Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Mnie Klan bawi :) inne seriale takie poważne, miłość, zdrada, och, ach, a tu nawet jak miłość, zdrada czy tragedia, to podają to w taki sposób, ze zawsze można wyłapać coś komicznego albo żenującego czy żałosnego :D i zastanawiać się, czy scenarzyści maja dobrze w głowach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOO jaka powódź
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofia i jej koleżanki Katarzyna i Antonina - widocznie klan musi juz od malego prac malym dzieciom mozgi w szkole zapewne mowią do siebie tak na lekcji "Katarzyno czy moglabys pozyczyc mi kartkę?" cóż to damy skoro juz klan jest tak elegancki powinni w tym topolinie zamiast burdeliku stworzyć dwór na wzór monarchii i lubiczowie by tam sobie panowali analogicznie z burdelikiem dla kazdego cos milego i na krolewskim dworze sie cos znajdzie. Kogo obstawiacie jako krola? starego koniaka czy moze knorasa? Oczywiście księżna Kinga i panicz Mariusz jadą do dokladnie tego samego gospodarstwa tak wiec moja teoria, ze gdziekolwiek na swiecie jakis bohater klanu sie nie znajdzie jesli bedzie tam inny to sie spotkają czy to Rosssija czy to Australijaaa zawsze bedzie spotkanie. Ot co, caly klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co Ela i Jurek tak przeżywają, że Małgorzata wpadła u nich na Renate.To nie jest ich sprawa , niech tamte to ze sobą załatwią. Agata zaś miała ten różowy sweter z H&M, nosi go w każdym odcinku, spać chyba też w nim chodzi.Rozbawiło mnie to jak Agata zadzowniła do właściciela mieszkania, bo ledwo wykręciła numer, a już miała rozmowe:D Ni agata spotkała się z nim w cukiernii pana Wiesia tak samo jak każdy w Klanie spotyka się w Rosso. Nie rozumiem tak naprawdę sytuacji Kingi. Mieszka w domu swoich niedoszłych teściów zamiast sobie coś znaleźć. Ja wiem, że przynajmniej chłopaki mają jako tako opieke i ktoś się nimi zajmuje, bo Michał to rzadko ma dla nich czas, ale ja na Kingi miejscu bym nie chciała tak siedzieć na głowie rodzicom mojego ex. Ja wiem, że Antek jest kolegą Knorasa, ale ja bym na miejscu Jurka powiedziała mu, że ma mnie nie mieszać do swojego prywatnego życia i mają oboje z Renatą sprawy prywatne zostawiać za drzwiami zanim przychodzą do pracy. Antek jak tak dziś gadał z Jurkiem to wyszło, że on chyba nie dorósł do małżeństwa jeszcze, a i Renata to samo. Oboje siebie warci. Tej się zachciewa podrózy to wdała się w romans z żonatym, a tamten nie chce nawet ratować swojego małżeństwa. Małgorzata jest śmieszna poprostu, nie rozumiem kompletnie za co ona się obraziła na Ele i Jurka, bo oni mieli prawo do własnego mieszkania przyjąc w gości kogo chcieli. Małgorzata powinna najpierw porozmawiać z własnym mężem i próbować wybadać czy da się uratować ich małżenstwo, a nie zachowywać się w taki arogancki sposób jak to dziś pokazała w rozmowie z Ela. Na miejscu Eli bym ją wyśmiała i wyszła, ale Ela bardzo dobrze jej na koniec powiedziała. Fajna była ta scena z Zosia, Lesieniem i dziewczynkami, uśmiałam się:) Kubuś ma prawie 2 latka, a twardo siedzi w tym wózku, zamiast go zabrać za rączke i pospacerować z nim. A tak na marginesie to Mariusz zna Kinga bardzo krótko, a już z nią wyjeżdża na wakacje, żeby się tylko nie przejechał jak na swojej byłej żonie tym bardziej, że ona ma raczej nieciekawą przeszłośc, która może niektórym przeszkadzać. Ten dźwięk sypiacego sie budynku był wręcz komiczny, jak w tanim filmie katastrogicznym najniższej klasy, uśmiałąm się.:D A w tym budynku mieszkali tylko Jackuu i Agata z Magosia i jakie starsze maenstwo z wnukami buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela słusznie dzisiaj przypomniała Małgorzacie, że próbowała rozbić jej małżeństwo, a mimo to jej wybaczyła. Magłorzata powinna się wstydzić. Aktor grający Antka w reklamie plusa dobrze grał przebojowego gościa, a w Klanie robią z niego takiego sztywniaka i nudziarza... Wątki Agnieszki ostatnio kręcą się tylko w okół córki... a romansik z Januszem jakoś tak nie jest ukazywany... no, w sumie jeśli chodzi o romans, u Agnieszki to już byłoby do znudzenia... ale mogłaby w stałym związku w końcu być. Jakby ktoś się czepiał o to, że nazywano koleżanki Zosi Antoniną i Katarzyną, przypominam, że ZOSIA CHCIAŁA, ABY TAK DO NICH SIĘ ZWRACANO. Trochę mnie przeraziło te walenie się budynku. Chyba efekt oglądania zawalającyh się budynków w Rosji... ale to co mi się podobało, to to, że Małgosia nawet w takiej sytuacji pamięta o matce. Ładne to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tropków, nie ma Jeremiaszków i ne ma Czesi z Darkiem - od razu lepiej :) Co do Zosi, to ona ma co raz większą rolę w tym serialu. I słusznie, o wiele bardziej wolę ją oglądać od niektórych dennych wątków. Dziewczynka jest bardzo zdolna, bo ma dużą kwestię do opowiadania i jeszcze tak pewnie siebie, realnie to gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej nie wspominajmy o Tropkach, sropkach i innych, bo aż się boje, że znowu wrócą... Elżbieta dziś szybko przystopowała Małgorzatę przypominając jej, że swego czasu sama zarzucała sidła na Jurka :) Ela jak się postara, to potrafi mimo całej swojej delikatnej otoczki, być uszczypliwa - lubię to :)! Jak tak nadrobiłam teraz ostatnie odc. to muszę przyznać, że momentami ręce opadają. Scenarzyści chyba powinni zmniejszyć dawkę, tego, co tam biorą jak piszą, bo nie służy im...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post mi się nie dodał... Może nie wspominajmy o Tropkach, sropkach i innych, bo zaraz znowu ich sobie wykraczemy... Całe szczęście, że póki co jest od nich spokój! Ostatnie odc. opiewające w pieskie wydarzenia, to jakieś dno, mchy i wodorosty! Dziwię się, że Stockinger i Strzelecki zgodzili się grać takie farmazony... Elżbieta dziś szybko przystopowała Małgorzatę przypominając jej, że swego czasu sama zarzucała sidła na Jurka :) Ela, jak chce, to potrafi być uszczypliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka jeszcze niedawno miała
superpoważny związek na całe życie z Norbertem, a teraz już chce dziecko z Rafałem :O Graża szybko zapomniała o Ryśku i ją swędzi... Faktycznie robi się Moda na sukces, tam też tak im szybko wszystko mija. A Olka jest jeszcze bardziej psychiczna niż ten Norbert :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka jest the best! :) Dziewczynka naprawdę świetnie gra!!! Chyba jedyne zdolne dziecko w klanie! :) Mamę koleżanek Zosi grała żona Świderskiego (Norberta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żeby jakaś rewelacja, po prostu pozbyli się niektórych męczących wątków i dodali troszkę więcej akcji. A pozostałym to chyba podoba się gra dziewczynki grającej Zosi :) Z resztą mnie też. Jak już pisałem, miło się ją ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Lesień wam przeszkadza w Klanie ? Bo mi nie i nie miałbym nic przeciwko, jeśli związałby się z Agą na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! znów mnie dawno nie było ;). ale jakoś mało klanu ostatnio oglądam ;) Mnie męczy ta miłość Julii i Cyrkowca ;) No i Kinga i Mariusz, boszesz to juz nie mieli co wymyślić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem, odcinek może być. Tylko nie rozumiem dlaczego Janusz się tak dziwił, że dziewczynki chcą być piosenkarkami, aktorkami i dziennikarkami. Chyba każdy kiedyś przechodził taki etap. Nie chciałam tu nic pisać myślałam że może kto inny też na to zwróci uwagę ale od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że są dwa Stefanki. Jeden drobniejszy, mniejszy dziś siedział we wózku w domu i większy taki tłuściejszy na rękach u Michała w parku. Może jakieś zwidy mam. Akcja z ewakuacją nieco uboga ale jak na Klan może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o tym, że Jackowi i Agacie runął blok, zanim utopili w nim solidne pieniądze, to już nikt nie wspomniał. Wątek z " porawniem " Pedra też w sumie nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tez zauwazyliscie ,ze
w Klanie wszycsy, lacznie ze studentami i emerytami daruja sobie co chwila mega wypasione bukiety kwiatow? Dla mnie to przesada. Poza tym zastanawiam sie skad np taki kurator ( jak znam zycie , pensja ok 2 tys) ma na knajpy, urzadzenie chaty i owe bukiety? On w dodatku zdaje sie sierotka. Chyba brak realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dawno nie bylo tu takich pochwał na temat owego serialiku :D Mi tam ta akcja z ewakuacją podobała się. Małgosia nawet w takiej chwili pamiętała o mamie i zabrała jej zdjęcie ;) Pewnie większość dzieci martwiłaby się w takiej sytuacji o komputer albo inne rzeczy. A Baśka to jeździ do tego Meksyku w tą i z powrotem... niby ma tą kasę, to nie powinno to nic jej kosztować, ale trochę zabawnie to wygląda, jak co tydzień Rafalski po nią jeździ na lotnisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmusko dziwie ci sie forumowa dziewczynko jakie znaczenie ma ze zofia chciala aby zwracano się do niej w taki sposob i do jej kolezanek? to serial i jej kwestie napisali ludzie i to oni robią z klanu wielki oficjal ja tego nie ogarniam i bede forsowac pomysl zeby w klanie zrobiono dwór królewski i wtedy będzie juz jasne ze to są królewicze i jadają wypasione śniadania i zajmują się rzeczami o ktorych zwyczajni ludzie taki plebs typowy sie nie zajmuje jak np nie oglądanie telewizji albo analiza numizmatów. A po drugiej stronie tego hajlajfu jest puszczalstwo, naiwnosc, brak rozumu i mącenie w głowie i co czy to jest przykładny serial? przeciez to ostatnie dno. Nie czytam waszych spojlerow ale ostatnio w gazecie czytalem i ubawilo mnie zdanie "Wlasciciel postanawia sprzedac im mieszkanie za polowe ceny" oczywiscie dotyczy agatki i jackuu a wiecie co mnie zadziwilo? ze tylko za POLOWE! przeciez w klanie wszystko leci z nieba wiec zdecydowanie uwazam, iz ten wlasciciel powinien oddac to mieszkanie im za DARMO. Czy tez tak uwazacie? mnie to tak zszokowalo ze bankowiec musi wplacic polowe wartosci mieszkania przeciez powinni dostac za darmo albo zeby im grazyna kupila. Juz pomijam fakt ze jak patrze na jacku i agatke to ciagle przypomina mi sie ten dramat i wielki patos "gdzie my sie podziejemy" "nie mamy kasy" jak musieli sprzedac wypasioną willę i z takim patosem zakonczyl sie sezon rok czy dwa lata temu a od wrzesnia jacku i agatka wylądowali w apartamencie o podwyższonym standardzie hahah i o to caly klan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaalu, forumowy trollu, to chyba jasne, że dzieci w wieku Zosi czasem chcą być traktowane jak dorośli, stąd pewnie ta prośba Zochy. Nie widzę w tym nic nierealnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam akurat takie zachowanie Zosi i jej koleżanek nie dziwi, bo tak robi wiele dziewczynek w ich wieku. Normalne zachowanie, chcą być jak małe damy, jak dorośli. Nic złego w tym nie widzę, oczywiście jeśli rodzice mają równo poukładane w głowie. Co do Lesienia to nawet nieźle w Klanie gra i mógłby się nawet ożenić z Aga, bo pasują do siebie, a ona dzięki temu przestałaby mącić w głowie Zosi i sprowadzając do domu coraz to nowych wujaszków. Ola z Rafałem krótko się w zasadzie znają, jeszcze krócej ze sobą są i ona ponoć dziecko z nim chce. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka chyba zaraziła się
psycholstwem od Norbiego i stąd jej pomysł,aby mieć z Rafałem dziecko :o I niech Lesień się spiknie z Agą na stałe,bo KOLEJNEGO wujka już nie zniosę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam,. że Olka oświadczy się Rafałowi... nie komentuje, bo aż mi słów zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmusko trollem to ty jestes i skoncz sie jarac klanem ty dziewczynko bez zycia jestes tu nowy i chcesz wojowac? dostaniesz zaraz po ryjcu i sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
A mnie najbardziej zastanawiają te wypasione mieszkania -jakoś nikt nie ma problemu z płaceniem opłat-o proza życia.Jacek dopiero co jęczał że firma pada a już go stać na kredyt na mieszkanie.Chyba się jednak zdziwi bo ten budynek ma wady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie się kłócić bo
naprawde nie ma o co :o Klan jest dennym serialem i nie warto się wyzywać z jego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie się kłócić bo
no właśnie,wszyscy dostają kredyt na mieszkanie jakby to kosztowało 10 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie się kłócić bo
w ogóle wkurwia mnie Agata 😡 jej debilne zachowanie,głosik i brwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie się kłócić bo
czyżby przeszłość Kingi wyjdzie na jaw przed Mariuszem :D buahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×