Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość A.M.E.N...
Czyli reaktywacja po wakacjach? Uuuu, nie przezyję.......Kozica 😘, a Wam czołem! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Tak, dopisze :-p Konkurencyjny topik, który się juz rozpadł :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Marketo, a proc by to mel byt nejaky konec? ;-) Oglądałam dzisiaj Klan, jaką łądną filiżanke Adam kupił panu Januszowi :-) I wszystko wskazuje na to, że wyraźnie mu teraz zalezy na tym pokrewieństwie, co to sie porobiło! ;-) a Jaś uroczy ja zawsze! I nie rozumiem, Monika znów kręci z Felim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,nie oglądałam \"Klanu\":( Tzn.obejrzałam samiutką końcówkę,jak pan Janusz żegnał się z Adamem i wychodził z domu. Proc konec?Przecież tu już prawie nikt nie zagląda,Ciebie bardzo dawno nie widziałam na topiku.:P szurniĘta także nie wchodzi,ba!,twierdzi,że nawet na Polonii nie ogląda \"Klanu\",bo nie ma czasu.Pewnie siedzi nad Odrą i wali browary :D kozicę także gdzieś wywiało:O Tylko ja i A.M.E.N...,trwamy na posterunku:D Pozdrav 🌻 Mały Honza robi się nieznośny.Ciągle marudzi:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A swoja drogą
szkoda tamtego topiku, mieli taki zaciecie i buzowali takim ogromem nienawiści, że miałam niezły ubaw, czytając Was ;-) Zawsze to jakis koloryt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa ja niestety też załapałam się wczoraj na końcówkę. Jeżeli chodzi o Felego to rzeczywiście lowelas niezły :D, a do tego obleśniak brrrr. No ale jak baby głupie i zaślepione to ich problem :P Do A swoją drogą - ja jak oglądam w Klanie wredną Monikę, sztuczną Olkę, zdradzającego po tylu tatach małżeństwa Knorra, czy Jacusia robiącego na boku innej dziecko to mi się nie chce ziać ogromem nienawiści, tylko patrzę na to wszystko z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro na tamtym topiku było tyle nienawiści,to pewnie ta nienawiść ich zeżarła.Przykre :( kozica,różnie mówią na temat \"Klanu\",ja sama nie raz jest wkurzona na treść,a sama przyznasz,że w przeważającej części,są poruszane,jak najbardziej,życiowe codzienne sprawy. Takie nadęte baby jak Monika,też istnieją.Sama mam (w najbliższym otoczeniu)taką. Życie pisze takie scenariusze,że nie raz nie chce się wierzyć,iż to jest prawda.:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni odcinek był przerazający,trzymał w napięciu do konca:D Dziadek wreszcie umarł,po tylu latach cierpien:D Ciekawa byłam ile jeszcze beda udawac,ze zyje jak ten aktor umarł z pol roku temu:D Teraz bedzie wielka zaloba na sadybie...tak sie wczoraj wczulam,ze az miałam dzwonic na pogotowie,zeby dzadka odratowali:D ale nie zdazylam,byl juz u niego ksiadz...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Halooo? to jaaaa, pędzę do Ciebieeeeeeeeeeeee, światłowodeeeeeeeeeeem, mam do przebycia dłuuuuuuuuuuuuuuugą drogęęęęęęęęę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
i tak basnici prichazeji o iluze... :-P jeżeli rozumiecie moją mysl :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
a własciwie nie moją tylko zapożyczoną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematycznie,chyba koniec.Możemy sobie przesyłać myśli(zapożyczone),pozdrawiać się........Ewentualnie omawiać powtórki,o ile ktos je ogląda.:) Mam nadzieję,ze po wakacjach,topik ożyje. Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Szkoda, że ta przerwa wakacyjna jestem bowiem mocno ciekaw jak Adam ułozy sobie stosunki z panem Januszem...Krótko mówiąc, tragedia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili państwo, to nieprawda, że alkoholizuję się nad Odrą tylko ciężko pracuję;):D zaś na topik oczywiście zaglądam tylko nic nie piszę, bo nie oglądam Klanu z braku czasu:O Uściski i buziaki dla wszystkich:):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka felka
powiedzcie jak tam romans boreckiego z karolina? czy beatka sie juz dowiedziala? i co ona na to ? Prosze o odpowiedz bo bardzo mnie to meczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romans Boreckiego z Karoliną skończył się.Rafalski,dowiedział się,że Borecki jest sprawcą ciąży Karoliny.Chyba wiesz,że poroniła? Teraz obydwaj kręcą i okłamują Beatę,jak tylko się da:O Rafalski wymyślił sobie,że wyśle ją do Edynburga.I wysłał.....Jacek musi ponosić połowę kosztów pobytu Karoliny. Chciał,żeby pracowała we fili banku,a wieczorami studiowała.Sprzeciwił się temu Rafalski.Jak to?Karolina ma pracować i uczyć się jednocześnie?O,nie! I wymógł na Jacku dokładanie się do utrzymania Karoliny. Beata,coś się domyślała,tym bardziej,że ten papla Jasio wszystko,co usłyszał,powtarzał w domu....... Ale,jak napisałam,obydwaj tak kręcą,że hej! A Beata rozkręca na większą skalę swoją firmę,więc teraz nie ma głowy,żeby rozmyślać o Karolinie. Dodam jeszcze,że musiała pożyczyć od Pawła pieniądze,bo jej brakowało.Gdyby Jacuś nie musiał płacić za Karolinę,Beata nie musiałaby chodzić do wujka pożyczać. Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulink
az oczom nie wierze ile tu jest o dziemidoku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka felka
Marketa wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
bo nie widać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×