Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No i mleko się wylało, Beata nakryła Jacka. W końcu, za długo uchodziło mu to plazem. Szkoda, że całą tę akcję przedstawiono w fornie opowiadania Beaty. Chętnie zobaczyłabym miny nakrytych kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwy Men Zen
Bo klan to produkcja niskobudżetowa, dlatego nie kręcili całej tej seny przyłapania w hotelu, który mieści się niby w Berlinie. Nie stać ich nawet żeby wynająć pół korytarza w Mariocie czy innym Janie Trzecim, bo trzeba by było jeszcze oznaczenia niemieckie wprowadzić, zatrudnić kogoś na recepcji kto mówi po niemiecku itp. Śmieszni są :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo no ta scena powinna być nagrana.......ale popatrzecie jak klan już sie długo trzyma na antenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrywam nicka
Tak to prawda Klan jest bardzo długi, ma już prawie 1500 odcinków.Inne seriale Samo życie i Plebania też są bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojjjjj11
plebania to juz wogóle katastrofa,ciekawe kto oglada pewnie starsi ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrywam nicka
Plebanię oglądają nie tylko starsi ludzie, a ja jestem młoda.Czasami oglądam, ale niewszystko. Nie jest taki zły. Najlepsze są Barwy szczęścia , serial jest życiowy i interesujący.Prawdę mówiąc wolałabym ,żeby niektóre seriale zeszły z anteny, gdyż ciągną się jak guma w nieskoczoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden serial nie jest życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze Rysio wraca do siebie, pewnie taka postawa przywraca nadzieję wielu ludziom :) Zamurowało mnie, gdy Kasia powiedziała, że w szkole przyznają sobie punkty za prezenty na komunię !!! :O Kaczorkowa prawie go ujezdzała (w zapowiedziach) :O ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasjonujcie się tym aż tak bardzo, bo to niezdrowo. Klan musi działać wychowawczo, choć nie wiem na kogo. Dorośli wszystko już wiedzą, a młodzi i tak tego badziewia nie oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ,ze ta Kaczorkowa trafila na grzecznego Blazejka bo inny nastolatek to pojechalby z nia az milo. Co za antypatyczne babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pros.
hej,hej,ja jestem młoda a to badziewie oglądam ! :-) ale nudne się robi,ciekawe czy pokażą rozmowę biednej zdradzonej Beatki z Jackiem ;D mogl by byc dym a z ta Kaczorek to beka,Surmaczowa chyba już jej nie da kolejnej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkkk
a co kaczorek wymyślił? nie moglam ziśobejrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrywam nicka
Koziełło chory został w domu z Mariolą. Ona chętnie zajęła się nim do tego stopnia, że zaproponowała mu masaż. Robi to z taką energią, doktor stęka, Surmaczowa wraca z ciastkami, słyszy dziwne jęki męża, widzi jak ta wielka gospodyni leży na nim z odsłoniętymi nogami, jest oburzona.Bożenka zostaje zastraszona nożem przez swoją rywalkę Karola. Dzwoni do Kamili bardzo zdenerwowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka..a
Dawno nie ogladalam klanu....kiedys to był hicior:P Slyszalam gdzies ze aga z klanu oraz rysio(!) mają umrzec, tzn nie chca juz grac w serialu bo ich to wkurza(w koncu ilez mozna :O )\ popieram fakt ze rola Grazynki jes tsuper! szkoda ze zostanie sama.,...ale na pewno rezyserzy wymyśląjej jakiegos przydupasa:D albo kumpla Ryśka tego od tax, przeciez przystawial sie kiedys do grazynki';d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie dzialo
To juz wiadomo,ze pani Kaczorek wyleci na zbity pysk.Pani Surmacz nie podaruje jej,ze jego meza masowala z odslonietymi nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinkaka
Ja tez slyszalam,ze maja usmiercic Agę,ale o Rysiu nic nie slyszalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrazam sobie Klanu bez tych postaci. Za Michala podstawili w sumie innego aktora. Wyobrazacie sobie kogos innego za Agę i Rysia :O ? Bez tych postaci pewnie oglądalnosc spadnie i nie pomoga zadne romanse i awantury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowe mieszkanie Jerzego
zostanie zniszczone przez wybuch butli gazowej, wróci na Sadybę. Mała Małgosia bardzo przeżyje wyprowadzkę Jacka, on czuje się winny, a Donata pociesza ,że dorośli mają prawo do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Room Service
-ELzbieta daje zly lek dziecku -Porywaja daniela do sekty -Rafalski zabil kolezanke Beaty -Grazynka traci dziecko -Umiera matka MAciusia:p -Maltretuja Bozenke -Jerzy zdradza ELzbiete -ELzbieta zdradza Jerzego -Michal zostaje pobity przez co jest sparalizowany -Michal albo jerzy(nie pamietam:p) zostaje porwani -Michal po raz drugi zostaje porwany przez co mu sie twarz deformuje i traci pamiec -Umiera Maria -Dorotka zaginela w buszu -Wladyslaw choruje -Wladyslaw powoli traci swiadomosc -Monika zostaje zgwalcona -Umiera maz Moniki -Monika jest posadzona o morderstwo -Monika chodzi na terapie -Monike zdradzil Bogdan -Macius jest chory -Bozenka pali papierosy:D -Bozenka dostaje okresu -Bozenka czyta o orgazmach -Ryskowi kradna taxowke -Grazynka zostaje kura domowa -Grazynka jest bezplodna -Darek zdradza Czesie -Macius lamie reke -Wladyslaw idzie do wiezienia -Ex maz Marii umiera w dniu slubu -Julia ma chorego tate -Czesia traci ojaca -Czesia traci matke -W brzezinach panuje bieda -Kinga cpa -Michal traci kontakt z dziecmi -Ole wyrzucaja ze studiow -Ola ma problem z dostaniem sie na studia -Oli film okazuje sie klapa -Ola w klasie maturalnej ma problemy -Aga ma bialaczke -Aga powoduje wypadek w ktorym ginie jej narzeczony -Aga bierze rozwod -Aga zakochuje sie w starzym mezczyznie -Age napadaja w holtelu -Ola kluci sie z kolezankami o nazwe ich druzyny w zuchach:D -Jerzy znowy zdradza Ele -Daniej ma HIV -Z Dnielem zrywa dziewczyna -Zona daniela ma zoltaczke -Corka surmaczowej jest bezplodna z powodu skrobanki -Surmaczowei i Kozielle zabieraja adoptowane dzieci -Surmaczowa pragnie dziecka -Kozielle rysuja samochod -Pana jeramiasza bije kolezanka:P -Maciusia nie chca w skzolnym przedstawieniu -Czesi proponuja nieskromne zabawy z facetem od modelek -Maz wiesi ja bije -Umiera maz wiesi -Spala sie syn wiesi -Wiesia zostaje samotna matka -Rozterka grazynki-zostac czy wyjechac do narwegii -Macius poswieca sie dla bozenki i nie chce zagrac w filmie -Grazynce psuje sie pralka!!!!:D:D -Rysiek zostaje oczukany -Kolega ryska morduje mezczyzne -Umiera matka kolegi ryska -Femina potrzebuje pomocy -Monika musi sprzedac swoj butik -Kradna utarg z butiku moniki I na koniec rzecz najstraszniejsza, pelna grozy, mrozaca krew w zylach: -RYSIO ZDRADZA GRAZYNKE!! CALUJE PRZEDSZKOLANKE w POLICZEK, DOTYKA JEJ RAK I POTAJEMNIE SIE Z NIA SPOTYKA!! STRASZNE:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Room Service
Kilka z przykładów nieszczęść w "KLANIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka zemści się z Błażejem
Kamilą i Karolem na Jadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poronienia w Klanie
Grażyna traci dziecko po sztucznym zapłodnieniu, Bogna ma depresję, bo Michał jest w Ameryce i ma dziewczynę, łyka tabletki, zostaje uratowana przez Elżbietę, traci dziecko,Czesia leży na oddziale patologii ciąży, traci dziecko, Karolina w ciąży z Jackiem, też tak samo ma poronienie w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6423
Grażyna rodzi dziecko-Kasię!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia nie jest podobna
do mamy, dziewczynka jest brzydka i gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
A mama to niby jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna jest ładniejsza
przytyła po porodzie,ale mam nadzieję,że wróci do normalnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój już tej Kasi. Jak można w ten sposób czepiać się dziecka? A Wy takie piękne byłyście w dzieciństwie? A Wasze dzieci to co? odlane z wosku idealne i bez żadnych mankamentów? Jestem w stanie zrozumieć krytykę urody dorosłej osoby, ale dziecku to lepiej dajcie spokój. Mam nadzieję, że mała wyrośnie na super laskę i wtedy będzie wam łyso :-) Jakby ktoś nie znał baśni o brzydkim kaczątku to polecam gorąco. To tak na marginesie, bo tak na prawdę to chiałam coś napisać o Jacku. A mianowicie to jest żałosny człowiek, który wprost nie ma wstydu ani poczucia godności. Dla mnie to jest śmieć. I wiem, że dziś Beata będzie miała wątpliwości, czy dobrze zrobiła wyrzucając go, ale mam nadzieję, że podtrzyma decyzję i nie będzie powielać zachowania swojej matki, która wciaż zdradzana, stale trwała przy mężu. Uważam, że lepszy żaden mąż niż taki mąż, bo wybaczyć kolejny raz coś takiego to jakby pozwolić mu na więcej. Chciałabym jeszcze żeby Rafalski, albo ktoś inny powiedził Beacie prawdę o Karolinie. Tylko że Rafalski tego nie zrobi, bo sam by się umoczył. Ach, no i ciekawe co zrobi Jacek z Donata, bo Karolinę odesłał daleko :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie będzie rozwód
i to odbije się na dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczyja77
Lubię Klan, od zawsze oglądam ale wyłączam za każym razem jak są bliźniaki Michała z dwuletnią różnicą wieku. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×