Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ususususus
klan trwa 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudny dzisiaj był odcinek. Olka i Rafał obsypują się nawzajem cukrem, a mnie od tego mdli. Detektyw Rutkowski powrócił do serialu. :) Ciekawe, jak Baśka porwie tego Pedra. Chciałbym to zobaczyć, ale scen w Meksyku raczej nie pokażą. Pisałem już, że Baśka jeździ co tydzień do Meksyku. :) Kinga i Mariusz mieli dzisiaj takie sceny pełne emocji :D "Kinga, nie odchodź!" :D No, ale tak szczerze co raz bardziej mi się podobają Kinga i Mariusz jako para. Jutro emocjonujące sceny z Leszkiem i Bogną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam dzisiaj klanu ale mnie też rozwaliła okazja kupna mieszkania za bezcen, która nadarzyła się Jackuu i Agacie :D Dlaczego nie wymyślą, że np. oszukał ich developer i mają mieszkać pod mostem, nie mają kasy na życie itd.? Nie, bo w Klaniku wszyscy są w czepku urodzeni i zawsze los im sprzyja, choćby nie wiem co :O Oświadczyła się Olka Rafałowi? Sorry ale to jest chore moim zdaniem :O Kamila i Norbert? Rzygam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panthalony
a w dodatku jaką ohydną bransoletke mu sprezentowała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
o borze zielony ten serial to komediodramat :o komedia z porywaniem Perda, don pedra :classic_cool: dramat- para Kinga i Mariusz :o prostatutka i morderca(nie [nie pamiętam kogo/co kropnął taxi driver) HA! a ja bym chciała żeby tak Jackuuuu kupił tą chawirę, a ta się zawaliła w czasie parapetówy, grzebiąc zebranych gości- agatkę, arkadiusza, herbuś, kingę, zytę, maćka, bożenę...(chyba krócej było by wypisać tych ocalałych :D :P) urzekła mnie scena w kawiarni, gdy to bożka z kamą popijały kawunię z filiżaneczek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
o borze zielony ten serial to komediodramat :o komedia z porywaniem Perda, don pedra :classic_cool: dramat- para Kinga i Mariusz :o prostatutka i morderca(nie [nie pamiętam kogo/co kropnął taxi driver) HA! a ja bym chciała żeby tak Jackuuuu kupił tą chawirę, a ta się zawaliła w czasie parapetówy, grzebiąc zebranych gości- agatkę, arkadiusza, herbuś, kingę, zytę, maćka, bożenę...(chyba krócej było by wypisać tych ocalałych :D :P) urzekła mnie scena w kawiarni, gdy to bożka z kamą popijały kawunię z filiżaneczek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObra, klanik obejrzany... Oczywiście, że Bogdan ma znajomego akurat w Ameryce Pd. :D A czego można było się spodziewać??? :D:D:D :O Bransoleta co Ola ją dała Rafałowi.... na odpustach widywałam ładniejsze... :O Spodziewałam się jakiejś spektakularnej akcji desperacji na zasadzie, że Rafał chce ale nie nie może a tu taka kiszka... Kinga i Mariusz? W sumie do przejścia wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z postami??
To na tą bransoletkę Ola wydała 500 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nuuudy ostatnio, nie ma co komentować! Z dzisiejszego odcinka zapamiętałam tylko lotnisko na korytarzach gmachu TVP. Robią już z siebie debili na maxa, wciskając takie kity. Olce oczywiście musieli uatrakcyjnić związek bezpłodnością Rafała. Obstawiam, że jednak za jakiś czas Olka, niczym Grażynka kiedyś, cudem zajdzie w ciążę! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzicie Olę w roli matki ? Bo ja nie... ona sama często zachowuje się jak smarkula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiecie, że rafał jest bezpłodny? było tak powiedziane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamochłon lata do Meksyku co tydzień tak jakby to było rzut kamieniem, jakby ten cały Meksyk to było pół godzinki samolotem. Raz, że to kosztuje i wcale nie mało, a dwa, że ona sobie tak kupuje bilety jak gdyby były one sprzedawane w kiosku chyba. Oczywiście drugi bulls**t, że Bogdan AKURAT ma kolege, który mieszka w Ameryce Płd. Nie mogę słuchać tej Renaty, ta baba jest taka nudna, że nie wiem który normalny facet by się nią zainteresował. Ona idealnie pasuje do tej pipy Antka. Nie wiem co Wy sądzicie, ale dla mnie ta bransoleta dla Rafała była ohydna, w życiu bym czegoś takiego swojemu mężowi nie podarowała i to coś kosztowało aż 5 stówek...Druga sprawa, że jak już pisałam poprzednio, fajnie zdesperowana jest, a Rafał pewno jej w poniedziałek powie, że nie mogą mieć dzieci, bo on jest bezpłodny czy coś. Tak czytałam w zapowiedziach. Kamila to idiotka, ma Błażeja, sama jeszcze niedawno świrowała, żeby on jej w Szkocji nie zdradzał, a sama spotyka sie z Norbim i gada głupoty, że tylko po koleżeńsku, a wyraźnie widać, że liczy na coś więcej. Głupia siksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało Kafeterii?? A co do Klanu... Bransoletka faktycznie za tyle kasy to nic ciekawego. I chyba kosztowała więcej niż 500 bo Olka mówiła, że jej zabrakło to chyba coś swojej kasy miała. Odnaleziony po latach Bogdan i to ze znajomym w Ameryce bez komentarza. Jeszcze niech Wiesie zmartwychwstaną i będzie ok. Roztrzęsienie Barbary jakoś do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wolę poprzednią wersję kafeterii. Całujący się Eugeniusz i Renatka - blee.. :) Szczerze mówiąc źle mi się oglądało odcinek ze względu na potworną i niedopasowaną muzykę. Powinni zatrudnić kogoś lepszego do tego. Większość nowych muzyczek działa mi na uszy... stare były o wiele lepsze. A już ta przygrywka, kiedy Leszek i Bogna krzyczęli... Miało wyjść chyba groźnie, ale nic fajnego z tym Leszkiem nie wyszło. Bardziej zwróciłem uwagę na kotka idącego w tle, gdy Leszek gadał z tym gościem i auto wyjeżdzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś ogromny hałas za oknami i nic nie słyszałam, ale może to i lepiej :D O czym gadała Olka z Rafałem, miał taką zafrasowaną minę i pofałdowany był bardziej niż zwykle? Nie chce się z nią ożenić, czy co? I dlaczego chodzą ciągle po tych kawiarniach, jakby w domu nie było można rozmawiać? Przecież razem mieszkają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś ogromny hałas za oknami i nic nie słyszałam, ale może to i lepiej :D O czym gadała Olka z Rafałem, miał taką zafrasowaną minę i pofałdowany był bardziej niż zwykle? Nie chce się z nią ożenić, czy co? I dlaczego chodzą ciągle po tych kawiarniach, jakby w domu nie było można rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś ogromny hałas za oknami i nic nie słyszałam, ale może to i lepiej :D O czym gadała Olka z Rafałem, miał taką zafrasowaną minę i pofałdowany był bardziej niż zwykle? Nie chce się z nią ożenić, czy co? I dlaczego chodzą ciągle po tych kawiarniach, jakby w domu nie było można rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dałam rady obejrzeć wczorajszego odcinka, bo nie był on dostępny na stronie tvp, gdzie zwykle oglądam. Czy mógłby ktos uprzejmie napisać co tam się działo, czy Rafał powiedział Olce, że jest bezpłodny. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak mieszkać razem , a spotykać się w kawiarni żeby pogadać .... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bransoletka dla Pomarszczonego kosztowałą 1000zł,a była tak ohydna, że nawet 10zł bym nie dała za nią. Szczyt bezguścia. Zaś ten Mirek pierdoła, nie lubie gościa, drażni mnie, ale przyznałam mu racje, że po co się pakować w zwiazek z kobieta z taką przeszłościa jeśli się ma wątpliwości, skoro jest wiele innych kobiet. Swoją drogą śmieszne, że dwaj dorosli faceci nazywaja prostytucję łajdaczeniem się. Tak może powiedzieć Deptuła, a oni to chyba powinni tak jak w życiu użyc określenia, że np. dawała za kase itp. Ja wiem, że być może Mariusz się w Kindze zakochał, ale powinien pamiętać, że sam ma dziecko, a wiążąc się z była narkomanką nigdy nic nie wiadomo, a po co mu są potrzebne dodatkowe problemy jak już swoje w życiu przeszedł. Ktoś tu pisał, że kogo on zabił, a no chyba nieumyślnie zabił jakiegoś faceta co miał Ryską załatwić nowe lokum ze spółdzielni czy coś. Renata mi dziala na nerwy razem z Antkiem. Oni są jacyś nienormalni, bo zamiast ze sobą normalnie pogadac, jak dorosli to ona odstawia scenki, a on to taka lebioda,że nie dziwota, że poleciał na te Hanne kiedyś:D Druga sprawa, że to, że ona się nudzi w małżeństwie to jeszcze nie jest powód do rozwodu tym bardziej, że jak już mówiłam oni w ogóle ze sobą nie rozmawiali poważnie jak trzeba.W ogóle czemu Jurek im nie może powiedzieć, że sobie nie życzy żeby oni swoje prywatne porachunki załatwiali w pracy? Dla takiej idiotki jaką jest Olka nawte lepiej, że Rafał jest bezpłodny, bo ona sama się zachowuje jak smarkata i nie wyobraża sobie jej jako matki, a zna sie z Rafałem krótko i juz snuje wielkie plany, żeby się nie przejechała. Ile Leszek się ukrywał, ze ta okolica aż tak się zmieniła?? Trochę przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bransoletka dla Pomarszczonego kosztowałą 1000zł,a była tak ohydna, że nawet 10zł bym nie dała za nią. Szczyt bezguścia. Zaś ten Mirek pierdoła, nie lubie gościa, drażni mnie, ale przyznałam mu racje, że po co się pakować w zwiazek z kobieta z taką przeszłościa jeśli się ma wątpliwości, skoro jest wiele innych kobiet. Swoją drogą śmieszne, że dwaj dorosli faceci nazywaja prostytucję łajdaczeniem się. Tak może powiedzieć Deptuła, a oni to chyba powinni tak jak w życiu użyc określenia, że np. dawała za kase itp. Ja wiem, że być może Mariusz się w Kindze zakochał, ale powinien pamiętać, że sam ma dziecko, a wiążąc się z była narkomanką nigdy nic nie wiadomo, a po co mu są potrzebne dodatkowe problemy jak już swoje w życiu przeszedł. Ktoś tu pisał, że kogo on zabił, a no chyba nieumyślnie zabił jakiegoś faceta co miał Ryską załatwić nowe lokum ze spółdzielni czy coś. Renata mi dziala na nerwy razem z Antkiem. Oni są jacyś nienormalni, bo zamiast ze sobą normalnie pogadac, jak dorosli to ona odstawia scenki, a on to taka lebioda,że nie dziwota, że poleciał na te Hanne kiedyś:D Druga sprawa, że to, że ona się nudzi w małżeństwie to jeszcze nie jest powód do rozwodu tym bardziej, że jak już mówiłam oni w ogóle ze sobą nie rozmawiali poważnie jak trzeba.W ogóle czemu Jurek im nie może powiedzieć, że sobie nie życzy żeby oni swoje prywatne porachunki załatwiali w pracy? Dla takiej idiotki jaką jest Olka nawte lepiej, że Rafał jest bezpłodny, bo ona sama się zachowuje jak smarkata i nie wyobraża sobie jej jako matki, a zna sie z Rafałem krótko i juz snuje wielkie plany, żeby się nie przejechała. Ile Leszek się ukrywał, ze ta okolica aż tak się zmieniła?? Trochę przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się obejrzeć Ta bransoleta kosztowała aż tysiąc złotych, a ja bym nawet 10zł nie dała. Szczyt bezguścia. Jackuu i Agata i ich sprawy mieszkaniowe, nuda na potęge. Mirek pierdoła, nie lubie gościa, ale akurat zgadzam się z nim, że po co się wiąząc z kobieta z nieciekawą przeszłościa, tym bardziej,że Mariusz ma dziecko i potrzebna mu odpowiedzialna kobieta, a z narkomanką nigdy nic nie wiadomo.Swoja droga użyli słowa łajdaczenie zamiast prostytucja, co mnie rozbawiło bo takich słów by użył Deptuła, a oni to powinni normalnie gadać jak w zyciu, że np. puszczała się za kase itp. Renata i Antek mi na nerwy działaja i to ostro. Dwoje nieodpowiedzialnych ludzi, którzy nawet pogadać w inteligentny sposób nie umieją, a ona zaraz jak spotkała Gienka to już rozwód, a nawet z Antkiem nie pogadała poważnie, może udałoby im się naprawic swoje małżeństwo, ale jak oni się unikają i prosza Chojnickich o interwencję to takie są skutki. W ogóle Antek to taka fajtłapa, że nie dziwota, że sypiał kiedyś z lebiodą Hanna. Ile ten Leszek się ukrywał, że ten teren tak się niby pozmieniał? Olka od razu z tokstycznego związku wpakowała się szybiutko w drugi i zaraz planuje ślub i dzieci. W jej wypadku nawet lepiej, że Pomarszczony jest bezpłodny, bo ona sama zachowuje się jak smarkula i w roli matki jej absolutnie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się obejrzeć Ta bransoleta kosztowała aż tysiąc złotych, a ja bym nawet 10zł nie dała. Szczyt bezguścia. Jackuu i Agata i ich sprawy mieszkaniowe, nuda na potęge. Mirek pierdoła, nie lubie gościa, ale akurat zgadzam się z nim, że po co się wiąząc z kobieta z nieciekawą przeszłościa, tym bardziej,że Mariusz ma dziecko i potrzebna mu odpowiedzialna kobieta, a z narkomanką nigdy nic nie wiadomo.Swoja droga użyli słowa łajdaczenie zamiast prostytucja, co mnie rozbawiło bo takich słów by użył Deptuła, a oni to powinni normalnie gadać jak w zyciu, że np. puszczała się za kase itp. Renata i Antek mi na nerwy działaja i to ostro. Dwoje nieodpowiedzialnych ludzi, którzy nawet pogadać w inteligentny sposób nie umieją, a ona zaraz jak spotkała Gienka to już rozwód, a nawet z Antkiem nie pogadała poważnie, może udałoby im się naprawic swoje małżeństwo, ale jak oni się unikają i prosza Chojnickich o interwencję to takie są skutki. W ogóle Antek to taka fajtłapa, że nie dziwota, że sypiał kiedyś z lebiodą Hanna. Ile ten Leszek się ukrywał, że ten teren tak się niby pozmieniał? Olka od razu z tokstycznego związku wpakowała się szybiutko w drugi i zaraz planuje ślub i dzieci. W jej wypadku nawet lepiej, że Pomarszczony jest bezpłodny, bo ona sama zachowuje się jak smarkula i w roli matki jej absolutnie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się obejrzeć Ta bransoleta kosztowała aż tysiąc złotych, a ja bym nawet 10zł nie dała. Szczyt bezguścia. Jackuu i Agata i ich sprawy mieszkaniowe, nuda na potęge. Mirek pierdoła, nie lubie gościa, ale akurat zgadzam się z nim, że po co się wiąząc z kobieta z nieciekawą przeszłościa, tym bardziej,że Mariusz ma dziecko i potrzebna mu odpowiedzialna kobieta, a z narkomanką nigdy nic nie wiadomo.Swoja droga użyli słowa łajdaczenie zamiast prostytucja, co mnie rozbawiło bo takich słów by użył Deptuła, a oni to powinni normalnie gadać jak w zyciu, że np. puszczała się za kase itp. Renata i Antek mi na nerwy działaja i to ostro. Dwoje nieodpowiedzialnych ludzi, którzy nawet pogadać w inteligentny sposób nie umieją, a ona zaraz jak spotkała Gienka to już rozwód, a nawet z Antkiem nie pogadała poważnie, może udałoby im się naprawic swoje małżeństwo, ale jak oni się unikają i prosza Chojnickich o interwencję to takie są skutki. W ogóle Antek to taka fajtłapa, że nie dziwota, że sypiał kiedyś z lebiodą Hanna. Ile ten Leszek się ukrywał, że ten teren tak się niby pozmieniał? Olka od razu z tokstycznego związku wpakowała się szybiutko w drugi i zaraz planuje ślub i dzieci. W jej wypadku nawet lepiej, że Pomarszczony jest bezpłodny, bo ona sama zachowuje się jak smarkula i w roli matki jej absolutnie nie widzę.No i co to ma być, że oni razem mieszkają i spotykają sie w knajpie na rozmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, 3 razy moja wypowiedź się dodała. Wybaczcie, ale Kafe cos dziś szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini ale cię Kafe poniosło hihih No okolica ze skarbem Leszka zmieniona, że ho ho. Teraz jeszcze Marczyńskiego odkopią z archiwum. Tragedia Olka chodzi po tych patologiach, biedach, widzi jak ludzie żyją to powinna mieć większy szacunek do pieniędzy a nie lekką ręką za przeproszeniem wyjebała 1000 zł na takie coś. I zgadzam się że lepiej żeby nie miała dzieci. Ale znając realia Klanu na pewno za kilka odcinków jakaś wyrodna matka podrzuci Olce pod drzwi rozkosznego noworodka. Tylko najpierw musi pochodzić po tych swoich środowiskach i teraz będą to same rodziny z siedmiorgiem dzieci. I będziemy raczeni zbolałą miną panny Lubiczówny z niespełnionym macierzyństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klan robi sie coraz bardziej kompletnie nierealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×