinie. Ale oczywiście w idealnym Klaniku wszystko musiało się zakończyć szczęśliwie. Leszek rzeczywiście wyglądał jak pół dupy zza krzaka w tej zasłonie, z zielskiem na łbie, winogronami i laptopem :O I ciekawe co się urodzi z jego relacji ze studentką - oby tylko obleśny Grzechu nie wyrwał Bogny, bo się porzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko W dzisiejszych czasach już kilkuletnie dziewczynki zapadają na anoreksję :( Ile lat ma Anulka w ogóle? Kiedyś widziałam dokument o ośmiolatce borykającej się z tą chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może są takie przypadki... ale anoreksja wiąże się z niekceptacją siebie, a taka zaczyna się najczęściej w wieku dojrzewania. Dziewczynka wcielająca się w Anulkę ma 10 lat. Wiecie, że serialowe dzieci: Zuzia Ruczaj, Jerzyk Jakubowski i Pedro to tak naprawdę rodzeństwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że to rodzeństwo. W dzisiejszych czasach dziecko od najmłodszych lat jest bombardowane kultem ciała i wyglądu, a i dzieci dojrzewają szybciej (niestety), więc takie przypadki są coraz częstsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don faco
Ten facet kolega Leszka jest superowo wystylizowany, ciekawe skąd mu taką perukę wygrzebali to już w Rozmowach w toku u Ewy Drzyzgi mają lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj sobie pomyślałam, ze tak nagle zakończył się temat alkoholizmu Bogny. Leszek rzeczywiście wyglądał żałośnie pozując, a ta studenta jest mało ciekawa, co on tak na niej wzrok zawieszał? Najzupełniej przeciętna, gdzie jej choćby do Bogny.. no, ale romans musi być, musi się coś dziać. Ale że Leszek był kiedyś z Moniką.. za chiny tego nie pamiętałam. Olka jest dziwna. Żeby powiedzieć Norbertowi, że chce z nim zerwać, trzeba aż było iść na kawę, zamawiać te kawę, a potem wyjść nie upijając łyka :D szkoda tylko zachodu na tę kawiarnię. Mnie to zawsze śmieszy, jak umawiają się dwie osoby nie znoszące się nawzajem i spotykają na kawie. Jak ja kogoś nie cierpię, to nie mam ochoty pic z nim kawy i kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek bogniasty
Ciekawe ile leszkowi płaca za to pozowanie skoro zaplacił za obiad tej studentce???musi być ogromna kwota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek bogniasty
Dla dwoch osob?troche kosztuje a leszek chyba kokosow tam nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek_lechu
to zależy ile dni w tyg, ile ma godzin i też czy pozuje w ubraniu czy się rozbiera. napewno nie jest to 6 czy 10 zł za godzine a więcej. Jeśli ma umowę to możliwe, że pozuje u każdej z grup, co może dawać całkiem niezłą sumkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenka ...,.
Pamietam , jak leszek walczył o Bognę ... ach , co to bylo. A teraz nagle zauroczył sie studentką ? No tak , tacy sa faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
A która to Aneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta młoda malarka
z kokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam duże zaległości w klanie i na forum... Dziś włączyłam i nie mogę patrzeć na tego oblecha w peruce! Fuuuj! Skąd oni go wytrzasnęli?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Olka tylko zadzwoniła do Rafalskiego i od razu została przyjęta. A Rafalskiemu się jakaś etyka odnalazła? Pomagał Bożence, Monice a teraz więzy rodzinne mu przeszkadzają?? x Surmaczowa będzie walczyć o Tropka. Już widzę tę rozpacz. Absolutnie x Grzegorz za smyranie po policzku powinien od razu dostać w pysk a nie się ze zdjęciami rozkładać. Książkę o tej Bognie będzie pisał czy jakiś nędzny artykuł w jakiejś Brukowej, że milion zdjęć potrzebuje? x Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego ten Darek jest taki głupi?? Pewnie pójdzie na ugodę i też żadnej kasy nie dostanie. I nie było to więcej kasy niż 100 000? Nie pamiętam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w klanie rozbawilo ze studentka leszka nosi w torebce zepsutego laptopa "a co mi tam popsuł mi się laptop ale go i tak będę nosiła" :D:D:D:D:D oczywiscie jozek z brzezin musi byc w romansie z siostra knora w berlinie - ta zasada malej warszawy jeszcze jest zrozumiala chociaz to dziwne ale juz mącenie w calej europie to juz porazka. Dla przykladu jesli bozenka pojechalaby do Rosji na wymianę i na wymianę pojechałby tez jakis jej nowy amant to niezaleznie od wielkosci rosji i miasta okazaloby sie ze wylądowali na tym samym universytecie - to pokazuje jaki klan jest nierealny ze tez widzowie to łykają przeciez to nie ma sensu zadnego. I nawet jakby jedno było w moskwie a drugie obok granicy z kanadą to i tak koleją transsyberyjską by dojechalo jedno do drugiego. No istna porazka. Olka poszla do rafalskiego wielkiego mi specjalisty co sam ma syf w swoim zyciu i on pomaga innym hehe. U rafalskiego leczyl sie juz kazdy w klanie monika olka i kto tam jeszcze? pewnie aga tez po odejsciu jej kochasiow ale juz nawet nie pamietam tego :D Tak fotograf zbok ma peruke rodem z rozmow w toku idealnie by tam pasowal brakuje mu tylko podpisu "jest napalony na żonę kolegi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pomyślałam o tym, że Ola pognała do Rafalskiego tak jakby innych terapeutów nie było... ja bym wolała isć do kogoś obcego a co do Rafalskiego to tak to już jest, że terapeuci niejednoktornie sami mają posrane relacje a pomagają innym. Cóż życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ten oblech w peruce w zapowiedziach chodził goły? czy Bogna go masowała czy co? aż strach napisać co innego :D:D a ona miała taką minę :o obrzydliwe Czesia przytyła? nosi takie wory, te spódnice do pół łydki, co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×