Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość slyszeliscie
dzis olka mowi ze miala znalezc pudelka czy cos dla tego malego pawelka... pawel mowi ze poszuka gdzies tam kryska gdzies tam a olka mowi ze poszuka w salonie a kryska do niej: narazie.. to gdzie ten salon?? w sredmiesciu?? ale monika jest bezczelna.. odszedlabym stamtad jak najszybciej... oj chyba ta obrzydliwa zona Antka (jak jej tam bylo) znow przyprawi mu rogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklkpoi
nie no żenada Renata całowała się w samochodzie z tym kolesiem od pijaru, a takie zgrane małżeństwo gra ze swoim Antkiem...no i Monia i Szymon coś straszne ona nim manipuluje okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklkpoi
Cześka na bank strzeli se dziecko z Mariuszem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Wygląda na to ,że Szymon zerwie z Moniką, widzieliście jak zachowywał się po wyjściu Moniki, wycierał sobie policzek ręką po jej pocałunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż mną trzęsło
jak ta idiotka tak rządziła tym biednym barmanem a on nic sie nie odzywał,teraz 50 ludzi ma sie dostosować bo starej dupie zachciało się ruchania :O Jaka bezwstydna,Szymon nigdzie nie chciał jechać a jej tylko o to chodzło żeby go zaciągnąć do łóżka,nie zwracala uwagi że on nie chce.Fakt,co to za atrakcja dupczyć takie obleśne próchno :O A on to zwykły żigolak Występ Olki na dyskusji był żenująco sztuczny.A słyszałyście jak ziewała na początku?Takim grubym głosem jak byk :D W ogóle fatalna jest i na maksa brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michele
Ten lowelas Moniki jest obrzydliwy. Dla laptopa sypia ze stara baba bleee. Nawet nie chce byc w jego skorze jak bedzie sie chcial z nia rozstac. Monika to msciwe babsko i ladnie mu smrodu narobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on chyba lubi takie stare
baby,Kryśkę tez jakby próbował zarywać,z ttym że ona jest o niebo lepsza i ładniejsza od tej napalonej kretynki.Nawiasem mówiąc ohydnie jej w okularach,tzn Monice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Pani Kaczorek również jest mściwa, zemści się na Surmacz za zwolnienie jej z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbnfhnfh
Czesia zaraz zacznie kręcić z Mariuszem, a Renatka z Waldkiem ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten Waldek jaki obleśny
!!!!Głupia Renata że go chce,przecież ona ładna...Jakby taki idiota na mnie spojrzał to by dostał w ten głupi ryj a ta mu się całować dała :O Myślałam,ze sie porzygam.Stary obleśny dziad a ma się za przystojniaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, okropne było to, jak się z nim całowała, z tym Waldkiem a fuj! a biedny Szymon ma przechlapane na uczelni, ale ja myśle, że to długo nie potrwa, ten romans z Moniką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala wizualnie wybierac miedzy Waldkiem a Antkiem to....hmmm....ciazki orzech do zgryzienia :p....chyba jednak Waldek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty, Waldek w życiu, jakis taki potargany, każdy włos w inną stronę, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek przynajmniej ma
wszystkie włosy :P Zachowanie Waldka jest obleśne,stary dziad a zachowuje się jak napalony szczeniak,do tego myśli że jest super :O Powinien być z Moniką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
a szymon wie ze monika jest szwagierka krystyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
wogole to monika oblesna wstretna baba jest.kiedys miala fajnego faceta bogdana ochroniarza,potem sie rozstali ale nie pamietam czemu,chyba w innej sie zakochal.waldek jest paskudny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie o jego (Waldka) zachowaniu, ktore jest okropne ale dla mnie Antek wygladal jakby kij połknął suma summarum oboje nie bardzo..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Szymon jeszcze o tym nie wie, ale należy przypuszczać, że wkrótce to sie zmieni i Krysia przyłapie ich na jakiejś kolacyjce. a dziś Klanu nie obejrzę.. nie będzie mnie w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba dopiero dzis będzie, było w zapowiedziach wczoraj. zasiedział się z Monika w jakims hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaa anka
ostatnio jak błazej z koziełłą przygotowywali obiad to błazej polozyl nozdo ryzu z sosem, nie wiem po co ten ryz zeby ziarnka przekroic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to rozbrajają mnie te ich śniadanka, wszystko na stole, każdy już w makijazu, fyzurka.. tylko kawki sobie dolewają :) ja musiałabym chyba o 4 rano wstawać, żeby to przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Szymon nie wie , że Monika jest szwagierką Krystyny, gdyby dowiedziałby się o tym, czułby się niezręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaa
a mnie się bardzo podoba Leszek- baaaaardzo przystojny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek jest taki męski i silny
interesujący, Monika go kocha, ale on nie, kocha Bognę, ładną wdowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to prawda ze rysiu umrze
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Pewnie znudziła mu się rola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia się odnalazła.I zaraz przygadała Michałowi,że jakoby,on jej podał tabletkę gwałtu.:O Kiedyś Jaś byl takim \"gumowym uchem\",podsłuchiwał,a później wszystko wszystkim wyklepał.Też na Małgośkę przeszło.I dobrze,że Jacek sie dowiedział.A jaka minę zrobił.........:O Monika Szymonka wyprowadzi na manowce,zobaczycie.A mi go zal.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupie to bylo
z tym ze Rafalski nocowal.. wie ta mala brzydka sztuczna dziewczynka ze Jacek juz od dawna nie nocuje a wypala z takim idiotycznym tekstem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×