Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Dobry pomysł z tym napisem, a ściema to rzeczywiście była taka beznadziejna, że pożal się boże:O Najpierw robią z niego romantycznego poetę by później zmieniać go w prymitywa??? wiesz, najpierw ta bójka, a dzisiaj ta akcja z laską i on w roli niedorobionego lovelasa:O no i te włosy na żel... najwyraźniej chcą nam go obrzydzić:D albo jak to się ładnie mówi - nadać postaci charakteru by nie była nijaka i nie znudziła się widzom;) A przecież on mnie się nigdy nie znudzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co on na to poradzi, że tak mu postać rozpisali :-( i tak go przecież cenimy ;-) O, Adam jest już nominowany na jednym topiku do najwiekszych debili w Klanie. To wina kiepskiego scenariusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, właśnie ochroniarz strasznie groźny, że aż strach się bać:O a ten koleś za barem? jaki beznadziejny:O Ja nie wiem gdzie ten Łukasz tak długo się uchował, że ja go nigdzie nie widziałam?:D Jest po prostu cudowny i jak słyszę ten jego głos to naprawdę wymiękam;) nie rozumiem jak on się może komuś nie podobać? slecna------> Ty gdzieś pisałaś (o ile się nie mylę), że u Ciebie w domu wszyscy śmieją się, że on Ci się tak podoba - widzieli go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nominowany do czego?????????????? to skandal!!!!!!!!!!! nasz Łukaszek???:D jestem oburzona, no jak można???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, topik pt \"Najwiekszy debil w Klanie-ankieta\" czy jakoś tak :-o Moja rodzina go widziała bo im kazałam kiedyś obejrzeć, oczywiscie w Czechach :-) No smieją się ze mnie :-p Barman, następca adama koszmarny po prostu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście świruska jesteś;) ja nie powiem mamie, że podoba mi się chłopak z TV, bo w moim wieku to już po prostu nie wypada:D:D:D A podobał się rodzince? czy tylko Twojemu facetowi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy im się podoba? :-D moja siostra uważa, ze to jakiś laluś, który ujdzie w tłumie. Reszta udaje, że jest spoko i nie wypowiadaja sie o nim :-D No, a moj chłopak mówi, ze za nim szaleje, a Łukasz obudził w nim skłonności bi, ale to tylko taka drwina :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle:D ciekawe co Łukasz powiedziałby na to, że podoba się nawet facetom w Czechach?:D a Twoja siostra to może ma słaby wzrok, co???;) no bo jak ona może? laluś????? przecież to najprzystojniejszy facet jakiego widziałam od wielu, wielu lat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno oszalałby z radosci, że podoba się facetom w Czechach :-D Nie, tak serio to na 100% by sie załamał :-p Widzisz, moja siostra jest chyba ślepa he, he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mi się wydaje, że nie srałby ze szczęścia (sorry za określenie):D Już wystarczy, że my jesteśmy nienormalne i codziennie o nim nadajemy:D Mam nadzieję, że pogra jeszcze w tym Klanie, bo ja muszę go oglądać:D:D:D Ciekawe czy helgunia namierzyła w jakim teatrze Łukasz gra? coś nie widać jej dzisiaj. Może tym razem zadławiła się na dobre jak zobaczyła tę tanią zaciemkę?;););) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech gra w tym Klanie tylko niech już nie robią z niego takiego kretyna, bo naprawdę wygra ten ranking na największego debila serialu, a tego nie zniosę:O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, on wygrywa chyba ten ranking :-( Helguni faktycznie coś nie ma, ale nie omieszkała oddać głos na Adama. ale to było przed Klanem więc pewnie się jednak zadławiła :-p Myśle, ze tak nienormalne fanki już całkowicie mu wystarcza, po co mu jeszcze jacyś fani? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba \"se\" w łeb strzelę:O Łukasz vel Adam rzeczywiście wygrywa:O:O:O masakra:O No a skoro mowa o fankach to jednak nie byle jakie z nas fanki nawet jeśli miałybyśmy być tylko dwie:D a na to wygląda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko my dwie?? Eee, chyba Marketa pozostała wierna Łukaszowi ;-) Albo też się zadławiła :-o Miejmy jednak nadzieję, że nie! :-) ha, jakie to dziwne, myslałam, że wygrana Feliksa albo Jacka to rzecz pewna, a jak widać niestety nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek, Feliks to jeszcze pół biedy:O on nawet z poczciwym Ryśkiem wygrywa:O A pisząc o fankach jako o nas dwóch to dlatego, że chyba zostałyśmy same na placu boju:D Mam jednak nadzieję, że Marketa w końcu pojawi się tutaj i razem z nami będzie bronić Łukasza przed tym niechlubnym tytułem:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co to w ogóle za charakterystyka: Wierszokleta Adam, który szwenda się tam gdzie go nie trzeba. ????????? ale ktoś ma wyobraźnię, pozazdrościć :-o noo, Marketana pewno do nas dołączy. A zauważyłaś, że dzisiaj nie ma tutaj żadnej antyfanki? :-D Jak miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie to trochę niepokoi, że nie ma żadnej antyfanki;) chyba wszystkie siedzą na tym topiku z rankingiem na największego debila Klanu;) Chyba muszę tam wkroczyć, bo zjadą na maxa naszego Łukaszka:D a on jest taki słodki nawet jak ściemnia laskę na zieloną herbatę z trawą czy sianem:P w ogóle co to za makistura??? to się da pić???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tam wkroczyłam, ale na razie oglednie :-D No podejrzana sprawa. Co do herbaty, to za Chiny nie łapię tego przepisu, pierwszy raz słyszałam o czyms takim, nie brzmiało zachęcająco. Ale z jego rąk, to wiadomo.....;-) ha, ha, myślę, że on sam pierwszy raz w zyciu słyszał o czymś takim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁUKASZ DZIEMIDOK
😍😍😍 😍😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sliczne
te serduszka!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sliczne
też chcę! 😍 😍 😍 😍 FELI 😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELI FELI FELI
jest cudowny! Kończymy z zachwytami nad Dziemidokiem, musi on bowiem ustąpić miejsca Feliemu! 😍 😍 😍 Bye, bye, Dziemidok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FELI FELI FELI
buuu, miało być Bye, bye, dziemidok :-p Mam nadzieję, ze ten drobny błąd nie przekreśli kariery Feliego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sessss
nienawidzę np tej szmiry jaką jest M jak Miłośc mój ślubny śledzi każdy odcinek a ja nie rozumiem, jak facet może ogladac taką durnotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Marketo to zyczę pomyslnego biegu wszystkich spraw, mej se hezky :-) Chociaż Klan pomógłby Ci się rozweselić :-o A Adama nie było dzisiaj, ale będzie jutro. I zapowiada się kolejny komediowy odcinek :-D :-o :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej już wiemy, że była to herbata z imbirem ;-) tajemnica wyjaśniona :-D Aha, szurniĘta, z tego co widziałam, to Adam jutro będzie bez żelu, chyba zrezygnaował z tego upiększacza :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×