Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Najfajniejsi faceci są w Na dobre i na złe ew. w Czasie honoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafffaaa
dziewczyny, ale daniel ma hifa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniel w "Barwach szczęścia" wygląda jak dziecko z brodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram gościa z 13.33! Marek był fajny, na początku trochę sztywny, ale potem się rozkręcił i żałowałam, ze wysłali go do tej Australii, chociaż może i dobrze, bo szkoda go dla Agnieszki. Nie mam pojęcia, co Wy widzicie w tym Leszku :) Ten jego głos, ciarki mnie przechodzą, jak go słyszę i to nie są ciarki z zachwytu :D jednak gorszy głos niż Leszek miał Konrad (ten, co w golfie chodził, znajomy Eli). Widać każdy ma inne upodobania, zresztą, wiek też tu gra rolę (nasz wiek, nie tylko tych w Klanie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvkenbk
Wiedzieliście, że Kamila to prywatnie córka Adrianny Biedrzyńskiej? Na imię ma Michalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to odkrycie zrobiłaś koleżanko:) ja to wiem już od początku jak Kamila pojawiła się w obsadzie klanu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon pink
ja nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie Leszek , ma to coś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie mozecie zjesc, no ale nic nie poradze - podoba mi sie Lesień :D tylko jakby monobrew usunął i troszkę o uzebienie zadbal. to bylby naprawde do schrupania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem za Markiem, byłym Agi, co do Australii pojechał. Nawet bym chętnie z nim do tej Australii pojechała, przynajmniej ciepło tam mają:) Żaden inny klanowicz to kompletnie nie mój typ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, Daniel to dziecko z brodą :D fatalny wygląd dla kolesia, u kobiety fajnie jak wyglada nieco dziecinnie. Totalnie antymęski :O A Leszek kompletnie mi się nie podoba, takie dziadzisko się z niego zrobiło. Jako King w Fali zbrodni był niezły, ale te jego scenki w reklamach "To nie koniec świata" że strzelba jest po to, żeby z niej strzelać stawiaja go w fatalnym świetle, także jako aktora, bo mówi to bardzo nienaturalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wacław nie grał przypadkiem lekarza w szpitalu, kiedy Pawełek miał wstrząs mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...są gusta i guściki i o tym się nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w "Pytaniu na śniadanie" gościła ta mała, która grała sąsiadkę Daniela. Pamiętacie ją? Mówiła, że była opętana prze diabła :D http://nocoty.pl/gid,16050636,kat,1013545,title,Patrycja-Hurlak-Egzorcysta-pomogl-jej-sie-nawrocic,galeria.html?ticaid=6117cf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Leszek też nie kręci, zwłaszcza w tych komunistycznych okularach ale oczywiście nie neguję niczyjego gustu. Mnie się tam żaden facet nie podoba a Rafalskiego wybrałam jako taką ewentualność, gdybym już musiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukdjdhkka
http://nocoty.pl/gid,16050636,kat,1013545,title,Patrycja-Hurlak-Egzorcysta-pomogl-jej-sie-nawrocic,galeria.html?ticaid=6117cf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Leszek też kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesień jest mrrr ;) Ale on grał w Klanie? Kiedy? Przegapiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Lesień jest ok, ale lepiej wyglądał jak grał w MJM, bardziej męski był a najlepiej w Lokatorach <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z panem to dobrze się ubrałaś :D Gdzie jest kurator u Agi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, ze Wacław grał lekarza Pawełka! Znowu robią z widzów debili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, mnie też rozśmieszył ten tekst małej, uczy sie już jak być seksbombą jak mamusia :D a tak na marginesie, to ubrała się fatalnie, zwłaszcza jeśli chodzi o górę, a włosów to chyba w ogóle nie uczesała tylko spięła byle jak. No i te rozmowy o zarabianiu na portretach totalne zapchajdziury, co to miało wnieść do serialu? CHyba że rodzice tych dzieci będą powodem kolejnego wielkiego problemu Agnieszki. Widać, że ona nie ma czym żyć i dlatego tak się chwyciłą desperacko tych drzew jakby to było coś superważnego, idiotyczny wątek :O Z******te teksty Kamili i Bożeny o ich 'mężczyznach". Jakoś mi to słowo nie pasuje do Ogra i Miłoszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie, dla mnie Leszek buuue ( ale jakie rozne sa gusta!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat rozkręciłam, nawet bym nie pomyślała:) A co do dzisiejszego odcinka...Pierwszy raz chyba słyszałam jak Moni mówi Feliksowi, że go kocha. Miło z jej strony. Jacek mógł Beacie prawdę mówić np że ją sto razy zdradził, że ją rozumie z tą amnezją bo sam nie pamięta imion wszystkich swoich kochanek a nie bzdury gadać jak to ją z***biście kochał. Mam ochotę się powiesić na pierwszym z brzegu drzewie-rozumiecie co mam na myśli. Przedsiębiorcza Zosia no no musi mieć dziecko talent jak koleżanki zamiast batonika to portrety kupują. Wy się śmiejecie z rozmowy panien Lubicz o strojach a ja jak usłyszałam "Umówiłaś się z panem?" to pomyślałam, że następne zdanie będzie:"Czy to będzie mój nowy wujek?" Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam pewna, że Zosia zaraz skomentuję styl życia Agnieszki. Nawet pomyślałam sobie, że oni czytają nasze forum i wiedzą,że się z tego nabijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się wydawało, że Zosia jakoś skomentuje spotkanie mamy ´´z tym panem´´ kwiatkiem o nowym wujku :D Aga przesadza na całego i niech już skończą ten durny wątek,a zajmą się czym lepszym. Aga mogłaby mieć chorobę weneryczną i to mogliby wykryć przy okazji badań na pobranie szpiku, które ma zrobić, a zaraziłaby się od Janusza i to byłby koniec ich związku. Z kolei z Jacka gnojek jak zawsze. Fakt, że Beata święta nigdy nie była, ale on ją zdradzał na prawo i lewo, a teraz się chce wybłyszczyć, że on ją kochał i takie tam bzdety. Mógł jej prosto w oczy powiedzieć prawde, ale nie... moim zdaniem Wójcik dobrze gra kobietę zagubioną, podoba mi się w tej roli. Rozmowa Iron Maiden z Kamilą była śmieszna. Jak to ta Kamilka się żali jaką to ma paskudną rodzinkę, bo nie akceptuja jej związku z człowiekiem chorym psychicznie. No doprawdy... Wersji Olki nie zna, a ją oczernia, idiotka. Z kolei to ich planowanie ślubu znaczy Bożeny i Miłosza jest idiotyczne, ale tak to jest jak się jest gołym i wesołym i wszystko załatwiają rodzice, wykładają kase itd, a oni przecież nic nie mogą zrobić, bo studiują. Żałosne poprostu. Ślubu Mariusza i Kingi komentować nie będę, bo dla mnie ta para jest kompletnie niedobrana i w ogóle zabawne jest to, że kumpel będzie ojczymem bliźniaków Michała. Draźni Was Darek tak samo jak i mnie? Jak go widzę to mam ochotę go skopac poprostu. Nie znoszę tej postaci, a teraz jeszcze będzie miał romans z tą bezbarwną, aseksualną Renatą. FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga mogłaby złapać od Lesienia mendy, to by ją trochę otrzeźwiło.I przy okazji zakończyłoby ten nijaki związek. A pamiętacie jak kiedyś zaraziła się czymś od Vujkowicza? Co to było? Wiem, że robiła badania w El-medzie i dzięki temu Paweł się domyślił, że ze sobą sypiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Aga i z Vujkovicem była ???? ..... o matko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba jakiegoś weneraka wtedy złapała. Swoją drogą nie ma to jak robić takie badanie w klinice tatusia :D Jak ktoś jeszcze nie pamięta, że Agę zaliczył też kolega Krysi Vujkovic to tak to prawda. To był najbardziej obrzydliwy z jej związków, a o mało by chyba była z tym gościem co go grał Stefan Friedman, nic między nimi nie było, ale chyba czuli mięte do siebie. Aga ma coś nie tak z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z synem vujkovica tez byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×