Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kozica
Marketa, ty rzeczywiście jak ten nocny Marek. O tej porze to co niektórzy śpią :D tak jak ja ;) Pozdrowienia dla tych co na wakacjach i urlopach. A.M.E.N. dla Ciebie tradycyjnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Miałam rację :D Znowu nie spałaś, snułaś się po internecie ;) A ja smacznie spałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zdarzyło(kolejny raz):O Pozdrowienia dla wszystkich 🌻 Ogląda ktoś powtórki \"Klanu\"?Pogoda niespecjalna,to może ktoś z nudów ogląda........ ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Teraz będzie chyba dobrze.:) Od poniedziałku mam nowy telewizor:P Po wakacjach będę oglądać "Klan" na ekranie 32 calowym :) Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Witajcie :-) Ja czasem bede zagladac przez wakacje, ale mam same wyjazdy, wiecie jak to jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziescilatminelo
ja na szczescie nie odbieram pierwszego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Ja już też po urlopie, było super SzurniĘta, Marketa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł noł!!!!!!!!!! nasz topik na drugiej stronie:O:O:O tak być nie może😠 w górę:D Oglądałam wczoraj wieczorem jakąś powtórkę Klanu:) chyba pierwszy raz od czerwca udało mi się trafić;) Pozdrowienia i buziole dla wszystkich:) Mam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się tutaj w komplecie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Witam goraca :-) No stesknilem sie za Wami, to co, we wrzesniu zaczynamy zpowrotem? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
AMEN dla Ciebie ❤️ Marketa, SzurniĘta 🌼 a dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko parę dni,już nie mogę się doczekać.:) Czytałam,że Paulina Holtz zrezygnowała z roli Agnieszki.Ciekawe,czy to prawda.Jeśli tak,jaka będzie historyjka,że jej zabraknie?A może któraś,inna aktorka będzie ją grać........Wiecie coś na ten temat? Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaka jeedna
Pauline Holtz zastąpi Karina Kunkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa widziałam gdzieś zdjęcie Pauliny z tą nową, znają się dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,pooglądałam tę \"nową\"Agnieszkę.W ogóle nie są do siebie podobne.:O Jedną cechę mają wspólną,obie blondynki.:) Ci,którzy,nie wiedzą,że będzie \"inna\"Agnieszka,przeżyją szok.:D Ciekawe,który dzieciak,zastąpi córkę Pauliny.Bo chyba,jak sama odchodzi,to i córka,nie będzie grała Zośki. Czytałam,że Dorota Wosińska,jest w zaawansowanej ciąży.Ale,ona chyba nie odejdzie.Gra rolę drugoplanową,to coś pokombinują.:D Jutro pierwszy odcinek po wakacjach.Tylko,nie wiem,czy premierowy,czy stary.......Bo już się pogubiłam w numerach.:D Zobaczymy. Mam nadzieję,że topik ożyje. Pozdrawiam i czekam na Wasze komentarze.🌻 kozica---------> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra Lammia
nie Dorota Wosinska a Agnieszka................to moja kuzynka zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście fanki \"Klanu\"? Ja w poniedziałek(przez te wakacje)zapomniałam o \"Klanie\".:D Nie oglądałam początku. Wrócił brat od Krysi.Będzie \"wesoło\".Dla tych,którzy nie wiedzą,co to za facet,piszę,że to ten,który wynajął mieszkanie od Stasi i Jeremiasza. Jeśli chodzi o Adama Koneckiego,to normalka w polskich sądach---->\"Przekroczył obronę konieczną\".Żenada.:O Feli powoli się kończy.I dobrze,oszust jeden. A Monika pazerna i bezduszna.:O Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫ Aha,w tych dwóch odcinkach jest jeszcze \"stara\"Agnieszka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×