Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Monika ma wiecej klasy niz ta raszpla z pogrzebowego. Zeby czasem cos z tego nie bylo,bo Feli by sie zdziwil,ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie coś z tą Moniką. Kiedyś wątki z jej udziałem dotyczyły bezpośrednio jej osoby. Teraz robi za jakąś posągową lady, która jest tłem dla tego przygłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to jest dobry moment, żeby klan zakończyć. Lepiej już na pewno nie będzie. I bardzo duży minus dla Karpińskiego za to, co papla brukowcom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez Krystyny,Ryszarda z nowa Beata to już nie to samo... Pan Karpiński bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata sie pojawiła i zaś zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiedział Karpiński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To są ogromne koszty - narzeka w Fakcie. Aktorka tak naprawdę zabrała nam miesiąc pracy. Nakręcone zdjęcia z nią i dotyczące jej wątku są do wyrzucenia. Te sceny poszły do kosza, a to oznacza duże straty finansowe. To nie są małe pieniądze. Opłacono ekipę, aktorów, światła, makijaż itp." Do faktu z tym poszedł... Bardzo "miło" z jego strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę być scenarzystą Klanu... nawet chciałbym iść na studia scenariopisarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o kim tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o Krystynie Lubicz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,, a kiedyś to taki fajny serial był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko, jeżeli tak powiesz na rozmowie kwalifikacyjnej to możesz mieć pewność nikt Cię tam nie potraktuje poważnie :D Nie takie są intencje kształcenia osób na tym kierunku. Podobnie z resztą jak aktorstwa nie studiuje się po ty by w w serialach występować. To tak jakbyś zdając na anglistykę powiedział, że musisz opanować język po to by wyjechać na zmywak do UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm13
Rany!!! Jaka ta Olka jest wkurzajaca! Wszyscy sie nad nia rozczulaja i trzesa. A ona ciagle ze wszystkimi dookola magluje kazda d**erele. Co za infantylna i egocentryczna osoba. A w pracy- ile ona juz tam pracuje, a dopiero dostala pierwsza samodzielna sprawe, wiec co robila do tej pory (oprocz ciaglego opowiadania o swoich prywatnych sprawach). I oczywiscie wielke halo-cale biuro przezywa, jak Ola sobie poradzi...No i kazdy facet na nia leci, ale to ma chyba po siostrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że teraz będziemy słuchać jojczenia Elżbiety o Beacie :O Pomysł z zabraniem Małgosi do Niemiec jest co najmniej idiotyczny moim zdaniem, bo jak ona się poczuje jeśli jej matka nie rozpozna i potraktuje jak obcą osobę? Może zacząć od zdjęć czy jakichś filmików etc. ale nie od razu z grubej rury narażając bądź co bądź jeszcze dziecko na coś takiego. Jasiek powinien w czerep dostać za to, że jej wygadał. Olka pewnie niedługo zostanie szefem kuratorów, bo taka zdolna i utalentowana. Normalnie ahh i ohh. Dobrze, że nie ma ostatnio eko psycholki gościnnej w kroku i jej wątku z drzewami... Mariusz się oświadczył jak ostatnia pipka, no ale nie spodziewałam się większej finezji po nim :D Jeremiaszek mi standardowo działa na nerwy. Feli i Moni jak zwykle w moim odczuciu genialni. Uwielbiam wątki z nimi związane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wpiszę się tu po raz pierwszy klan oglądam od początku, wiadomo że nie każdy odcinek, ale prawie zawsze, gdy jestem w domu. no nic.. nidy ten serial nie porywał, zawsze wkurzał, się obgadywało uczestników. no ale teraz to jest dno kompletne, czuję się zażenowany sam przed sobą (oglądam sam, bo przy innych to naprawdę wstyd, chyba że ktoś zaufany) oglądając to ścierwo. prawie każda postać wkurza, każdy wątek jest tak beznadziejny że masakra. oglądam też na wspólnej i w porównaniu to nie ma porównania.. klan to żenada, pomysł z powrotem beaty - poroniony. większość takich wątków pobocznych a'la tropek, wielbłąd, sropek, drzewa itp.. no żenua. jedynie ostatnio to im ta historia feliego wyszła. jaremiaszek - stara ubecka konfitura - do gazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu Ale się uśmiałam z Twojego postu :D Też oglądam Klan sama ale tylko dla tego topiku, powaga :D Mąż się ze mnie śmieje zawsze i czasami patrzy kątem oka i komentuje, więc mam komedię podwójną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie sadzilam ze bedzie mi sie milo ogladalo watki z Moni ;) Nie wiem czy to zasluga roli Feliego ,czy tak razem fajnie sie zgrywaja,ale sa swietni Teraz ciezko bedzie innym sztywnym watkom do nich dorownac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to tylko dla tego topiku wchodzę na kafeterię, no i nie powiem, trochę mnie zachęcają wasze komentarze do oglądania i skonfrontowania spostrzeżeń. a może napiszcie - kogo aktualnie najbardziej z klanu nie lubicie? ja to jeremiaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znosze Olki i jej jojczenia- ile mozna uzalac sie nad soba? i dlaczego ona musi kazdy drobiazg ze swojego zycia omawiac z kazdym kogo spotka? szczegolnie w pracy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jatez nie trawie Jeremiasza...i swietojebliwej Eluni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a synowie Michała to nie bliźniacy? dzisiaj jeden miał klasówkę a drugi mówił że nie miał. nie chodzą razem do klasy? może scenarzyści zapomnieli że to bliźniacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz bylo, ze nie chodza do tej samej klasy. ale omg ile oni maja lat, ze sie misiem bawia?? przeciez oni już się powinni masturbować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy odcinek to dno dna. Żenada goni żenadę. Poranna scena Czesi z Darkiem? o co kaman? pół godziny czyta jakieś składniki, a człowiek zastanawia się, jaki będzie tego finał. Bliźniaki - stare chłopy nadal chodzą jednakowo ubrani i podniecają się miśkiem, a jak już muszą się nim podniecać, to sami by wypruli te koronki, a nie czekali, aż ktoś to zrobi, (na dodatek robi to ojciec, który jeszcze przywozi im tego miśka pod szkołę :o ) Wymuszone spotkanie z Renatą w kinie, wyglądali tak, jakby żadne z nich tego nie chciało, to po co się w ogóle spotykają. A to jej kichnięcie :O Odcinek całkowicie bez akcji i bez sensu. Czy tylko ja to tak widzę? Kto to pisze, na litość boską? I na dodatek jeszcze piszą w jakichś Faktach, ze to problemy Kotulanki szkodzą Klanowi. Chyba nie oglądali żadnego odcinka po montażu i nie widza, co szkodzi. Ale dziś pomarudziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie,odcinek totalna zenada :( Darek to sie chyba juz nigdy nie zmieni ... Oczywiscie,ze to nie wina Czeski,ze ja zdradza,ale poniekad ona mu na to pozwala :/ Facet zobaczyl,ze ma do czynienia z glupia kozka i tak zdradza ja .. jeden raz .. drugi ... trzeci :( Do domku wraca,czeka na niego obiadek,zonke pociumcia w lozeczku ( chociaz jak dla mnie Czeska jest totalnie aseksualna! Juz Renata lepsza :( ),a pozniej idzie na boczek na spotkanko z kochanica :/ Normalnie moze sobie zalozyc harem! Czeska powinna cos ze soba zrobic.Stara nie jest,a ubiera sie jak jakas 50latka! Moglaby rozjasnic wlosy,zrobic sobie fajna fryzurke,machnac lekki make up,zmienic styl ubierania ... i juz fajna babka ! Moglaby kopnac tego pajaca w d**e ! I znalezc sobie fajnego faceta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole wg mnie ten caly serial robiony jest na odpieprz :/ Dlaczego nie pokazali komunii blizniakow ?Nawet nic o tym nie wspomnieli ... Ile te dzieciaki maja lat ? Wciaz ubieraja sie tak samo,jakby na sile scenarzysci chca podkreslic to,ze sa blizniakami :/ Rozumiem male dzieci ubierac tak samo,ale nie chlopakow w tym wieku :/ I jeszcze misiem sie bawia ... O ludzie !!! Zamiast lobuzowac,stwarzac problemy w szkole,to niee .. grzeczne dzieci bawia sie misiem :( Chyba kreuja te dzieciaki na przyszle pedalki,moze okaza sie gejami za x czasu :( ? Taka zenska wersja Malgosi,dziecko ideal .. Mamuuusiuuu ... Tatusiuuuu .... brrrrr,straszne jest to dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzednim tygodniu były najlepsze odcinki od bardzo dawna. Ten tydzień to porażka i to chyba przez zmianę scenarzysty, bo wiem, że w tym tygodniu inny był niż w tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek jaki playboy w tej fryzurze ooo a tak poza tym to czemu on się tak źle wypowiada o Jacku? W końcu go wychowywał jak był smarkiem a Rafalski nie był nim zainteresowany a teraz na Jacka mówi po nazwisku, takie są właśnie bachory- niewdzięcznicy Dziś też zwróciłam uwagę na Czesię, jej już chyba nic nie pomoże, wygląda jak wieśniara, nawet ładna nie jest a na Darka nie mają pomysłu, co chwile ma kochanki i nieudane interesy, to męska dzifffka. Monika będzie miała romans z Wacem? on jest podobny do Feliego z wyglądu trochę Szefowa pogrzebowego ma taki sam kalendarzyk w panterkę jak ja, chyba go wyrzucę! A jak spojrzała na Monikę, jak skorpionica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja też Klan oglądam tylko dla tego topiku :D Karpiński pewnie gadał z Faktem po to, żeby teraz ludzie oglądali Klan chcąc popatrzeć na Kryśkę-alkoholiczkę, cała ta afera podkręci zainteresowanie serialem, ktore pewnie duże nie jest. Ja najbardziej nie cierpię Michała - taka spedalona c***a domowa, a jaki paskudny kurd**el przy Mariuszu :O To ma być facet? I ten jego głosik... A ma się za nie wiadomo jakiego mężczyznę. Wieczorkowski odszedł, wielki aktor, a teraz w jeszcze gorszym g****e gorszą rolę gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak syn Michała powiedział "dzisiaj miałem kartkówkę" to ja usłyszałam "dzisiaj jadłem karkówkę" ja mówię WTF?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszałam kiedyś plotki, że serialowy Michał to gej w prywatnym życiu. Wieczorkowski to klasa sama w sobie ahh moze to i dobrze, że odszedł bo by się tylko marnował w roli takiego Michałka. Coś musi motywować tych akrotów do odejścia albo może brak motywacji do gry w tym naszym gniocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×