Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość niczyja77
A jeszcze jestem za tym,żeby więcej postaci z telenoweli "W labiryncie" przenieść do "Klanu":) Jak Pani Mariola Kaczorek po studiach i pracy w laboratorium hihihi. Fajny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriale tv
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że Kasia to dziecko
dla mnie jest brzydka, nie wyrośnie na piękną laskę, mam koleżankę, która w dzieciństwie była gruba i nieciekawa, w dodatku miała zły charakter, wyrosła na brzydką babę, nic się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto
Room Service --------przeciez to HORROR jest a nie serial obyczajowy! tyle się działo,ze w szoku jestem! Skąd ty takie rzczy pamiętasz?:D A klan jest po prostu SRASZNY wiec juz od dawna go nie ogladam a i tak wiem co sie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Room Service
Nie pamiętam, znalazłem gdzieś w sieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak wyżej lub niżej
"Ola kluci sie z kolezankami o nazwe ich druzyny w zuchach" To mnie zabiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto
a mnie Maciusia nie chca w skzolnym przedstawieniu - Czesi proponuja nieskromne zabawy z facetem od modelek - normalnie wyję! Bymajmniej nie z choroby Maciusia( żeby nie było,no!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więcej dystansu
Klan to jest w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co jeszcze sie wydarzy...już nie ma co normalnie.....a te dzieciaki od michała to faktycznie z różnicą wieku????????na bliżniaki to mi niw wyglądaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach ten Kaczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan wymiata normalnie :P Coś mi sie wydaje, że Paweł tez zdradzi Krystynę. Ostatnio miał do niej mały żal, bezskutecznie probował wzbudzic w niej zazdrosc :P Albo Koziełło zdradzi Sumarczową z Kaczorkiem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cha cha
Już widzę tego Kaczorka z masywnymi udami na plecach wiecznie pogiętego Koziełły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy tylko ja jestem taka cięta na tego Jacka, czy jest nas więcej. Popieram Beatę, jej decyzję i postępowanie i normalnie rozwaliła mnie wczoraj Ela sugerująca, że decyzja Beaty jest nieprzemyślana. Co za naiwna kobieta, czyba z autopsji powinna wiedzieć jak się żyje z notorycznie zdradzającym mężem. A Jacek to jest...., a nie będę kląć publicznie. Powiem tylko, że wczoraj przeżyłam szok - w Klanie padło brzydkie słowo: \"spieprzaj\" poweidziała Justyna do Michała. A Michał to też pkręcony jest. Najpierw za nią łaził jak cień, a potem przykro mi... Co za cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie taka miotła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała szlona
cała justyna mi się nie podoba, ktoś ją kiedyś nazwał królewna z drewna - bardzo trafnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie ta monika denerwuje
a mnie ta monika denerwuje wiecznie ma jakis problem ze sobą a te jej zęby okropjne sa .Tyle ma kasy a zęby ma w takim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala szalona:) to ja ja nazwalam \"krolewna z drewna\" bo ona ma tyle gracji co kawal dechy. Nawet przed cala sytuacja z tabletka gwaltu ( ze to teraz niby wymowka) ciagle byla na \"nie\". Marudzila i zadzierala nos jakby byla prawdziwa krolewna. Takie maszkarony niech biora co jest . A Monika wyglada jak z wosku . Kiedys byla taka aktorka -Starostecka ,tez byla taka woskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się Monika podobała na początku, jak była czarnym charakterem.Teraz w ogóle jest nuda, brak kogoś złego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre było jak Michałowi\"nie stanął\"za przeproszeniem :P i zczaił, że jej nie kocha :D Myślę, że zejdzie się z Kingą. Ciekawe co z Kubą, chyba informacja o jego śmierci nadal nie jest pewna, więc kto wie... Już ktoś o tym pisał zresztą ;) Dziś była przemoc w Klanie, pobiły Bożenkę ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
a czemu Justyna powiedziała do michała "spieprzaj", jak to ktoś tu napisał???przez pare dni nie ogladałam i dziś nie bardzo potrafiłam sie połapać...znowu Michał się z tą szpetotą Justą pokłócił???i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo michal miał sie kochac z justyna no i jak ktos wyzej na[pisał nei stanał mu on and tym ubolewał zastaanwial sie dlaczego i stiwerdzil ze jej nie kocha dlatego byl niedysponowany powiedzial jej o tym a ona mu tak odpowiedziała, mysle ze kuba po wakacjach ozyje wroci do kraju i bedzie z beata, a donatka w miedyzczasei sie dowie jaki z jacka frajer i go zostawi, jacek bedzie chcial wrocic do beaty ale ona go oleje, wczoraj jak donata mowiła ze chce z nim mieszkac jacek mial abrdzo niewyrazna mine,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackmagicwomen
ten film po prostu tak wciąga ze az brakuje tchu...:)))) Popieram Beatę,na te przezycai i tak niezle sie trzyma.Natomiast blada jak d....Donata jest przeszcesliwa ze rozpierniczyła małzenstwo,przeciez jak sama powiedziała do Jerzego ,że małzenstwo Jacka z Beata to była pomyłka.....totalna ignorantka i edoistka.A ten burok-Jacuś chyba juz sie nasycił szczesciem z Donatka bo nie skakał pod niebo z radosci jak sie dowiedział od Donatki ze chce z nim zamieszkać. A ta Justynka to z ta fryzura wyglada jak chochoł z wesela :)))Drewniana księzniczka przyzyła szok,pierwszy kiedy Michałkowi nie stanął ...drugi kiedy Michałek stwierdził ze jej nie kocha./nurtuje mnie pytanie,czy jakby mu stanał to wtedy byłby pewien ze ja kocha? / :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiikkalaa
Ja tez jakis czas temu ogladajac klan zauwazylam ze Kinga ma jakby zoperowany nos, ale teraz jak patrze to wyglada tak jak przedtem. Nie wiem, zoperowala sie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×