Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość bulionówka
Ja oglądałam Bulionerów,podobał mi sie ten serial,a no i Jarosław Jakimowicz tez mi się kiedys podobał;) (wizualnie,nie jako aktor)dawno to było..ale po Waszych najazdach na niego poczułam się zobowiązana ujawnić jako była wielbicielka JJ. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie sie kidys tez Jakimowicz podobal ,za czasow Mlodych Wilkow . On sie brzydko starzeje .Moglby chyba dobrze wygladac na swoj wiek ale za bardzo chce byc tamtym chlopcem. Jak mam okazje to obserwuje innych facetow z Mlodych Wilkow i jakos Delag sie starzeje fajnie. Na temat ich aktorzenia to sie nie bede wypowiadac. A co do Dwuch stron medalu to kocham Jureczka ,ma dzieciak fajne teksty. Bulionerzy taka lekka glupotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam zdjęcia J.Sarapaty na necie,ale nie znalazłam,ani jednego.Za to,podziwiałam jej prace.Ona tylko akty maluje,czy jak? Dlaczego J.Jakimowicz ma przy nazwisku dopisane Kriegl?Wie ktoś? Naczytałam się o nich,nawet wiem gdzie jedli po powrocie z wakacji.:D :D :D A mnie się nie podobały,ani \"Wilki\",ani Jakimowicz.:P Coś tych nieszczęść w piątek było dużo.Adam ledwo podleczony,kradzież auta ze strojami ślubnymi,jeszcze ten wypadek.........:( Moni z Leszkiem,będą musieli poczekać jeszcze trochę,zanim pojawią się razem w gronie rodzinnym.:D :D :D No,z tym myciem rąk przesadzają.To już staje się śmieszne. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was prośbę.Chodzi o zagłosowanie na 2 zdjęcia,Nataszy 46.Wystarczy kliknąć w link,przepisać kod i aktywować swój głos. Z góry dziękuję. Domek i kot,są naprawdę piękne. http://konkurs.budujemydom.pl/glos.php/7c906 db27bf659b900cde81f515428e7/ http://konkurs.budujemydom.pl/glos.php/c1109 e49b63bb2d7449567b5313a5f90/ Liczę na Was. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulionówka
Mnie sie o wiele bardziej od Deląga podoba J.Jakimowicz mimo worków pod oczam i tej chłopiecej fryzury. Widziałas Deląga w Tańcu Z Gwiazdami?Brak mu kondycji fizycznej,miał okropną zadyszke,patrząc na niego po wystepie,za kazdym razem obawiałam się czy nie zejdzie na wizji.No i wszedzie prowadza sie ze swoim jamnikiem.Próby,sesje zdjęciowe,plan,teatr.Męskie to jak cholera. Klanu czy jakiego kolwiek innego serialu nie zaliczysz przecież do tworczosci ambitnej madrej czy edukacyjnej. Bulionerzy to była komedia którą mnie sie przyjemnie oglądało,Tobie nie musiało. Nie mam pojęcia dlaczego Jakimowicz używa podwójnego nazwiska. Przepraszam że nie na temat,pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tańca z gwiazdami\" nie ogladam,więc Deląga tez nie widziałam.:) Deląga widuję w \"Na dobre i na złe\",jak sie pojawi w którymś z odcinków. Dzisiaj akurat był. Ja pisałam,ze mi się nie podobał film \"Wilki\". \"Bulionerów\"nie oglądałam dlatego,ze mi się nie podobał ten serial.Wręcz przeciwnie,Piotr Skarga fajnie grał,Lucyna Malec......Najlepszy był Olo i jego-Kurde faja.:D:D:D Nie oglądałam z innych powodów. No,ale jutro znowu jest odcinek \"Klanu\".Zobaczymy,co się wydarzy.Czy pani Surmacz odzyska samochód,dowiemy się,jak się czują rodzice Adama,itd. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochani:):):) podczytuję Was czasem, ale Klanu nie oglądam, bo nie mam czasu dlatego też nie udzielam się kompletnie;) buziole zwłaszcza dla Markety, slecnej, kozicy i A.M.E.N.a:):):) mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurniĘta!:) Bardzo się cieszę,że sie odezwałaś.Już sobie myślałam,czy,aby w Odrze się nie utopiłaś.:D Przepraszam,głupi zart.🌻 Muszę Cię zmartwić,A.M.E.N gdzieś zniknął,ostatni raz odezwał się w wakacje,slena-tylko raz się wpisala,a kozica,chyba dwa razy.:( Tylko ja trwam na posterunku.:D Dobrze,że czytasz topik.Skoro nie oglądasz \"Klanu\",to chociaz mało niewiele dowiesz się z postów,pisanych tutaj.:) Nawet Ania 777,się nie odzywa. Ale,za to są inne dziewczyny,np.Coralik.:) Co prawda,mieszka w USA i ogląda \"Klan\" na Polonii(wiadomo z poślizgiem),ale mozna wymienić się uwagami.:) Mama Adama jest w ciężkim stanie,ale stabilna.Pan Janusz \"wykpił się\".Ma jedno złamanie i ogólne potłuczenia. Auto,pani Surmacz nie odnalazło się. Do gospodyni Jurka,przyjechała córka(nomen omem z USA------->Coralik :D).Chwilę z nim posiedziała,bo jej mamy czyli pani Ireny nie było w domu,kiedy wyszła ,ten stary dziad,już się oblizywał na myśl o niej.:O Michał,jak zwykle,ma pod górkę.:( To tyle na dziś.:P szurniĘta,zaglądaj na topik. Serdecznie Cię pozdrawiam🌻 Wróć do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szkoda,ze Cię nie ma.:( 😭 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Ha, ha! Nieprawda, odezwałem się jakies dwa tygodnie temu :-P A co mam pisac, że Dziemidok wpadł w depreche i nie chciał nawet spróbowac pieczeni pani Steni? :-O A jednak pozdrawiam! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz A.M.E.N ,musiałam przeoczyć Twój wpis.🌻 Może gdybyś wpisał to o Adamie,to bym zauważyła i napisala prawdę szurniĘtej.:) Później jest pytanie:skąd się biorą plotki?:P ewa,ja się wcale nie dziwię reakcji Michała.Wreszcie on stworzył szkółkę od podstaw,zaangażował się,itd,a tu przychodzi taki Borkowski,który nie ma pojęcia o niczym,Michała odstawiają na bok,jak jakiś niepotrzebny mebel........:O Pomógł mu gdy przyjechali Argentyńczycy,mimo,że nie miał na to ochoty(a kto by miał). Ale dzisiaj w wywiadzie telewizyjnym,przegięli pałę.Dość,że Borkowski wszystko powtarzał za Michałem,to jeszcze wycięli wypowiedzi jego.Tak się nie robi,to jest nie fair.(tzn.wycięli wypowiedzi Michała,nie Borkowskiego). Żal mi Chojnickiego,naprawdę. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Adam się wczoraj upił.:D Ale,za to,jego Mama wybudziła sie ze śpiączki.:) Auto,pani Surmacz się odnalazło,niestety,bez strojów ślubnych.:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) No ja jestem do tylu z odcinkami wiec nie bede sie podniecac skoro Wy juz dawno o nich nie pamietacie . Rychu mnie rozwala ,okropna ma to role . W ogole oblesny dziad , na rowni z tym Oli fagasem Dziemidokiem . No to na tyle . Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna klauna
To sie Jureczke zdziwi jak sie dowie, ze Donatka leci na jego ziecia Jacusia. A stary mysli, ze ma szanse hahaha za wysoko mierzy. Mamusia jest chetna, no ale taki piekny Jureczke nawet o niej blizej nie pomysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tu na Deląga najeżdżacie? 😡 Przecież jest przystojny, mi się bardzo podoba i... no ale nie będę się wdawała w szczegóły :p Jakimowicz też jest niczego sobie i słyszałam, że jest dość podatny na wdzięki płci pięknej :D A teraz idę umyć rączki :classic_cool: ps. tu cię znalazłam Marketa 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wincenta,a Ty skąd się tu wzięłaś?Wiatry od Beskidów Cię przywiały(dzisiaj strasznie wieje).:D Ja tu siedzę,na tym topiku,praktycznie od początku.:) Ale,z \"Klanem\"jestem do tyłu.Ostatnio,nie oglądam na bieżąco.W tym czasie oglądam \"Co ludzie powiedzą?\".Staram się oglądać powtórki,ale z tym różnie bywa.:( Ja to od razu zauważyłam,że Jureczek łypie ślepiami na Donatkę.:O A ta pani Irena(mama Donatki)to by sobie mogła fryzurę zmienić.Strasznie wygląda. Donatka,chyba Jacusia nie zdąży uwieść.Przyjechała na krótko do Polski. Ale jaja,okazało się,że ojcem Adama nie jest pan Janusz! Czyżby matka Adama to druga Aneta K.?Nie wie,z kim dziecko ma?:O Z jakiego powodu straciła przytomność?Przecież było juz wszystko OK. ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coralik,gdzie Ty byłaś,jak Ciebie nie było?:) Nie jest tak źle.Możemy,właśnie,popisać o Ryśku,czy Adamie....... Naprawdę nie podoba Ci się Adam? Pozdrawiam Wszystkich 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobietki a jak sie nazywa ta pani irenka ja tą babke kojarze tylko nie wiem z jakiego filmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u przyjaciolki -rozstala sie z facetem -Czechem /Ty chyba wlasnie piszesz z tych okolic Marketko ,prawda/ . Nabijalysmy sie ze klotnia w takim jezyku to jeden wielki smiech -dla nas ,dla Polek. O jjejeje to Janusz nie jest ojcem ? No popatrz bylam przekonana ze badania beda tylko dopelnieniem formalnosci i tyle. Nie ,nie lubie Adama ,taki dziamdziaramdzia i tej jego matki tez nie lubie . Nie lubie tez Eli -wieczna meczennica. Lubie Knorra , Blazejka ,Kamile ,Jasa i tego Miska lysego tez lubilam -za betonowe kopytka. Jacek jest okropny -sam mial dziecko na boku ,ze nie doszlo do narodzin to tylko przypadek a czepia sie Beaty ze oglada program w tv -o wlasnej firmie. Fakt ,powinna pogonic Kube ale....... Jacek to powinien morde w kubel wsadzic hahah . Ja kocham \" Co ludzie powiedza \" ,ogladam w oryginale ,na szczescie mam brytyjski kanal. Uwielbiam brytyjski humor !!! Mam jeszcze 20 odcinkow \"Egzaminu z zycia \" do przerobienia. Tam jest Andrzejek -slodki facet . Nie jest przystojny ani nic ,slodki i koniec ,taki przyjaciel. A siem napisalam ,teraz musze isc umyc raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa -nie wiem jak ta Irenka sie prywatnie nazywa ale faktycznie ma fryz jak po spotkaniu z wysokim napieciem. Ona mi troche przypomina ta babke ,ktora grala w \"07 zglos sie\" ,grala tam Ewe. Oczywiscie mowie o tym jak wyglada teraz bo tez miala taki fryz jak ja widzialam w gazecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta babka która grała Ewę
w 07 zgłoś się też grała w Klanie, pracowała w aptece u Eli i tez miała taką fryzurę:) ale to bardzo dawno było wczoraj przypadkowo zobaczyłam kawałek Klanu i też pomyślałam, że jest bardzo podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan maniaczka klan maniaczka
do poprzednika---to nie ta sama osoba, tam ta byla grubsza, ale fryz miala taki sam, jak u Chopina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta babką która grała Ewę
masz: http://www.filmweb.pl/Ewa+Kuzyk-Florczak,filmografia,Person,id=86469 nadal się będziesz upierać?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgonia Pelll
Pani Ewa Florczak a aktorka ktora gra Irenke to dwie rozne osoby. Tu sa zdjecia pani Ewy http://mamycie.onet.pl/1219896,0,0,galerie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×