Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

O nie, nie zniosę Herbuś, Powierzy, Jungowskiej czy Orman w lepszych wątkach! Bądź, co bądź, to będą te samy gęby, a chodzi właśnie o to,żeby one z klanu zniknęły! Owszem, na razie Herbuś nie ma, ale obawiam się, że te ostatnie zmiany scenariusza spowodują, iż ona też powróci, niestety!!!!!! Karpiński chwyta się jak tonący brzytwy, najgorszych opcji z możliwych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy Herbusiowej w Klanie i Jungowskiej też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zauważyliście,że koniakowi trzęsie się głowa? to jakaś choroba jest, ale nie pamiętam jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara może być teraz zagrożona jeśli chodzi o względy Rafalskiego, bo Beata wróciła. Można więc stworzyć jakiś wątek, w którym Barbara będzie grozić Beacie, coś w tym stylu. Jeśli chodzi o Jungowską (Małgorzata), ta postać rzeczywiście jest niepotrzebnie trzymana. Ona była fajna, kiedy próbowała uwieść Jurka. Ten wątek się skończył i niepotrzebnie scenarzyści robili jej kolejne. A teraz na siłę próbują ją wepchać gdzieś, toteż do wątku ze ślubem Bożenki i Miłosza. Problem właśnie polega na tym, że Karpiński nie ma takiego wyczucia, kiedy jakiś wątek/postać już się wypala. Zauważmy, że w Klanie niezbyt dużo osób odeszło, ew. przez rezygnację aktora. Tylko właśnie taka jest kolej rzeczy, przez pewien czas postać jest ciekawa i wątek z nią również, a kiedy coś się już kończy, powinno się usuwać daną postać (zazwyczaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalllllllllllllllllllllllllll
Julka moim zdaniem bardzo ładna, fajna, fajnie jakby odbiła Boże Bożence tego Miłosza, przecież Bożenka jest bardziej nudna i sztywna od włąsnej matki! Albo niech Miłosz będzie z Grażynką! Grażynka mimo wieku piękna kobieta, a do tego ciepła, energiczna, radosna... bardziej ona sie nadaje na ślub, Bożena na weselu? nie wyobrazam sobie tego..a noc poslubna? o Bożesz Ty moj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jungowska powinna wrócić do Na dobre i na złe. Tam jest żoną Van Graffa i gra fajną postać pielęgniarki Bożenki. A z Klanu niech spyla, bo tu nie pasuje. Julka jest śliczna. Mogłaby zostać, ale bez swoich rodziców, bo na nich patrzeć się nie da :O Najlepiej niech wyjadą gdzieś razem naprawiać swój związek a córkę podrzucą Grażynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kometka ISON
zgadzam sie, rodzice Julki to nudziarze, Grazynka moglaby przygarnac Julke i Korbasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wy oglądacie ten klan jak ciągle coś chcecie zmienić. I tak nikt was nie posłucha a klan prędzej czy później zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a tak oglądamy ,żeby sobie pomarudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz nie pasuje do Grażyny. Nie dość, że byłby to dysonans wiekowy to jeszcze wzrostem sięgałby jej po sutki. Z Arkadiuszem jest podobnie. Grażyna ma spory tyłek do obrobienia więc potrzebny jej wysoki facet z mocarnymi udami jak Mariusz. Stary Lubicz czasami trzęsie głową jak epileptyk i mam wrażenie, że "gwiżdże" mu nos kiedy przez niego oddycha. (Typowe dla palaczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh Mariusz to najbardziej aseksualny facet w całym serialu :D Ja jestem ciekawa, jak to będzie z tym ślubem Bożeny, czy on w ogóle dojdzie do skutku, no bo co potem?Nudne małżeńskie życie i wpadanie do Grażyny na idiotyczne pogaduszki jak Cześka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Grażyna zobaczyła tyłek Arkadiusza to szybko skończyłaby się jej miłość. Rozumiem, że nie miała okazji się jemu wtedy przyjrzeć. Dlaczego ona od wakacji zachowuje się jak ukrzyżowana? To jest naprawdę żenujące i nie pasuje do tej rozsądnej postaci. A gdzie się podziała pierwsza tirówka Klanu, morderczyni Ryśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten jej kurd**elek który znokautował Ryśka miał w ogóle jakiś proces karny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Halszki zrobili pierwszą cnotkę Klanu a potem niespełnioną cichodajkę Bolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam dr Lubicza jak swietnie gra w tenisa.Byl w dobrej formie i nic mu sie nie trzeslo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Czesia i Darek mogliby byc, gdyby nie bylo tego przenudnego watku przedszkola, przedtem bylo lepiej. Zastanawia mnie, jak naczelny psycholog mogl sobie wybrac tego koszmarnie glupiego Jamochlona na zonę. No i co bedzi z bigamista Jackiem? To nienormalne,ze wlasciwie nikt sie nie uciszyl z Beaty, nie probuja leczyc tej amnezji, tylko maja pretensje. A moze ktos jej dal po glowie? albo mial jakies ciezkie przezycia? A im to wszytkim wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....a ja się pytam gdzie jest Leszek ? to jest najprzystojniejszy facet z KLANU :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kwestii wyjaśnienia morderstwa i osądzenia zabójcy... Już szybciej zadziałał rzeczywisty wymiar sprawiedliwości w sprawie Waśniewskiej, która dokonała zbrodni miesiąc przed Ryśkiem. Jeśli chodzi o uczucie Grażyny do Arkadiusza, oglądanie tego przywodzi na myśl ten o to cytat: " Zarżnąć tę miłość słowami Wyplenić u samych korzeni. Spalić, zakopać popioły. W najgłębszej dziurze na ziemii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni cytat z******ty hihi ,muszę go zapisać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tak wyszedł temat seksualności i aseksualności to przyznawać się dziewczynki i chłopcy z kim byście się poseksiły chętnie a z kim absolutnie nie? Ja się przyznam tylko proszę na mnie nie krzyczeć i nie bić. Na tak zdecydowanie Paweł, nic nie poradzę, że kręcą mnie starsi panowie w garniturkach i do tego tacy mentorzy :) Na zdecydowane nie zasługuje u mnie Darek, ten jakby mnie dotknął to bym się czuła zgwałcona nie tylko fizycznie ale przede wszystkim emocjonalnie. Hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błażej był piękny i uroczy jak Justin Bieber. Nie rozumiem dlaczego Kamila zamieniła go na tego zbzikowanego słonia.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia ale zapodałaś temat :D Myślę, zastanawiam się i dochodzę do wniosku, że nikt z Klanikowych facetów mnie specjalnie nie pociąga. Gdybym już musiała wybierać to albo Stockinger w czasach swojej młodości albo obecnie Rafalski :P Daruś dla mnie też jest aseksualny makabrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie doszukujcie się w "Klanie" męskich symboli seksu bo prawda jest taka, że każdy aktor, który wyczuje że dla widzów jest obiektem pożądania prędzej czy później wykorzysta swój status telewizyjnego "ciacha" by budować na tym swoją karierę filmową i oleje taki serial np. Wieczorkowski albo aktor grający Mirona. Dlatego pod tym względem "Klan" razi przeciętnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie pociąga Leszek , nic na to nie poradzę , pociąga mnie seksualnie i już . I ten Jego glos..... mmmmmm ................................:) Normalnie aż ciary mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe coś w tym jest. Piękny Ksawery z Barw szczęścia też nie chciał już występować w serialiku. Zawsze zostają sami przeciętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxdddddd
Wczoraj usłyszałam, że pod nieobecność Krystyny Pawła będzie próbowała uwieść Frotecka, którą gra Ewa Szykulska. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehe jedną alkoholiczkę chcą zastąpić drugą? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxdddddd
Skąd macie informacje, że Szykulska to tankowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłoszek jest napewno dobry w te klocki <3 brzydkli nie jest a nawet ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×