Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

zdaj się najlepiej na szczęście, ono cię doprowadzi przed ekran w odpowiednim momencie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację:D zatem już dziś zdam się na łut szczęścia i o 20.10 właczę TV na kanale Polonia, a nóż widelec będzie Łukasz? w końcu miał być za 3 tygodnie;) a 3 tygodnie już minęły więc ma być i basta!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,slecna,przyznam Ci rację.Dzisiejszy odcinek-dno :) Pytałaś o pana Janusza....On jest teraz we Włoszech,pojechał do matki naszego idola:D Chyba nie prędko wróci. Vujkovic-nie wiem po co przyjechał do Polski.Faktycznie,zabierze trochę czasu,który powinien być przeznaczony dla.....Hi,hi,hi wiemy dla kogo:D Jeśli chodzi o mnie,to sprawy nieco się wyprostowały.Powiedzmy,że jest jako tako.Zobaczymy,co będzie dalej :) Naukę już dawno zakończyłam,od jakiegoś czasu nie pracuję.Zastanawiam się nad sobą i powoli dochodzę do wniosku,że trzeba będzie chyba wyjechać.Może do Niemiec?Byłam tam kiedyś,mogłam nie wracać.....Zobaczymy(powiedział ślepy do głuchego). Bratanica jedzie do Irlandii 20 marca,może ja za nią?Nie wiem... To tyle o mnie.Jak będziecie chciały coś więcej wiedzieć,piszcie na maila.Adres jest za nickiem. Aha,zastanawiam się,czy nie zmienić nicka.Dzisiaj przeczytałam,że jestem WALNIĘTA!Może będzie -szurniĘta i walniĘta:D Co Wy na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, limit szczęścia chyba wyczerpał się dla mnie, bo Łukasza nie było wczoraj w odcinku na Polonii:( Marketa--------> spoko, przerabiaj się na walniĘtą:D tylko jeszcze slecna musiałaby przemienić się w na przykład rąbniĘtą, a wtedy możemy zalożyć kółko bądź też bandę PORĄBANYCH JAK DWA KILO GWOŹDZI wiadomo na czyim punkcie:D:D:D Mówisz, że chwilowo jesteś bezrobotna... rozumiem teraz skąd u Ciebie tyle nadmiaru czasu do siedzenia na Kafe:D Sama nie zdecydowałabym się na wyjazd z naszego kraju na stałe, CHYBA;) choć zajebiście to tutaj nie jest, to fakt. Mam jednak świadomość tego, że wielu ludzi ma dużo ciężej w życiu niż ja dlatego mimo wszystko humor mi dopisuje, a już przy takiej pogodzie jak dziś to w ogóle:D:D:D najchętniej wypiłabym 17 browarów na raz leżąc na trawie nad Odrą:D ale jak na razie musi pozostać to w sferze marzeń ewentualnie planów;) stewardessa--------> topik się rozrasta, to fakt, a mógłby jeszcze bardziej gdybyś zaglądała tu częściej;) fanek Łukasza Dziemidoka nigdy za wiele:D A.M.E.N.--------> coś nocny marek z Ciebie ostatnio;) ale miło, miło, że topik podnosisz. Może czasem napiszesz coś więcej niż tylko to zagadkowe A.M.E.N., bo już nie wiem co jest Twoją intencją: zakończyć topik czy go podnieść:D Buziaki dla Wszystkich:) Życie jest piękne:):):) Aha, babeczki piszta co tam dziś w Klanie, może Łukasz się pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł z takimi zmianami nicków, dopiero byśmy siały postrach! :-D a gdzie Cię nazwali walniętą, Marketo? Czyżby na topiku o domniemanych gejach? ;-) Gorąca atmosfera się tam wytworzyła jak widać. Oglądałam wczoraj tez ten odcinek na Polonii i rzeczywiscie tam dopiero jest Boze Narodzenie czyli jeszcze tydzien czekania albo dwa. I pogoda rzeczywiscie sliczna, prawdziwa wiosna :-) A`propos Irlandii to sama tam jadę w te wakacje, ale tylko po to, zeby zrobić kurs barmana. Byłam w ubiegłe wakacje i Irlandia kompletnie mi się nie podoba, byłam w Cork. A Twoja siostrzenica do jakiego miasta się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za lody się tutaj pojawiły? Mają oznaczać, że Łukasz Dziwmidok jest równie słodki? Spravne! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak babeczki,dzisiaj \"Klan\"leciał wcześniej,o godz.15.55.Też się przypadkowo dowiedziałam.Nie ma czego żałować.Dzisiaj to dopiero było dno:D Beata była u Pawła w sprawie matki czyli Eli.Vujkovic odwiedził Krysię i Pawła.Będzie miał odczyt na uczelni,na której obecnie pracuje Deptuła. Czesia weszła w spółkę z Jędrzejem.Pani Goździkowa odwołała spotkanie Grzesia z Bożenką. Ale najlepiej się zaczął dzisiejszy odcinek.Alinką i Jureczkiem.Tak się zachowują stare pryki,że totalna żenada.:O Kurde,zdziecinnieli na starość..... slecna,tak dokładnie to nie wiem do jakiego miasta jedzie,ta moja bratanica.Kiedy się dowiem(a muszę),napiszę. szurniĘta,ja mimo,że nie pracuję zawodowo,to pracy mam dość.Duże mieszkanie,działka.........Jest co robić,w szczególności przed świętami i na wiosnę:D Aha,to,że jestem walnięta,przeczytałam na topiku o Joaśce Brodzik.Jej fanka tak mnie nazwała:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluna
he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he hehe he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa nie zmieniaj nika bo cię nie poznam na skojarzeniach. Niech zostanie po staremu, a ta co ci tak powiedziała niech sobie go zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluna
własnie, co to za kozica? Pierwsze widzę i słyszę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa--------> przerobiłaś się jednak?:) no i dobrze:D To Ty taką gospodynią jesteś?;) domek, ogródek no, no... to ja przy Tobie leń patentowany jestem:D To dobrze, że Łukasza nie było, bo na szczęście nic nie straciłam:D Slecna, Ty w takim razie też:) slecna-------> o co chodzi z tymi lodami? a że Dziemidok równie słodki czy najsłodszy to wiadomo:D Slecna, to teraz Twoja kolej;) wymyśl jakiś porąbany nick i możemy zakładać bandę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no, w dupę jeża! co to ma znaczyć? usunęliście wszystkie wypowiedzi niejakiej osoby A.M.E.N.??????????? 😠 A ja oczywiście teraz wyjdę na idiotkę, która gada nie wiadomo do kogo?:O O co tutaj chodzi, bo już zupełnie nie czaję?:O:O:O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,przerobiłam się:D Mam nadzieję,że nie masz mi za złe,że \"Ę\"zrobiłam jak Ty.W pewnym sensie to plagiat :P Posty(?)osoby o niku A.M.E.N.,zostały usunięte,ponieważ ta osoba ma bana.Wiem,bo byłam na Redakcji Kafeterii. 🌻 Wiecie,co mnie martwi?Na Ogólnym już od paru dni piszą,że znowu ma być nalot na Kafe,tak jak bylo ostatnio.I może zdarzyć się tak,że nasz topik zniknie......Oby to nie była prawda:) szurniĘta,wypiłaś chociaż jedno piwo?Byłaś dzisiaj nad Odrą? Nie przesadzaj z tą gospodynią.Robię bo muszę.Przyjemność też z tego mam.Nie jest źle!:P A z Ciebie na pewno nie jest taki leń,jak o sobie piszesz.Nie bądź taka skromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa---------> no coś Ty, nie mam Ci za złe tego nicka:) Oczywiście gdyby zrobiło to jakieś złośliwe krówsko to co innego, ale Ty to Ty przecież;) więc jest ok:) Czyli jak mam się zwracać do Ciebie od teraz? Nad Odrą niestety nie byłam i raczej w środku tygodnia to mi się nie uda, bo za późno kończę pracę:( Ale w weekend, jeśli pogoda pozwoli na pewno to nadrobię;) A Wy nie macie klimatów browarowych w taką pogodę? No niestety, ale muszę się przyznać, że jestem leniem i to naprawdę patentowanym, bo jedyne co za mnie mama nie robi to - NIE CHODZI DO PRACY, bo to czynię osobiście:D mama ma swoją pracę;) ale całą resztą w domu to niestety mama się zajmuje:O Natomiast obiecuję, że jak będę miała willę z basenem to sama, osobiście będę wszystko w niej robić i przed domem też:D Jeśli chodzi o usunięte posty osoby A.M.E.N. to zaraz oblukam na Redakcji, ale co tam... może Kafe po prostu chciała dać bardzo dosadne uzasadnienie mojego nicka?;) skoro szurniĘta to i może gadać ze sobą:D Aha! już chyba wiem o co chodzi z tymi lodami:D to chyba o tę reklamę po prawej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklama?Ja jej nie mam :)A Ty? Na piwo nie mam ochoty.Ostatnio popiwkowałam i mam dosyć.Jak coś wypiję to chyba dopiero w kwietniu. Nie usunęli tego\"Amena\":D przez Twojego nicka,tylko temu,że dostał bana. Chyba zdążyłaś się już sama przekonać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz,jak masz się zwracać do mnie........Może być Marketa,a może być walnięta,a najlepiej \"walniĘta Marketa_cz\":D :D :D A może taki nick sobie zarezerwować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowałam z tym moim nickiem, bo szurniĘta to ja jestem tylko na punckie Łukasza Dziemidoka:D Pewnie gdzieś narozrabiał ten ktoś (A.M.E.N.):D Zaś mówienie, że tylko dzięki wpisom tej osoby nasz topik w ogóle istnieje uznałam za pyszałkostwo i dałam upust memu oburzeniu pisząc post do tejże osoby na Redakcji Kafe:D Nasz topik ma się doskonale i to dzięki NAM żeby nie było wątpliwości;) A jak ktoś chce to może się przyłączyć, nie? Fanek Łukasza nigdy za wiele:) Wiesz, że walniĘta Marketa to JEST TO!!! będzie wiadomo, że jesteś z naszej bandy:D:D:D No, a umnie są te lody w reklamie pasty Colgate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcecie tych reklam jest sposób,aby się ich pozbyć.Trzeba ściągnąć Adblock i zablokować reklamy.Ten Adblock działa tylko na Mozilla Firefox. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta reklama akurat nie jest szkodliwa, bo nie zasłania mi tekstu, no a poza tym już cały czas kojarzyć będzie mi się ze słodkim Łukaszem D.:D A czemu piszesz, że nasz topik może zniknąć?:( to byłoby bardzo niefajne:O i ja jak zwykle PROTESTUJĘ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego piszę,że może zniknąć,bo w lutym było włamanie \"hakerów?\",na kafe i mnóstwo tematów szlag trafił.Od paru dni piszą na Ogólnym,że prawdopodobnie atak ma się powtórzyć w piątek.Oby to była tylko plotka:) Z tym nickiem poczekam jeszcze.Zobaczymy co się wydarzy:) Przyjemnych snów z Łukaszem w roli głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N....
:-P Nic podobnego tutaj chodzi o całkiem inną moją działalność, mianowicie o ratowanie topików, które miały zero wypowiedzi. Ciężko jest być szlachetnym w dzisiejszych czasach....Adieu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N....
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spicie dziewczyny
wlamanie hakerow :o nie przesadzaj marketa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×