Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

100 razy bardziej wolę kolejne związki Agnieszki niż beznadziejny wątek z drzewami. Jeszcze jakiś rok temu miała ciekawy wątek, kiedy była z tym lekarzem, Karolem. Wtedy też jakoś zginął Miron. A teraz ona jest niby z tym Januszem, a nic ciekawego z nimi nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga była w związku z synem Vujkovica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu, ale mam wrażenie, że co drugi tydzień są dobre odcinki, a w międzyczasie nuda. W okresie powrotu Krystyny były dobre odcinki, wątek Norberta i Oli, kręcący się mężczyzna na sadybie, no i Krystyna. Potem totalna masakra, nudy z ciocią Stasią, i potem znowu ciekawy wątek z Beatą. W tym tygodniu znowu średniawo... Czy ten wątek z drzewami będą ciągnąć aż do końca sezonu ? Chyba nie zdążą, bo w międzyczasie tak spadnie oglądalność, że TVP zdejmie serial z anteny i scenarzyści będą mieli za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blagam scenarzystow, zeby prestali ubierac jednakowo blizniaki, i tak przez to podobne nie bedą. Chlopaki w tym wieku dajace sie identycznie ubrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ten Darek bezczelny! Wcześniej nap*******ł długu, zdradzał i okłamywał, a teraz się dziwi, że Cześka mu nie wierzy i jest sceptycznie nastawiona do jego pomysłów.. Ja bym na jej miejscu mu porządnie nagadała i zrobiła rozdzielność majątkowa, a ta głupią się go boi, czy co? Bliźniaki zaś poubieranie tak samo. Rzygam Agą i jej drzewami i błagam scenarzystów, żeby ukrócili już ten durny zapchajdziurowy wątek!!! Kurde ileż można!! Dzisiejszy odcinek był nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czcionka zosi na kartce widac, ze kobiety 30paroletniej, małe dziecko nie pisze tak poprawnie ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to akurta pisal facet Agi, petycja byla przeciez wspolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysi warkocz Agi jest nie do przyjęcia. Już lepiej wyglądała kilka lat temu z hełmem na głowie. Natomiast Zosia schudła i wygląda dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześka nie odzywa się nic do Darka bo wie, że nikt inny by jej nie chciał, taka jest beznadziejna. Chociaż chyba lepsza ona niż ta stara i bezpłciowa Renata :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt. Z Czesi jest taka wiejska gąska co to inteligencją nie grzeszy i dlatego Darek ją ciągle okłamuje,bo wie, że ta się da, a odejść od niego nie odejdzie. Nie ma co, żeby tak się dać poniżać. Jednak ten Darek ma nierówno pod kopułą. Ile on już tych romansów miał? A teraz przeleci bezpłciową Renate, którą będzie przeszczęśliwa. Czesia cudem nie jest, ale jest młodsza od Renaty i wygląda lepiej od niej napewno. Niejedna kobieta by się załamała na wieść, że mąż zdradził ją z taką ohydą jak Renata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenarzyści przyznali się, że nie mają pomysłu na wątek Beaty! B R A W O !!! nie mam pytań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam na strychu "Bravo" z 2001 roku a tam tytuł na pierwszej stronie: Czesia z Klanu zrzuca ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonn
Zosia schudla??Przepraszam,a z ktorej strony? Bardzo mnie ciekawi, kogo ona ma tam wsrod ekipy serialu,kto ja tam wcisnal... Ten serial ma byc z zalozenia taki poprawny politycznie-ciagle akcje propagandowe ,tak miedzy wierszami ,a to o koniecznosci szczepien ,a to o badaniach profilaktycznych.Ale o tym ,ze otyle dziecko (vide Zosienka)nie powinno tak bez przerwy konsumowac paczkow ,pizzy i innych delikatesow ,najwyrazniej scenarzysci zapomnieli. Bardzo zly przyklad daje dzieciom ta panienka (oczywiscie to nie jej wina ,ze w serialu ciagle jest zajeta jedzeniem i przekaszaniem,ekipa produkcji Klanu powinna ruszyc glowa troszke..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już bez przesady, wcale nie jest otyłym dzieckiem! Nudy w tym klanie takie,że szok! Koniakowa to już wykitowała czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia urosła i z całą pewnością wydaje się mniej zaokrąglona niż wcześniej. Było to widać zwłaszcza w mieszkaniu gdy podbiegła do partnera Agnieszki. Porównajcie sobie odcinki z jej udziałem sprzed 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia jest troszkę puszysta, ale to sympatyczne dziecko i lubię ją. Natomiast to, że Stockinger i Kotulanka w serialu non stop walili koniaczka, a sami mieli problem alkoholowy nikogo nie oburza, tylko rzekoma nadwaga dziecka, które w serialu je pączki i pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zosia jest grubiutka ale za to fajnie gra. sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie oburza szmacenie się panien Lubicz i to od lat i jakoś w misję się to nie wpisuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się koniaki raczyli, że Koniakowa wylądowało na leczeniu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
odczepcie sie od zosienki, jest taka kochana, jak mozecie szkalowac to urocze dziecko? szkalujcie sobie jamochlony i inne stare raszple, ale dzieciaczki zostawcie w spokoju :-0 Wczoraj obserwowalam jamochlona w barwach sz. kurde az ma usta krzywe tyle nawstrzykiwala sobie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndSoOn
Czy kogoś z Was też razi w jak nierealistyczny sposób został rozwiązany wątek powrotu Beaty? Tzn. już nawet nie chodzi o samą tę amnezję, o zmianę aktorki itp., tylko o reakcję RODZINY - czyt. całego tego KLANU Lubiczów. Kurcze, serial nosi tytuł "Klan" tak? Po kilku latach od niespodziewanego zaginięcia odnalazła się ICH siostra / kuzynka / siostrzenica...i co? No właśnie nic, nikogo to nie obeszło poza rodzicami, dziećmi i ex-partnerami. Ja wiem, ze różne są stopnie zażyłości rodzinnej, ale to jest przecież dosyć zżyta rodzina - wszyscy mieszkają w tym samym mieście, spotykają się na kawę, co roku spędzają razem święta! A nikt nawet słowem o tym nie wspomniał. Pierwsza scena z Michałem po odnalezieniu Beaty? Pierdu-Gadka z Mariuszem, ani słowa o siostrze. Nie wspomnę już np. o Monice, Grażce, czy całym kuzynostwie z siostrami Lub***h (jak tu je wdzięcznie nazywacie), Bożeną na czele, którzy w ogóle ani razu tego tematu nie poruszyli. Nie wiem, może jestem dziwna, ale gdyby to w mojej rodzinie ktoś zaginął, gdyby była to np. moja kuzynka i gdyby nagle się odnalazła, to na pewno dużo by się o tym mówiło, przypuszczam nawet że dłuższy czas byłby to temat nr. 1. Już nie wspomnę o okazaniu wsparcia rodzicom zaginionej, czy nawet jej samej, jeśli życzyłaby sobie tego. A moja rodzina jest rozrzucona po Polsce i świecie i na pozór dużo mniej zżyta niż sławny ta serialowa (w kadżym razie książek-sag o naszej zacnej rodzinie żadne z nas nie miało ambicji napisać, haha). Dziwny ten cały Klan Lub***hów. Niby taki klan, a każdy żyje w osobnym wszechświecie. Czy scenarzyści nie zdają sobie sprawy, że razi to jak cholera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tyle było szumu wokół zaginięcia. Nawet komentowała to Surmaczowa, która przecież nie zna Beaty. A teraz nawet Kamila nie powiedziała Bożenie. Mogła przynajmniej cynicznie wspomnieć, że odkąd Beata się odnalazła ma trochę więcej luzu bo przestali jej suszyć głowę o Norberta. Podobnie nikt nie komentował choroby Krystyny. Miłosz nazajutrz nie powiedział Bożenie a Paweł dzień później omawiał z nim tylko ślubne przygotowania. A Moni i Feli to chyba żyją w jakiejś odrębnej galaktyce. Zupełnie nic ich nie łączy z Lubiczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W scenariuszu klanu panuje ogólny bałagan. Mało co się ze sobą łączy a rodzina też ma ze sobą niewiele wspólnego. Zjednoczyli się chyba raz jak Rysiek zmarł. Agnieszka głupieje na punkcie drzew, o chorobie matki w ogóle nie wspomina, Olka tak samo. Dziwna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elżuniu, bożesztymój, mówi się w dwa tysiace dziewiątym roku a nie dwutysięcznym dziewiątym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dzisiejsza scena w szpitalu była jakaś dziwnie wyrwana z kontekstu :lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądałam ostatnio, czy ktoś może mi pokrótce napisać, czy wyjaśnili, jak to się stało, że Beata ma nowe nazwisko, faceta i w ogóle nowe życie w Niemczech? Dziś oglądałam i od początku tylko się śmiałam w duchu, biedny Darek, trzy wieszaki na krzyż w szafie, w ogóle ta sypialnia taka ascetyczna, jak dla mnicha, a Darunio musiał w dresie do pracy, jakby zwykłych dżinsów nie miał i jeszcze te buciory rozkłapane :D Cześce się przytyło i to zdrowo. Chyba straciła nad tym kontrolę, bo do szczupłych nigdy nie należała. Jacek to prawdziwy swołocz, jak ja nie trawię tego typa! I dlaczego ciągną dalej ten wątek z miśkiem? Bliźniaki nawet ładne chłopaki, nie ich wina przecież, że każą im się ubierać w identyczne koszule, bawić miśkiem i budować wigwam :) Co mają zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie to wygląda jak oni tylko mówią o Koniakowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×