Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Widzę, że panie Żółkowska i Holtz postanowiły zmienić fryzury i mają teraz kręcone włosy. Jakoś do żadnej z nich mi to nie pasuje! Więcej z dzisiejszego odcinka nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie te loczki podobaja
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Agnieszka w nowej fryzurze też się podoba nawet. Lepiej jej jak w tym garnku na głowie. Szkoda, że nie podłożyli mrocznej horrorowej muzyczki pod zniknięcie Julki. A swoją drogą dziewczyna 5 lat w śpiączce i wystarczyło trochę w Klanie pograć i proszę otworzyła oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu to matka z córką więc może wzajemnie się czeszą :D ogólnie porażka Arkadiusz do wywalenia, swoją drogą ciekawe dlaczego taki światowy aktor gra w takim serialiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mam streszczenia następnych odcinków i mimo, że bardzo chciałem, nie mogłem się powstrzymać od przeczytania ich... Mnie już naprawdę męczy ta paplanina o Tropku. Swoją drogą zapewne trochę wysiłku kosztuje tresura psa, więc po co to, skoro to się widzom nie podoba ? Nudny odcinek... jedynie Pan Olbrychski zagrał jakoś wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to daj te streszcenia
nie zaluj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj ? Nie zamierzam psuć niespodzianek fankom Klanu :) Nie wszyscy chcą wiedzieć, co będzie. Może na priv ? Bardzo chętnie przejąłbym władzę nad Klanem. Sam prywatnie piszę seriale, a uważam, że w Klanie można byłoby jeszcze dużo ciekawych wątków wyciągnąć i aż żal patrzeć, jak scenarzyści i reżyser to marnują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jest totalnie uzależniona od Norbiego. Bardzo dobrze, ze on nie pojedzie na to stypendium, bo gdyby tam szału dostał albo coś, ale z drugiej strony teraz będzie w Wawie nękać Olke i może się mścić. Ja bym go olała, a nie miała wyrzuty sumienia.Jednak Aga bardzo dobrze jej powiedziała i podoba mi się jej postawa względem Olki, że jej nie głaszcze po główce tylko ustawia do pionu. Naprawdę błagam już o zakończenie wątku z Tropkiem, no ileż można wymyślać na siłę odcinków z psem! Nudne to i wkurzające zarazem. No i komu Ania nie powinna przynosic psa do salonu sukien slubnych, czemu go nie zostawi w domu tylko wszedzie bierze jakby to dziecko bylo.Swoją droga zawraca dupe kobiecie, ktora dopiero co urodzila jakims durnym rodowodem. Nie podoba mi się , że mmoże coś być między Kinga a Mariuszem. Oni do siebie nie pasują, no i po co on ma się zajmować dzieciakami kumpla i sypiać z jego eks?Tak jakby nie mogli Mariuszowi dać jakieś kobiety nie spokrewionej z Chojnickimi ani Lubiczami, porządnej i normalnej, a nie byłej prosytytutki i narkomanki. No i jutro ta walnięta Agata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że wątek Arkadiusza powinien się zakończyć, zanim obrzydzi nam życie pocałunkiem z Grażą!!!!!!!!! Czy ta kobieta nie może sobie znaleźć jakiegoś normalnego faceta'?! Przecież nie jest jeszcze stara! Po co jej obleśny dziad po 70tce?! Scenarzyści nie potrafią wymyślać fajnych wątków Lubiczom, to wciskają, nie wiem po jaką cholerę, rodzinę Arkadiusz?! Po co nam to? Mnie nudzi totalnie! Streszczenia nowych odcinków są na forum gazety.pl w dziale seriale. Jak je czytam to mi ręce opadają! Nic ciekawego, totalnie nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje propozycje są takie... Mariusz i Grażynka mogłoby połączyć uczucie, a Arkadiusz nie mogąc na to patrzeć, wyjechałby z Warszawy wspólnie z żoną i Julką. Kamila postanawia zrobić mega imprezę urodzinową, na którą miałby specjalnie przyjechać Błażej. Przy okazji Kamila postanowi wyluzować trochę Bożenę i podstawia jej alkohol. Po imprezie dochodzi do nieplanowanego stosunku między Bożeną i Miłoszem. Kingę zaczyna gnębić jedna z koleżanek Zyty, która twierdzi, że kobieta rozpieszcza swoich synów i są oni zacofani w rozwoju. Małgosia zaczyna dojrzewać i sprawiać kłopoty wychowawcze. Dziewczyna traci nić porozumienia z ojcem. Interweniuje Agata, która jako jedyna ma dobry kontakt z Małgosią. Na sadybie istny horror - Okazuje się, że Julia oszukała Elę kradła pieniądze z apteki, aby spłacić długi, po czym uciekła za granicę. Okradła również Krzysztofa. To tylko niektóre propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko Kiedyś jedna osoba (Zytka Kopytko czy jakoś tak?) wrzucała streszczenia i jeśli ktoś nie chciał to ich nie czytał. A tak szczerze powiedziawszy to chyba trudno tu uświadczyć prawdziwego fana czy fankę Klanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz dodać te streszczenia w sumie klan jest tak przewidywalny, że wielkiej różnicy to zapewne nie zrobi... zastanawiam się dlaczego dziś były zapowiedzi powtórki tego filmu dok. z Maćkiem, nigdy chyba nie zapowiadają powtórek (środa jakoś po 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee, bo wiem, że coś tam będzie się działo, więc nie będę psuł wam niespodzianki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ciekawego nie będzie się działo ;) Co do sugestii, to nawet jeśli ktoś z produkcji nas podczytuje to i tak niewiele sobie z tego robi, jak widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanfun
UWAGA STRESZCZENIA, NA POHYBEL TEMU CO ICH NIE CHCIAL WAM DAC Do Jacka i Agaty przychodzi właściciel mieszkania, który informuje ich, że znalazł kupca i chciałby, by jak najszybciej się wyprowadzili. Barbara wraca do Polski bez Pedra. Piotr zachęca ją, by zamieszkała z nim i Jaśkiem. Kobieta boi się reakcji chłopca. Arkadiusz z entuzjazmem opowiada Grażynie o poprawie stanu zdrowia córki. Tadeusz mówi Pawłowi o pomyśle Ani. Cieszy się, że wystawa nie pokrzyżowała mu planów związanych z turniejem golfowym. Lubicz ostrzega go, że zdeterminowana Surmaczowa na pewno tak łatwo się nie podda. Kasia bierze udział w ekologicznej akcji w szkole. Chce zebrać elektrośmieci na swoim osiedlu Surmaczowa kończy pracę przy pierwszym kostiumie dla Tropka. Próbuje przekonać męża, by zgodził się zostać osobą prezentującą ich pieska na wystawie. Wręcza mu przy tym podręcznik na temat konkursów i przygotowań do nich. Jacek szuka mieszkania do wynajęcia. Małgosia prosi ojca, by kupili obecne lokum. Pomysł podoba się Agacie, która namawia męża, by pożyczyli potrzebne pieniądze od rodziny. Zyta proponuje Maćkowi występ w programie publicystycznym o udziale osób niepełnosprawnych w kulturze. Nastolatek chętnie się zgadza. Do studia zabiera ze sobą Martynę. Podczas nagrania wyciąga ją przed kamerę i oświadcza, że bardzo ją kocha, ale nie mogą dostać ślubu. Maciek jest przekonany, że ostatni występ w telewizji pozwoli mu otrzymać zgodę na ślub z Martyną. Grażyna ma wątpliwości i tłumaczy synowi, że nic nie jest pewne. Tadeusz skarży się Pawłowi, że żona wystawiła go z Tropkiem w konkursie na najpiękniejszego yorka. Żali się, że prawdopodobnie skompromituje się, bo pies nie chce uczyć się pozycji na pokaz. Feliks decyduje się porozmawiać z przełożoną o warunkach swojego zatrudnienia. Dowiaduje się, że zbyt długo zwlekał i jej propozycja jest już nieaktualna. Wkrótce odkrywa, że w grafiku laudacji pojawił się tajemniczy Wacek. Małgosia spotyka w mieszkaniu Boreckiego Barbarę. Rozmawia z nim o Piotrze. Jakiś czas później kobieta odzywa się do Jacka. Chce się z nim spotkać i przedstawić mu pewną propozycję. Darek dowiaduje się o naborze do nowego przedszkola. Czesia obawia się, że otwarcie nowego państwowego przedszkola przyczyni się do upadku jej placówki. Szefowa informuje Feliksa, że zatrudniła drugiego laudatora, Wacka. Nowak orientuje się, że mężczyzna skopiował jego mowy. Barbara proponuje Jackowi bezterminową pożyczkę na zakup mieszkania. W zamian liczy, że odnowią swój związek. Na Sadybę przychodzi Wiesław, by złożyć życzenia Stanisławie z okazji imienin. W ramach prezentu zaprasza ją na wspólną wyprawę do Kazachstanu. Jeremiasz jest wściekły. Maciek i Martyna z niecierpliwością czekają na emisję programu z ich udziałem. Liczą, że widzowie dowiedzą się o ich problemach związanych z brakiem pozwolenia na ślub. Agata pyta Bolka, czy pożyczyłby jej sto pięćdziesiąt tysięcy złotych na zakup mieszkania. Kazuń chce, by kobieta pomogła mu otworzyć zajazd i restaurację w nabytej niedawno chacie. W ramach wynagrodzenia obiecuje jej zapłacić pożądaną kwotę. Feliks rozmawia z adwokatem o łamaniu praw autorskich przez jego pracodawcę. Jest zszokowany wysokością ewentualnego honorarium prawnika i rezygnuje z zakładania sprawy. Monika namawia załamanego partnera, by wydał swoje mowy w formie książkowej. Stasia tłumaczy Jeremiaszowi, że do Kazachstanu mieliby wyjechać we trójkę. Mężczyzna stanowczo stwierdza, że zostaje w Polsce. Pedro nie wraca z Meksyku. Barbara dowiaduje się, że rodzina nie pozwoliła mu wyjechać. Maciek jest dumny z siebie i wierzy, że jego wypowiedź w programie telewizyjnym pomoże mu wziąć ślub z Martyną. Grażyna próbuje tonować entuzjazm syna. Arkadiusz mówi jej, że Korbas mógłby na swoich koncertach zbierać podpisy pod petycją w sprawie zgody na zawarcie ślubu przez parę. Kobieta tłumaczy mu, że prawdziwym problemem jest kwestia poniesienia kosztów opieki nad niepełnosprawnymi małżonkami. Barbara chce jak najszybciej polecieć do Meksyku i dowiedzieć się, czemu rodzina nie puściła Pedra do Polski. Surmaczowa opowiada w salonie o klęsce Tropka w konkursie yorków. Winą za słaby występ obarcza Tadeusza. Stasia żali się Wiesławowi na upartego męża i informuje go, że pojadą tylko we dwoje do Kazachstanu. Jakiś czas później mąż przychodzi do niej z kwiatami i deklaruje, że zmienił zdanie i jednak będzie jej towarzyszył. Monika opowiada Gabrieli o swoim pomyślne na wydanie mów Feliksa w formie książkowej. Po powrocie do domu odkrywa, że Nowak rozwinął jej koncept i postanowił dołączyć do publikacji audiobook, w którym sam prezentuje swoje laudacje. Grażyna przyznaje się Czesi, że pocałowała się z Arkadiuszem. Jest na siebie zła, że tak szybko zapomniała o Ryśku. Kilka godzin później kompozytor odwiedza ją i wręcza jej płytę z własną muzyką i dedykacją "Mojej muzie". Krzysztof w obecności Elżbiety oświadcza się Julii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinni kiedyś pokazać zaplecze salonu sukien ślubnych Surmaczowej i to jaką bekę z niej mają te dwie pracownice jak jej nie ma :D Późno już jest i cięzko się odbiera rzeczywistośc klanową o tej porze, ale do jasnej anielki, gdzie Kinga w końcu pracowała? Raz zrozumiała, że w EL-Medzie na zastępstwo, a potem nagle Elżbiera wylatuje z tekstem, że może pogadać z Pawłem o pracy dla Kingi w klinice. Czyżby chciała, żeby Kinga nadal pracowała w El-Medzie, czy może źle zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodziło o jeszcze kolejne odcinki Klanu, w nich będzie więcej akcji. Właśnie przeczytałem coś na temat dalszych losów Norberta i... albo to żart albo reżyser i scenarzysta ćpają przy wymyślaniu wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, Zyta Kopytko wrzucała streszczenia, jak mi się chciało, to czytałam, jak nie, to nie, a potem i tak mało co z nich pamiętałam, ale streszczenia fajna rzecz, nie mam nic przeciwko, nawet lepiej, ze tu są, bo nie każdy ma czas oglądać Klan regularnie. Niech mi ktoś powie, co się okazało z rodowodem Tropka? wiem, że macie dosc tego psa, ale nie oglądałam wczoraj :) 8 maja - to będzie straszny odcinek :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazalo sie, ze Tropek nie ma rodowodu, ale Ania postanowila zapisac go na inny konkurs, gdzie to nie jest wymagane. Ja też nie moge od początku zrozumieć po co zrobili wątek 70 letniego starca z wdowa i wkręcają Grażyne w ten beznadziejny związek tak jakby nie mogła spotkać kogoś normalnego w odpowiednim dla niej wieku bez dziwnej pijackiej przeszłosci i pogmatwanego życia. Z pewnościa myśleli, że jak dadzą Olbrychskiego to poziom oglądalności wzrośnie, ale nie pomyśleli, że ta postać może aż tak irytować i zniesmaczać. Grażyna też zachowuje się jak desperatka, jakby on był ostatnim facetem na ziemi . Nie przeżyje tego ich pocałunku i jestem wściekła, że takim durnym wątkiem spieprzyli dobry serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazalo sie, ze Tropek nie ma rodowodu, ale Ania postanowila zapisac go na inny konkurs, gdzie to nie jest wymagane. Ja też nie moge od początku zrozumieć po co zrobili wątek 70 letniego starca z wdowa i wkręcają Grażyne w ten beznadziejny związek tak jakby nie mogła spotkać kogoś normalnego w odpowiednim dla niej wieku bez dziwnej pijackiej przeszłosci i pogmatwanego życia. Z pewnościa myśleli, że jak dadzą Olbrychskiego to poziom oglądalności wzrośnie, ale nie pomyśleli, że ta postać może aż tak irytować i zniesmaczać. Grażyna też zachowuje się jak desperatka, jakby on był ostatnim facetem na ziemi . Nie przeżyje tego ich pocałunku i jestem wściekła, że takim durnym wątkiem spieprzyli dobry serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix mjm
nazwać klan dobrym serialem to duża odwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mix mjm
kiedyś był dobry ale napisałaś tak jakby dopiero wątek z grażynką i amantem go spieprzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scenariusz był spoko, póki Łepkowska go pisała. Może jeszcze chwilę po jej odejściu, ale potem było już tylko gorzej, a to co jest teraz, to juz prawie dno! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara proponuje Jackowi bezterminową pożyczkę na zakup mieszkania. W zamian liczy, że odnowią swój związek" - to ze streszczenia :o matko jedyna! to dopiero idiotka! Nie mogę patrzeć na tę jej napuszoną fryzurę i tonę make upu! Ciekawe co Jacek na te jej zakusy - znając go pewnie będzie chętny :D A jak wygląda jego sytuacja od strony prawnej, przecież w końcu jest nadal żonaty? Dopiero po iluś tam latach stwierdza się, że osoba zaginiona uznana jest za zmarłą, ale na pewno nie po tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynujące też będą oświadczyny Tyńca :O Wracając do streszczeń to nie wiem co by musiało się w Klanie stać, żeby dla mnie to była "niespodzianka", bo zapewniam, że nie oglądam tego serialu na zasadzie: co też będzie dalej a dlatego, bo bawi mnie ten topik a i swoje trzy grosze do krytyki lubię włożyć. Także Elmusko mnie 'niespodzianki" nie zepsujesz i wybacz ale ja nie wierzę w to, że "będzie się działo". Ale jeśli nie chcesz wrzucać streszczeń to Twoja sprawa a my, "fani" przeżyjemy :) Nie pamiętam wczorajszego odcinka oprócz fraku dla Tropka, bo to już woła o pomstę do niebios!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, pocałunek Grażynki ze starym prykiem będzie jednak 9 maja :D W sumie jakiś wielkich niespodzianek nie będzie, ale czy wy nie macie dostępu do streszczeń ? Przecież łatwo je znaleźć w internecie :) Mi się bardzo podobają odcinki Klanu z 2011 roku. Z resztą wcześniejsze też były fajne, Rysiu z prostytutką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak inni, ale o Klanie czytam tylko tu i nigdzie więcej nie zaglądam, chyba ze ktoś ciekawego linka poda :) także streszczenia mile widziane :) No wiec czekamy ( z obrzydzeniem) na tego 9 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostęp to może i mam ale żebym jakoś szczególnie ich szukała to nie powiem :) Fajnie jak je ktoś wklejał tutaj, bo można było podczytać idiotyzmy, na które się trzeba było nastawić psychicznie ale jak ich nie ma to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×